Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość tosik

aparaty ortodontyczne

Polecane posty

Gość zuzuz
putraja dentalspa na grunwaldzkiej vis a vis galerii baltyckiej miodzio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm.. dziś po rentgenie szczęki okazało się że ma zarówno na górze jak i na dole po parze ósemek a po lewej stronie 2 dziewiątki.. do usunięcia 6 zębów + czwórki, razem 8. Czy ktoś może mi polecić jakiś dobry gabinet w Krakowie, który ma podpisaną umowę z NFZtem i usunie mi sprawnie 8 zębów.. Bo prywatnie stracę majątek, a gdzie aparat, wizyty, ew. dodatkowe koszty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duka19888
Witam wszystkich aparatowiczów. jestem tu "nowa" i już podjęam pewne kroki w związku z układaniem moich ząbków. w środe zrobiłam odciski i separacje. w przyszłą środe będę miec zakładany ten drucik bo zamki juz mam założone. kiepsko mi się je.. jestem przerażona ponieważ ju teraz źle się mówi, smieje (a bardzo często to robię), no i oczywiście jeśc też sie nie da normalnie. jestem trochę obolała. nie wspomne o wyglądzie. czy ja się do tego przyzwyczaję? mam takie pytanie: czy na początek dac sobie kolorowe gumki czy w kolorze zębów? bo jak na razie źle się prezentuje mój zgryz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewi150
ja ostanio mialam robiona panorame zebow badanie nic nie bolalo ale jak zobaczyla zdjecie swoich zebow .... okropienstwo ale ponoc potrzebne dla ortodonty . wizyte mam 20zpazdziernika nie moge sie doczekac od 2miesiecy o tym mysle nie wiem kiedy bede miala aparat zakladany ale zeby mam juz wyrwane wiec mysle ze niedlugo:) mam pytanie do wszystkich jak lepiej miec zalozony aparat odrazu gora i dol czy najpierw gora potem dol??? bardzo boje sie tego bolu ale z drugiej strony tak moze byc szybciej i lepiej a co wy myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!! na forum wypowiadam sie drugi raz.mam 24 lata i nosze aparat ruchomy...rewelacja jestem bardzo zadowolona a efekt suuuuper...jesli ma ktos pytania to piszcie...pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewi150
mam pytanie do wszystkich jak lepiej miec zalozony aparat odrazu gora i dol czy najpierw gora potem dol??? co o tym myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewi150
ja mam pytanie jak lepiej zrobic zalozyc aparat odrazu na gore i dol czy najpierw gora a potem dol?? mam 15 lat nei wiem czy wytrzymam 2aparaty na raz ale z drugiej strony wolalabym miec to z glowy:) a wy jak uwazacie ze strony medycznej albo z waszego wlasnego doswiadzczenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mecik
hej mam sprawe ortodonta zalozyl mi bezbarwne gumki a ja chce za wszelka cene miec niebieskie/ blekitne czy wie ktos czy mozna gdzies kupic takie gumki i samemu zalozyc?? pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mecik
hej! nosze aparat juz od 5 miesiecy bylam jak dotad zadowolona do czasu.. jak dentysta mi zaklada same bezbarwne gumki denerwuje mnie to ze szok wie ktos moze jak mozna to samemu zmienic? dzieki pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mecik
hej! nosze aparat juz od 5 miesiecy bylam jak dotad zadowolona do czasu.. jak dentysta mi zaklada same bezbarwne gumki denerwuje mnie to ze szok wie ktos moze jak mozna to samemu zmienic? dzieki pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mecik
hej! nosze aparat juz od 5 miesiecy bylam jak dotad zadowolona do czasu.. jak dentysta mi zaklada same bezbarwne gumki denerwuje mnie to ze szok wie ktos moze jak mozna to samemu zmienic? dzieki pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warkka
Cześć wszystkim :-) Jestem po pierwszej wizycie kontrolnej i pełna rewelka!!! Orto pokazała mi odcisk mojej szczęki sprzed aparatu i omal nie padłam :-))) Po trzech tygodniach noszenia widać zmiany. Szpara między jedynkami widocznie się zmniejszyła:-) Jestem normalnie wniebowzięta i Kocham Moje Druciki ponad wszystko :-) Mecik - ja nie wiem jak jest z Twoim orto ale moja pokazała mi gumki we wszystkich kolorach tęczy :-) Miałam wybór, ale narazie i tak wybrałam najmniej widoczne. Jak mi się ząbki będą lepiej prezentowały to może zaszaleje :-) Pozdro dla WSZYSTKICH :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warkka
Ewi150 ja miałam zakładane od razu górę i dół. Nie wyobrażam sobie inaczej. Jedna wizyta i masz to już za sobą. Przyzwyczaisz się do obydwu na raz. Powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyzowka
Ja mam na razie na sama gore (pol roku), dopiero po tym czasie zrobiło mi sie miejsce na dole (mialam "wciskane" zeby w podniebienie) innaczej bym zgryzła zamki na dole:) wszystko zalezy od wady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shaders
Hej, chciałam się zapytać czy ktoś z Was miał zakładany łuk podniebienny? po jakim czasie się do niego przyzwyczailiście? jak udało Wam się jeść? dla mnie jedzenie w tym łuku to kompletna porażka.. :/ cały język mnie strasznie boli, mam odbity ślad po tym łuku. a i czy ktoś się z Was spotkał z taką wadą jak progenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shaders
Hej, chciałam się zapytać czy ktoś z Was miał zakładany łuk podniebienny? po jakim czasie się do niego przyzwyczailiście? jak udało Wam się jeść? dla mnie jedzenie w tym łuku to kompletna porażka.. :/ cały język mnie strasznie boli, mam odbity ślad po tym łuku. a i czy ktoś się z Was spotkał z taką wadą jak progenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shaders- ja mam mieć zakładany łuk wlistopadzie powiedz mi cy w tym łuku mocno się sepleni? i ogólnie jak jest z wymową bo mam taką pracę, że się obawiam tej wymowy... proszę o odpowiedź pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shaders- ja mam mieć zakładany łuk wlistopadzie powiedz mi cy w tym łuku mocno się sepleni? i ogólnie jak jest z wymową bo mam taką pracę, że się obawiam tej wymowy... proszę o odpowiedź pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **Gosia**
shaders - ja nosze hyrax od maja. tez mam ślad na języku. czasem robi sie dziura i bardzo boli. Wtedy smaruje żelem Protefix dental ( ok 10 zł w aptece bez recepty). szczególnie smaruj na noc. Troche kontrolowałam, żeby jezyk trzymac na dole. jak masz pyatnia to chcętnie odpowiem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynkkaaa
Poro-Niestety nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
gosiasz a jaki ty nosisz aparat ruchomy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszub
czesc wszytskim, czy ktos jest moze z okolic Olsztyna i potrafi doradzic mi jakiegos dobrego ortodonte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
___mecik___ mi pierwszy raz zalozyla biale gumki, ale tez chcialam miec kolorowe wiec na wizycie kontrolnej zapytalam czy moge sobie wybrac kolor gumek i wzielam sobie niebieskie :) Zrób tak samo na pewno nie będzie problemu ;] Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mecik mi pierwszy raz zalozyla biale gumki, ale tez chcialam miec kolorowe wiec na wizycie kontrolnej zapytalam czy moge sobie wybrac kolor gumek i wzielam sobie niebieskie :) Zrób tak samo na pewno nie będzie problemu ;] Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulaas
witam wszystkich! mam zalozony aparat staly na gore. ewi150 to ortodonta praktycznie decyduje o tym czy zaklada odrazu dwa łuki czy jeden. byłas na pierwszej wizycie? proponuje porozmawiac i skonsultowac sie! kaszub-ja zakladalam w Olsztynie. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgryzek
siemka dawno mnie tu nie było :) po przeczytaniu kilku stron zauważyłem ze robicie z tego forum smietnik!!!!!! ludzie czy wy wiecie co to znaczy OFFTOPOWANIE . nikt was nei uczył jak korzystac z forum czytalisce regulamin?? chyba jeden post wystarczy aby ktos go przeczytał i ci pomógł. a nie po kilku minutach drugi post bo nie ma odpowiedzi.Sam kiedys czekałem długo za odpowiedzia al enei robiłem tak jak niektórzy tutaj . Więc proszę Was nie offtopujcie juz wiecej. OK? --------------------------------------- aparat stały-górny łuk juz około 3 miesiace. dajemy rade:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgryzek - post pod postem jest efektem błędu na stronie, nie nadgorliwości. Gdybym mogła edytować swoje posty usunęłabym te które powstały przypadkowo. Więc odrobiny zrozumienia, pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podbródek423
Proszę polecić mi dobrego ortodonte na śląsku w miare rozsądnych cenach :) Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mecik
tak wiem pytalam sie go a on swoje ze maja byc bezbarnwe i koniec... a czy wy tez macie po 5-6 miesiacach noszenia jakas zmiane leczenia jak on to nazwal kolejny etap leczenia?? p.s. ale przedtem duzo postów napisałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×