Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
- ewunia -

najlepszy salon fryzjerski we Wrocławiu...

Polecane posty

Gość gość
P. Rafał jest obecnie w Mariposa&My Hair, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma już mariposy a jeśli chodzi o salon fryzjerski no 1 to zgadzam się - wiocha i tragedia !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza00000000000
Bo fabryka no1 to dawna Mariposa&My Hair!!!! Przenieśli się, zmienili nazwę i nadal kaszane na głowach robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirelka1756
Dziewczyny nie żartujcie, że chodzi wam o tego grubego Rafała z fabryka no 1, przecież to bufon, brudas i zastanawiam się , czy ogóle wie na czym polega farbowanie włosów. Strasznie się wymądrzał jaki to on jest the best i w ogóle, a robił mi na głowie taki mexyk, że tylko płakać. Włosy dało się uratować, ale nigdy więcej Fabryka no 1 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CARLA1980
Jestem stałą klientką pana Rafała i zawsze jestem zadowolona z mojej fryzury tak że jak najbardziej polecam!!! A w salonie są bardzo wszyscy mili i panuje luzna atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fabryka no 1 to najlepszy salon fryzjerski do jakiego trafiłam we Wrocławiu. Nie bardzo rozumiem tych komentarzy na ich temat, bo pracują tam sami fachowcy, który w profesjonalny sposób potrafią zająć się klientem. Cały personel Fabryki wprowadza super atmosferę do salonu :) Aż żal stamtąd wychodzić. Polecam z całego serca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, pełen "profesjonalizm" ;) U mnie ten "profesjonalizm" wyszedł i to dosłownie, wraz z farbą spod folii, jaki tego efekt, nietrudno się domyśleć, ale niby wszystko OK i nie wymaga poprawek, bo tak miało być W domu na spokojnie, jak już zmyłam lakier i wysuszyłam, to się poryczałam przez ten "profesjonalizm"... Już wolę przysłowiową Panią Basię z jakiegoś osiedlowego zakładziku - efekt taki sam a może i lepszy, a cena o polowe niższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE POLECAM salonu Nena. Opitolili mnie jak kurę, prawie nie mam włosów. Fryzura jest fatalna, podobne robiły mi osiedlowe fryzjerki jak miałam 16 lat… koszmar. Zero formy, zero kobiecości. Fryz niedobrany do kształtu twarzy - podkreśla okrągłą twarz na maksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Omijajcie tylko salon Innowacja na Parafialnej we Wrocławiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Omijajcie tylko salon Innowacja na Parafialnej we Wrocławiu. Jeśli nie chcecie potem żałować i wydawać pieniędzy na poprawienie ścięcia, tak jak ja teraz muszę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorąco polecam Salon Cesare na Przystankowej. Chodzę do nich od lat, zawsze jestem zadowolona z dobranego koloru oraz ścięcia. Kobieta zmienną jest więc przeżyłam już z nimi trochę zmian ;) W salonie panuje przyjemna atmosfera, podają pyszną kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POSZUKUJĘ SZYMONA! który pracował jakiś rok temu w salonie fryzjerskim w MAGNOLII salon nazywa się Broadway :) czy ktoś wie gdzie aktualnie pracuje lub ma jakieś namiary? proszę o odpowiedź najlepiej na meila patuska111@op.pl była bym bardzo wdzięczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
IjskeJiaeijrhaheuaoia3ooa3oikeooa0o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkamazur
Upiększalnia - salon urody. Pracuje tam Pani Aneta Lecha, którą szczerze polecam. Potrafi wysłuchać klienta, zrozumieć czego oczekuje, a swoją pracę wykonuje naprawdę dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie polecam Salon Fryzjerski Cesare:) na wrocławskich Wojszycach, ul Przystankowa 2a!!! Profesjonalna obsługa, miła i przyjemna atmosfera, do usługi zawsze pyszna kawka, polecam gorąco!!! Zawsze wychodzę z Cesara ze świetną fryzurą i przyjemnie zrelaksowana, co ważne przed salonem jest parking:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak kształtują się ceny w salonie Cesare??? Np. za ścięcie i koloryzację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia088
Fabryka no 1 we Wrocławiu to porażka, niesympatyczna obsługa, zostałam potraktowana z góry, bo jestem młoda, strzyżenie zrobione ok, natomiast kolor dobrany fatalnie, po dwóch tygodniach musiałam się przefarbować. Nigdy więcej. NIE POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam Candy studio na Grunwaldzie, ceny z kosmosu za balejaż! wykonanie hmmmmm też nie do końca udane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze Ci powiem, że ciężko jest znaleźć dobrego fryzjera nie będąc tam wcześniej. Eksperymentowanie z fryzjerami to nie jest dobry pomysł. Najlepiej wejdź sobie na http://znanystylista.pl/wroclaw znajdź sobie jakiś dobry salon fryzjerski i eksperymentuj. Tylko nie rób żadnych drastycznych zmian, byś się nie przejechała. Taka moja rada, skorzystaj bądź nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do ombre najlepsza na świecie jest Ewa z Candy Studio, bardzo ładne przejście na włosach i naturalny efekt, jestem bardzo pozytywnie zaskoczona i na pewno wrócę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiotrekG
Ja po wielu przygodach z fryzjerami zarówno z centrów handlowych, jak i zakładów istniejących od lat (choćby Matrix na Zakrzowie u Pani Ani i Pani Weroniki, do któych chodziłem przez jakieś trzy lata) od około roku chodzę do Dawida Kremży na Komuny Paryskiej. Powiem Wam, że zawsze jestem zadowolony, nigdy mi nie spieprzył fryzury, kieruje się prośbami klientów, ale również nie boi się doradzić i przekonać, że jakieś cięcie będzie jednak lepsze a do tego ten owocowy szampon :-) Także wolę zapłacić dwa razy więcej niż na moim osiedlu, ale wyjść zadowolony z ładnie obciętymi włosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stała klientka
Najlepszy salon fryzjerski we Wrocławiu- dla Pań i Panów- Kolor cięcie i upięcie by Mateusz Siarka! Nie ma lepszego - ul. Kazimierza Wielkiego 39. Jeśli chcesz radykalnych zmian to tam znajdziesz najlepszych ekspertów! Miła obsługa, cała ekipa godna polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koniecznie zajrzyjcie do p. dagmary - dobryfryzjerwroclaw.pl, daleko od centrum, ale sie oplaca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny, ja korzystam zawsze z tej stronki - http://mojsalon.eu/. opinie, ceny i wszystko inne zebrane w całość. :) często się przeprowadzałam i ta strona trochę mnie zawsze ratowała jak nie znałam miasta, ani jakie są salony, ani nic. :) no i rejestracja oczywiście bezpłatna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniagw23
@gość - ooo, czegoś takiego szukałam ostatnio, dzięki za podrzucenie!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podobnie jak OlaOla85. Również chodzę do Salonu Cesare. Wszyscy są nie tylko mili, ale przede wszystkim znają się na swoim fachu ;) Jeśli ktoś potrzebuje profesjonalnej rady, fryzury, to zdecydowanie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteriuuszka
szukam fryzjera we wrocławiu który farbuje na alternatywne kolory, takie jak różowy, niebieski, zielony, robi fajne przejścia między kolorami zna ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×