Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Koronkova

Koktajl owocowy- dieta

Polecane posty

Gość Koronkova

Jak myslicie ile schudne jesli przez tydzien bede pila tylko na obiad koktajl z jednego banana , jednego jablka i kiwi ? Pozdrawiam . PS.Biore pod uwage pozniejszy efekt jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastepna madra
no ona przez te 2 tygodnie to ostatnio napisala o zmeczeniu, nie wiem ile przybrala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość at
ja lece zaraz sie kapac a potem na basen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale nabalaganimy
ale to i tak spadnie zaraz jak wyjdziemy, miala niby jechac do P na weekend jak sie bedzie dobrze czula to nie wiem czy pojechala czy nie napisze w poniedzialek co tam lekarz powiedzial i spytam o wage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a plywasz
cwiczysz czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość at
co co nie piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutaj pelno tematow
jak schudnac 5-10-25 w ciagu tygodnia czy miesiaca, ludzie dlugo nosza kilogramy i je gromadza a potem chca od razu...dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez pisze
nie ma????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość at
jutro lekarz wypisze mi zaswiadczenie gdzie moge chodzic na te kursy to zaczne narazie nie plywalam bo na odkrytym za zimna woda boje sie o nerki lub pecherz-nie dobrze w czasie c przeziebic dlatego ide dzisiaj na kryty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość at
brakuje mi sportu bo przeciez kiedys lazilam na aerobic 3 razy w tyg a teraz nic--ale na poczatku mnialam zabronione od lekarza a teraz mam nie przesadzac i zadnych wyczynowych czy z mozliwoscia upadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość at
o lece zaraz do szafy wybrac sobie jedna z sukienek bo slonko wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze sprobuj
wiecej spacerowac, to tez dobre, zobacz ja tylko pol godziny dziennie i to nie zadne ciezkie cwiczenia, pewnie po godzinki sspaceru tez dobrze zrpobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość at
wybor sukienkowy mam duzy-HA!HA! wiec problemu nie bedzie. Jeansowa to moja ulubiona a i ta czarna w siwe duze kwiaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ktora
musisz mi wyslac jeszcze kilka zdjec w tych krotszych sukienkach, bardzo bym cie chciala ujrzec w czarnej elastycznej z dekoltem i w tej siwej w malnekie niebieskie kwiatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość at
spaceruje . na poczatku nie moglam bo bolaly bioderka ale teraz kupilam sobie 3 pary wygodnych skorkowych butow i moge zdobywac gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość at
ta czarna mam w planach ubrac na urodziny w sobote - chyba sie odwaze ale bedzie widac HA!HA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna w siwe duze kwiaty
a juz wiem!!! ja mialam w WW2002! O w niej tez zrob zdjecia, dzinsoew sa fajne bo wygodne, ja mialam kiedys inna ale tak ja zjechalam noszeniem ze musialam wyrzucic, a ostatnio nie ma duzo fajnych, a takiej do kostek nie chce, musi byc dobrze uszyta bo dzins jest twardy i jak cos nie tak to odstaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość at
z kwiatkami siwa tez juz raz mnialm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwazam ze w czarnej
bedziesz wygladac super, podkresli ale na pewno bedzie uroczo, a co z ta z brylancikami? W nia wejdziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość at
rano mam maly brz a wieczorem uklada sie inaczej i jest dla mnie bynajmniej duzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość at
wejsc wejde ale czekam na uroczysta okazje wiesz ze w Niem chodzi sie bardziej na sportowo i bez slubow nie mam szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to poprzymierzaj jeszcze kilka
pocekaj do urodzin i wypstrykaj i wysylaj!!! Ciekawe kiedy Mot przysle te zdjecia, album nadal nieskonczony!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość at
o dzi kopie chyba jest glodny co by tu zjesc na sniadanko. O dzisiaj mam w planach po 4 m-c isc do kosciola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest naprawde chore
przez tydzien bede pila tylko na obiad koktajl z jednego banana , jednego jablka i kiwi ? ale ona nie jest az tak bardzo odswietna bo prosta, tylko te szkielka, tam chyba jednego brakuje czy dwoch ale taka juz kupilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość at
ja jeszcze nie dostalam od niej zadnych zdjec z wizyty u mnie wiec ja tez nie wyslylam tym bardziej ze u mnie sa to tylko 3 a oni przeciez robili ogromnie duzo. Szkoda bo specjalnie zostawilam pare stron wolnych w albumie a tu nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez ostatnio bylam
tak 4 m-ce temu a przedostatnio to ho ho a na przyklad swetry czy bluzy co masz to jeszcze wchodzisz? a co z kurtka bedziesz musiala kupic nowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość at
az tak dokladnie tych sukienek nie obadalam to nie wiem co tam brakuje wazne ze pasuja i sa fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona co jeakis czas zaczynala d
rukowac ale nie skonczyla ciekawe czy nastepne 5 kilo uda mi sie tak latwo zrzucic czy waga stanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość at
o kurtki jeszcze nie przymiezalam ani swetrow bo za ciepolo ?? Spodnie musze co troche dokupowac nowe na zime pewnie pare wiecej a bluzy nawet jak kupie to potem w takich luznych tez moge chodzic. Na razie sie tak soba nie zajmuje jak dzid zakupami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×