Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MASAKRA

MASAKRYCZNY CELULIT

Polecane posty

ja również walczę z cellulitem, ale na szczęście jeszcze nie jest tak okropny, bo pomaga sam peeling z kawy :) polecam wszystkim bardzo serdecznie, choc czytałam, ze niestety osoby ze skłonnością do pękania naczynek powinny uważać ze stosowaniem tego specyfiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CLA
CLA nie działa. zażywając CLa i spalacze tłuszczów Thermo fat burner i Fat transporter przytyłam 2kg w 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy to sie da wyleczyc
naprawde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj..ja także mam duży celulit... koszmar, nie dość że uśmiech schodzi z twarzy na widok mojego brzuszka,pośladków i ud to ten wstyd przed chłopakiem... ten problem pojawił się od kiedy zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne.(2 LATA) Smaruje się żelami,pilingami, ...kupiłam szczoteczkę do masażu z gumy i masuje,masuje,masuje, i rękawica z szorstkiego włosia...eh...może ciut,ciut coś tam pomogło... ale gdy widzę się w przebieralni w sklepie wciągając na tyłek super spodnie...aaa...szkoda gadać. Może te tabletki naprawde mi pomogą...zostały mi one,i jakieś zabiegi za 1.000 zł.na które nie mam kasy(!) Myślę o zastrzyku antykoncepcyjnym,może któraś z was brał to wypowiedzcie sie na jego temat czy jest dobry,czy celulit schodzi...pozdrawiam i trzymam kciuki za was jak i za siebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /....Hmmm..../
dziewczyny celulit można usunąć!!! głowa do góry!!! ja chodziłan na siłownie i tam był a taka maszyna do masażu, nie wiem jak się nazywa ale to jest taki pas przypiety do tej maszyny , przez którą zostaje wprawiany w ruch...mówię wam cudo:) a skóra po takim masażu jest już o wiele jędrniejsza i napiętą a celulit zchodzi :) polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 LATA TEMU CHODZIŁAM NA SIŁOWNIĘ. BYŁ TAM TAKI PAS, JAK ZACZĄŁ ROBIĆ SWOJE TO NIE POWIEM...DZIWNE UCZUCIE :-) ALE BYŁAM NA TYM 2-3 RAZY PO 10 MIN. I WTEDY NIE MIAŁAM TEGO CO MNIE DZIŚ TAK GNĘBI... POWIEDZ MI, ILE RAZY BYŁAŚ NA TYM PASIE I PO ILE MINUT ABY ZNISZCZYĆ CELULIT(JEŚLI GO MIAŁAŚ) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_26
Tez polecam to mleczko Avonu, atycellulit (teraz jest bardziej unowoczesniona formula). Widze, ze po stosowaniu skora staje sie b. gladka i jest w lepszej kondycji, do tego rzeczywiscie peelingi nie zaszkodza, wspomagają krążenie i do tego wygladzaja skore, pozbawiając ja zrogowacialego naskorka. No i ćwiczenia tez polecam, ale lepszy efekt daje np. 3 razy w tygodniu po 1 godz, niz codziennie po pol godziny. Nie stosowalam zadnych tabletek na cellulit, ale po wyzej przeze mnie opisanych dzialaniach troche zniknal. Mysle, ze aby miec dlugotrwaly efekt potrzeba czasu i zawsze nalezy dbac o skore, a nie tylko od swieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny prosze Was nie kupujcie żadnych tabletek. Ja miała taki cellulit, że myslalałam, że juz nigdy nogi nie pokażę. Zaczęłam dietę i ćwiczenia, kupiłam krem wyszczuplający Norel dr Wilsz z kompleksem na rozstępy i antycellulitowym w słoiczku i dzień w dzień rano i wieczorem przez 2 miesiące niecałe stosowałam. Zuzyłam 5 opakowań (czyli koło 150 zł) ale warto było!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mam skórę idealnie gładką, a myslałam że nigdy nie będzie to możliwe. Jestem najszczęścliwsza pod słońcem bo się go pozbyłam i z usmiecham patrze na moje nóżki mimo że nadal ważę 70 kg( było 83) to jestem szczęśliwa. kupicie go w każdej aptece, zdania na jego temat sa podzielone ale wiadomo efektów nie widzi ten kto nie uzywa regularnie. http://torebka.kafeteria.pl/katalog.php?mode=view&id=513 Z czystym sumieniem polecam, wczesniej stosowałam 3 op. Lirene Eris, 1 op. Ziaja, liposyne Vichy i nawet sie nie umywają.. Co do zapachu tego kremu dla mnie w zasadzie jest bezzapachowy nie wiem czemu Panie mówią, że smierdzi:) Pozdrawiam i zycze powodzenia w walce z tym paskudztwem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yesssstek
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eddytek,tylko zastanawia mnie czy cellulit zniknal dzieki kremowi Norel,czy dzieki temu,ze schudlas (jak piszesz wazylas kiedys 83,a teraz 70). Ja tez kiedys stosowalam krem Norel,ale efektow nie bylo. Teraz mam serum Eveline i musze przyznac,ze jest swietne, z tym ze nie umiem sobie poradzic z jedna rzecza: jak sie nim posmaruje jest mi przerazliwie zimno!!!!!! SErum posiada jakas formule chlodzaca i autentycznie zaraz po posmarowaniu po ciele rozchodzi sie takie nieprzyjemne zimni. Uczucie to utrzymuje sie ok pol godziny. Dziewczyny, ktore tez uzywaja tego serum- napiszcie jak sobie z tym radzicie,bo mnie to bardzo zniecheca do uzywania tego serum. Tez myslalam nad zakupem Cellasenne. Jest co prawda bardzo drogie,jak na moja kieszen,ale jesli naprawde mialoby byc skuteczne, to bylabym w stanie tyle poswiecic. Powiedzice mi tylko czy po tych tabletkach nie ma jakichs skutkow ubocznych w stylu pekajacych naczynek,itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dziweczyny która pytała o zastrzyk antykoncepcyjny NIE POLECAM sama 1 raz zastosowałam (działał 3miesiące ), przytyłam przy tym 5kg, wyglądałam jak spuchnięta, strasznie zatrzymuje wodę w organiźmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszcie piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze topik umiera.temat jest przeciez nonstop aktualny.sama walcze z tym paskudstwem i ani razu nie udalo mi sie go pozbyc definitywnie.lagodnieje i powraca.zaczynam zastanawiac sie nad tabletkami.zaczelam stosowac diete antycelulitowa narazie efektow nie widac.chcialabym porad osob ktorym udalo zwalczyc sie to okropienstwo.dziewczyny walczmy razem o gladkie uda i dupeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baci
tak... smaruje sie tym Eveline, masz racje, okropnie zimno i to nie zniechęca do smarowania. Dziś oliwka do masażu ale zija. Rozgrzewa... Słyszałam o naprawde skutecznym środku na celulit. Dziś nie mam siły ć. Jak chcecie, piszcie na e-maila a ja wam opisze o masce z borowiny, płynie do kompieli i serum. Mniej więcej od 30 zł., -50 zł kosztują te rewelacje. Ja w sobote to kupuje, znam mnustwo osób na które to podziałało. A i ponoć też jest coś na rozstępy. No nic. POZDRAWIAM KOBITKI WAS baci20@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarira
pytanko jakie stosuje się ćwiczenia wlasnie aby sie pozbyć a nie uzyskac celulit?? no i żeby nogi nie byly takie grube bo cholera i tak juz nienajlepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamaqucci
jesli chcesz zeby ci znikl celulit mosisz wykonywac takie cwiczenia bo ktorych sie chudnie a nie po ktorych rosna miesnie. dobre jest pływanie taniec, bieganie, jazda na rolkach, areobik ale nie step bo po stepie miesnie nog sie strasznie rozrastaja i nogi wygladaja na grubsze. w domu musisz robic cwiczenia typu rowerek i nozyce (machanie nogami).ponoc rozciaganie tez pomaga. :* WALCZCIE Z TYM DZIEWCZYNKI !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo !!! NIE JESTEM SAMA !!! hurraaaa!!! ja mam okrutny cellulit !!! jak narazie stosuje masaze kawowe są super już po 1-wszym razie widać różnice i własnie będę zaczynac eksperymenty z olejkiem geraniowym słyszałam ze jest super i ze skórka pomaranczowa szybciutko znika...lecz przy moim to zapewne potrwa... pozdrawiam wszystkie dziewuchy !! damy rade !!! =)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam cholerny cellulit na posladkach i zaczyna juz byc widoczny na udach(od kiedy wlasnie zaczelam cwiczyc). Moja mama tez to ma, chociaz jest bardzo szczupla, dokladnie tam gdzie ja. Robilam tez peelingi z kawy(nie zauwazylam roznicy), uzywam tez ujedrniajacego lotionu garniera. Chyba za malo robie, kurde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stella30
witam w klubie wszystkie skruszone cellulitowiczki mam za soba kilku letnia walke z tym defektem i nadal trwa testowalam drogie preparaty typu vichy i balsamy wszelkiego rodzaju plus cwiczenia na silowni i zaliczylam kape totalna, wiec niech wam ktos nie wmawia ze drogie to dziala napewno,sama przekonalam sie ze to sciema niewiem byc moze na mnie nie dzialalo ale zdradze wam domowy sposob ; peling z kawy zmieszany z oliwka polaczany z masazem potem zimny prysznic na przemian z cieplym i drugi to zwykla przyprawa imbir w proszku zalac do miseczki letnia woda ale tak aby byla papka wymasowac cialo nalozyc na te partie gdzie jest cellulit i owinac sie w folie na 45 minut i pod koldre potem zimny prysznic bo cieply daje odczuc jak by nas cos parzylo sprobujcie imbiru polecam grzeje jak cholera a w dodatku dziala gdyby cos podaje mojego e-maila stella30@tlen.pl i dajcie cynk czy dziala napiszcie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata poprostu
A ma ktos naprawde sprawdzony sposob na pozbycie sie tego okropnego defektu i czy rostepy w wewnetrznej czesci nog da sie zwalczyc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssss
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×