Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iga22

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW

Polecane posty

Gość LUCCYNA
Dzieki kochane! To tylko mnie tym lecza? o matko! myslalam,ze skoro laczy nas ten sam w sumie problem to zasypiecie mnie tu informacjami.Cholera czyzby prowadzono na mnie jakis eksperyment? :( moze skutkiem ubocznym beda takie usteczka jak ma choineczka22?:) Dalej czekam z liteina pod jezykiem...brrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUCCYNA
Oleńka666 - masz racje :) wszystkie jestesmy super extra "wypasionymi "laseczkami!!! A tak patrzac skad jestescie to dochodze do wniosku ,ze jakbym sie tak wybrała w podroz odwiedzajac Was to zwiedziłabym cała Polske:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choineczka22lata
ojoj... bo zaraz usune zdjecia z mojego profilu... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam drogie koleżanki przybyłam po ciężkim dniu pracy heheheh:):):) na dzień dobry ankra50 ja znam te doktorkę Barbarę Halerz-Nowakowską osobiście nie polecam chodziarz potrafi pomóc ja chodze do pani profesor Aliny Warenik Szymankiewicz a halerzowa można powiedzieć to jej podwładna. Warenik w poznaniu jest ponoć najlepsza kasuje 150 zl za wizytę Halerzowa chyba mniej . moja znajoma chodziła do halerzowej ale jej nie pomogła nie dala rady jak juz polecam Warenik skoro twoja koleżanka chce sie leczyć w poznaniu Prof Warenik potrafi być wredna;) ale też potrafi pomóc ja ma do niej zaufanie:) ps babolce moje kochane ale sie rozpisałyście no to dalej która jeszcze sie nie ujawniła na naszej klasie przyznawać się z nami nie ma żartów:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ankra czy mnie oczy nie mylą ty kujonico ile tych szkól tam masz:) myślałam że tylko ja jestem taka pochlastana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholercia cos tu dzisiaj cicho . lucynko z tym słoneczkiem masz rację ja zimą lubie jeszcze samoopalacze;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUCCYNA
Patianka - jakos łapie doła jak juz dłuzszy czas sie nie opalam chociaz juz czas zrobil swoje i zmarszczki sa jak diabli.... Dalej cicho odnosnie metformax i luteiny ja na Was licze i ,ze w koncu ktora mi to wyjasni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki stwierdzam ze zadna z nas nie wyglada jakby miala to swinstwo. Dzis zle sie czuje. Boli mnie w dole brzucha. Do @ jeszcze tydzien ale to nie jest ten bol... wiecie co mam na mysli. Nie wiem co jest grane. Dzis jak szlam musialam sie zatrzymac i usiasc bo nie dalam rady dojsc do celu. A wynikow cy6tologii brak. Musze zadzonic do lekarza i sie upomniec. P.S dziekuje wszystkim wspanialym kobietka za zaproszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucynka rety ale masz widok za plecami na NK mam słabośc do takich domów z bali ech a jeśli można zapytać gdzie takie piękne miejsce istnieje??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUCCYNA
Dunia - to Zalew Solinski w Bieszczadach.A tam za mna to karczma ktora własnie koncza i bede mogla rozkoszowac sie widokiem z tarasu popijajac wineczko.10min drogi i jest moj domek letniskowy takze jak ktoras ma ochote odpoczac w Bieszczadach to ZAPRASZAM!!!!!!! (tez drewniany)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinka,nie każda z nas, Wy wszystkie jesteście super, ja nie mam takiej odwagi,zreszta czym się tu chwalić mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno, dziewczynki, nie nadążam za Wami;)tak dużo napisałyście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUCCYNA
SONIA 83- co to tak pesymizmem zawiało? Co Ci e tak martwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucynka mamy już drugą wspólną rzecz ja kochammm góry !!!!!!!!! zwłaszcza tatry moja mama mieszkała w Zakopanem:) i można powiedzieć że płynie we mnie góralska krew:)) ja się piszę na ten domek letniskowy:))) hehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUCCYNA
Sonia 81 przepraszam za to 83 Ale po tym metformaxie jakos trudno jest mi sie skupic:( Czekam na Ciebie na n-k i błagam nie gadaj bzdur juz Ci pisałam tylko dołacz tam do NAS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola K-P
Lucynka, ja biorę metformax 850 i luteinę ale luteinę dopochwowo a nie pod język.... i lekarz mówił że to wręcz przeciwnie, powinno mnie raczej zmniejszyć niż powiększyć, ale biorę dopiero kilka dni i nie mogę powiedzieć czy to działa tak jak powinno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUCCYNA
Patiana i Dziewczyny Jasne moze zrobimy zjazd na wakacjach? Co Wy na to? Patiana-jeszcze raz Cie serdecznie zapraszammmmmm jak i reszte EKIPY !!! Ja uwielbiam jak sa gory i mozna popływac...ehhh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUCCYNA
OLa K-P - dziekuje za odpowiedz. Mam mała nadzieje ,ze bedzie tak jak mowisz. A jak ogolnie sie czujesz po metformax 500? mi nic sie nie dzieje poki co nie mam tego metalicznego smaku itd.Zazywam dopier drugi dzien wiec moze jeszcze wszystko przede mna? A czy tez masz problem z okresem czyli brak okresu? Bo moj problem jest taki wlasnie ,ze mam brak ... No co nic nie piszecie ?:( robimy zjazd EKIPY PCO?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenka666
Luccynko, mówisz serio?? Ja również chętnie bym wpadła :D :D :D uwielbiam góry! :) ajj.. aż się rozmarzyłam :) znów mam plamienia :( ..nie wiem co się dzieje. Czy to od tej Diane-35.. czy jak.. Na ulotce jest napisane, że mogą występować plamienia w trakcie cyklu.., no ale bez przesady, com?? :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola K-P
Lucynka, no mój problem (gdzieś go wcześniej opisałam) to to że po odstawieniu yasmin zaczął mi się spóźniać, kolejno 28,36,55 dni i lekarz powiedział, że jeśli teraz chce - a chce zafasolkować to ten zestaw metformax 850, luteina i bromocośtam właśnie ma mi pomóc. mam brac luteinę przez 10 dni i potem w ciągu trzech ma się pojawić @ i podobno razem z owulką. Po metformaxie nie mam na razie nic metalicznego w ustach... za to troszkę mnie mdliło przez dwa dni po luteinie i tym bromocośtam ale tak miało podobno być, już mi przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patianko kochana dziękuję Ci za info o tej lekarce;)) Polecę mojej koleżance tą Twoją... jeszcze prosiłabym o namiary do niej :) Kasa nieważna jeżeli chodzi o zdrowie :) A co do mojego wkuwania... nie było warto (jak narazie :)) ) Ja też uwielbiam góry i skałki... mogłabym chodzić po nich dzień i noc...chociaż ostatnio jakoś szybciej niż zawsze łapie mnie zadyszka...:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUCCYNA
No jasne ze mowie serio! Problem tylko w tym ze w domciu mam tylko 3 pokoje czyli 3 duze łozka i moze zrobic sie ciasno ale moze sie myle? Olenka666 juz Ci pisalam zebys nie brala tych pigulek bo wlasnie czytalam inne forum tu na kafeteria.pl na temat diane-35 i jest dramat..krwawienie i tradzik ale wiesz kazda z nas jest inna...ale wiekszosc narzekala jak cholera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też jestem chętna :)) eheh lucynka uważaj bo ci pcowiczki zdemolują piękny drewniany domeczek:) a lubicie bacóweczke ?? boże ja kocham ,a że mam rodzinke w górach to biore latem plecaczek żarcie i wale do do chatki :))) polecam piękna sprawa, spokój cisza strumyki spiew ptaków.. to jest klimacik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleńka666 - ja po Dianie też miałam plamienia w trakcie cyklu...ale za to po odstawieniu czekam na @ i jakoś nie przychodzi... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenka666
Ja też co lato staram się jeździć w góry :) ..tyle, że z moimi parentsami :P Kuźwa.. Normalnie czuję się jakbym miała okres :( ..tak mnie boli - tak w środku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUCCYNA
Ola K-P widzisz ja tez brałam yasmine przez 2 lata przytylam 10kg i zrezygnowalam .Po odstawieniu pig.nie mialam okresu przez pół roku w koncu sie wkurzylam i zrobilam badania no i sie okazało,ze zespol polic.jajnikow.Ja mam juz corke i nie musze sie leczyc pod kontem zajscia w ciaze tylko uregulowania @ no i zbicia testosteronu bo to owłosienie mnie przeraza..brrrrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUCCYNA
Dziewczyny ja zapraszam Wy sie zdecydujcie umowcie i zjezdzajcie.Tylko to tak na wakacjach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ankra już ci daje namiary na prywatny gabinet prof. Alina Warenik Szymankiewicz tel 061- 8205257 w gabinecie przyjmuje we wtorki i środy dzwonić od godziny 13 do 17 czasem ciężko sie dodzwonić ale trzeba być cierpliwym ja na panią profesor mówię "babcia" bo ona już ma swoje lata:)) polecam, to ona u mnie zdiagnozowała PCO a nie jak inne konowały nic nie widziały!!!to jest moja ostania deska ratunkowa;) acha za pierwsza wizytę bierze 200zł;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucynka jesteś szczęściarą że masz już dziecko ja się bardzo boję o przyszłość..... a i nie mogę zajść w ciąże staram sie od stycznia tego roku. liczę na to że ta resekcja jakoś mi tam pomogła i że sie uda.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×