Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
- ewunia -

najlepszy salon fryzjerski we Wrocławiu...

Polecane posty

Gość Ktokolwiekwidzialktokolwiekwie
Wie ktoś może gdzie pracuje stylista Markoni?! Wcześniej pracował w Opolu a teraz jest we Wrocławiu ale nie wiem gdzie :( help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NorJO
Ktoś tu pisał o Denique....czy jest to dobre miejsce na zrobienie fryzury sylwestrowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość predąnt
Denique to normalny salon, jak pewnie trafisz do dobrego fryzjera/fryzjerki to bedzie cacy majonez:) Popytaj u znajomych, moze ktos byl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość predąnt
Denique to normalny salon, jak pewnie trafisz do dobrego fryzjera/fryzjerki to bedzie cacy majonez:) Popytaj u znajomych, moze ktos byl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NorJO
Dobra dzieki dzieki. Zapisałam sie na sobote do nich w Pasażu, mam nadzieje ze sie nie zawiode. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fostrna
Moja znajoma bywa w Denique przed wiekszymi imprezami, a Tobie jak sie podobało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania niemcy
505503153 dobry fryzjer jest na maslicach,ale nie pamietam nazwy ....mama robi sobie tez tam paznokcie i oczyszczanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona64
A czy ktoś był w pracowni Michała CHabzdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona z fryzjera
Ja polecam studio Sebastiana Grobelnego, jestem super zadowolona, chlopak ma talent i jest na czasie, pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelina_j
W carlo biani maja teraz fajna ekipe, moj chlopak byl 2 tygodnie temu na scieciu, bardzo ladnie go ostrzygli. Ja bylam dzis na modelowaniu przed impreza firmowa i powiem, ze calkiem spoko:) fajne loczki robia , poza tym cena przystepna, jak na Rynek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wty
ja tam schodze już od dawna do fryzjera w denique i sie z tego wyvboru ciesze. ten salon w magnolii jest fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika669
Poszukuje Mariusza z Mariposy , ktoś może wie gzdzie on teraz pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja81abcd
Salon Fryzur - ul. Wietrzna 36a Jak ma na imię właścicielka salonu..? I zna może ktoś numer kom do niej..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia222
P.Mariusz pracuje teraz na Kazimierza wielkiego 39, numer do salonu 731 955 558

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do salonów to polecam denique w magnolii. ostatnio tam bylem to raz że nie siedziałem pół wieku na fotelu a obyło się bez problemów a dwa ze strzygła mnie baaardzo sympatyczna pani i fajnie sobie pogadaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel25
co do salonów to polecam denique w magnolii. ostatnio tam bylem to raz że nie siedziałem pół wieku na fotelu a obyło się bez problemów a dwa ze strzygła mnie baaardzo sympatyczna pani i fajnie sobie pogadaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona0072
Poszukuję Pani Oli z Ukrainy. Ostatnio pracowała w Pasażu Grunwaldzkimw salonie Redox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czechosłowacja
NAJlepszy to i tak jest HAIR LINE na Komuny Paryskiej. Polecam serdecznie Dawida. Zawsze jest profesjonalnie, dokładnie tak jak chcę ale też z fantazją. O ile mi wiadomo to Dawid non stop się szkoli - często też zagranicą, wiec jest zawsze na czasie z nowymi trendami. Ja chodzę od kilku lat tylko do niego i naprawdę jestem mega zadowlona, ja na pewno nie zmieniam :) Zawsze można się umówić pod tel: 601 798 559 - Dawid Kremza Pozdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila bizak
Jeśli chodzi wam wyłącznie o objętość włosów, to wprowadźcie sobie szampon powiększający objętość HB. Wizyta w salonach nic mi nie dawała, oni niestety korzystają głównie z kiepskich kosmetyków, to nic nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelina gdalik
A możesz mniej więcej powiedzieć po jakim czasie dało to efekt? Testowałam już kilka produktów i żaden nie daje jakiegokolwiek efektu, włosy cały czas tak samo opadnięte :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila bizak
Szampon HB działa szybko - po tygodniu zauważysz efekt, w zasadzie po jednym myciu zmiana będzie widoczna. Tylko pamiętaj o systematyczności, wtedy wszystko będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila bizak
Ja efekt to widziałam już po pierwszym myciu - po kilku myciach włosy już wyglądały naprawdę pozytywnie, zupełnie inna objętość, jakby nabrały życia, tak przynajmniej było u mnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stanowczo odradzam salon Michała Chabzdy, byłam tam raz i nigdy nie wrócę, Pan Michał to nabzdyczony gwiazdor i nic więcej. Moje piękne grube włosy potraktował brzytwą tak dotkliwie, że przez rok nie mogłam z nimi dojść do ładu. Do tego wszystkiego siedziały u niego w salonie jeszcze 2 dziewczyny. Każda z nas wyszła z podobną fryzurą i takim samym kolorem włosów. Zero inwencji i pomysłu. Tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten pan z komuny paryskiej, to juz by sie przestal tak promowac , bo na jakie forum nie wejde to wszedzie ten sam txt z dokladnym adresem, numerem tel, cena....zalosne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fizia1
lala55 czy to ty? Masz czerwone włosy, ciężki chód i brzytwę w dłoniach, którą wymac***esz jak "Edward Nożycoręki" nad naszą głową. To, co wychodzi z tej improwizacji, to czysty przypadek, często tragedia...Nie ma tragedii, jeżeli oczywiście uda nam się zachować nos, uszy, tudzież pozostałe kończyny! Jak tak, to jesteś to ty " ta dziewczyna, odkrycie" a raczej dzidzia piernik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika33
Ja już mam swoją ulubioną fryzjerkę, niezastąpioną Panią Anię z salonu dr Kulczycka na Zelwerowicza we Wrocławiu. Z moimi wymagającymi i gęstymi włosami niejedna fryzjerka nie mogła sobie poradzić. Pani Ania zaproponowała mi całkiem odmienną fryzurkę, która świetnie się układa bez konieczności codziennego modelowania! Teraz chodzę co jakiś czas na koloryzację i podcięcie końcówek :) świetny salon i fryzjerka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synek317
Czy ktoś wie, gdzie można znaleźć p. Rafała, który jeszcze rok temu strzygł w denique w pasażu grunwaldzkim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada z ekonomika
Polecam salon fryzjerski FASHION przy ulicy ślęznej 189 niedaleko ekonomika . Miła atmosfera młode fajne fryzjerki bardzo fajnie strzygą i dają dużo dobrych rad na temat włosów ostatnio jak byłam nawet miałam regeneracje włosów gratis poleca bo warto ceny mają bardzo dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabanata
Cześć dziewczyny, piszę po raz pierwszy u was na forum. Chciałabym zrobić sobie trwałą afro we Wrocławiu, jednak w ogóle nie wiem, w którym salonie byłoby to najlepsze, no i nie ukrywajmy, nie zbyt drogie. Czy możecie mi coś polecić konkretnie, z własnego doświadczenia lub z doświadczenia znajomych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam salon fabryka no1 przy ulicy biskupiej 7 b , totalna porażka , chyba że komuś się podobaja wiejskie blond pasemka przy kolorze włosów ciemny brąz, jezli to sie nazywa rozjaśnienie koloru przy twarzy ... Jestemm bardzo nie zadowolona okropny kontrast tragedia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×