Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość tosik

aparaty ortodontyczne

Polecane posty

Gość moniiiss
hejka, mam wadę zgryzu i przymierzam się do aparatu stałego. Mieszkam w Warszawie i chętnie poznałabym namiary na dobre warszawskie kliniki. Marzy mi się przezroczysty aparat... wie ktoś może gdzie takie cudo opłaca się założyć? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijfiwjti
co to za spam ?????????????? żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulek
Hej!Czy ktoś zna dobrego ortodonte w Krakowie?Bede wdzięczna za namiary!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romek
Kornelcia-nie dawaj wyrywać sobie zębów stałych,a jeżeli już to skonsultuj to z innymi orto Guti-możliwe że trzzeba njpierw ciągnąc do w=siebie zęby dolne i dopiero założyc górny-przypuszczam na tyle na ile "cię nie widzę" Proste ząbki -aparaty ruchome nosi sie min 12 h na dobę -mało kto spi 12 h dziennie więc nalęży go nosić również w dzien i nie oczekuj od apartu noszonego jedynie na noc jakichkolwiek efektów.Jeżeli ortodonta powiedział że wystarczy noszenie jedynie w nocy to należy go zmienić. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siri
Romek powiedz mi czy wiesz cos na temat mikro-implantów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siri
Romek powiedz mi czy wiesz cos na temat mikro-implantów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romek
Mikroimplanty-jak najbardziej polecam-super metoda pomagająca osiągnąć wiele niemożliwych dotąd rezultatów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siri
A czy montowanie tych mikroimplantow jest bolsne? Jesli cos wiesz to bardzo prosze o informacje. Jestem na 8 lutego umowiona na zakladanie ich i panicznie sie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romek
montowanie implantów wykonuje sie w znieczuleniu więc nie obawiaj sie bólu,pewien może wystąpić jedynie po ustąpieniu znieczulenia ale nie powinien Ci aż tak bardzo okuczać Dobranoc pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siri
Najgorsze jest to ze w momencie zakladania implantow mam miec rowniez wyrywane 2 zeby :( A ja jestem straszna panikara i troche sie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymczasowa
witam - mam wielka prosbe, moze znacie jakies sposoby jak moge wybielic aparat, nosze kosmetyczny i gumki zafarbowaly mi sie na zolto - znacie jakies dobry sposb na wybielenie ich? bardzo prosze o pomoc, z gory dziekuje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RENOGIANA
hej chciałam tak coś od siebie.. aparat mam od dwóch miesięcy. .a potrzebowalam 26 lat na podjęcie tej ważkiej decyzji :) i żałuję ze nie podjełam jej wczesniej. W aparacie jest całkiem fajnie :) i w zasadzie nie bylo sie czego bac, bo bolało moze z 4 dni i po krzyku. A efekty widoczne juz po miesiacu - jedynki prosciutkie, po dwóch jedna trójka wskoczyła na swoje miejsce, teraz z niecierpliwościa oczekuje na drugą trójke, i faktem jest że człowiek w apracie jest bardzo zadowolony z życia, co jest bardzo ciekawym zjawiskiem :) wiec polecam! a niezdecydowanym moge powiedzec ze szkoda czasu na zastanawianie się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KffiAtuSheK x
Ahhh:)) Te cudo wyprostowało mi ząbki już prawie...;] a mam dopiero miesiac....znaczy to nie sa juz tak duze efekty ale ja je widze bo wiem jak było na poczatku:)) Ci wszyscy ktorzy powinni nosic aparaty a nie chca bo sie boja albo nie chca bo bede źle wygladac to-jesteście głupi:)) wyglada sie fajnie tak orginalnie...a potem bedziecie mieli najwspanialszy usmiech wszechczasow;p i mowie wam nie zastanawiajcie sie ..bo ja zwlekalam 2 lata i ogomnie zaluje:)) nie zrobcie tego bledu co ja:)) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szikaka30
Hej. Ja też mam podobny problem tylko jak narazie nie odważyłam się odwiedzić ortodonty. Mój problem polega na tym że górną szczękę mam wysuniętą do przodu o jakieś 3 cm więc różnica jest spora, górne ząbki są prościutkie natomiast dolne strasznie krzywe. Czy jest możliwość że będę mogła nosić aparat tylko na dolnej szczęce czy konieczne jest na obydwóch szczękach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KffiAtuSheK x
No jasne, że jest możliwośc żeby nosiła aparat tylko na górną szczęke..ale z tego co przeczytałam chyba bedziesz musiała mieć też na gore bo zeby sa wyzsuniete do przodu i to mocno...wiec raczej zaloza ci na gore i nadol...to jest taka koniecznosc..przynjamniej ja tak sadze:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość retyretyrety
no ja tez chcialabym, ale nie wiem gdzie :P wiem ze do ortodonty, ale za duzo tego w Wawie jest a ja chcialabym taki kosmetyczny albo taki z mniejszymi zamkami (czy jak to sie nazywa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KffiAtuSheK x
Nie ma czegoś takiego jak mniejsze zamki;/ a kosmetyczny jest bez sensu bo sie kruszy i się nie wypłacisz!! zapłacisz za niego wiecej niz to jest warte naparwde....i wogole potem on ci sie zabarwi i ebdziesz meic go zólty i to oblesnie wyglada..i jak cos zjesz to potem widać ze cos zjadłaś..wiem jak to ejst bo moja kumpela to ma!!!!! zrob sobie taki zwykly a nie pozalujesz i mniej zaplacisz:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjfjsf
sa tez aparaty z mikro zamkami , a porcelanowy tez jest niezły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka 21
cześć! ja mam inną wadę tzw pogenię - moja szczęka jest wysunięta do przodu, w taki sposób, że gdy zacisnę zęby to te dolne zachodzą na górne... :/ a powinno być odwrotnie :( leczyłam się keidyś ortodontycznie ale ponieważ nie iwidziałam efektów przestałam :( żałuję.. teraz podobno tylkooperacyjnie moge się tej wady pozbyć ( tak czytałam w necie, nie iwem co by powiedział ortodonta ) prócz tego niemam prostych ząbków i tego również chciałabym się pozbyć.. czy jest ktoś z tym samym problemem? prosze o namiary na dobrych ortodontów z Warszawy. z góry dziekuję :) pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANKA 666
ROMEK! Czy to mozliwe, ze zęby mogą trochę ściemnieć po załozeniu aparatu?(tzn. po tych płynach , którymi się je traktuje w trakcie przylepiania zamków).Mam takie wrazenie , ze moje sciemniały.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloo
Hello! Czytałam dzisiaj tu wasze wypowiedzi i straaaasznie napaliłam się na aparat :D Czy moglibyście mi polecić dobrego i w miare taniego (proszę o ceny) orto na śląsku - w Tarnowskich Górach, Gliwicach, Zabrzu lub Bytomiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość retyretyrety
Oj są z mikro zamkami, sama widziałam a wzrok mam jeszcze dobry :) Co do kosmetycznego, to też słyszałam właśnie, że albo się odbarwia i jest obleśny, albo nic się z nim nie dzieje... Nie znam się za bardzo ale czy różni się to czymś czy jest kosmetyczny czy tam szafirowy? No i zna ktoś godnego polecenia ortodontę w Wawie? Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co... Mam juz aparat pół roku i zawsze mialam watpliwosci co do niego, ale jak co jakis czas poczytam wypowiedzi innych to jakos mi lepiej i utwierdzam sie w fakcie, ze warto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KffiAtuSheK x
Zawsze warto:) Bo zawsze ten aparat coś ci pomoże jak nie w 100% to może choc troche ale bankowo:) pozdro:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romek
Po założeniu aparatu zęby rzeczywiście mogą czasem wyglądać na ciemniejsze gdyż traktuje je się taką żywicą(klejem)jednak nie przejmuj się tym po zdjęciu aparatu lub nawet w trakcie noszenia można się go pozbyć np przez piaskowanie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KffiAtuSheK x
Ludzie pomocy !! co ja mam robić !? mam aparat zaledwie 1,5 miesiac a juz mi się 2 raz odkleił zamek i to ten sam !! nie wiem co robic juz...nawet nie wiem ile zapłace...jak ma mi sie tak dziac co 2 tyg pzrez 2 lata to ja dziekuje ;/:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam312
Poszukaj przyczyny. Może przycinasz zamek innym zębem, albo porostu źle był przyklejony, poza tym istnieje cos takiego jak gwarancja.. Pozdrawiam Adam 7020295 moje gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANKA 666
Romek ! Dziękuję za odpowiedz! Mam jeszcze jedno pytanie - czy mając aparat metalowy, mogę prosić o zmianę gumek na inne , tzn. w innym kolorze? Teraz mam szare, a chcę miec zielone lub niebieskie. Czy w tej sprawie trzeba się skontaktowac z dentystą przed wizytą, czy tez on posiada w gabinecie '' na stanie '' rózne kolory? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maga92
witam ;P w piątek mam wizytę i trochę się denerwuję. to bedzie dobiero moja 2 wizyta nie licząc wizyty z zakładaniem aparatu. jeszcze niewiem jakie kolory gumek bede chciała. pomóżcie mi ! pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×