Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MASAKRA

MASAKRYCZNY CELULIT

Polecane posty

Gość a jaka to ma byc kawa
ta z fusami prawda? a myślicie ze gąbki antycellulitowe tez cos daja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosowałam i peeling z kawy i foliowanie. Efekty widoczne, ale pojawiło mi sie duzo \"pajączków\". Do tego serum Eveline, masaże rękawica sizalową. Podobno na głęboki celulit rewelacyjne są masaże bańkami chińskimi, gdzieś tu był taki topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celi
Prawda jest taka, że cellulit to nieustanna walka. Najskuteczniejszy sposób to po prostu systematycznośc we wszystkich zabiegach. Dieta ćwiczenia, masaże, kosmetyki. Poza tym wydaje mi się, że kiedyś ten defekt nie był tak powszechny jak dziś. To kwestia jedzenia i wszystkich chemikaliów, które do niego dodają. Przecież w tej chwili już trzynastoletnie dziewczynki mają cellulit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vena
Hm... a ja nie mam celulitu... przynajmniej tak mi sie zdaje?... Jesli na gornej czesci ud mocno scisne skore palcami, pokazuja sie malutkie nierownosci, ale tak mialam, odkad pamietam. Jak sie patrzy golym okiem, to skora jest gladziutka. Na posladkach, na brzuszku i na ramionach tez jest gladko. Mam 25 lat, nie pale, nie pije kawy, herbate raczej rzadko, pije bardzo duzo wody, nie biore tabletek antykoncepcyjnych, uzywam malo soli, nie jem chipsow, slodyczy i smazonych potraw. Nie jestem jakos porazajaco szczupla (56 kg przy 168 cm). Kremow, balsamow do ciala praktycznie nie uzywam - sporadycznie nawilzajacy Nivea. Nie cwicze systematycznie (kiedys b. intensywnie aerobic i rower, teraz nie mam czasu i sily niestety), ale duzo chodze piechota. Moze odpowiedz na problemy celulitowe to zdrowszy styl zycia po prostu? Moja mama od mlodosci ma bardzo widoczny celulit, wiec to nie kwestia genow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celi
Pierwsze oznaki cellulitu pojawiły mi się gdzies ok 25-26 roku życia. Moze to Was rozśmieszy ale z moich obserwacji wynika, ze osoby w dzieciństwie karmione długo piersią nie mają cellulitu. Dotyczy to mojej rodziny i znajomych. Trudno na podstawie tak małej populacji wysnuwac jakies wnioski, ale cos w tym chyba jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegro najtaniej
Na Allegro Cellastar 253 jest najtańszy i kosztuje 59zł opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mialam cellulit, nadal troche mam bo sie zaniedbalam ale pwoiem jedno. przez ok miesiac stosowalam pillig z kawy 2 razy w tygodniu plus foliowanie na ok. godzinke, poltorej. pod gruby koc i jakis rogrzewajacy napoj. po miesiacu autentycznie zniknal widoczny cellulit i przestalam stosowac pilling. teraz znowu sie pojawil, po ok. pokl roku, ale gry robilam pilling wazylam prawie 80 kilo. naprawde. polecam tez intensywne masaze, mozna robic samemu przy uzyciu nawet najtanszego balsamu z rossmana, byleby zawieral kofeine. mozna sie szorowac myjka sizalowa, szczotka sztywna, polewac sie zimna woda. nie trzeba przechodzic na drankoska diete. polecam tez podszczypywanie. poprawia krazenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny powiem wam jedni vichy krem jest bardzo dobry, jeżeli używamy go non-stop !!!Ciemna strona jest taka że jeżeli zaprzestaniemy go stosować celulit wraca podwójnie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto wie czy ampulki bielendy na dzien i na noc cos daja?Na 14 dni koszt 35 zlCzy ktos stosowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia 22
Te ampułki są słabe ja stosowałam 2 -mc !!! jedyny krem to vichy, ale jednak po zaprzestaniu stosowania celulit wraca ze zdwojoną siłą ;-( ps: osobiście poddaje się reklamą i próbóje prawie wszystko :-) dlatego ostrzegam przed stosowaniem kremu vichy normaderm, płynu do mycia twarzy normaderm, pianki do mycia twarzy oligo 25 !! według mnie po kuracji kremami tej firmy niestety cierpimy podwójnie !! a na celulit polecam masaże one naprawdę działają nawet te własnej robótki gąbka i szorowanko do czerwonośći :) to pomaga ja robię tak od 5 mc i celulit I-wszego stopnia da się znieść czymam kciuki babki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu Ja :-) mam tylko pytanko odnośnie masażera philipsa, wie ktoś może gdzie można kupić nowy model, bo wiem że u nas w polsce ciężko z tym :( a ja mam ochotę kupić :( jak by ktoś chciał odsprzedać to chętni kupię :-) pozdrowionka pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co sadzicie o cealin? Jest skuteczny w leczeniu cellulitu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkcia/
hej mam lekki celulit ale mam dopiero 16 lat i słyszałam ze ciało kobiety rozwija sie do 17 roku i wytwarza jeszcze tkanki i takie tam i dopiero po 17 roku życia mogłabym uzywać kremu przeciw celulitowi bo jezeli zaczne wczesniej potem bede miał jeszcze wieksze problemy z nim czy to prawda?????? niech ktoś mi pomoze bo juz nie wiem co robic:( prosze was o pomoc piszcie na meila karolnina-1991@go2.pl pomocy!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim sprawdzonym i pewnym sposobem na cellulit jest ;Najpierw robię piling z kawy ( zalewam kawę małą ilością wody - musi mieć konsystencje papki) dodaję do tego żel z peelingiem , nakładam na ciało , masuję dokładnie..następnie spłukuję..Później do balsamu (może być przeciw cellulitowi , może być zwykły) do tego dodaję OK.4 kropli OLEJKU CYNAMONOWEGO +4 krople OLEJKU GRAPEFRUITOWEGO+4 KRople OLEJKU GERANIUM..wmasowuje w ciało i następnie owijam folią spożywczą..zakładam na to ciepłe spodnie wskakuje pod kołdrę i siedzę tak ok. 40 minut. Efekt jest zasakujący ..stosuję ok.1,5 miesiąca i jestem bardzo miło zaskoczona. Wszystkie trzy olejki , które wymieniłam mają działanie anty-cellulitowe. Szczególne właściwości ma CYNAMONOWY:) PS.Dziewczyny które stosują Merdie lub podobne tabletki nie mogą uzywać olejku grapefruitowego , ponieważ osłabia działanie tabletek (ja odstawiłam teraz grapefruitowy , bo biorę meridię , ale najwazniejszy jest cynamonowy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiira
biore lide od 6 dni tak sobie sie czuje , czytałam ze niektóre dziewczyny sa pobudzone a mnie to usypia ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Wczoraj wypróbowałam kawę+folia i pod kocyk... 45min. później pod prysznic i szok! popękanych naczynek cała masa. Chyba kawowe eksperymenty to nie nie dla mnie. Boję się pomysleć co byłoby po olejkach. Ufff. Szukam dalej sposobu na te wstrętne nierówności. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z celulitem
a jakie dzialanie ma ta kawa na cellulit?co ona daje? ma jakies specjalne własciwosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa zawiera kofeinę.... Najprościej rzecz biorąc to KAWA wewnętrznie(czyli pita) SZKODZI.. i sprzyja cellulitowi ..... A stosowana zewnętrznie SPRZYJA usuwaniu cellulitu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michel Caruso
Witam dzieczynyki:) Duzo ostatnio czytam na temat celulitu ponieważ przez zime troszke uchodowałam własnego. Staram sie z im walczyc. Chce sie z wami troszke podzielic moim doswiadczeniem. Własnie odstawiłam tabletki antykoncepcyjne Yasmyn czy jakos tak, brałam je 4 miesiace, prztyłam 10kg po odstawieniu celulit zmiejszył sie o połowe NIE ZARTUJE!! teraz robie wszystko zeby sie doprowadzic do normalnosci. Narazie staram sie jesc odpowiednio duzo ryb, wody, owoców czerwonych, nie palic nie pic alkoholu, i ie pic duzo kawy bo własnie słyszałam ze to tez dzeki niej pojawia sie celulit dlatego NIE wiem jak to jest z tym pilingiem z kawy (ale spróbuje) Planuje za jakis czas kupic krem myslalam o Vischy czy jakos tak sie to pisze tylko nie wiem jaki jest dobry ale wyznaje zasade co tanie to drogie wiec odrazu kupie cos z wyzszej półki. 2 lata temu kupiłam krem avon ale wtedy miałam mały celulit i musze przyznac był barzo skuteczny, mierzyłam obwód ud i zmiejszył sie bardzo duzo juz nie pamietam dokładnie ile nie chce sciemniać. Chciałam sie zapytac czy moze któras z Was wypróbowała ten nowy krem NIvea z l-karnityną??? Bo ciekawa jestem czy jest dobry, podobno sa jeszcze jakie plastry tego typu? dzieki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja smaruje sie tym zelem nivea 3 dzien i musze powiedziec ze skóra skóra nabrała spreżystości ijest gładka ;) ... dodatkowo pedałuje na rowerku :) ..ale zle sie odzywiam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michel caruso - zanim kupisz vichy czy inny z wyzeszej polki poprobuj przez 2-3 tygodnie pillingu kawowego i foliowania. mozesz do tego kupic nawet najtanszy krem anty. ja tez mialam vichy i powiem, ze to byly pieniadze wyrzucone w bloto bo prawda jest taka, ze sam krem bez porzadnych masazy szczotka czy myjka nic ci nieda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam celulit na 4literach :P ..na nogach jest niewidoczny musze kupić folie i przeprowadzic serie eksperymentów :D .... ale buuu jem duzo słodyczy :( ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nietypowa25
cześć wszytkim Mam podobny problem z tym cellulitem.Ja biorę tabletki cellu vita i smaruje kremem z evelin.Jak zobacze pozytywne efekty dam znać.Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzikk
Tak sobie poczytuję dziewczyny co piszecie m.in. o tabletkach antykoncepcyjnych, jedna z Was napisała,ze od dwóch lat bierze tabletki anty i gdy zaczęła to zaczął jej się robić celulit, dodała, że teraz siara się przed swoich chłopakiem. Nie wiem czemu, jakby nie patrzeć to powinna mieć to gdzieś, a nie wstydzić się bo w końcu ma to przez to, że tabletki bierze... Jak widać znowu konsekwencje współżycia leżą po stronie kobiety, dziewczyny nie dajcie się tak robić w balona, jak już się decydujecie to może warto stosować metody naturalnego planowania rodziny, niech faceci biorą tabletki i puchną jak balony skoro chce im się... Kurcze, jak czytam to aż szkoda mi się robi kobitek. Moim zdaniem nie warto tak się poświęcać. szanujmy się i niech mężczyźni nas szanują i nie zmuszają do szkodzenia sobie. Tak trochę od tematu odbiegłam, przepraszam, ale nie mogłam tego przemilczeć. Nie pozwólcie na siebie zrzucać całej odpowiedzialności współżycia. Wiecie, ze dla mężczyzn tez wymyślono doustne tabletki anty? Tyle, że żaden nie odważyłby się brać... eh, pozdrawiam i życzę WYGRANEJ walki z celulitem:) ja też się zmagam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka..
Witam też popieram tą walkę...:)powiem co jeszcze można stosować....czasami ten tłuszczyk na nogach trzeba troszkę rozbić....odkąd kupiłam na allegro matę ozonową zobaczyłam zdecydowane efekty...do tego spodenki z neuprenu..działają troszkę jak sauna..ćwiczenia ..nieregularne niestety i świetny piling z kawusi...:)powodzenia niedługo lato....DAMY RADĘ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocosanka
Ja mam 15 lat i cellulit odkąd pamiętam:) Smaruję się żelami i balsamami ,ale efekty mizernen :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uper up upp
up up up topic do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gthrtyh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofelia 22
dziewczyny jak czesto trzeba te pilingi z kawy,cynamonu itp stosowac-codziennie?a balsam z kawa jak czesto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×