Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
- ewunia -

najlepszy salon fryzjerski we Wrocławiu...

Polecane posty

Gość lagala1
Dodam tylko że chodzi mi o salon we Wrocławiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuletnia doda
zobaczcie jak będzie wyglądała jako staruszka, trzeba wejsc na flesik.pl linki tu nie wszystkie dzialaja :) jest też mega wpadka edyty górniak podczas premiery swojej płyty we wtorek wpisujcie flesik.pl duzo fajnych informacji takich, jakich nigdzie nie znajdziecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do lagala1 Witaj. Musisz się zastanowić nad tym czy odpowiednim okresem na dekoloryzację jest obecna chwila. Po pierwsze jak piszesz masz zniszczone, suche i długie włosy. Robiąc dekoloryzację musisz zdać sobie sprawę, że to pogorszy jeszcze bardziej wygląd i "zdrowie" włosa. Może na początek warto zainwestować w porządną maskę i szampon by poprawić jakość włosów i dopiero później zrobić dekoloryzację. Jeśli zrobisz ją od razu włosy będą ci się łamać, wypadać itp. Najlepiej udaj się do jakiegoś dobrego Fryzjera i zapytaj jak się przygotować do dekoloryzacji i co ci może polecić. Reklamom w telewizji nie wierz bo produkty sklepowe to najczęściej wielka ściema. Dobrych produktów nie trzeba reklamować. Mam nadzieję, że trochę pomogłam i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lagala1do Ewa_wroc
Ewa_Wroc do lagala1 Witaj. Musisz się zastanowić nad tym czy odpowiednim okresem na dekoloryzację jest obecna chwila. Po pierwsze jak piszesz masz zniszczone, suche i długie włosy. Robiąc dekoloryzację musisz zdać sobie sprawę, że to pogorszy jeszcze bardziej wygląd i "zdrowie" włosa. Może na początek warto zainwestować w porządną maskę i szampon by poprawić jakość włosów i dopiero później zrobić dekoloryzację. Jeśli zrobisz ją od razu włosy będą ci się łamać, wypadać itp. Najlepiej udaj się do jakiegoś dobrego Fryzjera i zapytaj jak się przygotować do dekoloryzacji i co ci może polecić. Reklamom w telewizji nie wierz bo produkty sklepowe to najczęściej wielka ściema. Dobrych produktów nie trzeba reklamować. Mam nadzieję, że trochę pomogłam i pozdrawiam dziękuję Ewa_Wroc:) używam dobrych szamponów odzywek ,masek , a u fryzjera była ostatnio w salonie "Ines" przy Legnickiej i tam powiedziano mi że ściągną mi ten czarny kolor, koszt 400 zł,włosy mam do łopatek teraz bo dużo sciełam,musze coś zrobić z tym czarnym kolorem bo mam już spore odrosty a moje naturalne włosy sa gdzieniegdzie już siwawe. w związku z tym wygląda to mało ciekawie. Cienkie i suche włosy miłam i mam od zawsze .reklamom nie wierzę, czytałam na foravcho o różnych płynach,dekoloryzatorach ktore można samemu zrobić w domu,ja się tego nie podejmę ponieważ uważam że co fachowiec to fachowiec stąd moje pytanie na forum tutaj o dobrego fryzjera,dobry salon. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wete.
drogie panie polecam studio urody ivea salon który jest przy samym stadionie, w koncu zrobiono mi piękny blond... a przy okazji umówilam sie na kosmetyke na laser:) polecam kobietki serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliceee333
Nie polecam Janusza Fijałkowskiego. Kiedyś ścinałam się u niego, wiele lat temu jeszcze w hotelu Wrocław. Potem miał salon na Połanieckiej a teraz (chyba) też na Słowiańskiej. O ile kiedyś byłam zadowolona tak teraz rozczarowałam się okrutnie. Z tego co się zorientowałam robi tzw. swoje "popisowe" fryzury, które nie są ani na czasie ani twarzowe. Dobry fryzjer dobiera uczesanie indywidualnie do twarzy danej osoby, on tego zwyczajnie nie potrafi. Klientela mu się wyraźnie postarzała przez to. Jestem bardzo niezadowolona. Przestrzegam przed eksperymentowaniem u tego pana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blissss
A ja szukam p. Magdy z Eccelente. Miala tam z tego co dowiedziaalm sie z salonu, praktyke jesienia 2011. Taka sympatyczna dziewczyna, mloda, w okularach :) prosze o info, jesli ktos wie gdzie mozna ja odnalezc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twor36
najlepszy fryzjer meski p.ziutek na grabiszynskiej 24,polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belloi
ja polecam nowo otwarty salon na św Antoniego jest tam przepieknie a jakiść perfekcyjna. www.saloninspiracja.pl POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O MATKO,.,
Zastanawiam się czy ta osoba co chciała tą trwałą na te spiralne wałki w końcu je zrobiła? Specjalne wałki nie pomogą jak sie nie ma specjalnych włosów;) Przeciez nie od dziś wiadomo,że włos włosowi nie równy i jedne włosy mają pradyspozycje by wyczarowac z nich cuda a inne nie. Te wałki to bardzie gadżet niż profesjonelny przybór do włosów;) Przydaja się kiedy któraś ma włosy za pas;) Przy takich za łopatki zakładanie ich to czyste wygłupy;)) Spiralna trwała to technika spiralnego nawijania włosów na klasyczne wałki)))) A włosów które nadają się na taka trwałą mamy na planecie ziemia (biorąc pod uwagę tylko rasę białą)jakieś od 5% do max.15%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O MATKO,.,
Zastanawiam się czy ta osoba co chciała tą trwałą na te spiralne wałki w końcu je zrobiła? Specjalne wałki nie pomogą jak sie nie ma specjalnych włosów;) Przeciez nie od dziś wiadomo,że włos włosowi nie równy i jedne włosy mają pradyspozycje by wyczarowac z nich cuda a inne nie. Te wałki to bardzie gadżet niż profesjonelny przybór do włosów;) Przydaja się kiedy któraś ma włosy za pas;) Przy takich za łopatki zakładanie ich to czyste wygłupy;)) Spiralna trwała to technika spiralnego nawijania włosów na klasyczne wałki)))) A włosów które nadają się na taka trwałą mamy na planecie ziemia (biorąc pod uwagę tylko rasę białą)jakieś od 5% do max.15%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fernaandyna
Dla odmiany nie będę pisać o najlepszym salonie, będę ostrzegać! Janusz Fijałkowski to najgorszy fryzjer we Wrocławiu (widzę, że wspomniany już powyżej). Okropną mi zrobił fryzurę, po prostu płakać mi się chciało. Nie wspominając o tym, że musiałam czekać bo kogoś wcisnął po znajomości przede mną. Byłam taka wściekła, że pokłóciłam się z koleżanką która mi go poleciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XFhzdxghncgn
nie polecam Piotrka, który pracował u Berendowicz&Kublin. Chłopak miły, fajny- ale włosy spieprzył mi tak, ze szkoda gadać. Fatalny jest i nie tylko ja mam taką opinię- koleżanki też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja pocecam siebie
i nie polecam innych bo można ołysieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na siłę czarna
Polecam unikanie Unique. Przerost formy nad treścią. Poszłam naprawić efekt "wiejskiego fryzjera" po trzech wizytach, dwukrotnej dekoloryzacji i pozbyciu się 500 zł. osiągnęłam efekt "wiejskiego fryzjera". Do tego brak klasy ze strony właściciela. Nie podjęłam dyskusji, bo byłam zbyt osłabiona taką postawą. Jedynie mogę przestrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam dobrego fryzjera we Wrocławiu, ale takiego, który nie spowoduje, że jako student zbankrutuje ;(. Tak ok 60-70 zł max. Mam długie włosy do połowy pleców i są bardzo podatne na falowanie i wywijanie się każdy w inną stronę, nie mogą być też cieniowane, bo robi się z nich tzw. "siano :(. " Jedno złe cięcie i włosy do wyrzucenia, dlatego wizyty u fryzjerów to dla mnie katorga a nie przyjemność. Dużo osób zachwala Panią Kasię. Warto? Jeżeli tak to proszę o dokładne namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sapciu
Prosze bardzo o namiary na Sebastiana ,ktory pracowal w Saloniku dla Pan i Panow przy Kosciuszki a wczesniej znajdujacym sie w Przejsciu Garncarskim...blagam!!!!Kiedys uratowal mi kolor wlosow po fatalnym bledzie innego fryzjera i znowu potrzebuje jego pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimportequi
Nie polecam salonu Mariposa my hair we Wrocławiu. Myślałam że wydając 200 zł na fryzjera mogę liczyć na fachowe podejście do sprawy, jednak bardzo się rozczarowałam. Miałam mieć ROZJAŚNIANE włosy. Pan Mateusz stwierdził, że żeby nie niszczyć włosów użyje pół-farby. Włosy miały być rozjaśnione, w chłodniejszym odcieniu blondu. Z salonu wyszłam z żółtą czapką na głowie koloru kurczaka wielkanocnego. Żeby tego było mało po powrocie do domu odkryłam że miałam posklejane kawałki farby tuż przy nasadzie włosów, które zeszły dopiero po tygodniu. Nazajutrz, po farbowaniu umyłam włosy jednak były one tak suche i sianowate, że nawet po użyciu odżywki nie mogłam ich rozczesać. Gdy wróciłam do salonu pan Mateusz powiedział mi, że użyłam złej odżywki i że to wina moich włosów bo jestem blondynką... Szkoda tylko, że po poprzednich farbowaniach nigdy nie miałam problemów z włosami i zawsze były ładne i zadbane. Teraz wyglądają po prostu na zniszczone;/ Zaproponowano mi regenerację włosów jako formę zadośćuczynienia, ale straconych pieniędzy i nerwów już nikt mi nie zwróci. To jest jakaś kompletna porażka. 200 zł za zniszczenie sobie włosów... Zwykły przerost formy nad treścią. Salon piękny, ładne meble, kawusia itp, ale umiejętności fryzjerskich i profesjonalizmu brak. Stanowczo odradzam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem który jest najlepszy, bo ja zawsze wybieram na chybił-trafił, patrze tylko na ceny, bo kiedy chcę tylko ściąć suche i zniszczone końcówki to nie potrzeba do tego wirtuoza sztuki fryzjerskiej. niestety, za zwykłe wycieniowanie włosów płacę 30 złotych, bo mam długie włosy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenie00
Chciałabym polecić moja juz na pewno stala fryzjerke, chodziłam do Tomka do Qualite i Kamila z Broadway'a też byłam zadowolona ,ponieważ sie poprzenosili dostałam namiary na Beatę z Salonu Kamea z Nowowiejskiej 4 ,mam super dobrany kolor z jasniejszymi refleksami i strzyzenie takie ,że same mi się układają po prostu idealnie,skuscie się bo warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewijaaa
do skrzacik 1988 skrzaciku jezeli szukasz dobrego fryzjera i chcesz zaplacic za strz 60-70 zł a niechcesz cieniowania to wogole w czym problem jak ty chcesz tylko podciąc koncowki normalnie najzwyklej na prosto ....to nie masz zadnego problemu to chyba nie jest takie trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdag77
nie polecam CANDY STUDIO na Szczytnickiej we Wrocławiu. Co prawda pani cechowała się wiekszą kreatywnością niż inne fryzjerki ale obcieła mnie źle i w dodatku niezgodnie z moim życzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, polecam chłopaka który właśnie wrócił z 5 letniego pobytu z USA i chce otworzyć zakład we Wrocławiu. Poleciła mi go koleżanka. Kiedyś pracował dla Matrixa we Wrocławiu na Pomorskiej. Ale wiedział, że chce czegoś więcej i wyjechał zrobić karierę w Angli a Później w USA. Udało mu się nabyć takiego dośwaidczenia jakiego chciał. Teraz wrócił do Polski i chce zrobić tu karierę i założyć najlepsze studio fryzjerskie we Wrocławiu. Na obecną chwilę strzyże w domu lub w zakładzie u swojego dziadka który również jest fryzjerem. Nie miał zbyt duzo czasu na robienie zdjęć, ale kilka umieścił na stronach: http://mike-jakubowski.com/gallery.html http://nk.pl/#profile/30402121/gallery#!q?album=8 TELEFON: 600----042----609 Misiek ściął mi włosy w taki sposób, że teraz budzę się rano i nie muszę układać a mam je do ramion. A do tego bardzo mi wypadały, a po jego magicznym ścięciu prawie nic nie wypada. Kolor dobrał mi super, i do tego w aż 3 odcieniach. Wykonał mi masaż głowy i nałozył maskę odbudowującą. Włoski pięke. Szkoda, że nie mam jak wstawić zdjęcia. Jest gody zaufania. Może ktoś słyszał w mieście o Miśku. To on :-)))) A znane salony fryzjerskie we Wrocławwiu omijam z daleka. Każą słono płacić (Korona, Dominikańska, Rynek, Matrix Pomorska) a nic specjalnego nie oferują. Fryzjerstwa nie da się nauczyć. Trzeba je genetycznie odziedziczyć, szlifować i kochać :-) Tak powiedział mi Misiek. Teraz tylko do niego będę chodzić i każdemu polecać, bo jest tego wart. Mój mąż jest też oczarowany moją metamorfozą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona 789
Wie ktoś może co się stało z Angelą z salonu Carlo Biani na Rynku?? Bo popadłam w depresję jak się dowiedziałam, że już tam nie pracuje. A jeśli nie wiecie to może mi polecicie kogoś kto jest naprawdę dobry i kto umie podejmować decyzję za klienta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nizorka68
Rafał w Denique jest dobrym fachowcem. Pracuje w salonie w Pasażu. Jak trezba to podejmie decyzje za Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaapa
Słyszałam o tym Rafael juz co nie co, głośno o nim w mieście:D. Ale to chyba dobrze nie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klienka
Witajcie polecam Janusza zPracowni Fryzjerskiej super fachowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Dawid (fryzjer, który pracował w Infinity na Cybulskiego) przyjmuje obecnie w salonie przy ul. Komuny Paryskiej 14 A. Podaję link do strony na Facebooku: http://www.facebook.com/hairline.kremza tam jest numer telefonu do niego.. Jestem mega zadowolona ze zmiany wizerunku i polepszenia stanu moich włosów ;D Uważam, że jest to fryzjer godny polecenia!!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×