Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
- ewunia -

najlepszy salon fryzjerski we Wrocławiu...

Polecane posty

Gość prestonka
Najlepszy fryzjer we Wrocku- tylko Krzysiek Domalaczny w Saloniku Fryzjerskim(kiedys Przejscie Garncarskie obecnie chyba plac Kosciuszki). Chodze do niego od jakichs 6 lat,zawsze z rewelacyjnym skutkiem. Jest swietnym kolorysta, polecam z czystym sumieniem. A ceny w Saloniku, hmm, nie sa najnizsze ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emporio Keeper
Hieh :) powiem tak, carlo biani rynek - odpada bylem wiele razy za kazdym razem coraz gorzej. broadway? Owszem :) ale tylko w rynku w hotelu patio, i zwlaszcza szymon albo magda! nikt inny , dwojka najlepszych fryzjerow wroclawia! ceny przyjazne a klimat nieziemski...ewentulanie marcin ktory przeniosl sie do brodwayu chyba w magnolii, musicie poszperac w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikroauka
Czy ktoś orientuje się, jakie są ceny za ścięcie włosów półdługich w Infinity na ul. Nożowniczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milky way
Hej, bywam w Carlo Biani w Rynku i powiem że z czasem jest coraz lepiej, świetny jest Tomek i ten nowy Paweł też niczego sobie. Chyba tylko oni używaja we wrocku kultowego TIGI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni2005
hej:) możecie mi polecić jakiś dobry salon fryzjerski we Wrocławiu chodzi mi o ułożenie włosów półdługich....nie jestem z Wrocławia żadnych fryzjerów tam nie znam a pytanie się mojego chłopaka o fajny salon kończy się tylko ironicznym uśmiechem:) a pójść gdzieś i później zmyć to cudo co mi stworzą na głowie to mi się nie uśmiecha:) za wszelkie rady będę wdzieczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miooaaarr
bylam w tym salonie, ale na Swobodnej, jakis moze rok temu? nie wróce, bo zrobiono mi przedzialej na inny bok niz chodze zazwyczaj wlosy nie ukłądały si etak dobrze, w gole inaczej jakos tak sciete. ogolnie mila obsluga, naprawde, babka pytala sie i w ogóle, ale hm... ni echcialammodelowania by zobaczyc jak toto si ebedz eukladac naprawde i widzialam od razu ze nie jest tak ok za 3 dni ide do salonu na lekcyjnej zobaczymy co mi tam wyczarują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona1984
W salonie Infinity u Krzyska bylam- ciecie fajne- ale kolor- 5 razy powtarzalam ze nie chce zoltego blondu, tylko platynowy...i co wyszlam z zoltym, hehe. Bylam pare razy tez w Lordzie Valium u Marty...dziewczyna fajna, bo wyslucha o co Ci chodzi i nie narzuca wlasnej wizji a i ciecie tez fajne...chociaz ostatnio przestalam tam chodzic bo jak chciclam cos nowego to i tak wyszlam z tym samym wycieniowaniem wlsow co ostatnio. Za to POSZUKUJE PIOTRKA Z BROADWAY'U!!! pracowal tam jakies 2-3 lata temu, tylko on wiedzial jak zabrac sie do moich wlosow. Ciecie genialen, chyba on jedeyny we wro tak strzygł....Macie jakies namiary na niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stotinka
Salonik Fryzjerski na pl. Kościuszki ( wcześniej byli w Przejściu Garnacrskim) - Krzysia Domalacznego potwierdzam i pani Ania - rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekster001
Nie moge sie wypowiedziec na temat najlebszego salonu we wroclawiu,bo nie bylem w salonie.Tak wogule to sam jestem stylista dyplomowanym,po dlugich naukach w salonie Toni&Guy w Londynie.Szczeze,to czesto wpadam do wroclawia,bo mam tam swoich najlebszych znajomych,i jak widze niekture fryzury we wroclawiu "to mi sie norzyczki w plecaku same otwieraja".Jak ktos ma ochote sprubowac z moich umiejetnosci,lub mojej wyobrazni,a mam ja dobra,prosze sie z kontaktowac ze mna na moj e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmenesia
ja chodzę do Krzyśka z Infinity już od roku i na razie nie narzekam. Nigdy jeszcze nie wyszłam od niego niezadowolona. Potrafi doradzić, SŁUCHA i ROZUMIE to, co się do niego mówi (bo inni fryzjerzy, na których trafiałam zwykle robili mi na głowie coś zupełnie innego, lub zupełnie odwrotnego niż im tłumaczyłam). Za cięcie, farbę i stylizację (mam włosy do ramion) płacę 160 zł (+ darmowe podcinanie grzywki co jakiś czas:P ). Z terminami jest trochę ciężko:/ nie wiem jak do innych fryzjerów z tego salonu, ale do Krzyśka trzeba czekać z 3-4 tygodnie. Aha, jeszcze jedno- czytałam, że niejaka Kaśka z Infinity bardzo dobrze obcina; nie orientuję się co prawda, która to jest, ale jeśli to taka niewysoka brunetka, o miłym uśmiechu, to po moich obserwacjach stwierdzam, że rzeczywiście robi fajne fryzury:) zresztą blondynka też... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aj.low.suszi
ja polecam szczerze salon euphoria na kuźniczej, trafiłam tam ostatnio przez przypadek i jestem mega zadowolona-już nie zamienię na inny salon, byłam u Magdy takiej w kręconych krótkich włosach, bardzo ładny balejaż i cięcie na boba, poza tym bardzo tam ładnie i fajna panuje atmosfera, nie jest tak drętwo jak w carlo biani, można z fryzjerką pogadać jak z koleżanką, ja polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaina
Potwierdzam wcześniejsze wypowiedzi na temat salonu u pani Beatki na Budziszyńskiej na Nowym Dworze,bardzo profesjonalne podejście do klienta,włosy moje dokładnie zostały oglądnięte przed farbowaniem, wyszłam bardzo zadowolona z nowym brązem na włoskach,ogólnie pozytywnie -acha, kosmetyki super pachnące!!!Już nie pamiętam jakiej firmy,ale w dotyku extra. spoko polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2911
Witam wszystkich. Polecam bardzo Agatę z Carlo Biani w Rynku. Chodzę do niej już od prawie 4 lat. Ma świetne pomysły, ale słucha też twoich uwag. Oprócz tego jest bardzo sympatyczna. Szczerze mówiąc nie wiem jak inni fryzjerzy w tym salonie, bo nie byłam u nikogo innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooOLKAaaa
BROADWAY MAGNOLIA- czy ktoras z was korzystala z uslug tego salonu? chce przefarbowac wlosy. jestem naturalna szatynka, obecnie mam czekolade, ale chcialabym do wakacji rozjasniac wlosy, zeby w efekcie byly jasno brazowe z refleksami- w porywach ciemny blond. mam zdrowe wlosy i chce zeby w miare mozliwosci jak najmniej je zniszczyc. jesli macie namiary na dobre farbowanie prosze o pomoc;) notabene polecam atelier fryzjerkie Anety Hylasz na ul.Poniatowskiego7. byla fryzjerka w brodway\'u, teraz dziala na wlasna reke. zawsze swietnie doradzi, nie zrobi nic co mogloby za bardzo zniszczyc wlosy- wybija z glowy glupie pomysly. swietna atmosfera i jeszcze lepsze ciecia! cena nie zabija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie polcam anety
ja nie polcam anety, tej co pracowała w brodłeju, jeszcze nie zauważyłaś, że to "wybijanie z głowy głupich pomysłów" to cecha każdego fryzjera z brodłeja? uwierzcie mi, z jakimkolwiek pomysłem byście tam nie przyszli to zawsze odradzą i poradzą po swojemu-a wszystko i tak na jedno kopyto..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena7777
wybijanie z glowy glupich pomyslow to akurat powinna byc cecha kazdego fryzjera.. a to ze fryzjer doradza i proponuje wzamian cos podobnego to rewelacja- moim zdaniem. osobiscie goraco polecam "agnes" na obornickiej i agnieszke głogowska. "broadway w patio" tez jest sprawdzony tylko ceny wysokie. poza tym "ines" do bani- nawet prosta grzywke spiernicza! a co do "anteki hylasz" tez kiedys ja odwiedzilam i bylam zadowolona z ciecia i farby. kwestia gustu. kolejny salon "la grand' ja nie wiem jak mozna tak traktowac ludzi.. tak jakby klient byl dla nich a nie odwrotnie.. owszem kilka lat temu bylo warto zaplacic ta cene za uslugi, ale teraz panuje tam bardzo niemila atmosfera.. a ciecie samej wspomnianej grzywki nie powinno trwac 35min! stanowczo odradzam ten salon!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie polecam anety
wybijanie głupich pomysłów napisałam w cudzysłowie specjalnie, chodziło mi o to, że oni tam dosłownie zawsze twój pomysł jakikolwiek by nie był powiedzą, że jest zły, będziesz wyglądała jak pół miasta itp po to aby zrobic z siebie wielkich stylistów i niby dobrac coś innego, owszem to jest spoko-na początku byłam pod wrażeniem, ale na dłuższą mete uwierz mi-naprawdę może się stac nudne, byłam tam pare razy, kilka razy z kolezankami, i do kazdej była taka sama gadka i co w efekcie-wszystkie w takiej samej fryzurze... aha i jeszcze za każdym razem każda słyszała, że ma krzywo obcięte włosy po poprzednim fryzjerze.. to też chyba ich stała gadka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annaV
Wszędzie, tylko nie w Le Grand!!! Byłam tam raz i więcej nie zamierzam! Wyniosłe gwiazdki i cennik z księżyca za niemiłą atmosferę i nie liczenie się z gustem klienta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sadra111
w LE GRANDZIE polecam tylko Grześka i Ize Żabę(o ile pracuje tam jeszcze, bo slyszalam ze urodzila malenstwo) chodzilam do niej jeszcze jak pracowala w ines, naprawde za sie na swoim fachu. Grzesiek robi super fryzury na wyjsia (bale, studiowki, sylwester itd) sprawdzilam na wlasnych wlosach kilka razy, a teraz zapisalam sie do niego na farbe! takze efekty opisze. co do atmosfery faktycznie niemila, a szkoda by tych dwoch fryzjerow moge polecic z czystym sumieniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona-mona
dziewczyny a co powiecie o TRWALEJ ONDULACJI? mam dlugie proste wlosy, dosc zdrowe.. zawsze marzylam o loczkach albo chociaz o podatnosci na krecenie.. powaznie zastanawiam sie nad trwala, choc slyszalam, ze zle dobrana niszczy wlosy. macie z tym jakies doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mona-mona: bossse tylko nie trwała, odradzam!!! Ja zrobiłam sobie trwałą 2 tygodnie temu w niby pożądnym salonie Ines. Zapłaciłam za nią 200 zł. Wyszła tragedia! Fryzjerka nie powiedziała mi, że trwałej nie robi się na jasne włosy. Tak więc mój jasny dotąd blond zrobił się po tym zabiego biały. Po za tym chodziło mi o lekkie fale, a wyszły z tego loczki \"mokra włoszka\". Tak więc od 2 tygodni przeżywam koszmar i marzą mi się moje proste włoski. Tak przy okazji może ktoś wie czy można tą trwałą jakoś ununąć. Wiem, że istnieją preparaty chemiczne ściągające trwałą i coś takiego jak trwała prostująca, ale nie można tego robić na jasne włosy. A jak najpierw zafarbuje włosy, czy wtedy taki zabieg powiedzie się bez większych szkód? No a żeby tak za bardzo nie zbaczać z tematu formu to polecam Brodway i mały salonik na Sępolnie - zawsze byłam zadowolona. Jeśli szukacie czegoś dobrego to jak najdalej od salonu Ines na Legnickiej. Niby pożądny salon a robi trwałą na rozjaśniane włosy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tgegxv
Polecam Studio 41 Matrix...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam pania Anię z Ines. Byłam już parę razy, zawsze robię mniej więcej to samo i zawsze wychodzę zadowolona . Bardzo dokładna babka - jeśli chodzi o balejage + cięcie to trzeba sobie zarezerwować z 3 godziny ale warto! No i blond jeśli ma być :popielaty\" to taki wychodzi a nie jakieś zółtka itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LolaFerrari
Stanowczo odradzam salon w pasazu grunwaldzkim-sciela Mnie pani Basia( ala czarna mamba z grzywka jak od linijki, wygladala jakby zamknela sie w solarium na marginesie), chcialam podciac wlosy i wycieniowac a sciela Mnie wlasnie na swoje podobienstwo jak od linijki z jakas paskudna grzywka!!!Tragedia -zaplacilam 100zl ponad, za to z reka na sercu i doskonale polecam salon Michala Chabzdy-scinala Mnie Pani Ania-pieknie, rowno i wsluchuje sie w czlowieka potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LolaFerrari
Na marginesie ta pani basia w salonie w pasazu pracowala w carlo biani w rynku-tam niestety coraz gorzej a pani basia scina na jedno kopyto-wszystkie kolezanki i klientki tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×