Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość tosik

aparaty ortodontyczne

Polecane posty

Ja jestem z okolic Katowic- Ruda Śląska, Od 2 tygodni jestem posiadaczką aparatu ;) Zęby już nie bolą, i czasami zapominam, że mam aparat. Ja będe miała wymieniane łuki chyba 4 razy- koszt 150zł. Jakies pytania? chętnie odpowiem Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie ja.
Ja miałam dopiero jedna zmiane łuku , ale ortodontka mi mówiła że bede miała co 3 miesiace . JA wogóle nie czuje że mam aparat ... pozdrawiam i chetnie odpowiem na pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judit
Czarnulka... a mogłabyś dać namiary na ortodontę do którego się wybrałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina19-87
hey judit ja jestem z Sosnowca a jezdze do ortodontki na mydlice fajna spokojna ortodontka. w pazdzierniku mialam zakladany aparat a juz widze zmiany. jesli chodzi o koszty to sa duze zalozenie aparatu na jeden luk wynosi 1500 zl pierwsza wizyta (jesli chodzi o tylko konsulatacje kosztuje 50 zl, a jezeli juz chcesz wykonac odcisk to 70 zl) ja mam aparat staly wizyte mam co 5-6 tyg. na kazdej wizycie mam zmieniane gumki i luk (i dlatego troche dziwi mnie to ze macie wymieniany luk co 3 miesiace) ale koszt takiej wizyty jest rozny jezeli jezdzisz z 1 lukiem wizyta kosztuje 110 a jezeli z dwoma 150 ale naprawde warto ja juz widze duze zmiany jednak najgorsze jest wyrywanie zabkow, staracilam az 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judit
ooo dzięki wielkie Malina za wiadomość!!! w sumie to miałabym niedaleko! myślałam tyko ze dałoby się troche taniej wizyty załatwić... no ale trudno... a jaki Ty masz aparat? PS:gdzie to konkretniej jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina19-87
juz ci pisze to jest w eladencie a tutaj masz dokladny adres i numer telefonu (to jest kolo szpitala) ELMADENT” ul.Szpitalna nr 14 41-310 Dąbrowa Górnicza Telefon : 032/ 764 60 60 Telefax : 032/764 60 62 ortodontka przyjmuje tylko w tym gabinecie we wtorki do 19:30 jezeli jest taka potrzeba to zostaje duzej i zwykle tak jest ja mam aparat staly na gore i dol, wlasnie wczoraj mialam wizyte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judit
dzięki wielkie!!! a jeszcze się chciałam Ciebie zapytać... Ty masz stały ten biały czy metalowy? za jeden luk 1500 no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina19-87
mam metalowy jak chcesz to mozez skontaktowac sie ze mna przez gg moj numer to 5916824 teraz jestem niedostepna ale pozniej bede tak a jeden luk placi sie 1500 zl ale praktycznie wszedzie sa takie ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judit
no to fajnie... na pewno się odezwe!!!:) dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina19-87
najfajniejsza jest zabawa z gumkami, co wizyte zakladam sobie inne, naprawde do aparaty mozna sie przyzwyczaic ale najgorszy jest 2-gi dzien jezeli zdecydujesz sie u niej zalozyc aparat da ci przy zakladaniu wosk dzieki ktoremu apaart nie kaleczy jamy ustnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że warto nosić aparat bo rezultaty są niesamowite. Ja ciągle patrzę w lustro i podziwiam swoje zęby:D Aparta nosiłam 2 lata, teraz mam aparat retencyjny. Na wymianę łuków chodziłam co miesiąc i płaciłam 80 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z Katowic :) Chodzę na Słowackiego! Aparat mam od miesiąca, juz sie przyzwyczaiłam, a płaciłam za gorny łuk 1600 zł. Ortodontka ? Hmm nie lubie jej za bardzo ale da sie przezyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka
polecam w Katowicach na Francuskiej! panowie Musiałowie. Zakladaja aparaty ktore nie potrzebuja gumek i tych cholernych malych drucikow ktore hacza o wewnetrzna strone ust. Zamki maja taka jakby "klapke" i ta zamykana jest na drucie. Gladko i wygodnie. Polowe zamka mam przezroczysta, druga polowe- ta z "klapka" mam metalowa. Acha, na aparat nigdy nie jest za pozno, wierzcie mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka
---Judit---- pisalas o prostowaniu kłów. Ja mialam totalnie wampirze, co prawda usunelam gorna czworke (jedna, po prawej) ale teraz usmiech mam rewelacyjny, piszac nieskromnie. Nie ma sladu po wyrwaniu. Samo wyrywanie tez bylo ok (dentysta w Katowicach, zero bolu, wyrozumialosc- a beczalam jak glupia). Niedlugo mam miec sciagniety aparat, nie zeby mi bylo go szkoda, ale juz troche sie przyzwyczailam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judit
...mówisz totalnie wampirze... to witam w klubie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka
no kly mialam wampirkowate, nie dodaje to uroku.Na szczescie to juz za mna. Tobie rowniez tego zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrówka1981.17
Hej mam pytanie czy ktoś się orientuje ile kosztuje założenie aparatu ortodontycznego w Słupsku lub Koszalinie i czy może podać mi jakiegoś dobrego specjalistę z tych regionów. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak sądzicie : czy po dwóch miesiącach powinny byc juz wyraźne efekty ? Ja tyle noszę a narazie nie widac zbytnio, tylko ze ja mam duzą wadę :( Boje sie ze to nie pomoze :( A same noszenie jest fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Mnie już leci 2 miesiąc noszenia aparatu.. i... efekty są, małe bo małe ale są ;) Mam tylko jeden problem Zaczeła mnie boleć strrrasznie dolna szóstka, ząbek jest zzdrowy a jednak strrrasznie boli:(:( Mam nadzieje,że to ból związany z przesuwaniem sie zębów.. a nie cos innego Ide zaraz do dentysty to sie dowiem ;) Pozdrawiam Serdecznie A Was bolą ząbki? Jak przechodzicie cały ten \"proces\" ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnula- ból zeba związany jest z przesuwaniem zębów.:-) ja mam aparat na górze a boli mnie cała dolna szczęka!!!!! nosze juz 2 miechy i widze juz efekty pierwsze:-) Cieszy mnie to bardzo! to znaczy ze leczenie sie troche przyspieszy- tak powiedział lekarz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko mnie własnie nie boli cała szczęka tylko ta głupia szóstka, no i piątka troszku też;) Myślisz, że to przez aparat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam312
To normalne ze boli na dole, bo zęby u góry się przesuwają i pod innym kontem stykają się z tymi na dole, to właśnie powoduje ból!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intermania
jak mozna zdobyc aparat ruchomy i ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam312
to jakies 500 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam a raczej mam problem z tą moją bolącą szóstką.. tylko że ten problem jeste teraz ogromy. Przed wvzoraj w nocy spuchłam jak balon! Cała sobote jezdziłam po dentystach i pogotowiach i nigdzie nie chcieli mi pomóc ( Nsza kochana słuzba zdrowia:|) Wkońcu jedna lekarka ulitowała sie i przepisała mi antybiotyk przeciwzapalny i dostałam końską dawkę zastrzyku przeciwbólowego:( Niby opuchlizna trokszę zeszła, ale nadal boli :( Jutro idę do dentysty, aż boję sie, że powie: Do wyrwania! Nie dosyć, że do wyrwania mialam wszystkie czwórki, to jeszcze szóstka?!?! Na niej mam pierścień i wogóle.. :( Jak myślicie co będzie dalej ?:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojecia co zrobi z twoim zabkiem orto, mnie rowniez przez pewien czas bolala gorna 5, wogole nie moglam na prawej stronie jesc, cale szczescie jest juz wszytsko w porzadku, ale ja nie spuchlam. Najlepiej by bylo jakbys zadzwonila do orto albo wtedy albo teraz, na pewno powinna ci pomoc, lub doradzic co masz zrobic. Moze Apart nie masz dlugo, i chyba niepowinnas miec ten zab popsuty, moze poprostu przesuwaja ci sie korzenie, i dlatego tak masz. Kazdy ma inna wade, i kazdy inaczej przechodzi leczenie, ja np. mam aparat od pazdrzirnika a juz widze duz zmiany, natomiast moja siostra ma tylko leciutka, malo zauwazalna poprawe. Trzymam kciuki za Ciebie i twojego zabka iz glos sie jak najszybciej do orto, moze sciagnie Ci pierscien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro ide do dentysty, pewnie bedzie chciala zrobic mi przeswietlenie, jak postawi diagnoze skontaktuje sie z orto. Ząbki mam całkowicie zdrowe, wszystkie wyleczyłam przed załozeniem aaparatu.. być może przez to,że korzenie mi sie przesuwają.. nie mam pojęcia.. jutro sie dowiem.. Ale mam stracha straszneeego! JA nosze drugi miesiac aparat i u mnie też widac poprawę.. Trzymaj kcuki :) Mam nadzieje, że bedzie ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×