Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość początkująca

jeanine

Polecane posty

Gość brylancikowa
M*** nie wproadzaj w blad - jeanine DZIALA od pierwszej tabletki - tak twierdzi ulotka i ja z wlasnego doswiadczenia tez :) 2 razy juz zadzialaly od pierwszej pierwszy raz gdy zaczela je brac a za drugim gdy zaczelam brac po paromiesiecznej przerwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olsson
witam. sporo się już tu naczytałam o tych tabletkach, jednak mam pytanie: czy mogę bez żadnych obaw wziąć pierwszą tabletkę po okresie? Oczywiście wiem, że nie będę wtedy pod działaniem antykoncepcji (znaczy się zapezpieczona) ale czy poza tym są jakieś przeciwwskazania..? pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siqo
Ja brałam Jeanine w 5 dniu już dwukrotnie.Wtedy wszystko jest ok. Za pierwszym razem wzięłam w 1 dzień i okres...zniknął, a potem były sensacje. Także nic nie stoi na przeszkodze, by zacząć na koniec okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olsson
No to się cieszę. Już jestem po pierwszej pigułce (wczoraj) i narazie wszystko ok. Czekam co będzie dalej :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem lub nie
moze jest taka kobietka ktora odstawiła Jeanine bo chce miec dzidziusia? Zastanawiam sie czy po odstawieniu poczekac jakis czas ze staraniami czy tez nie? I czy po tych tabsach sa jakies problemy z zajsciem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olsson
ja ogólnie słyszałam, że po odstawieniu pigułek to około 3 miesiące jest mniejsze ryzyko zajścia w ciążę... Może więc warto troszkę poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monique652
jesli chodzi o Jeanine to w moim przypadku nie poakzaly sie zadne skutki uboczne...samopoczucie jest fantastyczne i zmniejszyly sie bole i wszystko inne jest jeszcze lepiej jak bylo .... polecam goraco :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siqo
Brałam Jeanie prawie rok, bez żadnych skutków ubocznych. Teraz zrobiłam 3 miesięczną przerwę i od kilku dni znów biorę. Wystąpiły jednak mdłośći.Biorę ok 16 i cały wieczór mam nieprzyjemne wrażenie, że zaraz zwymiotuje.Muszę sobie godzinę przesnuąć tak żeby przespać te sensacje, ale czy one miną wraz z 1 opakowaniem? Nie przypominam sobie żebym wcześniej tak miała, dlatego pytam czy ktoś po przerwie w przyjmowaniu pigułek "nabawił" się nowych dolegliwosci, których do tej pory nie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_o.
Hej, ja biore Jeannine od roku. Na poczatku wszystko bylo super, jak w zegarku. Niestety od kilku miesiecy zupelnie zanikl mi okres!!!! Mam male plamienia gdzies przy 11 tabletce, tak przez 3-4 dni a potem jak mam przerwe to nie mam nic. Bylam z tym u lekarza i powiedzial ze to jest "urok" tych tabletek, ze nie powinno mnie to martwic. Niby nie martwi, ale jednak czasami zastanawiam sie czy to norma.... Inne skutki uboczne to obrzmiale, nadmuchane piersi, ale to mi sie akurat podoba choc pewnie dla piersi to tez nie jest takie dobre...heh...trudno. Napiszcie prosze czy ktoras z was ma problemy z miesiaczkami przy Jeanine...????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elemelek82222
Osttanio mialam jednomiesieczna przerwe w przyjmowaniu Jeanine..I faktycznie nabawilam sie nieprzyjemnych dolegliwosci..Mam bardzo obrzmiale ,bolace brodawki i mdli mnie w nocy i rano...Tabletki przyjmuje zawsze okolo 22, zeby przespac te sensacje..Ale jesli musze wczesnie rano wstac, tak np o 5 rano, to nadal mnie mdli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siqo
Elemelek8222 Dzięki za odpowiedzi... Mam podobnie, chociaż jestem w połowie opakowania i powoli te dolegliwości się zmniejszają, mam nadzieje, ze po 1 paczce sie unormuje, ale już wole to niż wieczne hustawki i okresowe niespodzianki Kasia o -> Wydaje mi się, ze to nie jest normalne.Faktycznie Jeanine mocno minimalizują okres, ale takie anomalia to niech ich uroda. Widocznie organizm zaczyna fixować, lepiej poproś lekarza o zmianę, albo zrób przerwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty23
Dziewczyny!!!!!ja brałam juz microgynom, logest, diane a teraz JEANINE, zadne tabletki nie powodowaly tak duzych skutkow ubocznych jak jeanine!!!Nigdy nie tylam po tabletkach choc stosuje antykoncepcje od kilku lat,a po jednym opakowaniu jeanine spuchlam jak balon ale co gorsza doslownie w ciagu miesiaca pojawil mi sie tak okropny cellulit choc nigdy nie mialam z tym wiekszych problemow, poza tym libido spadlo do zera,co wcale mnie nie dziwi biorac pod uwage konska dawke hormonow w jeanine!!!Nigdy wiecej tego swinstwa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elemelek82222
siqo Jeszcze na dodatek wczoraj dostalam plamienia..Dziwne...Bo bralam jakies 4 miesiace i nie mialam plamien..(tylko przez pierwsze 2 opakowania)Potem zrobilam jednomiesieczna przerwe, wrocilam do pigulek i plamienie znowu wystapilo.. Czy ktos tak mial???POMOCY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siqo
Jeanine są dziwaczne... Przy pierwszej paczce zatrzymały mi okres na kilka dni, potem wyskoczył w trakcie i trwał na zmiane z plamieniem do końca. Możliwe więc, że takie "awarie" mogą wystąpić po przerwie. Teraz jestem w połowie 1 opakowania po 3 miesiącach przerwy i chociaz plamien nie mam, to mdłości nie ustały:/ Chyba po wakacjach poprosze o zamine na jakąś "starszą generację" bo te są wyjątkowo dziwne.. Wcześniej brałam Mercilon, wszystko było ok do czasu, aż mi skoczyła krzepliwość w górę, pojawiały się mroczki przed oczami, kłucie serca i mało nie zemdlałam. Także i tak źle i tak nie dobrze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elemelek82222
U mnie plamienie wystapilo przy 17 pigulce, wiec jeszcze wszystko przed Toba....I tez mam mdlosci, obawiam sie, ze bede musiala je zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siqo
Miesiąc przerwy miałam zimą.Nie zdązyłam kupić tabletek i tak wyszło.. Po tym nic się nie działo. Teraz po 3, a właściwie 4 miesiącach (miałam 3 okresy albo baaardzo długie cykle) pojawiły się takie niedogodności..Libido też zerowe. Teraz już przed wyjazdami nie chce kombinować, ale potem chyba poproszę o kolejną próbę... Najlepiej służyła mi Diane, ale lekarka zabroniła długo brać:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikusna
To moje pierwsze opakowanie, zaczęłam od 1 dnia cyklu.... jestem w 100% zabezpieczona???????????????????? Co do skutków ubocznych to jeszcze trochę i będę mieć biust jak Kasia F. ..... jusz się nie mieszczę w biustonosze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikusna
A, może któraś wie konkretnie jak one działają??? Blokują " jajeczkowanie czy ...??? nie znam się na tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siqo
Podobnie jak przy każdych innych jestes zabezpieczona od 1 dnia, jeśli przyjełas w 1 dniu okresu.Działają również na takiej zasadzie jak pozostałe czyli blokują owulację.Byłaś u lekarza? Czemu jego nie pytałaś o takie podstawy? To nie złośliwość tylko ciekawość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olsson
A czy można nie robić tej przerwy 7 dniowej? Okres mi wypadnie w fatalnym momencie (wesele na którym jestem świadkową) i byłoby mi o wiele lepiej bez niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikusna
..."załatwiłam" sobie recepte... to ma być "lekarstwo" na kłopoty z cerą...OKROPNE kłopoty!!! A swoją drogą przecież takie info powinno być w ulotce, z tego co pamiętam w innych takie informacje są!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikusna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siqo
Fikusna, nie wiem czy już brałas tablateki jakiekolwiek, ale to kiepskie rozwiązanie na kłopty z cerą...Lepiej wybrać się do dobrego dermatologoa, powazenie.Po pierwsze efekt żaden piorunujący, po drugie pierwsza poprawa pojawia się dopiero po ok 6 opakowaniach, a po trzecie jesli tylko odstawisz problem wróci. Ja mam niewielkie cerowe zawirowania i gdy tylko zrobie przerwę od razu powracają. Także nie rozwiążą na dobre problemu. Koleżanka bierze diane dwa lata, własnie na problemy z cerą i efekt jest mizerny..Przy jej sporych problemach aż tak nie działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olsson
pomocy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikusna
Już brałam ale to było ....łe... z7 lat temu....Obecnie dermatolodzy polecają leczenie środkiem który "zmniejsza" pory.... ale ma działanie teratogenne!!!! To jakaś nowość, więc nie zdecydowałam się na "eksperymenty" na sobie....A jeszcze kiedyś przydałaby się jakaś pociecha!! A po tych pigułkach.. super po 6 tabl. już było lepiej!!!! Teraz przynajmniej mogę patrzeć w lusterko!!!! Ale musze iść w końcu do lekarza po drugie opakowanie :( Pozdrowionka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olsson
no szkoda, że nie dowiedziałam się niczego. liczyłam na Waszą pomoc. zaryzykowałam i nie zrobiłam przerwy. zobaczymy co będzie . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikusna
Ja niestety w tym temacie jestem żółtodziób :( więc nie mam pojęcia "czym grozi" brak przerwy... Zostało mi jeszcze 8 tabletek....i .... zaczęłam plamić!!! :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka 22
hej przypadkiem weszlam na ta stronke, i czytajac wasze wypowiedzi mysle ze nie macie sie czym przejmowac, biopre jeanine juz 2 lata i poki co nie zawiodla mnie!!! i na poczatku tez miala prawie przez cale opakowanie krwawienie, ale to okolo 3 okakowania sie normuje pozatym bardzo je sobie chwale czulam sie od poczatku rewelacyjnie bez zadnych bóli i co najwazniejsze zniknal moj bardzo bolesny okres teraz to sa 3 dni i niewielkie krwawienie:)) hmmm któras zwas pytala jak szybko dzialaja moja ginekolog powiedziala ze po zarzyciu pierwszej juz po godzinie mozna wspólzyc(choc ja tak od razu nie zartyzykowalam:))ale ogólnie naprawde sa bardzo dobre i polecam je wam.Ja place za nie 28 zl jestem z podlaskiego w bialymstoku sa dosyc przystene ceny widze:)) zycze wam powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaulcia18
pomozcie!!!Biore juz 3. opakowanie jeanine i mam problem, poniewaz w czasie tych dwoch siedmiodniowych przerwy dostalam normalnie krwawienie ale mialam dodadkowo okropne(po prostu straszne) bole jak w czasie miesaiczki,tyle tylko,ze jak nie bralam tabsow to nie byly takie wilkie.I zamiast te bole sie zmiejszyc to sie powiekrzyly!!!Czy to jest normalne?Zmienic tabsy czy poczekac jeszcze na ten trzeci okres z odstawienia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×