Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iga22

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW

Polecane posty

Gość choineczka22lata
ja_biedna GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jejku jejku... hmmm jak sie czujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
jeju! az tyle miałabym w ciazy chodzic?? rety!!! a skurcze to i ja mam niestety:( a to nie powinno bolec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUCCYNA
o matko ! juz powinnam wyjsc z domu ale tak sie zdenerwowalam ,ze zaczelam tu szperac i szukac tych moich wypowiedzi...bardzo dobrze zrobilas ..jeszcze raz Cie przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biedna no wg mojego gina nie powinno właśnie boleć ani tym bardziej mieć skurcze:O a jeśli chodzi o date porodu no to chyba że jesteś tyle w ciąży co ja to będzie wcześniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biedna, a kiedy mialas ostatnia @? Dodaj do niej 7 dni i odejmij 3 miesiace. A w ciazy sie dlugo chodzi..wiem cos o tym ;) Lucynka, juz po sprawie 😘 A moj gin uwazal, ze te ciagniecia jak na @ sa jak najbardziej normalne, bo macicia rosnie i ciagnie...I wlaciwie te ciagniecia minely mi dopiero kolo 15 tc. Niebezpieczny jest silny bol i plamienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) No no no nie moge za Wami nadążyć :) tyle wpisów od wczoraj ale wszystko przeczytałam :) ostatnio sie zrobilo bardzo pomaranczowo na topiku dziewczyny co Wy na to zeby sie ładnie zaczernić ???????? Ja_biedna GRATULACJE ogromniaste masz naprawde powod do szczescia :) ciesz sie tą chwilą aaaa i powiedz jak Twoj men zareagował na dzidzie ??? :) Dziewczyny ja Was musze przeprosić ale ujawnie sie w naszej klasie - niestety o moim problemie starania nie wie nikt oprocz mojego meza a mam kilka baaardzo zwmierzlych kolezaneczek ktore tylko szukaja sensacji i szperaja po forach i nk i nie chce za zadne skarby aby sie dowiedzialy jakos ze tutaj pisze :) chyba mnie rozumiecie co ???????? Surfitka juz niedlugo rozwiazanie :) ale to zlecialo:) a tak ostatnio poczytalam sobie wpisy z twojego sasiedniego topiku i czytalam jaka bylas zalamana i takie tam a potem takie cudne wiesci :) 🌼 Ejmi gdzie jestes dawno Cie nie bylo :) jak tam staranka :) BAsiu a Ty tez nie czesto jestes :) A Pierniczek gdzie ????? 🌼 Pozdrowionka dla Was ucze sie na egzaminy zerowkowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
dzieki choineczka!:) jak sie czuje? a psychicznie czy fizycznie? bo psychicznie to różnie - raz sie ciesze raz sie boje pozniej martwie...a fizycznie - brzuch mnie boki i goraczka mi podskoczyła... sama nie wiem.... ale dzieki ze pytasz:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenka666
ja_biedna GRATULUJĘ Ci serdecznie! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choineczka22lata
jejku jejku... jak to fantastycznie,ze bedziesz miec pulchniutkiego, sliniacego sie, rozowego bobaska !!!!!:D a ja nie mam @ od 3 tygodni i 1 dnia... :/ mam nadzieje,ze za niedlugo przyjdzie, bo w innym razie beda mi musieli macice czyscic... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paullla22
LUCCYNNA-dziekuje kochanie ze chociaz TY MNIE WIDZISZ:*nikt inny mi nie moze pomoc lub nie wie a moze nie chce.:( a ja coraz bardziej trace chęc do zycia:(....pco mnie zabija.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulla >>>>>>>>>>Surfitka Ci odpisała na poprzedniej stronie :) ps . przejdzie Ci ja tez tak mialam ale nie mamy wyjscia trzeba zyc dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia basiamm zgadnij dam ci linka na nk. http://nasza-klasa.pl/profile/1044885 A_psik no staram sie zaglądać ale za naszymi nowymi koleżankami nie nadążam nawet jak jestem ze dwa razy dziennie na necie, a poza tym ciesze się jak dziewczyny piszą o ciąży - tylko szkoda ze znowu to nie ja:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu :) Ty tez bedziesz pisac :) obiecuje Ci to :) i kazda ktora o tym marzy :) a tak w ogole to jakis pogrom na to pco - same ciaze i tak ma byc :) !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulla, juz nie raz ci pisalam, ze tradzik to dlugotrwala i trudno wyleczalna sprawa. Trzeba walczyc miesiacami, wymaga to niesamowitej konsekwekcji od czlowieka i systematycznosci..i dlatego ja ciagle mam pryszcze. Ale zyje z tym jakos :) Nie wolno sie zalamywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apsik i Basiu i wy wkrotce oglosicie nam dobra nowine :) Niestety niektore z nas musza sie naczekac na swoje szczescie, ale ono przybedzie, wspomniecie moje slowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Surfitko podobno jak kobieta w ciazy szczerze zyczy drugiej kobiecie to to sie spelnia - tylko czy aby wirtualnie tez ????? 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucynna ja miałam jazdę jak kiedyś w nowej pracy siedziałam sobie na czacie randkowym takim jakby to powiedzieć" dosć wyzwolonym" na nicku tymczasowym następnego dnia w pracy (nowej - byłam tam moze z tydzień) ktoś do mnie zagaduje na tym czacie no to ja dawaj odpisuje kilka godzin siedzenia i baaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo "jednoznacznych" dyskusji, poczym piszę kolesiowi że wychodzę z kumplem na papierosa no i wracam a tam na ekranie kopa czytam basia zapraszam do mojego biura(dyrektor) reszte sobie dopowiedz nie wyleciałam z pracy ani nic takiego ale................ szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myslisz ze kto tu zapoczatkowal na tym topiku wysyp ciaz? :P Pewnie ze tez, zebym tylko umiala sprawic tymi zyczeniami jak czarodziejska rozdzka, zebyscie w te ciaze pozachodzily od strzala byloby swietnie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Astat a skąd masz te normy z hcg ??? pisałaś niedawno o normach dla ciężarnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia, ale numer :P:P:P:P:P:P No i ty jednak tez masz pco skoro tak na randkach :P:P:P:P:P w pracy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A-psik taaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jeśli chodzi ci o moją przygodę w nowej pracy to rzeczywiście hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze no własnie Surfi od Ciebie sie zaczeło :) :):) wiem ze to mozliwe i werze ze sie uda tylko kiedy ??? :( Ja bym chciala juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to moze i śmieszne ale wtedy nie było mi aż tak do smiechu dlatego rozumiem Cię Surfi jeśli chodzi o dyskrecję nie każdy ma dobre intencję ale ja jak pisałam wczesniej niczego się nie nauczyłam no moze troszkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiaaaa nawet nie koge sobie tego dalej wyobrazic :P:P:P:P a jak to przeczytalam to zaraz mi sie przypomnial moj byly kierownik :) kilka razy przyłapal mnie na kafeteri :):):) a potem sam sie w to wciągnąl :) no ale takiego numeruuuu to nawet sobie nie moge wyobrazic :) :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiecajmy sobie ze kiedys spotakmy sie wszystkie z tego topiku z dzieciaczkami :) niewazne kiedy to bedzie :):):) takie mam plany :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia, bo ja nie zajarzylam, to ty z dyrektorem czatowalas? Cos nie umiem czytac ze zrozumieniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny głowa mnie boli okropnie i mam goraczke 37,8 :( buuuuu i do tego okropny suchy kaszel nagle sie wziął :( az mnie całe płuca bola ale nie wyglądam na chorą nie mam ani katarku ani gardła :( a do tego mam jutro egzamin zerowkowy chce jakos szybko skonczyc sesje letnia i obronic sie i jade na wczasy :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×