Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość początkująca

jeanine

Polecane posty

Gość rraanyyyyyyyy
cóż, mnie tez to niestety dopadło: nie biorę już trzy tygodnie jeanine i niestety włosy wypadaja mi jak szalone :o i nie jest to kwestia odstawienia hormonów, bo ja tylko zmieniłam tabletki. nigdy jescze przy zmianie nie działy mi się takie cuda jak teraz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurina
ja brałam jeanine przez siedem miesięcy i już więcej nie wezmę, włąśnie dowiedziałam się że mam torbiel na jajniku, najprawdopodobniej od jeanine, od zaburzeń hormonalnych. Każdy lekarz, zanim przepisze jakiekolwiek tabletki antykoncepcyjne powinien zbadać u pacjentki poziom hormonów, czego u nas się nie robi tylko wciska kity. Muszę przyznać, że owszem poleprzyła mi się bardzo cera, włosy, i nie przytyłam ale samopoczucie do kitu, ciągłe mdłości iplamienia. Źle dobrana tabletka antykoncepcyjna, zanim weźmiecie jakąś tabletk antykoncepcyjną zróbcie sobie badanie na poziom hormonów. Źle dobrana pigułka naprawdę moze zaszkodzić. Wiem że są plusy i minusy ale najważniejsze jest zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi odwrotnie
czyli torbieliki poznikały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurina
To się ciesz. Każda kobieta ma inny organizm. i co bierzesz nadal jeanine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej dziewczyny
Po ilu opakowan, brania tabletek, zmienila sie wasza skora (oczywiscie chodzi mi o znikniecie tradziku) Pozdrawiam Wszytskie Forumowiczki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jurina
biorę biorę. nie mogę jeszcze zajść w ciążę . ale po dzisiejszej wizycie u gina straciłam wiarę w przysięgę Hipokratesa. lekarz nie przejżał karty i mówił zupełnie inne rzeczy niż na pierwszej wizycie. pracownicy firm farmaceutycznych mają decydujące zdanie w sprawie co przepisać pacjentce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurina
Zgadza się, przecież lekarz ma za to kasę, za polecenie tej czy innej firmy farmaceutycznej, bierzesz, bierzesz bo nie chcesz zajść w ciążę, rozumiem cię dokładnie to jedyna metoda 100% - owa. Ale niech lekarze badają dokładnie pacjętkę (poziom hormonów) zanim jej przepiszą te środki antykoncepcyjne, bo czasem mogą one narobić wiele złego niż pomóc, a potem jak się obudzisz i będziesz chciała zajść w ciąże a nie będziesz mogła bo zaczną wychodzić różne świństwa po braniu tabletek to wtedy się zastanowisz, ale już będzie za późno. To bardzo odpowiedzialna decyzja, ciekawe dlaczego lekarz na wizycie przepisując tabletki nie mówi o skutkach ubocznych, nie takie jakie są na ulotce, ale inne jakie mają inne pacjętki, tylko zawsze zachwala, ma za to kasę, a zdrowie pacjętki ma w d... . Bp przecież jak będzie miała jakieś powikłania po braniu to przyjdzie do niego na leczenie, to jeszcze większa kasa. Jak bierze tabletki to musi conajmniej co trzy miesiące przychodzić na wizytę a jak nie bierze to co pół roku albo raz do roku jak jest wszystko ok. To wtedy kaska maleje co? Jestem przeciwniczką brania tabletek koncepcyjnych, mówię to po swoim doświadczeniu a nie ze względów religijnych itp. Dziewczyny, i nie bieżcie tabletek tylko dlatego, bo waszemu partnerowi tak wygodniej (nie che mu się zakładać prezerwatywy) niech on też pomyśli o was, że rujnujecie sobie tym świństwem organizm. Pomyślcie o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łódka
witajcie!!!! w trakcie brania jeanine wystapiły u mnie koszmarne biegunki, teraz po 7 miesiącach od odstawienia dalej mam problemy, czy u was było podobnie? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam (ponoć od jeanine) torbiel na piersi. Po Cilest miałam krwawienia w trakcie cyklu i za długie miesiączki. Diane35 tolerowałam najlepiej. I zrezygnowałam z tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Laseczki:) ja biore Jeanine od czerwca i jak narazie niezaobserwowałam zadnych wiekszych skutków ubocznych po tych tabletkach! lecz do dzisiejszego dnia a wiec : mam dostac lada dzien miesiaczke ale teraz zauwazyłam gest brazowy sluz :| a na drugi dzien znikł i juz sie nie pojawił!! a miesiaczki nadal nie ma:( czy to mogła byc miesiaczka zy tez nie?? prosze o odp :) pozdrawiam no ja płace za nie 32zł i 50 gr :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SON
To BYLA miesiaczka. I tak ciesz sie ze do tej pory od czerwca mialas normalne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skad wiesz ze to była ona?? ja nigdy tak nie mialam to trwało tylko jeden dzien:| i to wszystko?!! nigdt po tabletkach tak nie miałam zawsze było normalnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo o ile mi wiadomo to raczej nie jest miesiaczka tylko ta wydzielina sygnalizuje ze dopiero miesiaczka sie rozkreca i jest jeszcze mało krwi !! a ja juz nie mam ani tej wydzieliny ani krwi!!! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SON
Skad wiem? Oczywiscie nie mam pewnosci. Odpowiedzialam troche z przekasem, bo ja mam takie wlasnie miesiaczki od kiedy zaczelam brac J. tj. od 6 mcy (dwa razy nie bylo nic i tylko raz widok "czystej" krwii) To brunatne - to krew. Podobno czasem jest jej tak malo, ze zanim wyplynie- utlenia sie. Przy J. krwawienie moze byc tak skape, ze zauwazysz jedynie niewielkie brunatne plamienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SON
Jesli tak bardzo sie tym martwisz, zrob test. Jesli nie jestes w ciazy to po 7dniowej przerwie powinnas normalnie zaczac przyjmowac Jeanine. Daje Ci slowo honoru, ze moje miesiaczki to czesto kilka brunatnych plamek na wkladce. Zreszta poczytaj komentarze. Bardzo czesto krwawienia nie ma w ogole. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam sobie tes tydzien temu i wyszedł ze NIe jestem w ciazy!! ale jakos mnie to i tak nie przekonuje!!a miesiaczki dalej nie ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w tym temacie...
zgadzam sie z SON. Sama biore te tabletki od 4 miesiecy i wlasnie jutro zaczynam kolejne opakowanie, co swiadczy o tym, ze mialam teraz przerwe na okres, ktory byl tym razem brunatna wydzielina (okolo 2 dni). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzastka
hej dziewuszki ja jestem przy 4 tabletce janinki i wszytsko niby jest ok gdyby nie glowa nadzwyczajniej w swiecie boli mnie!! czy ktos tez tak mial i czy szybciuchno minelo?? pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy zdarza wam się, że macie dość mocne plamienie przy końcu opakowania? Mnie się to zdarza kolejny raz, przy przedostatniej tabletce jeanine czuję ból brzucha, \"przepowiadający\" okres, no i to uciążliwe plamienie. Co z tym zrobić? Czy to tylko efekt tego, żejeanine są tabletkami o małej zawartości hormonów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninnna
mam pytanie czy te tabletki mozna kupic bez recepty??????????i w jakiej cenie sa dostepne??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwka
e-liss cos ci sie chyba pomylilo bo jeaniny to tabletki ktoer maja najwieksza zawartosc hormonow wsrod dostepnych obecnie na rynku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie pomyliło mi się - jeanine mają tyle samo estrogenu, co większość tabletek antykocepcyjnych - 0,03 mg. Już choćby Cilest ma więcej (0,035mg). Fakt, że progesteronu (dienogestu) jest więcej (2,00 mg) ale jest to nieco inny związek chemiczny i krócej utrzymuje się w organizmie. Z tego co pamiętam, jest to ok. 9 godzin, a nie np. 50 jak w przypadku innych tabletek. Więc de facto wychodzi na jedno... :-) Poza tym najlepiej spytać lekarza, a nie opierać się na komentarzach z forum. Jeśli odpowiedzialny lekarz zapisuje jeanine, to chyba nie po to, by szkodzić? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Somila, a gdzie kupiłas jeanine tak tanio??? 25 zł?? świetna cena!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość somila
tak tanie sa w Bialymstoku w aptece "Przy Ratuszu" - tzn nie zawsze sa po tyle ale sa tam czesto promocje na rozne leki - min na jeanine - dlatego zawsze bralam na zapas ;) a teraz musze je zmienic bo nie podpasowaly mi jednak - i zostalo mi jedno opakowanie somila@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, do Białegostoku mam jednak trochę za daleko... ;-( No nic, będe szukać dalej - może gdzies znajdę jeanine za mniej niż 34 zł... pozdrawiam! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninija POMOCY
witam. chciałabym się dowiedzieć czy po tych pigółkach znacznie i widocznie urosły piersi proszę o odpowiedz szczegónie te kobitki ktore długo je birą!! chce wiedzieć coś na ich temat bo szukam takich tabletek po ktorych rówież przytyje i urosną mi piersi- mam małe kompleksy....! rotujcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość somila
ja bralam je 8 miesiecy i dzis biore ostatnia tabletke bo przechodze na yasmin - a zmieniam je bo zaczelam sie po nich czuc zmeczona, a i przytylo mi sie tak troszke tzn hm bardziej obrazowo sie zaokraglilam - piersi tez mi pieknie urosly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie biorę........
właśnie w tym miesiącu odstawiłam brałam tabletki ok 6 mcy zaokrągliłam się troszkę tak jak piersi - są jędrniejsze. ale niestety samopoczucie było u mnie takie jakbym była na środkach usypiających nic mi się nie chciało sexu również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×