Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iga22

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW

Polecane posty

Gość basia.mm
Ejmi no to co uważacie czy pracujecie? w końcu niby masz dni płodne:) buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam w piekny pecherzyk to ja nie wierzę...myśle ze bez stymulacji owu nie bede miała samoistnie:O Dlatego nie zabezpieczamy się jakbym zaszła w ciąże naturalnie to byłby cud:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejmi - to zawsze Ty mnie nastawiałas optymistycznie, więc teraz ja ciebie tutaj na dobra drogę wprowadzam. Teraz jak masz wymażona pracę to nie myślisz tyle o dzidzi i wszystko sie ułoży. Ale gadam co?? sama sobie czasami się dziwie ale to jednak prawda. A ja dziś mam słabe krwawienie, ale mam nadzieje że się rozkreci, chociaż dobre i to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witamina C
spewnością macie racje co do tego lekarza, to sie zastanowie jeszcze bo narazie czasu na lekarza nie mam. ja jestem z okolic Krakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witamina C
zapytam jeszcze Was o coś z innej beczki.. poszukuje jeszcze dermatologa dobrego, może macie jakieś namiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaminka, znajdz dobrego endokrynologa- gina to dermatolog nie bedzie ci potrzebny. Mnie jak wzieli na leczenie to szybko tradzik zniknal, cera nie jest idealna, bo juz niestety plamki i blizny zostaly ale jest niezle :) A jak koniecznie chcesz to wiem, ze moja siostra chodzi z nastoletnim synem, do dobrego, ale prywatnie i leczenie sporo kosztuje...gdzies chyba na Kijowska....Ale przynajmniej chlopakowi pomogl. Jezeli chcesz to sie dowiem i dam dokladne namiary. Ejmi, kazda ciaza to cud :D Zycze w takim razie najprawdziwszej wpadki ;) Pozdrawiam was serdecznie i trzymam kciuki za wszystkie mamusie i przyszle mamusie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia.mm
dzień dobry jakoś tu pustawo od kilku dni, widocznie nic się u Was nie dzieje , czasami to dobrze:) u mnie też nic nowego tylko 4 dzień biorę luteinę i ju ż coś czuję zresztą moja cera też czuję bo znowu mam pryszcze jak nastolatka:( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam forumowiczki Faktycznie Basiu puściutko tu ostatnio. Każda zapracowana i zabiegana. A jak długo masz brać luteine, bierzesz coś jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki Zuziu - dziękuje za optymistyczne nastawienie:) Postaram się dalej tak myśleć:D Surfitko - zgadza się każda ciąża to cud:D Ale w moim czy naszym przypadku to już będzie podwójny cud:) jak się czujesz? Dopadło Cię rzyganko już? U mnie wpadki raczej w tym miesiącu nei bedzie powstrzymujemy się od przytulania bo ja musze tego grzyba wyleczyć, jutro idę do gina po leki:O Tak więc tego:O życże wszystkim udanej i miłej środy:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia.mm
zuziu no na razie biorę tylko luteine 3 razy dziennie od 20 do 26 dnia nie biorę nic innego bo po clo zrobiła mi się torbiel i muszę ją zwalczyć a tak serio to czekam aż męzuś się wyleczy( okazało się że ma jakieś bakterie w nasieniu) i wtedy zaczynam stymulację, no i przytulanki:) pozdrawiam'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia - to duzo jak trzy razy dziennie. Ja biore 2 dziennie przez 10 dni. Okropnie sie po niej czuje ale działa, chociaz jak ja pierwszy raz ja miałam to nie zadziała. Za drugim razem dostałam na 2 dzień po odstawieniu. A teraz dostałam zaraz po odstawieniu pomimo że był to dopiero 26d.c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia.mm
zuziu ja biorę 3 razy dziennie ale wydaje mi się, że to bardzo dużo więc następnym razem powiem mojemu lekarzowi zeby troszkę zmniejszyć zobaczymy co on na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzies z daleka
kochane mam wykryte PCOS ,nieregularne miesiaczki ,przybieram na wadze ,mamjuz 3 letniego synka,moje cytologia pozostawia wiele do zyczenia grupa 3 podejzenie zmian rakowych .pomocy:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzies z daleka
widze ze rozmawiacie o antykoncepcji.moj maluszek jest owocem wpadki ale to najpiekniejsze co mnie w zyciu doswiadczylo.na poczatku lzy i strach przed tym co bedzie ,potem tylko radosc ze wspolnie spedzonych chwil.teraz bardzo chcialabym miec kolejne ale lekarze mowia ze marne szanse na zajscie lub utrzymanie ciezy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny ! Dostałam drugi @ bez DF :) Co prawda na razie jest gęste, brunatne plamienie, ale zapowiada się na więcej :) I brzuch w dole muli :O Ale nie narzekam. Ten cykl miał 31 dni, a poprzedni 23, ale liczę, że to się unormuje z czasem. Ważne, że coś sie ruszyło :) Gdzieś z daleka, nie nalezy wpadać w panikę. Najpierw należy wykonac badania dokładniejsze o cytologii. 3 to jeszcze nie wyrok. Co innego 4 czy 5. Wtedy należy zacząć się marwtić.Masz zlecone jakieś dodatkowe badania? A Twoje PCOS jest jakoś leczone? Bo to można leczyć. Farmakologicznie, operacyjnie. W zależności czy się chce zajść w ciążę czy nie. Poronienie...bywa. U PCOSek jest zwiększone ryzyko poronienia 10 razy, ale i temu da się zaradzić. Podstawa to zacząć się leczyć. Głowa do góry !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOORCIK
Hejka wszystkim. Ja od kidy pamiętam zawsze miałam nieregularne miesiączki. W swoim dorobku farmakologicznym miałam również przepisaną diane35. Po jej odstawieniu doczekałam jednej miesiączki i w następnym miesiącu już byłam w ciąży. Było to 3 lata temu. Teraz chciałabym drugiego dzidziusia. W maju odstawiłam tabletki anty Harmmonet i doczekałam jednej miesiączki a później już tylko plamienia. Dzisiaj byłam w klinice na Polnej w Poznaniu. Badali krew (hormony) i robili usg. Jeszcze w 100% nie wiem czy mam tak jak Wy PCO, ale wszystko na to wskazuje. Na usg lekarz powiedział że tylko prawy jajnik ma pęcherzyki drugi jest ok. Podsumowując: dziwna ta chroba, ciekawe skąd się bierze, bo przecież jednego dzieciątka doczekałam i Bogu dzięki. Lekarz powiedział mi również że PCO nie wyklucza zajścia w ciąże. Acha i jeszcze z objawów które występują w tej chorobie ja rówież męczę się z nadmiernym owłosieniem co prawda nie na twarzy czy tułowiu, ale na udach od wewnętrznej strony prawie po kolana. Ps. Jak brałam diane35 (ok 1 roku) to nie przytyłam wcale więc to nie jest powiedziane, że się tyje po tych tabletkach. Pozdrawiam wszystkich, trzymajcie się cieplutko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja18
hej wam dziewczyny : ) mam proźbe do was : ) mogłabym wiedziec jakie macie wyniki tych badań bo właśnie je zrobiłam niewiem o co w nich chodzi : tyreotropina 2,576 folitropina 5,45 lutropina 4.48 prolaktyna 567 testosteron 0, 970

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_psik no nie ukrywam, że fajnie jest mieć regularne @ i nie denerwować się co miesiąc :) Ale walka o nie trwała prawie rok! Ejmi jak masz \"grzybka\" to nie powinnaś współżyć, bo po pierwsze tylko sobie pogarszasz- podrażniasz, a po drugie możesz partnera zarazić, on pewnie nie będzie tego czuł, Ty się wyleczysz, a on będzie miał nadal i na Ciebie przeniesie i takie kółko będzie się zataczać. No i w tym spa radziłabym zgłosić problem, niech zrobią porządek. gdzieś z daleka skoro urodziłaś jedno dziecko, to urodzisz i drugie, spokojnie :) ale teraz powinnaś zadbać o siebie (chodzi mi o cytologię) i dopiero jak będzie wszystko ok, to zacznij staranka. Powodzenia :) Pierniczek gratuluję :) No a ja wczoraj dostałam @ w 28 dc :):):) i na wykresie nawet mi owu zaznaczyło, ale w 5 dni przed @, dlatgo się zdziwiłam, ale najważniejsze, że @ jest :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierniczku - gratuluje @ :) Dobrze że wszystko się stabilizuje:) Markotko - tak tak wiem o tym wszystkim co piszesz, napisałam wcześniej że nie współżyjemy, ja jutro idę do gina po leki na grzyba. Poza tym zawsze prosiłam go też o tabletki dla męża, bo wiem że z grzybem to można tak w kółko, a u facetów on przebiega bezobjawowo. No a poza tym to moje objawy grzybicze ustąpiły, nie mam upławów ani nic mnie nie swędzi i nie piecze - ale leki tak czy siak wezmę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzies z daleka
pierniczek jestem za granicami w Angli a tu wszystko dzieje sie dwa razy wolniej nie toco u nas.tu do ginekologa ciezko sie dostac:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaminka C
Surfinka - mi kiedyś ktoś polecił na plamki i drobne po trądzikowe blizny krem/maść Alantan.. i nie mam już plamek tamtych-starych, mam natomiastpo nowych wykwitach, ale smaruje jak juz jest plamka tym Alantanem i znikają. On jest bez recepty.. i przyspiesza gojenia ziarninowanie. jesteście przekonywujace i chyba rzeczywiście pójdę do tego gin co go polecacie. Wkońcu to lekarz, a jak pomoże.. Dajcie mi w takim razie namiar na tego Waszego lekarza.. zadzwonie i się umówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaminka C
a jak bardzo macie nieregularny okres? bo ja największe wachania mam tak ok 10dni, ale najczęściej to do 5dni. tylko że mam bardzo krótkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :( zazdroszcze Wam dziewczynki tych reguralnych @ mnie niestety spotkało cos bardzo dziwnego w tym cyklu czego sie nie spodziewałam , otóz mimo zwiekszonej dawki CLO nie mialam raczej owulacji bo @ nie przyszla w terminie tylko musze brac DF a juz sie tak cieszyłam 😭 a ostatnio mialam malutka dawke clo i byla owulka i @ w terminie pierwszy raz od ponad 3 lat :( jakie to zycie smutne :( dobrze ze chociaz mam na kogo liczyc i nie jestem sama :) Co tu zrobić zeby było tak jak chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia.mm
A_psik nie mart się jakoś się to poukłada, ja to znowu jestem przerażona bo mój gin powiedział ze jeśli po takiej ilosci clo(3xdziennie) mam torbile to mi zmniejszy do 1 a ja uważam ze mi to nie pomoże , na razie i tak tylko jestem na luteinie 5 dzien i wyglądam strasznie mężusia zaganiam do lekarza na przyszły tydzień zeby zrobił te badania bo czas ucieka ale nie wiem co z tego będzie :(ogólnie kapa:( ale dam radę! na razie się boję bo jutro mam zabieg laserowy na oczy w narkozie i tak jakoś mi niespokojnie trzymajcie kciuki Surfitko co brałaś na poprawę cerki?????????????? no ja to przez cały czas brania diany nie miałam problemów ale teraz to katastrofa:( ( wiem ze nie popieracie antyków ale ja bardzo dobrze sie czułam i super wyglądałam jak brałam diankę przez 5 lat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Samiego
Cześć dziweczyny Dwa dni temu robiłam test - jedna kreska :( - zaskoczona nie byłam ale i tak mi smutno. Dzisiaj 32 dc, wkrótce powinna się pojawić @. Od następnego cyklu mam zacząć z clo a potem duphastonem - zobaczymy. Humory nie najlepsze - smutno mi. Mąż chciał przenieść łóżeczko Samiego z naszej sypialni do pokoju dziecięcego. Po jednej nocy łóżeczko wróciło do naszej sypialni - nie umiałam sobie poradzić ;( - płakać mi się che. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam forumowiczki mama Samiego - nie wiem czy mnie pamiętasz ale od czasu do czasu tutaj pisze. Przykro mi ż e u Ciebie też jedna kreseczka. Ale trzymam kciuki i w przyszłym cyklu sie uda. a u mnie 4d.c. po luteinie oczywiście i na dodatek dostałam @ w 26 d.c. ale dobrze że wogóle mam w miare regularne po tej luteinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia.mm
mamo Samiego przykro ze znowu nic, ale ciesz się , ja zawsze staram się porównywać do tych co mają gorzej i to pomaga więc porównaj się do mnie bo my nic nie mozemy zrobić bo jak u mnie juz jakoś poszło to mąż ma kapę z nasieniem:(:(:( no a moj lekarz jeszcze chce mi zmniejszyć dawkę clo zeby torbiele nie wyskakiwały:( ogólnie porażka więc jak widzisz moze być gorzej wiec miej nadziję.będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia.mm
dzień dobry albo mi się coś z komputerem stało albo rzeczywiście od wczorajszego przedpołudnia nikt nic nie skrobnął - tylko ja? no ładnie:) pozdrowienia dla wszystkich starych i nowych forumowiczek i miłego listopadowego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×