Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koszalinka

Wymieńmy się kosmetykami których już nie używamy

Polecane posty

Plum --> to kredka do czu nie konturówka :P Ta jasna to firmy look..maluje mocno :) i jest do powiek jednajk ten kolor mi nie pasuje..mam tez pomadke Palomy ..taki braz lososiowy jasny:) pasowalaby..napisze ci jutro maila oki:)))???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
j-a-a-a-----jeden jasny, drugi ciemniejszy i trzeci najciemniejszy, ida tak stopniowo. Ja paczuszke do ciebie jutro wysylam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszczunio
nika 1232----> mi sie wydaje że z tych rzeczy które wypisałaś została tyl;ko kontórówka , ale nie pamietam bo nie jestem w domu....:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika->bo jakbys chciala jeszcze ta konturowke do ust to moge ja doslac...zaden problem:) za te cienie inglota:) Zastanow sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleczka Nadal interesują mnie: -podwójne cienie Rimmel Day and Night 04 Natural Tones -podkład Ellen Betrix (Max Factor) w najjaśniejszym odcieniu - do bardzo jasnej karnacji Chcesz coś ode mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja lista: * Krem głęboko nawilżający na noc AVON (raz użyty) * Krem energizujący Poranny Blask AVON (może ze dwa razy się nim posmarowałam) * Krem odżywczy na noc z wit. A, E do cery suchej i normalnej Miraculum (cały) * Esencja życia – krem witalności Miraculum (przeszło 1/2) * Dual Action Moisturiser Clean&Clear (krem nawilżający o podwójnym działaniu) (zostało ok 3/4, może trochę mniej) * podkład Collection 2000 Found de Teint Naturel Matt odcień Natural Ivory 1 * Silicol skin – na trądzik (ok. 1/2) * Próbki: - szampon head&shoulders (10 ml) - szampon Ziaja Plantica V, czarna rzepa (7ml) - 1-minutowa maseczka Sunsilk (10 ml) - lekkie mleczko zwiększające objętość włosów Sunsilk (10 ml) - krem do całego ciała Dove Body Silk (3,5 ml)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robaczynko, jestem zainteresowana Twoją pomadką PALOMY kolor 60 - satynowa, ok. 1/2 , nie mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>kaszczunio czekamy na Twoje nowości :D ja wciąż czekam na cienie i kredki do powiek (ciepła tonacja),kosmetyki do włosów i perfumki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może ma ktoś wodę \"Ode a la joie\" Yves Rocher???Taka w żółtym opakowaniu......pilnie poszukuję !!!! oddałabym za nią wszystko.......:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleczka
Rosalinda, szukam pudru w kamieniu, podkłady mnie nie interesują. :( Z Twojej listy niestety nic mi nie podpasowuje. A co do tych cieni, to wylądują u Koszalinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszczunio
choco----> daj mi wrócić do domku bede tam jutro .:):):) ej dziewczynki kochane ja juz nie wiem czy nikt sie nie chce ze mną juz zamieniać:(:(:(:(oj...:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika--> to zachowam dla Ciebie do jutra tą kredkę do oczu fioletowa i Look Bezową :))) Czy ktoś chce coś jeszcze ???? 1.Tampony 4 o.b normal + jeden bella Super 2.Pomadka Łososiowo beżowo brązowa PALOMY kolor jasny 3.Tonic CLERASIL ( polowa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleczka
Proszę o kontakt FROTKĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyo18
moja lista troche schudla :: ::::::::::::::::: paloma odzywka wapniowa do paznokci 2 razy uzyte :::::::::::::::::::: podkład color tren jasny ( zostalo wiecej nic polowa) ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; aloesowa kulka z avonu ( 3/4 zostalo) ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; kolektor oriflame vision jasny raz uzyty ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; pudelka na tabletki anty ( 2kolory) ( zolte i niebieskie ) ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; blyszczyk do ust color trend avon angeljasny róz ( raz uzyty) ::::::::::::::::::::::::: talk do stóp avon ( uzyty ze 2 razy) ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;krem do rak silk oriflame nowy robaczka zaintersowana jestem probka mascary CLARINS "Mascara Brushing et Soin", kolor czarny , moze sie wymienimy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszczunio
kyo 18 ----> chodź sie na coś wymienimy bo ja mam ochote komus paczuszke wysłac:):):): decyzja nalezy do ciebie:)::)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyo18
kaszczunio a cos cie interesuje z mojej listy ?? ja zaraz lukne na twoją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anomalia
Koszalinka,chcialas ode mnei cienie wiec prosze Cie o kontakt 3426765

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszczunio
kyo 18 --->ustal regóy :):) mozemy o tym pogadac na gg mój nr. 2511520

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszczunio
kyo 18----> tak sobiie spojrzałam na twoja liste i moja uwage przykół talk do stóp i krem do rak:):): co ty na to?? wybierz sobie coś z mojej listy:):): co tylko chcesz:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto się chce wymienić????:) 1.Lekka pianka do włosów w sprayu TIMOTEI z ekstraktami z odżywczej figi, zostało około 2/3 2. Woda toaletowa NINA Century (pachnie podobnie jak Cerrutti 1999), 2 razy użyta 3. Zel chłodzący pod oczy z Avonu, raz uzyty 4. Czarna klamra do włosów (4cm x 5 cm), 2 pary potrójnych \"zębów\" wchodzących w siebie 5. Jasnoczerwona, zgaszona konturówka do ust MISS SPORTY nr5 congo, ok. 10 cm, używana 3 razy 6. Brązowa konturówka do ust MARIE CLAIRE (starte częsciowo napisy), zostało 7 cm 7.Nabłyszczająca pomadka w płynie BELL, uzyta 2 razy, nr 9 - kolor brzoskwiniowy, perłowy 8. Naszyjnik z koralików na żyłce, prezent od Yves Rocher- koraliki o wielkości groszku - liliowe i popielate, osadzone w odległosci 3 cm od siebie, każda kulka otoczona jest dwiema maleńkimi \"srebrnymi\" kuleczkami 9. Zawieszka do łacuszka - granatowe serduszko imitujące onyx, 2 cm x 3, 5 cm 10. Próbki kremów do twarzy firm Kolastyna, AA, Eris oraz podkładu MF colour adapt 11.Podkład MF Last Performance , odcień 105, soft beige, uzyty 4-5 razy - (zarezerwowany dla J-a-a-a) 12. Farba do włosów VENITA z odżywczym balsamem silk protein, nr 41- bordo, nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszczunio
mgiełka ja sie chce wymieniać mój gg 2511520..interesuje mnie pianka i woda toaletowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę napisać czy moje paczuszki dotarły w całości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagusia
Aliya podaj prosze swoj nr gg!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczynka
robaczynka Moja aktualna lista to: - probka tamponow o.b , 2 sztuki NORMAL i 4 sztuki LIGHT DAYS + kalendarzyk -pomadka PALOMY kolor 60 - satynowa, ok. 1/2 , nie mniej -serum z witamina C firmy NEXT "total detox" (firma angielska) z wyciagiem z nektarynek, brzoskwin i pomaranczy - uzyty doslownie dwa razy -platki na zmeczone oczy z wyciagiem z ogorka firmy NEXT "TOTAL DETOX" (firma angielska)sztuk 6 -probka mascary CLARINS "Mascara Brushing et Soin", kolor czarny -malutka tubeczka kremu Elizabeth Arden "Ceramide Plump Perfect" SPF 15, uzyta raz -lakier do paznoki DELIA nr 66 - ciemny roz -krem CLARINS "Creme Haute Exigence Jour - Multi - Intensive" - na dzien (dalam go mamie, ale powiedziala, ze jest dla niej "za lekki") -5 podwojnych plasterkow (czyli 10 sztuk) do depilacji twarzy Tanity + chusteczka nasaczona oliwka to zmywania pozostalowsci po wosku -1/3 dosc duzej butelki perfum SUNNY SKIES (zapach kwiatowo-cytrusowy) i probeczke perfum STAR (oriflame) -perfumy BLUE UP "Green" - podroba Kenzo - damskie(3/4) -szminka MISS SPORTY kolor czerwony-braz, delikatna(3/4) -żel do układania włosów AVON z witamina B2 (uzyty raz) -COOL EFECT cień Maybelline "odswiezajacy cien do powiek z kremie (1/2) kolor niby bialy, ale jak dla mnie satynowy - podchodzacy do rozu czy fioletu -mgielka do ciala firmy NEXT "Total detox" z wyciagiem z zielonej herbaty, zapach ledweo wyczuwalny (nowy) -cien AVON white pearl w pudeleczku z aplikatorem uzyty kilka raz na probe bo za bialy dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczynka
choco - jestem bardzo zaintereowana twoimi kosmetykami na tradzik! prosze podaj mi sowjego maila albo nr na gg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×