Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MASAKRA

MASAKRYCZNY CELULIT

Polecane posty

Gość MASAKRA

Mam celulit nie wiem, chyba ostatniego stopnia, bo widac go gołym okiem :(( Czy jest szansa, że zmniejszy się po zastosowaniu peelengu z kawy lub jakichs kosmetyków, czy nie ma szans , żeby to wyleczyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próbuj i nie poddawaj się, zawsze jest jakaś nadzieja:) trzymam kciuki i wierzę, że uda ci się chociaż trochę pokonać wstrętną \"pomarańczę\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MASAKRA
Dzięki mewka, ja tez ma nadzieje, chociaż nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W przeciwieństwie do rozstępów cellulit da się usunąć, potrzeba na to jednak czasu i dużo wysiłku. Po pierwsze codziennie staraj się ćwiczyć minimum 45 minut. Po drugie rób 2, 3 razy w tygodniu peeling z kawy na miejsca zmienione. Po trzecie codzienny masaż nie zaszkodzi - proponuję kupić oliwkę z Ziaji i drewnianą szczotkę - naprawdę daje świetne efekty. Możesz stosować też żel tej samej firmy - posmaruj się nim, odczekaj aż wchłonie się w skórę, a następnie owiń się folią śniadaniową, załóż getry lub opięte spodnie i pod kocyk - wystarczy godzina. Ogranicz ilość słodyczy, soli, napojów gazowanych, tłustych, jedz cytrusy, pij wodę mineralną niegazowaną, herbatki ziołowe. Jeśli zastosujesz się do tych punkcików, cellulit powolutku zacznie znikać. Życzę powodzenia. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cellulitka
Ja tez mam widoczny cellulit!ale JAK widoczny!musze nosic spodnie a nawet przedziera sie przez spodnie!musze z tym walczyc!musze bo nie dam rady psychicznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edese
sauna na podczerwień, poczytajcie na jej temat, jaki wpływ ma na celulitis, zresztą nie tylko. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alfa i Omega
Jaki peeling z kawy? Możecie mi powiedzieć na czym to polega? CZy są jakieś gotowe kosmetyki tego typu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika23
ja ostatnio w jakiejś gazecie miałm próbkę żelu wyszczuplającego z kompleksem antycelulit - firmy ziaja - LipoCELL Bloker. Co prawda starczyło tylko na dwa smarowania - ale od razu widac jak skóra ładnie się napina,jest nawilożona i jeszcze tak ładnie pachnie. idę dzisiaj na zakupy i mam zamiar kupić właśnie ten kosmetyk-zobaczymy jaki będzie efekt po dłużyszm stosowaniu. Nie mam dużego celulitu - więc może dlatego tak od razu zauważyłam że skóra robi się po nim ładniejsza - i postanowiłam używać tego żelu na nogi i brzuch zamiast balsamu po kąpieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś robię piling z kawy i \"zaparzaczkę\" z kremem i olejkami eterycznymi. Opiszę Wam jutro moje doznania. A propo Ziaja: kupiłam żel do pilingu ale mój celulit jest zbyt zaawansowany i poza pierszymi delikatnymi efektami nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kaprys13
Czy peeling z kawy sama przygotowujesz? Jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vichy d-stock -----> rewelacja!!! wprawdzie drogi, ale za to skuteczny. Jest poprostu genialny. U mnie juz po pierwszym uzyciu zauwazylam roznice. Rewelka! Goraco polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivhy chichy
A ja po dwóch miesiącach uzywania najpierw D-stock a potem tego nowego nie zauważyłam szczególnej poprawy. Jak miałam mniejszy cellulit to było widać efekto po elancylu, ale niestety jest drogi ok.130 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dużo ćwiczen duzo wody pic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vichy chichy
Ja ćwiczę intensywnieprzynajmniej trzy razy w tygodniu po godzinie, piję dużo wody niegazowanej , wcieram kremy, robię peelingi, użuwam przyrządu do masażu philips cellesse efekty są marne. Jestem załamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam wczoraj piling kawowy - REWELACJA !!!! Większośćs pecyfików na celulit i wyszczuplających zawiera kofeinę. No to domowa apteczka, a raczej kucheneczka będzie bardzo przydatna :) 3 czubate łyżeczki kawy (może być nawet najgorsza smakowo) wsypałam do filtra, włożyłam do filiżanki, zalałam wrzątkiem, przykryłam spodeczkiem. Wody tylko tyle aby zanurzyły się fusy. Po chwili odcedziłam, przełożyłam do kubeczka, dodałam ok. łyżeczki żelu pilingującego do mycia ciała = wymieszałam. Można użyć kremy ale potem trzeba chyba się umyć. No i siedząc w wannie wymazałam się tym pachnidełkiem. Uwaga, bo w koło robi sie straszny bałagan :) potem prysznic, krem antycelulit i zasypiałam jak królewna w jedwabiach. Przez wekend robię \"foliowanie\" bo wczoraj już padłam a tak to sobie wieczorkiem dla relaksu dobry film obejrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeanine
Pytanko do MASAKRY: a czy bierzesz pigulki antykoncepcyjne? One zatrzymuja wode w organizmie; jak bralam to cellulit byl o wiele wiekszy, jak przestalam brac skora jest naprawde o wiele gladsza. Nie wiem czy bierzesz, ale jesli tak to moze to byc powod, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vichy chichy
Dzięki za przepis na peeling z kawy. w sobotę spróbuje z foliowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzirafka
hej, ja nigdy nie mialam celulitu do momentu az zaczelam chodzic pare razy w tyg, (3-5) na aerobik... dziwne ale prawdziwe...oczywiscie widzialam miesnie coraz wyrazniej ale tez celulit... ( gdzies czytalam ze intensywny trening moze byc przyczyna ale nie mam pojecia w jaki sposob) no i teraz oprocz smarowania sie zelem dove kupilam jeszcze tabletki doustne. chcialam cellasene ale sa strasznie drogie, tzn okolo 100 zl. kupilam CLA max za 36 zl-zaczynam widziec roznice (minelo 1,5 tyg) polecam Wam. no i wracajac do cwiczen, to pomimo tego co mnie spotkalo nadal uwazam ze na celulit cwiczenia sa dobrym remedium;-) no i herbata pu- ehr oczywiscie;-) pozdrawiam i tez licze na to ze uda mi sie pozbyc tej okropnej pomaranczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CLA
zaczełam brać CLA. ponoć ma zniknąć. zobaczymy i powiem Wam za 2 tyg. Kuracja 2 tyg 29zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rzirafka
rozwijające sie mięśnie uciskają na tkane łączną i tworzą się zgrubienia, nierówności tkanki podskórnej - czyli cellulit mam znajomą,która jest instruktorka fitness juz od wielu lat i jest bardzo szczupla i zgrabna ale tez ma cellulit wlasnie z tego powodu o ktorym napisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie, co ja uważam? Że cellulit to wytwór firm kosmetycznych, które wstrzeliły się w odpowiednim momencie na rynek i zrobiły wszystkim kobietom wodę z mózgu, wmawiając im ze mają cellulit, który jest paskudny i który należy usuwać. Najpierw więc powstały kremy, które rzekomo usuwają to, co miała nawet Ewa. Potem wmówiono kobietom, ze mają cellulit i muszą go usuwać tymi ze kremami. 10 lat temu nie bylo problemu cellulitu... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problem był, nie-był, ale teraz jest. Ja polecam, bo sprawdziłam na sobie i widze efekty tabletki na cellulit, celastar 235 lub cellasene. Drogie cholerstwo, ale skuteczne. Cellasene drozsze (około 185 zl), kupilam z matka na spolkę, ale jak nam się skonczyl to kupilysmy celastar (koło 140)i sklad okazal sie podobny. Po ponad 3 tygodniach widzimy obie efekty, więc pieniądze nie zostaly wyrzucone w bloto. Do tego krem Avonu . Tylko trochę cierpliwości potrzeba i wygląd ud naprawde może się poprawić. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawka - polecam Cellastar 253, wlasnie zerknęłam na opakowanie i stwierdzilam, ze wczoraj trochę przekręcilam nazwę, w każdym razie jest skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ŁAsica
no Ty to chyba nie masz cellulitu, skoro tak piszesz - tak jakby to był jakiś mit czy zabobon..... i uwierz, ze moja mama nie ma cellulitu - naprawde - a ja mam, nie ma go moja babcia - a ja mam i moje kolezanki, większość - nawet te zgrabne, chudziutkie! wiec błagam nie mów mi, ze ktoś wmówił kobietom, ze maja cellulit, skoro to jest normalne, bo to normalne nie jest! wg mnie to postep cywilizacji jest przyczyną, a co za tym idzie - siedacy tryb zycia, złe odzywianie, złe nawyki i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam
jestem z wami dziewczyny! też walczę!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cellastar
teraz w aptekach uczestniczacych w programie "Dbam o zdrowie" jest przecena na Cellastar i kosztuje 155,99 (60 kapsułek)..... kurde nadal drogo,ale moze któraś z was się skusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamla
polecam kosmetyki ATW..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najlepsze
-jak dla mnie- okazaly sie kosmetyki "Eveline".to taka seria modelujaca sylwetke.Świetna i niedroga-mozna kupić krem czy żel juz do 15 zł,tylko że 1 tubka starcza na około tydzien ,a producent deklaruje, że po 2 tygodniach zmniejsza sie obwod ud do 3 cm!dziewczyny stosuje to tydzien ale juz mam znacznie ladniejsza skore!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×