Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
- ewunia -

najlepszy salon fryzjerski we Wrocławiu...

Polecane posty

Gość asas12
Szukam Pani Gosi z Carlo Biani z rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorszy salon w jakim bylam to nowo otwarty salon metamorfoza przy ulicy kilinskiego 30 we wroclawiu nie polecam to jakas masakra syf brud nie polecam i ostrzegam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ktoś wie kto dobrze robi trwałą w salonie Ines na Legnickiej i za ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BRE
Witam, Szukam dobrego fryzjera do krótkiej fryzury. Chodzi mi o kogoś, kto ma pomysł na nietuzinkową fryzurę i pewną rękę. Czy u NENY jest jakaś fryzjerka, którą polecacie? Dzięki za info!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Izę Tuchowską która właśnie przeniosła się z Salonik dla Pań i Panów na przeciwko na placu Kościuszki 5 obok Tutti Frutti i z nią przeszła najlepsza fryzjerka męska we Wrocławiu Ania Jeleń a następnie Agnieszka Manczur oraz Sebastian Machocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stała klientka Pani A. Manczur
Bardzo dziękuję za to forum. Właśnie zadzwoniłam do Saloniku żeby umówić się do Pani Agnieszki, a tu mi mówią że już nie pracuje i nie wiedzą gdzie jej szukać.... przeżyłam szok, bo tylko Ona wie jak postępować z moimi włosami. Na szczeście jest internet:) i już wiem gdzie jej szukać. Bardzo bardzo dziękuję za powyższy wpis:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaciorek
Nie polecam salonu Cesare w rynku we Wrocławiu. Wprawdzie fryzjerka, która mnie strzygła wyglądała na kompetentą, ale ceny są przesadzone. Strzyżenie zaczyna się chyba od 40 zł, ale moja fryzjerka strzyże np. za 120. Poza tym w momencie zapisu zapytałam jaka będzie cena i podano mi cenę (wtedy ze zniżką 30%) 67 zł a kiedy przyszło zapłacić okazało się ,że "dwa dni temu pani Iwonka awansowała i usługa jest droższa" więc musiałam dopłacić ok.12 zł. Poczułam się oszukana, bo nie poinformowano mnie o tej zmianie- a różnica przecież dosyć znaczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela M.
Ja polecam p.Mariusza z salonu Mariposa, wcześniej pracował w Carlo Biani w rynku, chodzę do niego regularnie od paru lat i i jeszcze nigdy mnie nie zawiódł, zawsze jestem zadowolona z strzyżenia jak i z farbowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusssska
Ja również zlokalizowałam nowe miejsce pracy Agnieszki Manczur- plac Kościuszki 5, zaraz obok Tutti Frutti. Muszę przyznać, że nowy salon aż bije radością i świeżością! Agnieszka Manczur robi najcudowniejsze upięcia i modelowania na każdą okazję! Wypróbowałam już wielu fryzjerów i tylko Aga i pracujący w tym samym salonie Sebastian Machocki są w stanie okiełznać moje włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh ;cc
zobacz tutaj : przyda Ci się http://l.pl/hak masz tutaj najlepszy.; >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolakowalska
Chce aby Wszyscy odkryli tak wspaniale miejsce jakie Ja odkryłem dzięki mojej bliskiej znajomej z Krakowa, od kilku miesięcy wita tu regularnie u swoich Fryzjerów magikow jak ich nazywa w Wierzbicki-Pracownia-Fryzur.pl/blog. NIETUZINKOWE MIEJSCE. Zostałam miło przyjęta i jeszcze lepiej zmieniona, dziś czuje sie jeszcze pewniejsza i bardziej kobieca. I jeszce jedno za każdym razem myjac włosy wyglądam jak w dzień wizyty w PRACOWNI. Polecam szczeze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monalisssa
Ja bylam ostatnio u p.Alicji w Pracowni Fryzjerskiej Metamorfoza i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honey89
Czy ktoś orientuje się gdzie przeszła Pani Kasia z salonou Infinity? Dziś chciałam się do niej umówić ale niestety już nie pracuje na Cybulskiego.. zetnie mnie Pan Krzysztof ale z racji chorej ręki wpisali mnie na farbowanie do Pani Izy(Ingi) nie pamiętam dokładnie.. Czy ktos wie cokolwiek na jej temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nente
też się właśnie dowiedziałam, że Pani Kasia już na Cybulskiego nie pracuje, a że zależy mi na czasie ciąć ma mnie Dawid po konsultacjach Krzysztofa... nie wiem czy to dobre rozwiązanie, więc tym bardziej proszę o namiary na Kasię! chyba że polecacie innego fryzjera, który będzie wiedział co zrobić z cienkimi, naturalnie pofalowanymi włosami do ramion, a przy tym będzie potrafił słuchać i doradzać... byłabym niewyobrażalnie wdzięczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123szukam
hej! szukam dobrego fryzjera i duzo dobrego slyszalam o pracowni Wierzbicki, nie wiem tylko ile mniej wiecej kosztuje tam strzyżenie? znalazłam opinie, że dużo, ale to wiadomo pojęcie względne. może ktoś pomóc? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexiflexi
W ramach zakupów grupowych nabyłam bon na rekonstrukcję włosów do Carlo Biani w Rynku. Obsługiwała mnie przemiła dziewczyna o imieniu Angela. Naprawdę widać, że ta praca to jej pasja. Dziekuję za miłe chwile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie :) Wiecie może gdzie podziała się Estera z salonu MARIPOSA z Kościuszki?? I może wie ktoś jak ma na imię taki młody fryzjer z tego salonu, blondyn... W styczniu byłam u niego i nie wiem czy jeszcze tam pracuje i jak ma na imię a chciałabym się do niego umówić... To chyba nie była Mariusz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ktoś już na tym forum wspomniał, że jak na strzyżenie to tylko do faceta, popieram w 100%!!! Byłam już w wielu salonach i do prawie żadnego nie wróciłam a z nie jednego wyszłam z płaczem. Mogę powiedzieć, że całkiem dobrym fryzjerem jest Sebastian z Unique, ale jako człowiek... ciężki charakter. Jestem niesamowicie wybredna i przewrażliwiona na punkcie swoich włosów, fryzura po wyjściu z tego salonu nawet mnie zadowoliła, co jest rzadkością. Z tego co wiem, to Sebastian jest tam teraz jednym z najdroższych stylistów, jeżeli nie przeszkadza wam, że ma humorki to polecam. Ja mam włosy długie i proste, szukam dobrego stylisty, nie ważne za jaką cenę, który dobrze ściąłby moje włosy. Zależy mi na profesjonalizmie. Zastanawiam się czy nie wybrać się do salonu... Infinity? Do Pana Krzyśka chyba... Gdzieś wyczytałam, że salon zmienił nazwę na Hair Definition. Zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomocy! czy ktos wie gdzie pracuje obecnie kasia z cesare'a z sukiennic? (wczesniej czarna obecnie blondynka). niestety nie znam nazwiska.do stycznia pracowala w cezarze.w salonie niestety nie udzielili mi informacji:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xosa
polecam pana Radka w salonie w pasażu grunwaldzkim:) ścinałam włosy u jednej babki blisko ul. grunwaldzkiej. taka solarka, tipsy, czarne kłaki i srebrne pasemka... to było okropne:/ miałam piękne, długie włosy... a ona ścięła mi z jednej strony tak do ramion a z drugiej do brody:( górę mi ścieniowała. jak tylko wyszłam z salonu poryczałam się jak głupia i jeszcze tego samego dnia poleciałam do pana Radka, który URATOWAŁ MOJE WŁOSY! i bardzo mu za to dziękuję:) jedyną zaletą tego salonu, w której pracuje ta babka co mi źle ścięła, to cena. zapłaciłam 27 zł, a w pasażu 80 zł. w pasażu zostałam przyjęta profesjonalnie. pan Radek jest bardzo miły i zrobił mi piękną fryzurkę na boba, ponieważ była to JEDYNA opcja dla moich sterryzowanych włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffraniaaa
Czy możecie mi polecić fryzjera z mariposy? Który najlepszy? Coś czytałam że panie średnie przynajmniej jakaś blondynka. a reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lor88
'Izabella' na Żubrzej- ciągle tam chodzę- jeżeli masz własny styl i swoje zdanie- gorąco polecam. Zrobili dokładnie tak jak chciałam- po setkach wycieczek do przereklamowanych renomowanych salonów fryzjerskich, gdzie nie mogli zrobić mi wymarzonej fryzury. Jestem bardzo zadowolona, a dodam, że niezwykle wybredna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiiaa4583828288832388238
Czy wie ktoś, gdzie pracuje teraz Kasia z Infinity na Cybulskiego? Podobno potem, pracowała gdzies na Św Antoniego, ale tam też, jak się dowiadywałam już nie pracuje. Pomóżcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karioka1111
Mam włosy do sprzedania; długie, naturalne, kolor średni blond;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×