Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iga22

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW

Polecane posty

Gość ja_biedna
to nie zabezpieczaliście się? bo ja z moim meniorem to "chlup chlup" :) ... skoro mi lekarz poweidział że będemiec problemy z zajsciem w ciaze to postanowilismy dzialac juz... no ale rety!...od tej diagnozy minalo raptem półtora miesiaca!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak by to szybko było?? ... to ja bym była zajebiscie płodna a nie może niepłodna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choineczka22lata
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!! nie teraz... :( moze macie jakiegos normalnego faceta na zbyciu! taki nadajacy sie na tatusia dla mojego wyimaginowanego dzidziusia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
dobranoc moje kochane lasencje. już naprwde spadam:* :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choineczka22lata
tak... ale mielismy maly wypadek z gumeczką...!!! ojojojojojojojojojojoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj sie dzieje :D:D:D:D:D:D Ja biedna, a moze wlasnie skoro myslals, ze napewno nie, napewno TAK..czekam na wynik testu. Choineczka, a ty co? Tez juz cos dlugo spozniona. A sprawy zwiazkowe sie napewno ci wkrotce wyjasnia. Co do nk to ja nie wiem ile was w sumie jest...Ale ciesze sie z tych dziewczyn co mam :) Buziaczki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choineczka22lata
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Witam ponownie:) Będę się pewie pojawiać co jakiś czas, ale nadarzyć za waszymi wypowiedziami, ktore rosna jak grzyby po deszczu nie jest łatwo:) dziś biore 8 tabletke Duphastonu a brzuch nadal tak dziwnie boli- czyzby oznaka zbliżającej sie @:D Zauważyłam, że pryszcze mi znikaja:) hurrra w końcu! tak się zastanawiam czy to zasługa tego leku? Nie wiem dziewczyny, może ja jakaś dziwna jestem, ale gdy dowiedziałam się, że mam PCO to tego samego dnia zaczełam gadać z moim facetem o dziecku choc wcześniej nawet tym jeszcze nie myślałam:)- chyba jakis instynkt mnie dopadł:P bo lekarz mnie przestraszył, że po 25 r.ż.DRASTYCZNIE spada płodność:/ A w sumie piszę jak potluczona:P to pewnie ze wzgledu na pore:) Pozdrawiam wszystkie kobitki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość infetka
dziewczyny znacie jakies dobre tabletki(bez recepty) na infekcje drog moczowych???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola10
cześć dziewczyny opisałam sie jak głupia i wszystko mi znikło internet mam od niedawna.Mam pco lub pcos jeszcze nie doszłam do tego jaka to róznica. Mam ogromną prosbe moje leczenie zaczeło sie od metformaksu poniewaz nie chciałam tabletek anty, ale potwornie mi było niedobrze do konca nie wiadomo czy od tych tabletek bo mam tez refluks.Kiedy byłam u dermatologa z chorobą skórną przy okazji doradziłam sie co mam robić z cerą i dała mi anty biore kilka dni ale" z góry" jestem przeciwna.Dziewczyny czy są inne możliwosci leczenia bardzo prosze doradzcie.Cukier miałam robiony na czczoi wyszedł ok, ale lekarz powiedział jak nie chcesz anty to metformaks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wyglądam coraz gorzej,a mój związek wisi na włosku, przerosło mnie to wszystko;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem 14 :P cześć Laseczki nie było mnie troszke bo taka zabiegana jestem :( W mojej sprawie dalej nic..... Przerasta mnie to wszystko, dwu tygodniowe opóźnienie i co i klapa ;/ Ehh dziś mam kiepski nastrój, tracę powolutku nadzieję, ehh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola K-P
witam o poranku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) Sonia 🌻 trochę optymizmu , czasami nawet jak wydaje się być beznadziejnie to jakoś się układa🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola K-P
jak jest źle to może być juz tylko lepiej :) głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam Samiego
Cześć dziewczyny, ale się rozpisałyście Tym tematem wakacyjnym poprawiłyście mi humor - o niczym innym juz nie marzę tylko wyjechać gdzieś odpocząć zabrać Misia i Samiego i być razem -eh. A tu jeszcze miesiac będzie wyjęty z życia i 0 wolnego czasu. Góry - ach uwielbiam. 2 lata temu byliśmy w Zakopanem, ale mały miał wtedy 1,5 roku i proawdę powiedziawszy umęczyliśmy się z nim troche na szkaku, ale było cudownie. Teraz to tylko by się wspinał - za płotem mam pagórki. W zeszłym roku byliśmy nad Baltykiem - no cóż dzieci lubią piach i ciapanie :). W tym roku nie wiem co zrobię ale gdzieś musze się ruszyć. mam dość roboty i prawdę powiedziawszy marzę o tej ciąży też ze względów czysto egoistycznych - wreszcie pójść na chorobowe. Lubie moją pracę ale ostatnio nie wyrabiam. Bieszczady - nigdy nie byłam i chętnie bym się pisała ale wiadomo z moimi chlopakami. Jeśli ktoś chciałby odwiedzić Częstochowę - to zapraszam - mieszkam na wsi - 15 km od Jasnej Góry i mam gdzie przenocować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:)) Mamo Samiego:) Jak tak dalej pójdzie to te wakacje będą baaardzo rozjazdowe:))) Ja chyba mam najbliżej do Ciebie ?:))Tylko że ja też się nigdzie nie ruszę beż mojego mężczyzny...Rzadko się widujemy, więc każda chwila jest dla nas ważna:)) hihi - zobaczymy co będę mówiła po ślubie:))) Ja w dalszym ciągu czekam na @... Kurdę, w piątek mam wizytę u gine...chciała mnie obejrzeć podczas @ - łeeeee... a ja nie mam ani @ ani badań hormon. porobionych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam Samiego
Ankara po ślubie będziesz mówiła to samo. :) Tak jak ja :) Zapraszam i z mężem, a to całe zamieszanie w życiu i brak czasu to właśnie przez wyjazdy do Radomska - 2 razy w tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola K-P
przeciez po ślubie nic się nie zmienia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co porabiasz w R-sku - jeżeli mogę spytać ?:)) Do dzisiaj jestem na zwolnieniu lekarskim... a od jutra idę do pracy -do 16.00... Może kiedyś się spotkamy,jak bedziesz miała chwilkę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUCCYNA
Dzien dobry MOJE KOCHANE DZIEWCZYNY! Pogoda za oknem tragiczna ..:( wiec szybciutko poczytałam wasze wpisy jakos mi lepiej:) SOnia 81zaczynam sie martwic bo Cie nie ma na n-k a to nie ładnie ,ze sie wyłamujesz... Kinga 86 -daj link na n-k bo jakos Ciebie nie mam:( a dlaczego sie tak załamujesz? troszeczke cierpliwosci... MAM SAMIEGo- zapraszam serdecznie! bedzie Ci sie podobało zob.wrzucilam kilka fotek na n-k stamtad ***BIESZCZADY*** A do Czestochowy to bym z checia pojechala na Jasna GOre mam duzo prosb do Matko Boskiej....:):) Ja_biedna- czyzbys byla....w CIAZY!? hip hip hura! a domek tez jest otwarty dla Ciebie:) OleNKA 666- tez sie ciesze ,na te CIOCIE:) CHoineczka22- nie martw sie ,wiesz ,ze masz tu NAS..:)Zrobcie test i problem rozwiazany a tak bedziecie sie zchizowac.. POla 10 -ja tez łykam metforma ale dopiero 3 dzien i narazie jest ok.a refluks to mialam po yasmine po odstawieniu nie ma po nim sladu.Co do leczenia to nie mam pojecia.a jakie masz te pigułki ? czy metformax moze chronic przed ciaza??? sama jestem ciekawa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
witam kochane moje! :) infetka na drogi moczowe - na infekcje jest dobry URINAL (bez recepty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenka666
Dzień dobry dziewczyny! Ja właśnie wróciłam z porannego spaceru z moim psiaczkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się po ślubie nic nie zmieni między nami to będę najszczęśliwszą osobą na całej Ziemi:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola K-P
no metformax nie ma chyba nic wspólnego z antykoncepcja z tego co wiem i przeczytąłam na ulotce :) więc uważajcie :) - ja go w końcu biorę żeby pomół mi zajśc a nie uniemozliwiał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
ooo! Luccyna się pojawiła! i jak dała czadu na starcie -taaaaaki tekscior! :) :) :) dziekuje za zaproszenie, gdybyś miała ochote zobaczyć Łysice i Gołoborza to tez zapraszam - tylko po moich obronach;) dziewczyny ja też Was mam tylko 13 na n-k. a gdzie cała reszta? dawać nam tu linki:) mama samiego i surfitka. mam prosbe! tak mi sie myslicie ze szok. noie moge sie polapac ktora jest która wiec mogłybyscie mi sie wpisac na naszej klasie w komentarzach do profilu? tylko rypnijcie że Wy to Wy - tak jak to zrobiła patianka wtedy bede miec jasniejszy obraz -tylko zerkne i zaraz mi sie utrwali. a! Luccynka! ja tez zaraz zerkne na Twoje nowe fotosy w galerii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUCCYNA
Olenka666 czyzby u Ciebie nie padało tak paskudnie? ankra50 - co masz na mysli mowiac ,ze nic sie nie zmieni po slubie..masz cos konkretnego na mysli ?czy mowisz tak ogolnie o zyciu? Ola K-P- tez tak mi sie wydaje ,ze nie jest na antykoncepcje!!(metformax) ja _biedna-wlasnie cholera za mało tu sie tekstu miesc..brr! dzieki za zaproszenie,juz pisalam wczesniej ,ze jakby tak ruszyla w odwiedziny do Was to cala Polske wzdluz i wszez bym zwiedzila:) Tez mi sie co nie ktore tu mylicie bo ..:( ale zbiegiem czasu juz za kumam ! A zerkaj ,zerkaj ...specjalnie tam wrzucilam te fotki zeby Was zachecic do przyjazdu:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
pada?? gdzie pada?? tutaj takie piekne słoneczko u mnie! ...no już oglądam te focie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola K-P
u mnie tez słoneczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×