Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
- ewunia -

najlepszy salon fryzjerski we Wrocławiu...

Polecane posty

Gość margo11y
moze ktos jednak wie gdzie znajduje sie salon INFINITY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam candy studio. Ceny średnie ale warte poziomu usług. No i mają tam super klimat w tym salonie, retro jest w modzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam candy studio. Ceny średnie ale warte poziomu usług. No i mają tam super klimat w tym salonie, retro jest w modzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111133333444445555
PARIS OTWORZYŁA SWOJ SALON FRYZJERKI O T JEJ NUMER 669-529-827

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulas
a jakie sa ceny candy studio? chodzi o mycie i sciecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagidkka
ja znam tylko w Warszawie - Denique

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maserek
jesli chodzi o blondy i mariusza z carlo biani odradzam chlopak chyba sie uczy bo zrobil mojej dziewczynie paski a nie baleyage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamaraaaa_
Najlepszy moim zdaniem, z bardzo miłą obsługą, to Salon Beauty Planet na Kołłątaja, tu macie ich stronkę - www.salonbeautyplanet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewawroclaw123
Polecam Tonego z Carlo biani w Rynku - po prostu super! To co robi ten facet zakrawa na czary! Inny rodzaj fryzjerstwa! Europa wzywa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maserektyleszczu
Mariusz jest fryzjerem od 8 lat, więc się chyba nauczył wiele :) Konkurencjo! Zamiast siedzieć na forach z braku pracy weźcie się do roboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jujujulia
A jaki jest salon LAURENT we Wroclawiu? Znajoma mowi, ze za drogo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helallla
nie ma już laurenta! Zamknęli, bo już sie nie opłacało. Ale idź ro Carlo Biani, są we wrocku 2, ja chodzę do Rynku i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 355ala
Jak chcecie iść na dobre upięcie slubne to tylko do Carlo biani I do tego makijaż jak z filmu. POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam grupon
http://www.groupon.pl/in/.Cw5MFQ tam mozna kupic bony za polowe wartoci na zbiegi kosmetyczne i nie tylko... wejdz wpisz swoje miasto i zarejestruj sie a beda ci wysylac aktualne oferty na meila, ja np skorzystalam W Poznaniu gdzie mieszkam z mikrodermabrazji za 45zetka a kosztowala 120zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmik27
Witam , co uważacie na temat salonu Lima we Wrocławiu, bo chcę się tam wybrać i nie wiem czy warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może daleko
Miasteczko koło Wrocławia, Kąty Wr fryzjer Ormianin Żora rewelacja. Chodziłam do Jean Louis David ,fryzjerzy z łapanki a ceny owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PESHKA
RABAT 40% PRZEZ CAŁY LISTOPAD, NA WSZYSTKIE USŁUGI FRYZJERSKO - KOSMETYCZNE. Salon Urody Peshka Ul.Wandy Rutkiewicz 8 Tel.71-788-44-49 ZAPRASZAMY ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sulii
Gorąco polecam Infinity ( na Cybulskiego 2-4), chodź teraz istnieje pod inną nazwą :) Od jakiegoś czasu ścinam się u Kasi i jestem bardzo zadowolona. Znalazłam ten salon, gdy chciałam zmienić fryzurę, z bardzo długiej na bardzo krótką i byłam zadowolona z rezultatu. Dodatkowy plus za szampon i odżywkę, której używają ( mimo mycia innym szamponem, piękny zapach utrzymuje się przez bez mała tydzień - uwielbiam go :))) ) Kasia nie czeka tylko na gotowy pomysł, ale też sama doradzi. Aaaaa... jeszcze jedne plus to wystrój.. Wprost bajeczny :)) A ceny nie są wygórowane. Ścinanie waha się od 50 do 70 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwirablondie
Polecam Lidię z Carlo Biani w rynku we wrocku. Robiła mi kolor jakąś nową farbą - podobno z wodą termalną. bardzo pięknie jej ten kolorek wyszedł, bardzo sie włosy błyszczą nawet po 2 tygodniach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryz w domku
A mi fryz ostatnio robila laska ktora jezdzi po domach.polecila mi ja kolezanka mam czarne wlosy zrobila mi czerwone pasemka i asymetrie i w koncu mi sie wlosy ukladaja tak jak chce .jakby ktos chcial to jej numer telefonu 724165326

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka22wr
carlo biani rynek-dramat jezeli chodzi o nowe farby, farba chyba za 20zeta bo kolor splynal po niecalych 2 tyg.zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktor84
Agata z carlo biani wrocila z macierzynskiego do pracy teraz w art hotelu na ul. kiełbasniczej 21/22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka9999
Ja tam zachwalam kolor w Carlo biani. Farba rzeczywiscie bardzo lagodna dla skóry, nic nie piecze, a kolor bardzo się błyszczał. nie wiem, co moja poprzedniczka miała na myśli, ale ja jetem miesiąc po farbie i mam tylko odrost - ale to chyba normalne, reszta włosów super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezsciemy.pl
Byłem na rynku w salonie Carlo cośtam i obcinał mnie taki chłopak z fajnymi tatuażami. Super obcięcie i obsługa. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elemelek23
ODRADZAM SALON SZAMANKA NA BULWARZE IKARA! 1. niemila obsluga 2. po salonie walaja sie razem pies i dzieciak, ktory zbiera klaki z podlogi , fuj! 3. fryzjerka zajeta dzieckiem bardziej niz klientem 4. brak podsatwowych umiejetnosci, nawet wymodelowac prostej fryzury nie umie. 5. po zwroceniu uwagi , zeby poprawila "gory i doliny", ktore wytapirowala, stala sie bardzo nieprzyjemna i stwierdzila , ze tak ma byc, bo tak sa sciete wlosy... 6. BRAK KULTURY 7. grzywke wymodelowala i nalakierowala ala "Brzydula" i to wersji oryginalnej... zadowolona z siebie skasowala 35zl!!!! za 20 min pracy.... fatalnie wykonanej!! ocena ponizej 1 gwiazdki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika91
Wiecie moze gdzie sie podział Mariusz z Carlo biani? Bo dzwoniłam i powiedzieli mi ze juz tam nie pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanaberia777
Pan Mariusz aktualnie pracuje w salonie Mariposa przy ul. Kosciuszki 23 we wrocławiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanaberia777
tel. 602 609 341 do salonu Mariposa...polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×