Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MASAKRA

MASAKRYCZNY CELULIT

Polecane posty

Gość K.Kay
Sorry, wpisałam sie za kogoś ale mam nadzieje że to wam pomoże!Przepraszam nie czytalam tego wszystkiego ale mam dla was chyba dobra wiadomość! Po wielu próbach różnych produktów ( CLA w tabletkach, Zaja , Everline, Dax cosmetics, AA, Vichi ) znalazlam cos co pomoglo!!!!!!!!!!! GARNIER BODY TONIC 14 ampułek do wmasowania. Mi na uda, pośladki i brzuch 1 ampułka starcza na dwa dni smaruje sie od 4 dni i juz nie widać cellulitu prawie wogóle w miejscach w których był widoczny nawet jak stałam!!! Jedno opakowanie zawiera 14 ampułek (mi starczy na miesiąc) i kosztuje zaledwie koło 25zł. Mam cellulit od 12 roku życia a mam teraz prawie 28 i poraz pierwszy widze taką poprawe, oczywiscie regularnie ćwicze i odżywiam sie zdrowo, nie jem słodyczy i mało sole, ale lubie winko wiec to mi najbardziej przeszkadza ale bez nałogów nie warto żyć.....prawda? Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.Kay
Dokładnie wpisałam sie za K.Kay Przepraszam ale nie mam czasu sie logowac bo musze jeszcze popracować dzis ale chciałam się podielic informacja bo mysle ze moze wam pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zróbcie sobie
zabiegi mezoterapii bezigłowej na cellulit, jest rewelacyjna, ja pozbyłam się cellulitu na udach i straciłam po 3 cm w każdym.Żadne kremy nic tu nie zdzaiłają szkoda kasy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss_chilli
Dziewczęta mam problem kiedys znalazłam na tym forum przepis na domowy krem antycellulitowy na bazie olejków eterycznych.. czy któras z WAs moze mi go podać raz jeszcze nie pamietam dokladnie co tam było.. olejki, balsam, jakas witamin ?? czekam bede wdzieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plumka83
Moje kochane babeczki!!!! Ja już ten topic śledzę od ponad roku i w końcu sama postanowiłam przedstawić Wam swoje odkrycie. Produkt jest świetny!!!!! nazywa się DETOREN plus. Kupiłam go na Allegro, oni tez mają swoją stronę www.detoren.pl. Jest to słoiczek z mazią, którą nakłądamy na miejsca objęte celulitem. Następnie owijamy się folią i pod kołderkę. Powiem Wam, że ja mam okropnie duzy celulit. Wczoraj stosowaam już 4 raz (powinno się powtarzać co 2-3 dni). Siedzę w tej substancji przez godzinkę pod kołderką, następnie zmywa się to wodą letnią. Słoiczek wystarcza na 4-5 razy wygląd ma nieciekawy bo przypomina.... czekolade z bakaliami;) ale zapach bardzo przyjemny, dominuje cynamon. Powiem Wam, że po takiej jednej kuracji skora staje sie bardzo napieta i gladka, ja juz widze poprawe;) nadmienie, ze nie stosuje zadnych diet :P:P Koszt jednego opakowania 16zł. Polecam bardzo moje kochane!!!!:) w razie pytań piszcie beacia2000@wp.pl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIFI
HEJ NIE KUPUJCIE CELLASENE JA UZYWALAM GO NON STOP PRZEZ 2 LATA 2 TABL DZIENNIE I NIC 0 REZULTATOW I NAPRAWDE NIE WIEM CO MAM ROBIC POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_25
KIFI tylko brałaś ten preparat? A jakieś ćwiczonka itp. Ja teraz biorę ten preparat a na efekty będę jeszcze musiała poczekać. Ja jestem szczupła a no i mam niestety aż trudno w to uwierzyć że na tak chudym ciele mam celulit. Najbardziej widoczny celulit mam na pośladkach i udach, używam oliwki po kapieli przez co mam gładziutką skórę! (nie polecam oliwki z J&J zx tej firmy dla niemowląt) -> jest bardzo tłusta, klei się dziwnie ciało, lepiej kupić tańszą. Dam znać jak mi pomógł ten przeparat doustny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_25
CELLASENE biorę już ten preparat od 2 tygodni i zauważyłam: -skóra lekko zmieniona, tj. mniej widoczne takie bruzdy -dziwnie uczucie takie cieżkie, jakby obolałe nogi. Preparat kupiłam na allegro, za około 130zł dam znać czy mi pomógł za jakieś czas tu na forum:P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAE
i pomaga coś wam? chyba wypróbuje tenpelling kawowy.właśnie odkryłam,ze cellulit terazmam teznałydkach!!!!! ajezdze codziennie 40min na rowerze,a terazjeszcze klawiatura mi dokucza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_25
cześć miałam się odezwać jak mi coś pomoże ten preparat który biorę. A więc jestem Zażywam już od przeszło 2 tygodni i widzę poprawę a więc: -moje grudki na biodrach nieco się zmniejszyły tj. staje się on mniej rzucający w oczy -zauważyłam jednrną skórę w okolicy bioder i ud, nawet na pośladkach -biorąc ten preparat jakoś niechce się jeść Dodatkowo smaruje nogi oliwką kupioną w Rosmanie i powiem że widze efekty, mam mniej celulitu...a to dopiero jestem jeszcze nie w połowie z tymi tabletkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co myslicie o vichy lipometric?? Pomaga cos? Wyszczupla uda? tzn traci sie cm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na jednym z topicow przeczytałam ze bardzo skuteczna na cellulit jest cofeina. Wystarczy kupic najtanszy balsam i dodac do niego po prostu kawy i bedzie lepszy niz nie jeden z reklamowanych 50 razy dziennie w telewizji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylka 34
Czesc dziewczyny. To i ja sie wypowiem bo chyba wszystkie nas dotyczy ta choroba cywilizacyjna. Moja mama nie ma cellulitisu ,chociaz cale zycie pali papierochy i ogolnie zle sie odzywia ( typowa pani po 50 -post-komunistyczne zwyczaje) ,babcia tez nie miala. Ja jestem szczupla babka po trzydziestce ,mam 1,68 -53 kg. No i mam cellulitis . Nie jest jakis tragiczny ,jak stoje to nie widac ale jak usiade i nie daj Boze zaloze noge na noge to widze "pomaranczke". Testowalam swego czasu rozne kosmetyki ,forsa nie byla problemem wiec siegalam nawet po te z "najgorniejszej" polki. Powiem Wam jedno - do dupy sa wszystkie kosmetyki !!! Porzucilam slodycze i gazowane napoje . Nie lubie cwiczyc wiec chodze na dlugie spacery. Tak jak mowilo wczesniej wiele osob , kawa jest najlepszym kosmetykiem ! Dwa razy w tygodniu robie peeling kawowy ,zmielona kawe ( moze byc najpodlejsza ) mieszam w miseczce z jakims zelem do kapieli , czasami dodaje troche miodu ,czasami brazowy cukier. Teraz sie bedziecie smiac ale............ biore myjke -gabke do garnkow (nowa haha ), ona z jednej strony ma gabke a z drugiej takie cos szorstkie. No i kochane najpierw masuje sie tym peelingiem a potem dokanczam ta myjka. Zaczynam od stop i jade w kierunku ud . Nie chodzi o to zeby bardzo mocno szorowac ale tak zeby sie czulo ,chodzi o masaz. Zadne to poswiecenie ani czasowe ani finansowe . Skladniki kazda z nas ma w domu a te dwadziescia minutek tez mozna sobie poswiecic. Ja nakladam odzywke na wlosy ,maseczke na twarz i w tym czasie szoruje nogi. Sa efekty ,sa a jak sie jeszcze ladnie nawilzy skore ( uzywam zwyklego balsamu Nivea) to naprawde mozna olac te wszystkie wynalazki ,ktore reklamuja wielkie koncerny kosmetyczne. Pozdrawiam i zycze sukcesow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylka 34
Aha i jeszcze chcialam powiedziec ,ze zle napisalam bo cellulitis to jest zupelnie inna choroba niz cellulite. Nas dotyczy ta druga/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlencia17
witam fiona 20 myślisz że ta kawa pomoże ????? kurcze można by spróbować a ile razy w tygodniu zalecacie i czy trzeba się czymś przy tym owijać na nogach ?? i jaka to ma być kawa czarna sypana czy rozpuszczalna czy nie ma różnicy?? proszę o odpowiedż pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylka 34
marlencia ,no gdzie rozpuszczalna jak to o fusy wlasnie chodzi ! Mozesz uzyc suche fusy ,normalnie pomieszac fusy jak pisalam wczesniej z zelem do kapieli. A mozesz tez wykorzystac fusy ktore zostaja na filtrze w ekspresie do kawy . Ja nic nie zawijam ale jak ktos bardzo chce to mozna dodac troche kawy do balsamu do ciala i obwinac nogi. Jedyny z kosmetykow ,ktore uzywalam a jest godny polecenia to Clarins http://us.clarins.com/webapp/wcs/stores/servlet/beauty-products_trio-plus-free-shipping_total-body-lift-stubborn-cellulite-control_C020301001_10051_10204_-1_23886 Smarowalam i zawijalam nogi folia ,strasznie chlodzilo ,do tego stopnia ze az mi zeby lataly. Polecam jak ktos moze wydac troche kasy ,bo drogi jest krem i trzeba poswiecic ze dwa ,trzy opakowania ale jak ze wszystkim - przestanie sie uzywac i wszystko wraca. Jak juz pisalam wyzej -chodzi o masaz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_25
kurcze wszystkie tu babeczki wspominają o KAWIE więc ja pomimo że biore kapsułki Cellasene też zacznę sobie robić ten masaż z kawy. Ja dodatkowo oprócz kapsułekCellasene smaruje uda i pośladki takim korektorem z avonu na celulit nazywa się ANEW jakoś tak(rozgrzewa, i lekko działa, powoli widze efekty). A co do tych kapsułek, są drogie ;/ no i jakoś nie widze powalających efektów dlatego teraz bede dodatko stosować masaż z kawy i zobaczymy jak to za działa. Dam znać na forum co i jak. Dodatkowo codziennie robie gimnastykę, i dodatkowo natłuszczam ciało oliwką z Rosmana taką najtańszą bo jest świetna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxagaxxx
Ja niestety też mam ten problem ale ostatnio zaczął znikać i to bardzo szybko :-) Zastosowałam metodę, o której kiedyś już słyszałam, a przypomniałam sobie przeglądając to forum. Metoda jest banalnie prosta. Peeling z soli. Potrzebna sól kuchenna (ja używam grubej ale może być miałka) i olej (oliwa, co kto ma w lodówce). Do miseczki wrzucam garść soli, zalewam olejem i tą maź dość energicznie wcieram w umytą skórę przez kilka minut, następnie spłukuję wodą. Skóra jest zaczerwieniona i super natłuszczona. Stosowałam codziennie przez ok.6 dni i efekty są BARDZO widoczne. Miałam okropne, widoczne \"wałki\", a teraz na jednej nodze prawie ich już nie widać. Wcześniej używałam różne żele, kremy, ale efektów niestety nie było. Polecam, metoda banalnie prosta, tania, warto spróbować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasss
oliwa i sól? Hmm ja chyba spróbuje ale wezne zamiast oliwy z lodówki oliwke Ziaja antycell. Pewnie to dziła jak kawa. Ale mi po tym pellingu kawowym schodzi skóra z nóg (tzw.opalenizna, wiec to chyba bardziej na zimię)albo po prostu mniej energicznie bede sie smarwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miku9
Kofeina jest dobrym środkiem do walki z cellulitem. Sama używam takiego z Kolastyny z kofeiną właśnie http://bodycenter.pl/pielegnacja-ciala/cellulit/producent/kolastyna?id=641 Już spotkałam się z tym, że dodanie zmielonej kawy do masażu jest świetne. Dorzucę jeszcze, że warto trochę zmienić swoją dietę, dobrać sobie jakieś suplementy wspomagające, które nie muszą być super drogie i DUŻO SIĘ RUSZAĆ. Ruch to napradę co najmniej 80% sukcesu. Dla osób z pękającymi naczynkami też są kremy na cellulit np.z firmy Mincer http://bodycenter.pl/pielegnacja-ciala/cellulit/producent/mincer?id=621

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amarylis11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jtjrrj
witam! nie widac mi jeszcze cellulitu ale jakies zmiany na skorze sa(biore tabletki antykoncepcyjne). co polecicie zeby mi sie on nie rozwinal? chodzi mi o balsamy i cwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pillingu polecam najtańsze fałszowane kawy, które mają dużo zmielonych łupinek, bo one dają dodatkowy efekt masażu. ja zawsze zaparzam niewilka ilością wody, bo wydaje mi się, że w suchej nie uwalnia się kofeina (ale to tylko moja opinia, więc niekoniecznie trzeba się nią sugerować). Do tego szorowanie nóg rekawicą sizalowa i balsam - wystarczy zwykły. Ważna jest natomiast systematyczność i cierpliwośc, bo po tygodniu cellulit nie zniknie. Z ćwiczeń wszystkie na uda i pośladki, u mnie dużo zdziałał steper.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jtjrrj
coccinella-dzieki za odp:) nie bardzo rozumiem ten pillng z kawy? to wystarczy reka wcierac? co do szorowania nog rekawica to okropnie po tym mnie swedzi skora i mam teraz uraz. kurcze stepera nie ma ,cwicze tak prowizoryczne... najgorsze jest to ze do tej pory nie myslalam o cellulicie a teraz strasznie sie go boje,bo mam rowniez rozstepy od kolan az po tylek po zewnetrznej stronie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrychaaa
witam :) no więc również borykam się z tym problemem. Mam niecałe 16 lat i po prostu wsydze się swojego ciała, więc musze przejśc do ataku, niedługo słonko wyjdzie a ja taaaaka bleeh... czytając ten topik zapisałam kilka nazw kremów i innych cudactw, może z niektórych skorzystam, póko co wypróbuje kawkę:) oprócz tego moje uda i pośladki są takie mało jędre jakieś;/ i tak sobie myślę że dobrym połączeniem może byc kawa+kakao albo czekolada:) to taka moja propozycja. zobaczymy wypróbuje:) pozdrawiam:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikag0986
witam wszystkie panie borykajace sie z tym dziadostwem. celulit pokazal mi sie juz gdzies okolo 18 lat. ale byl maly. dopiero jak urodzilam 1 dziecko majac 20 lat zrobil sie bardziej widoczny .ROK PO URODZENIU DZIECKA ZACZELAM BIEGAC A ZE MIESZKALAM W IRLANDI A TAM LUDZIE NORMALNIE WIECZORAMI BIEGAJA SOBIE CO U NAS W POLSCE JESLI KTOS BIEGA TO MOWIA ZE PEWNIE JAKIS POMYLONY. BIEGALAM CO DRUGI DZIEN SYSTEMATYCZNIE PO MINIMUM 20 MINUT. DO TEGO SMAROWALAM SIE KREMAMI ANTYCELU. I RAZ W TYGODNIU KOLEZANKA KTORA BYLA MASARZYSTKA ROBILA MI 20 MINUTOWY MASAZ UD . NO I JESZCZE DIETA ALE NIE DO PRZESADY CZASAI POZWALALAM SE NA SLODYCZE WCINALAM DUZO GREJFRUTOW. NO I TAK PO 3 MIESIACACH CELULIT POPROSTU ZNIKL . WIEC DZIEWCZYNY MOWIE WAM TU NIE CHODZI O JAKIES DROGIE KREMY BO ONE SAME CUDOW NIE ZDZIALAJA . TU POTRZEBNY JEST RUCH I ZDROWE JEDZENIE NIC POZATYM . NIEKTORE TU PISALY ZE ONE NIE MAJA BO DLUGO PILY MLEKO Z CYCKA MAMY CO TO ZA BZDETY . TO NORMALNE ZE JAK NIKT W RODZINIE NIE MIAL CELULITU TO ONE RACZEJ TEZ PRZECIESZ TO WSZYSTKO JEST GENETYCZNE TAK SAMO JAK ZYLAKI CZY SZYBKIE SIWIENIE I NIC NA TO NIE PORADZIMY. TRZEBA ZDROWO SIE ODRZYWIAS I CWICZYC KOCHANE. NO I JESZCZE ZEL NA CELUL. FOLJA OWINAC NOGI NA 30 MIN I W PODUCHY TO POMAGA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikag0986
A I JESZCZE JEDNO MASAZ TEN CO ROBILA MI KOLEZANKA TEZ DAWAL BARDZO DUZO . BYL TO JUZ SPECJALNY BO ONA BYLA PO SZKOLE MASARZU ALE PO NIM SKURA STALA SIE JEDRNA I NAPIETA CUDENKO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agacior666
laski peeling z kawy jest rewelacyjny! ale w wersji innej niż piszecie;) kawa im tańsza tym lepsza bo grubsza-to raz! najlepiej zaparzyć, wypić, do fusów dosypać cukier (koniecznie!) i kilka kropelek, dosłownie 3-4 mydła w płynie, żelu, wymieszać i na nóżki :D czytałam też że dodaje sie cynamony ale ja różnicy nie zauważyłam dodając cynamon. Czasem kilka kropel soku z cytrynki;) potem oczywiście kremik! naprawde polecam evelayna rozgrzewającego-w czerwonej tubie!! wsmarować, okryć się polarowym kocykiem i pod kołdre :D (nie naciągać portek przypadkiem;p) ok.godzinki trzeba z tym posiedzieć ale grzeje niesamowicie! i efekty zauważalne bardzo szybko! polecam naprawde! TRWAJCIE w walce z pomarańczową skórką;p pytania? gg 5689897

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! mam nadzieje ze topik jeszcze nie umarl. Ja tez mam z tym problem, mam 165 cm,52 kg wiec gruba nie jestem. Chodze na basen 2 razy w tygodniu, pije duzo herbaty owocowej i zielonej, mniej wody. Problem jednak jest, stosowalam wiele kremow i tabletek, z tabletkami dziewczyny podchodzcie ostroznie bo farmaceutka powiedziala mi ze tabletki na celulit zatrzymuja wode w organizmie. Chcialam dodac od siebie, ze mieszkam zagranica, tutaj gdzie jestem wiekszosc dziewczyn jest otylych, maja celulit i duze ciala, a jednak sa szczesliwe, pokazuja to co chcca pokazac i wcale nie schylaja glowy przy tym. Wydaje mi sie, ze w Polsce problem ten sie nawarstwia, bo nasz kraj jest nietolerancyjny na wszystko, liczy sie tylko piekne i idealne. Reszta jest wyszydzana i pokazywana palcami. Stad biora sie nasze kompleksy i problemy. Ja sie ich w polowie pozbylam wyjezdzajac z kraju. Wiem, ze kazda z nas zawsze bedzie chciala byc ladniejsza, zgrabniejsza ale jestesmy takie jakie jestesmy. Moze lekarstwem na cellulit jest poprostu akceptacja blizniego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytka8787
Ja nikogo nie potepiam , ze ma cellulit, tak jak tu piszecie stosuje od niedawna sol morska , na peeling + oliwka lub kawe , balsam , ale nie jakis drogi , ale zeby mial kofeine w skladzie, nie jem juz soli , pije wode min 2 litry dziennie i jem w maire normalnie , aha unikam slodyczy , ale raz w tyg batonika mozna zjesc:) aha codzien spacer ok 30min , w kazdym badz razie ruch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×