Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koszalinka

Wymieńmy się kosmetykami których już nie używamy

Polecane posty

robaczynko ---> co chciałabyś w zamian za: malutka tubeczka kremu Elizabeth Arden \"Ceramide Plump Perfect\" SPF 15, uzyta raz i ewentualnie próbkę maskary Clarins (jeśli nie obiecałaś jej komuś wcześniej). Moja lista: 1. JOKO lakier biały do frencha - nówka 2. JOKO lakier bordowy (ciemna czerwień) nr25 ubyło 2mm 3. COLORAMA Maybelline - nr 9 Icing Sugar - ubyło 2mm 4. Polerka do paznokci - nowa (mam dwie) 5. Gąbka do podkładu trójkątna AVON (z lateksu) 6. Zestaw próbek: olejek do opalania Rio Solar; balsam do ciała Herbika Plant Ziaja; Plantica V Ziaja - szampon; ujędrniający żel pod prysznic DOVE; LIRENE żel+oliwka pod prysznic; LIRENE aktywny żel-krem antycellulitowy; AQUINA Ziaja żel pod prysznic Aroma Terapia; Palmolive Thermal Spa - masujący żel pod prysznic; ADIDAS balsam po goleniu dla mężczyzn - wszystko saszetki 7. Krem rozświetlający ze złotymi drobinkami BARWA - 1/2 tubki 75ml 8.Mini Rexona Oxygen w sztyfcie 9. Płyn do higieny intymnej Ziaja konwaliowy - 200ml cały - nagietkowy bardziej mi przypadł do gustu, a kupiłam w zestawie 10. Flamastry do robienia tatuażu: czarny, brązowy i grafitowy - zestaw Poszperałam raz a dobrze i mogę zaoferować choć tę odrobinkę. Zapraszam wszystkie forumowiczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleczka
kamaO, co byś chciała za: 9. Płyn do higieny intymnej Ziaja konwaliowy - 200ml cały - nagietkowy bardziej mi przypadł do gustu, a kupiłam w zestawie Czy butla jest z pompką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosalinda---> czy ty mi nie miałas wyslac kredki z Avonu jeszcze?i próbek szamponu...?albo nie ty..Kurcze juz mi sie miesza!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleczka ---> butla nie jest z pompką, bo to nie jest ta duża butla - to raczej taka wyjazdowa wersja :-) Na której stronie jest twoja lista?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleczka
I co to właściwie jest: 3. COLORAMA Maybelline - nr 9 Icing Sugar - ubyło 2mm Jaką pojemność ma Rexona? Jaki ma stopień zużycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana
Laski, macie jakies probki z AVONU???? chetnie sie wymienie Moje gg: 4684606

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ma ktos na wymiane jakieś cienie , raczej z nasyconych , mocnych kolorków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Colorama to lakier do paznokci w kolorze mlecznego beżu - nadaje się do frencha. A Rexona jest zupełnie nowa - kupiłam z rozpędu dwie - ma chyba 10ml, ale głowy nie dam, a nie chce mi się szperać w tej chwili po szafkach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś coś chce z mojej listy to prosze pisać na maila: aliye@o2.pl ponieważ ja juz sie gubię co komu mam wysłac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robaczynko :) a może chcesz Clerasil tonik ode mnie ???:) Anomalia :) jakie to miały być cienie i za co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anomalia
Koszalinko,cienie bezowo-zlote, krmowe Ruby Rose, za "dziekuje":):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anomalio ..pamiętam :) nie było Cię tu długo :P hehe :))) kurcze :) to umówmy sie na maila :) koszalnik@poczta.onet.pl podam Ci swoj adres:) ale i tak musze Ci cos wyslac bo nie usne :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choco ---> czy Nivea Sun już zajęta? Jeśli nie to co chciałabyś w zamian - mogę coś ci kupić na wymianę - tylko proszę o cos w rozsądnej cenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blond wamp ---> czy pasuje ci taka wymiana- błyszczyk z avonu, cienie Inglot i próbki szminek ( ale powiem ci jakie odcienie mnie interesuję ) i kilka próbek zapachów za moj błyszczyk i perfumy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleczka
1. Podkład Ellen Betrix Soft Resistant (Max Factor) nr 1 light, poj. 35 ml, do bardzo jasnej karnacji. Niewiele używany, bo dla mnie za jasny. 2. Pachnąca woda w sprayu z zieloną herbatą Avon. Zostało 2/3 produktu. 3. Potrójne cienie szwajcarskiej firmy Juvena 03, 3 g, w okrągłym pudełeczku. Fiolet, róż, delikatna zieleń - wszystkie perłowe. Niewielkie zużycie. 4. Balsam do ciała rozświetlający Lux Satin Touch, zostało ok. 60 %. 5. Mleczko do ciała Baby z Rossamana (taki niebieski). Poj. 300 ml, zużyłam ok. 2-3 cm produktu. 6. Balsam kojący do nóg z miętą i rozmarynem Avon. Było 150 ml, zostało nieco mniej niż połowa. 7. Lekka odżywka w sprayu Sunsilk do włosów zbyt szybko przetłuszczających się. Z 250 ml zotała jakaś 1/3 płynu. Poza tym mam jeszcze tusz do rzęs Bourjous Volume Glamour, kolor czarny. Trudno mi określić ile go zostało, bo 'normalnie' go używałam. Dlatego polecam choćby dla wypróbowania - spokojnie wystarczy jeszcze na niejedno wytuszowanie rzęs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maya
Byłabym zainteresowana kilkoma rzeczami i sama znajde coś na wymianę ale nie chce mi się bawić w wysyłanie. Jest tu może ktoś z Koszalina? Mój nr GG 1742655

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KamaO --> a jaki był to cien?? bo weszlam do domu patrze a tu dwie paczki..jedna była od Justusika ..a druga nie wiem :(((( ??? juz sie gubie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koszalinka ---> skleroza??? ;-) Cienie podwójne AVON Smokey Rose!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamus przepraszam ze nic nie napisalam :)) dostalam je :)) są naprawde genialne :)))) nawet moja mama nie narzeka ze na siebie tyle klade :)))) schowalam je przed nią :P:P hehe są naprawde extra :) bede pamietac o tobie gdy cos mi z szafki nieuzywane wiesz...spadnie hihihihi :)) jeszcze raz dziekuje :) :*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie :-) Pozdrawiam serdecznie!!! Pamiętaj o mnie jeśli coś czego nie używasz wpadnie ci w ręcę - chętnie wymienię się na próbki VICHY z gazet, albo coś takiego :-) Papatki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana
Laski, macie jakies probki z AVONU???? chetnie sie wymienie Moje gg: 4684606

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mgiełka...jestem zainteresowana: 7.Nabłyszczająca pomadka w płynie BELL, uzyta 2 razy, nr 9 - kolor brzoskwiniowy, perłowy Co chcialabyś w zamian???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>robaczynka pisz na mój mail choco86@o2.pl lub gg 4305912 >>>>>Kama0 interesuje mnie Twój lakier Colorama i polerka,może w zamian chcesz to mleczko?jak za mało,to mogę dołożyć, jeszcze jakiś drobiazg...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choco ---> czemu uważasz, że mleczko to za mało? jaką ma pojemność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>kama0 nie wiem....ten lakier jest prawie nowy....?a z mojego mleczka 200ml zostało 3/4,.Tak tylko zapytałam;) jak ci odpowiada to mozemy sie wymieniać:D tylko podaj swój adres na moje gg 4305912. A jaki dokładnie kolor ma ten lakier?odpowiedz na GG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choco ---> 4257405 to moje GG. Ale zgadajmy się jutro, co? Bo ja muszę rano wstac do pracy, a robi się trochę późno :-) Zatem do jutra - zaklep mi ten krem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×