Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Yamato

Ciąża? Czy moge być w ciąży? czy to ciąża? jakie prawdobodobieństwo?

Polecane posty

Jestem brunetką. Ostatnio częsciej zmieniam skarpetki i jem rodzynki. Czy moge być w ciąży? Prosze pomóżcie mi, bo sama juz nie wiem. Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, to jest ciąża. Wszystkie objawy jakie wypisałaś świadczą o tym, że jesteś w ciąży. Prawdopodobieństwo bliskie 1. :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie-poprawna
Nie, nie - z opisanych objawów niezbicie wynika, że prawdopodobieństwo się ga 2,0743! Gdybyś podała jeszzce kolor skarpetek, możnaby określić płeć dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Remedios>> tak, rodzynki sułtańskie. czy to znaczy, ze to ciąża? Zapomniałam jeszcze dodać, że od 2 dni, zaraz po przebudzeniu, swędzi mnie pod lewym łokciem (słyszałam, ze niektóre kobiety tak mają podczas ciąży). Podczas stosunku zabezpieczałam sie folią aluminiową i pianką poliuretanową, ale dalej mam wątpliwości. Proszę pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yamato..>>..:D:D:D...świetne .. Dzieki za poprawienie humoru ..:D..dawno sie tak nie obsmialam ..!:D ..tez jestem brunetka ..i wcinam rodzynki sultanki...:D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bell76
:):):):):) chyba ktos tu sobie jaja robi?! usmiałam sie po pachy,albo i wyżej...moze po prostu zmieniasz te skarpetki bo jest lato i nogi ci sie pocą.Spróbuj chodzic bez nich...nogi lepiej "pooddychają"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajebioza...pośmialam się..thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany, Yamato,nie powiedzialas tego na glos a pewnie malo kto to zauwazyl... Sadzac po tych skarpetkach to Ty pomimo swoich 15 lat i ciazy wciaz jestes dziewica!!!!! Czy Ci nie wstyd?! Taka stara?????? Kremuj TO miejsce kremem nivea i regularnie zazywaj adipex!!!!! Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nellllla
Moje drogie Panie!!!!! Jak dobrze, że znalazłam wasz topic!!!!! Mam nadziejęże mi pomożecie!!!!! W piatek dostałam strasznej czkawki, a na obiad zjadłam kisiel cytrynowy. Wczoraj zamiast jak zwykle wstać o 8 obudziłam się dopiero o 8.46... Nie wiem co robić?? Czy ze mną wszystko jest OK????? Na dodatek w sobote, gdy surowego ogórka popiłam zimną wodą to zaczęło mnie mdlić......Co sie dzieje???? Czy waszym zdaniem to jest ciążą??????? Dodam tylko, że jestem dziewicą i nigdy nie byłam jescze z facetem...... POMÓŻCIE!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nellllla
A po czym sie poznaje czy chłopczyk czy dziewczynka????? Bo ja słyszałam, że jak ktoś ma katar to będzie chłopczyk.Wiecie cos o tym?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yamato 👄 za odpowiednie ustosunkowanie do tych głupich topików :D:D:D Przypomniało mi to czasy "jak się używa tamponu" (czy jakoś podobnie) i "jestem w ciąży z tamponem" :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do goretex
Tak, jesteś w ciąży!!!!!!!! Na bank!!!! Jak chce ci się siusiu to znak, że to blizniaczki......pozdrawiam, nellllla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejkuu
a ja sie poplakalm ze smiechu jak przeczytalam te wypowiedzi!! czy mozliwe ze JA TEZ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejkuu
obawiam sie ze to Ty! czyzbym byla w ciazy z Toba?? a moje studia?? jejkuu lece do kibla i moze zachce mi sie siusiac! 3majcie kciuki!!!!!! jak jestem... to sie szykuj na alimenty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Słyszałam że płacz podczas czytania kafeterii może być przyczyną niepokalanego poczęcia dziecka z nickiem który najbardziej Cię rozśmieszył .\" No to masz przechlapane free Willy !!!! Le, rób, gotuj........... już cholera nie wiem co nawet !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nigdy nie byłam w ciąży !!!! A ty ? Pomożesz mi czy juz mam wystapic o alimenty ??!! :> :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuti fruti
ja niestety nie jestem w ciązy ;( nie jestem w stanie wymyślić nic absurdalnego........chyba jestem bezpłodna ...............łeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jestem w ciazy czy nei,pomozcie!!!!! Bo sama juz nie wiem, raz piszecie ze jak sie chce siku to jest sie w ciazy a raz ze jak sie nie chce siku to ze sie nie jest. A mnie raz sie chce a chwile pozniej juz nie a potem znow mi sie chce i zupelnie ZGLUPLAM!!!! No co ja mam robic, jak jestem w ciazy to co sasiedzi na to powiedza!!!! Pomozcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam myśle że przesadzacie kobietki drogie.... Od lat zabezpieczam się tylko i wyłącznie pianką poliuretanową o której tu wspomniała koleżanka,stosuję ją zawsze rano i wieczorem! Jest baaaaardzo skueczna bo jeszcze nie jestem w ciąży ,chociaż tak się jej obawiam..... nie wiem może to też dlatego że nigdy w życiu jeszcze nie współżyłam ani nawet ptaszka nie widziałam ale same wiecie jak to jest! Ciąża wisi w powietrzu! Zabezpieczonym trzeba być!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuptuś>>zabezpieczasz sie tylko pianką? przeciez ona nie działa bez folii aluminiowej! moim zdaniem słusznie sie obawiasz, bo w ciąży jstes na 99%. Idz koniecznie po tuzin testów ciążowych (zrob je wszystkie na raz, bo wiadomo, ze jeden nigdy nie jest wiarygodny), wyciągnij średnią z wszystkich wyników i obserwuj je przez 3 godziny (różnie bywa- czasmi wynik pojawia sie później). No i oczywiście zrób test moczem po kisielu z borówek, bo wtedy stężenie THC w moczu jest najwieksze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratunku! Zamiast trzeciej tabletki z opakowania wzięłam ósmą, przed samym połknięciem zastępując ją jedenastą. Biorąc pod uwagę to, iż dzisiaj od rana pada - jestem zrozpaczona!!!!! A w dodatku pies nadepnął na moją lewą pierś; spuchła i trochę mnie boli. Czy to ciąża???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mononukleoza>> nie panikuj, weź za 3 godziny trzynastą tabletkę z nowego opakowania, a o 17 czwartą ze starego i tą zapomnianą, nawet jeśli oznacza to przyjęcie dwóch na raz i przez 43 następnych dni stosuj dodatkowe zabezpieczenie- najlepiej zakładaj fioletową skarpetkę na prawą stopę partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejkuu
no wiec tak: od wczoraj nie sikam! a specjalnie wypilam 2 litry wody.. i NIC! przeczytalam wasze rady i zjadlam kisiel pomaranczowy... i nagle poczulam jakby kopnecia w brzuchu!! wiec ja na pewno jestem w ciazy!!!!!!! i ten kiesiel nie pomaga a wrecz przeciwnie!!! ON POWODUJE NA 100% CIAZE!! widzicie co narobilyscie tym topiciem?? wiec free willy szykuj sie... albo... PROSZE POMOZCIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nellllla
Pomocy, kobietki, pomocy!!!!!!!!! Wczoraj moja mama zauważyła, że urosły mi włosy i tak jakby troche pojaśniały. Ja jej powiedziałam, że to od słońca, bo jestem naturalną ,,mysią" blondynką, no ale.....moim zdaniem to już chyba jestem w zaawansowanej ciąży???? A na dodatek od rana swędzi mnie nos....Czy myslicie, że to może być faktycznie ciąża???? Najbardziej martwi mnie ten nos.....nigdy mnie nie swędział.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nellllla do yamato
Jesteś w błędzie!!!!!!!!! -----------------> powinno się zakładać czerwoną skarpetę na prawą stopę, albo zielonż na lewą. Fioletowa??????? Gdzieś ty to wyczytała?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja to dopiero mam stracha! Uprawiałam wczoraj z chłopakiem seks oralny i zastanawialiśmy się najpierw, czy lepiej prezerwatywę założyć na mój język czy na jego penisa. W końcu on wygrał, bo ta gumka była na mnie trochę za luźna... Czy są mniejsze rozmiary? No i w pewnym momecie ta prezerwatywa na jego penisie pękła i niechcący połknęłam trochę jego nasienia! Dziewczyny, pomóżcie! Od wczoraj nic nie piję i nie jem, bo boję się, że jak pójdę do toalety, to te plemniki wyjda ze mnie dołem, dostaną się do innego otworu i zajdę w ciążę!!! Pomóżcie i to szybko, bo bardzo chce mi sie siku, nie wytrzymam juz dłużej!!! Ile może żyć taki połknięty plemnik????? Tylko nie piszcie, że one krótko zyją, bo to sa cwane sukinsyny i tylko czekają na okazję, żeby mnie zapłodnić... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj atraktywna ...ty to już nie masz co sie bac tylko leć do sklepu wózek wybierać! Połknęłaś ich miliony i myślisz że nie jesteś w ciąży???? Boże co za nieodpowiedzialność.... ;) a co do mniejszych rozmiarów...ja zawsze biorę gumową lateksową rekawiczkę i język idealnie wchodzi do srodkowego palca...mam wtedy przynajmniej pewność że ich nie połknę diabełków małych :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×