Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MASAKRA

MASAKRYCZNY CELULIT

Polecane posty

Gość EVELINE 3D
a ja chcialm sie wypowiedziec na temat tego specyfiku. Wiele osob go zachwala ujedrnianie.. chlodzenie..to fakt ale czy to byl prawdziwy cel tego srodka? Stosowalam jakies 3 tyg serum i krem plus do tego masaze pod prysznicem..i procz mieciutkiej skorki zadnych innych efektow. Fakt srodek tani ale PRZEREKLAMOWANY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królewna śnieżka
up up up temat w góre. tak czytam sobie i zapisuje na kartecze różne rady, bo mnie też ten problem dotyczy. ów problem ulokowal mi sie na brzuchu udach pośladkach a nawet na ramionach! to jest naprawde masakra :-( jak napisała autorka tematu. Mam 24 lata całe życie byłam bardzo szczupła, jednak w ostatnich latach z stałej wagi 50 kg przybrałam do 55 przy wzroście 161cm. cellulit pojawił sie w makabrycznym tempie. fakt że dużo pale papierosów pije mało wody mało się ruszam i pochłaniam ogromne ilości węglowodanów. ale tak poczytalam sobie kilka porad i postaram sie coś też ze sobą zrobić. tak czy siak temat podbijam do góry bo bardzo interesujacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofelia 22
a co daje ta witamina c konkretnie? jak sie ja doda do balsamu? i jak czesto trzeba sie foliowac z kawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sajduśka
na czym polego to foliowanie?? trzeba zrobic piling z kawy i zafoliowac?? :)) aha i co myslicie o plastrach na cellulit?? czy próbowałyscie?? pomogło?? jakiej firmy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 19 lat, szczupłą sylwetkę a mimo to cellulit. pewnie pojawil sie dlatego , ze nie przepadam za cwiczeniami i kocham slodycze. nie jest tak bardzo widoczny, w zasadzie najbardziej widac go u mnie po wewnętrznej stronie ud, ale i tak jest to dla mnie problem. powiedzcie czy silownia jest dobra? jesli chodzi o kosmetyki ze sklepów to to co kiedys uzywalam wcale nie pomogło. czy moze ktos wyjasnic dokładnie jak robic ten peeling z kawy? bardzo prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka84
moj sposob na cellulit-przez ostatnie 3 tyg : -2 na tydzien peeling z kawy i ostro masuje -2 na tydzien szorstka rekawica -2 na tydzien maska detoksykujaca planet spa z avonu(na allegro kolo 20zl) -5 razy przez te 3 tygodnie masaz tym masazerem co sa na silowniach(mam taki w domu-efekt na bank jest ,pobudza krazenie i ujedrnia skore-niestety urwal mi sie kawalek uchwytu bo moj model ma juz z 9 lat) -nedzny najtanszy krem na cellulit Hean co 2,3 dni (akurat jestem splukana wiec nie bylo kasy na zaden hit) -silownia 4-5 godzin na tydzien -malo slodyczy,zadnych tlustych rzeczy ani fast foodow,ale tez bez przesady batonik na dzien byl -3 litry wody na dzien efekt:jestem wobec siebie bardzo krytyczna ale jak na moje oko to cellulit zniknal w polowie przez te 3 tyg ,moja mama jak sie spytalam czy jeszcze mam duzo to sie pytala widzac mnie na golaska czy ja wogle jakis cellulit jeszcze mam-takze jestem happy Bardzo polecam ta maske Avonu bo juz jak sie nalozy jest fajne uczucie oczyszczania z toksyn i wystarczy w niej byc 20 minut W salonie: Rok temu zafundowalam sobie maszyne hypoxi trainer na cellulit-12 zabiegow 500zl i efekt byl chyba nawet mniejszy niz po mojej domowej walce ktora kosztuje niewiele,w miesiac po skonczeniu karnetu cellulit wrocil zwiekszony W listopadzie zas robilam serie 4 zabiegow masazy banka chinska z olejkami (50 zl za uda+posladki za 1 zabieg) i to tez daje niezle efekty Kuracja Tołpy-w składzie maska z borowiny=balsam (calosc kolo 80 zl wyniesie) bardzo ujedrnia i poprawia wyglad skory i mozna robic w domu(maja tez cala serie na celluliot tonik herbata tabletki-mysle ze jakby kupic wiekszosc z tej serii to bylby super efekt bo ja po samej masce i balsamie widzialam duza roznice)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka84
Maluutka-zalewasz 3 lyzki kawy mielonej -wrzatkiem-gdzies tak do 1/4 szklanki wodą chociaz ja to czasem i zimna wlewam i tez sie da-i masujesz-efekt zobaczysz od razu -skora jest bardzo miekka,potem zmywasz kawusie zimna woda smarujesz sie jakims balsamikiem i owijasz folia na 4o min po czym tja zdejmuesz. sa tez inne metody na ta kawe ale juz nie pamietam jakie-ta jest jak dla mnie skuteczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka....
Panterka...ta maseczka TOŁPY to 80 zł na jeden zabieg??.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Królewna Śnieżka
A jaka dieta na cellulit? co powinno się jeść a czego nie? bo ja teraz własnie próbuje zrzucić kilka kg i od dwóch tygodni nie jestm chleba makarony ryżu ziemniaków i słodyczy. Poza tym jesm w sumie wszystko. na obiad jakies warzywa i piersc albo ryba ale oczywiście bez panierki. na kolacje jogur kefir a śniadania jakiejs jajko albo grzanka z ciemnego chleba z plasterkiem wędliny albo sera białego. Aha i pije sporo mięty bo uwielbiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie mozna jesac wszytko ale z umiarem. zeby miec gwarancje \"niemania\" cellulitu trzebabyloby zamienic caly tluszcz w miesnie co jest prawie niemozliwe. na cellulit najlepiej sie masowac i pillingowac. pilling z kawy wyprobowalam na sobie w zeszlym roku. cala zabawa trwala ok. 5tygodni kiedy to robilam go 3-4 razy w tygodniu na poczatki i potem mniej wiecej 2 razy na tydzien. do tego stosowalam prosty zabieg foliowanie. po pillingu bierzemy pozostaly napar z kawy, jakikolwiek balsam (moze byc najtanszy albo oliwka dla dzieci) balsam lub oliwke mieszamy w naparem z kawy tak zeby w mare geste bylo i nacieramy tym problematyczne miejsca. ja wmasowywalam to w posladki, biodra i uda. bierzemy folie spozywcza i zawiajmy sobie nia uda, brzych i posladki wlasnie, conajmniej 2 raz, nie za scislo. na to nakladamy getry, dresy i pod gruby koc na godzinke. w tym czasie doskonale mozna sie wypocic w tych miejscach. po godzinke, albo dluzszym czasie, jak kto woli, zmywamy to ciepla woda a potem robimy chlony natrysk. na koniec bierzemy cos do masazu(ja mam szczotke) i intensywnie sie pocieramy. potem mozemy wklepac krem antycellulitowy. cala zabawa zajmuje troce czasu ale warto. wczesniej wydawalam fortune na kremy a po tym po pieciu tygodniach widoczny cellulit zniknal. dodam jeszcze ze wazylam wtedy 80 kilo wiec do modelek nie nalezalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofelia 22
i naprawde zniknal ci cellulit???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde. masaze to podstawa. teraz waze mniej i nie mam cellulitu, no chyba ze liczyc to co sie robi po scisnieciu skory palcami ale dosc mocno trzeba. mam tez bardzo jedrne uda. natomiast wiem jeszcze jedno. moja babcia ma 77 lat i jak na swoj wiek to ma bardzo gladkie cialo. wiadomo, sa oznaki starzenia ale babcia cale zycie mysje sie w zimnej wodzie. to poprawia krazenie a cellulit to wlasnie zaburzenia krazenia. naprawde latwiej kupic sobie myjke i codziennie pod prysznicem jej uzywac nawet przez 5 minut i wydawac fortune na kremy. mialam wrecz masakryczny cellulit i za to co wydalam na te kremy to chyba moglabym sobie kompa kupic. nie mowie, ze da sie calkiem bez cwiczen bo jednak skakalam na skakance ale masaze to podstawa. do odsaczonej kawy mozna dodac lyzke cukru. cukier jest twardy a kawa miekka a razem daja taki efekt ze raz na skore dziala cos miekkeigo raz twardego co bardzo pobudza krazenie. a do balsamu do foliowania mozna tez dodac olejek cynamonowy, pomaranczowy, sam cynamon i podobne. aha, foliowanie nie jest dla tych, ktorzy maja sklonnosc do naczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAMKAANKA
Witam :) Jeli chodzi o moje doswiadczenia z kosmetykami antycelulitowymi to wypróbowałam juz ich mase. Owszem.....najbardziej mi pasił własnie ten z Vichi, ale jakies dwa miesiace temu kuzynka poleciła mi cos innego. Tą serie kosmetyków poleciła jej z kolei jej kosmetyczka którą niestety ( mimo swojego zawodu) tez dopadl straszny celulit. Chodzi o kosmetyki Fitness Line- Bielendy. Jest to peeling cukrowy i do tego zel termoaktywny. Ale cały sekret tkwi w tym zeby przed wykonaniem tego peelingu nagrzac skóre wodą z prysznica jak tylko potrafimy wytrzymac ( dos gorąca woda ale na tyle zeby sie nie poparzyc) Po takim nagrzanku wcieramy ten peeling cukrowy ( który tez super rozgrzewa) do mometu az sie rozpusci. Potem tylko po osuszeniu ciałka nakładamy ten zel termoaktywny. Uczucie jakie nam towarzyszy to pieczenie i mrowienie które trwa do jakiejs godzinki :) Wtedy dodatkowo wskakujemy sobie pod cieply kocyk. ;) Ja jeszcze skusiłam sie na takie ampułki z tej samej serii. Stosuje sie je rano i wieczorem. Jestem bardzo zadowolona. Skóra jest pieknie napieta i strasznie gładka juz po pierwszym zastosowaniu. Cena całkiem całkiem....15 zł peeling, 20 zel. Polecam i pozdrawiam. PS. Ja własnie po zabiegach antycelulitowych! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaa77
Czesc.Ja rowniez mam celulit mimo iz waze nie wiecej niz 52 kg wzrost 163.Niby powinnam byc szczupla a jednak skads sie bierze to paskudztwo:(Sadze ze te genetyczne wiec wiele nie zaradze , ale cos sie zmienia od czasu kiedy zaczelam stosowac wlasnozrobiona maseczke.Poprostu zel do kapieli i ryz zmielony na drobne ziarenka.Poprawa niby jakas jest ale niestety obwod bez zmian.Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskavkova_landrynka
Wierzcie lub nie ale najlepszym sposobem na pozbycie się celulitu jest dieta optymalna Kwaśniewskiego. W ciągu 5 miesięcy zredukował się u mnie o jakieś 70% bez żeli, kremów, peelingów z kawy, masowania i innego cudowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassiek
hej,ja mam celulit po prostu wszedzie:na ramionach ,pupie,udach,brzuchu i na lydkach.cwiczenia na nogi spowodowaly ,ze lydki staly sie masywne,pojawily sie pajaczki a moj celulit jest naprawde teraz OGROMNY.mimo,ze walcze z nim cale zycie i wiem ze zadne kremy nie pomagaja nawet te najdrozsze ciagle mam nadzieje moze ktos zna jakies nowinki?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniuska
Waze 48kg i mam taaaki cellulit ze nie moge na siebie patrzec. Tabletki,kremy,masaze - wkurza mnie juz to wszystko... a tu co?lato sie zbliza, wielkimi krokami -niestety bo chyba w kombinezonie bede lazic po plazy hahaha. pozdrawiam Was kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xl
a w Poznaniu kupiłam za 113 zł - 60 sztuk - warto zapłacić - kremy tak nie działaja jak ten lek..:) w aptekach internetowych można nabyć za zbliżoną cenę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulllllllllla
jaki lek za 133 zł 60 szt. Mozesz podać nazwę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie chodzi o cellasene,ja koncze juz 1 opakowanie do tego oczywiscie masaze i wszystkie kremy,zele ale te najtansze.Efekty sa powalajace a dodam ze nie mam juz mlodego cialka,ale jak dla mnie rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzudula
co to jest peluing z kawy?? jak mam zwalczyc celulit, pomóżcie mi ... prosze,,, czekam na odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik123
może mi ktoś dokładnie powiedzieć o tym foliowaniu, co ta ma być bo peeling robie z kawy ale nie wiem jak to foliowanie, czekam na odpis dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest chore.
Chuda jestem a mam to gowno na udach, lydkach, pupie, boczkach, brzuchu, MASAKRA Od dzis walcze z tym, gownem Sport, masaze i zimna woda, jak sie nie uda, to nie wiem, aha i dieta, jasne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to samo
rusz dupę i przeczytaj tą samą stronę tylko trochę wyżej, masz wszystko opisane, chyba, że masz tak zakuty łeb i nic do ciebie nie dociera!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciuszka
hej laski jak to dobrze,ze znalalzm ten topic,hura! ja tez z tym walcze,kupilaqm cellastar 253,podobno rewelcyjny. naczytalam sie tu sporo o tym peelingu z kawy,co prawda mam sklonnosc do pekajacych naczynek po mojej mamie,ale zaryzykuje. cos za cos,na opalonych nogach moze nie bedzie ich az tak widac... ale mam go wszedzie.na nogach duzy,na ramionach maly,wie widoczny. a wlasnie sobie uzmyslowilam,ze na brzuchu nie mam,ciekawe jak to mozliwe? a waze chyba z 80kg. pozdrawiam ,jestescie super kobitki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roska-Iwona
Witam, celulit jest okropny to prawda:((.Przyczyną jego powstawania jest przede wszystkim zła dieta, polegająca na nadmiernym spożywaniu produktów mącznych, słodyczy oraz tłuszczy zwierzęcych. Pogłębia go też jedzenie białego pieczywa i duża ilość soli, która zatrzymuje wodę w organizmie. Problemy ze skórką pomarańczową powodują także ostre przyprawy. Pierwszym krokiem w walce z celulitem tłuszczowym powinna być więc zmiana nawyków żywieniowych. Ja pracuję w Międzynarodowym Centrum Zdrowego Stylu Życia, gdzie prowadzimy specjalne spotkania tzw. bilanse formy. Na takim spotkaniu dajemy informacje jak się odżywiać zdrowo, by ten celulit usunąć. Teraz mamy właśnie promocję w naszym Centrum i przeprowadzamy takie spotkania gratis do odwołania. Jesli Jesteś zainteresowana to zadzwoń do mnie to Cię umówię na taką wizytę ;) Mój nr tel. 0661 265 332 lub 790 208 085 Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.Kay
Dzieki laski za wszystkie domowe porady, napewno zastosuje i mam nadzieje ze starczy mi czasu i cierpliwosci bo najwazniejsze, o czym czesto zapominamy to przeciez SYSTEMATYCZNOSC:) Od dzis zaczynam wielka walke z celulitem, napisze jak pojawia sie jakies rezultaty!!!! Pozdrawiam i zycze udanych prob pozbycia sie tego cholerstwa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze go zniszczyc
hej laski musze wam sie pochwalicze od lutego zwalilam 25kg tluszczu niestety nie pomyslalam o celullicie i teraz mimo ze jeste wmiare zgrabna i tak nie wskocze w bikini jeszcze w tym roku ,ale od dzis zaczelam walke z tym koszmarem dzieki za rady i fakt ze nie jeste sama,moj maz mysli ze tylko ja mam te paskuctwo i przy kazdej klutni mi wypomina,postanoeilam pokazac mu na co mnie stac od dzis znowu dieta ,cwiczenia,masazei moze pomysle o tych tabletkach CLA-NIE SA TAKIE STRASZNIE DROGIE.Napisze wam za jakis czas jak tam moje boje.NARKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokonuję go!!!! :classic_cool: 1. Stosuję dietę strukturalną dr Bardadyna. 2. Cwiczę. 3. Balsamy. 4. 2-3 dniowe restrykcyjne diety / woda+ owoce/. 5. Nie używam cukru, słodyczy, tłuszczy, pieczywa, ryżu białego, ziemniaków, wędlin - tylko produkty strukturalne/ po 4 miesiącach widzę poprawę/. 6. Masuję ciało i st. gimnastykę. Trzeba być wytrwałą , cierpliwą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do LAsica
celulit jest choroba cywilizacyjna!!!!! KIedy nasze mamy byly malutkie nie karmiono je slojam ze sklepow ktore zawieraja duzo cukru i konserwantow! Kiedy dorastaly jadly rzeczy zdrowsze niz te dostepne dzis bo nie zawieraly tylu konserwantow i cukrow!! TA CALA TRUCIZNA W JEDZENIU MUSIALA W KONCU NAM WYJSC BOKIEM NO I MAMY POMARANCZOWE BOCZKI!!!! Jezeli macie zaawansowany celulit to same kremy i dieta nic nie dadza radze jakies tabletki. Osobiscie mi CLA nie pomoglo i mialam tylko zaparcie przez to swinstwo! Mam zamiar sprobowac Cellasene. Jak dobrze pojdzie to dam znac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×