Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iga22

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW

Polecane posty

Gość LUCCYNA
No jak na koncu POlski W Przemyślu tak pada ze brrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenka666
Ojj, ale ja Koszalin! Północ Polski :) i pogoda nieziemska :P słoneczko świeci cudnie i w ogóle jest miło. Ptaszki ćwierkają itp.., a moja Chanel szczęśliwa ganiała za nimi :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
Luccyna! już strzeliłam komento - pod każdą z tych trzech:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenka666
Ja również nie mam Soni i Kingi na n-k! I niebardzo orientuję się, którą z kobietek jesteś Surfitko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUCCYNA
ja-biedna - no dziekuje ! musze sie pochwalic,ze wszystkie zdjecia sa mojego autorstwa!:)lubie pstrykac...:) fotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenka666
Dobra, dobra Luccynko.. :P my już znamy Twoją diabelską duszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś śliczności pogoda a ja lubelskie:) Pogoda pogodą a ja się dziś kiepsko czuje,mdli mnie jak diabli,żołądek coś siada może po lekach:O apetytu niet ale to akurat dobrze bo się nie spase;) ale brzuch boli więcej leże i nawet nie chce mi się ubrać takam do dupy ech.. nie służy mi ciąża :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenka666
A Basia z Tych jaki ma nick tutaj? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenka666
Ja również taką mam :P a My, PCOS'ki chyba niczym się nie różnimy pod tym względem :D :D ahh.. no i te Twoje główne zdjęcie :D :P ..rozbraja mnie! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
ja też lubie pstrykać - zwłaszcza od kąd mam cyfrywkę. i najbardziej z jakiś wycieczek - nowe widoki, krajobrazy, moge sie wyrzyc... zreszta ta pasja zaraził mnie moj były (artysta!) - fajny koleś z niego... ale mój obecny - to jest moje życie:) ...uf! ale mi sie na zwierzenia zebrało... dobra ja uciekama naazie. ide mamie kupic marchewke:) i po tescik ciazowy... dla mnie oczywiscie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenka666
Ja też lubię zdjęcia robić :) ..ale przyznam się szczerze, że znacznie wolę pozować :D :P uwielbiam, gdy ktoś mi robi zdjęcia :P [a jak nie ma chętnych, to i sama sobie robię:P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenka666
Luccynko, jesteś kochana! :* ..ale zobacz, nie uważają Twojego pomysłu za dobry.., milczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choineczka22lata
witam! mowie dzien dobry i zmykam na zajecia z pirotechniki!!! buziaki!!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenka666
Aaa! Jesteś fotogeniczna, jesteś śliczna! Serio :) nawet na n-k wstawiłąm Ci komentarz :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olenko 666 może Cię to zdziwi ale mam pseudo basiamm-basia z tych buźka jA _BIEDNA TRZYMAM KCIUKI BARDZO MOCNO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenka666
Ojj.. Wybacz Basiumm :) nie wiem czemu, ale nie mogłam dojść która to Ty! Chcę wybrać się na festiwal do Tych :D ..w tym roku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUCCYNA
Olenka 666 -poczekaj momement zaraz przyznaja mi racje:) Choineczko22- Dzien dobry! chociaz mokry ale dobry:) Agnieszko Dyńska - i cały czas sadzilam ze Ty to DUNIA? Help me!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUCCYNA
Hallo Dziewczyny ! Zerknijcie na n-k do OLENKI666 !!!!!!!!!!!!!!! Ja juz w waszym jak i w swoim imieniu ogłosiłam ja "MODELKA NASZEGO FORUM" HIP HIP HURRA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
ja przyznaje - Oleńka modela! ...wystarczy spojrzec na ilosc fot w galerii :) dałaś czadu!!!!!! basiamm dzieki serdeczne za te kciuki.... albo raczej nie powinnam dziekowac?? ... ps. weście tyle nie gadajcie bo mi szkoda odejsc od komputera:( ...a musze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenka666
Agnieszka Dyńska to Mama Samiego! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola K-P
jeszcze 4 dni brania luteiny i potem 3 -4 dni czekania i zobaczymy czy zadziała.... no i z jakim efektem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenka666
A nasza Dunia, to Magda Dyguś Dozdalska :) Dziękuję Wam Kobietki za ten tytuł :) :) :) czuję się zaszczycona ..ależ mi poprawiłyście humor kochane!! :) :D :P ..co ja bym bez Was zrobiła? :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia25 - nie dawaj się złym nastrojom... Myśl o tym, że w środku brzucha rośnie Ci śliczny dzidziuś... To najważniejsze... a że trzeba trochę wycierpieć...taki urok kobiet... niestety Lucccynko myślalam ogólnie o życiu...ciekawa jestem jak to będzie jak razem zamieszkamy (na początku z rodzicami...:( )trzeba będzie się dotrzeć...mogą być problemy z ciążą... Większość młodych małżeńtw przeżywa kryzysy - taką opinię słyszałam...ale mam nadzieję, że nas to nie będzie dotyczyło :)) Oleńka666 - NASZĄ FORUMOWĄ MODELKĄ !!!- jestem \"ZA\" :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUCCYNA
Ufff! zrobiłam kawał dobrej roboty ! wszystkim napisalam swoje uwagi na n-k:) A własnie idzcie juz cos robic bo normalnie dzis przez Was moja rodzinka obiadku nie zje! nie moge odejsc od laptopa przez WAS:):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUCCYNA
ankra50 - powiem Ci tak :ze mieszkac z rodzicami nawet jak sie ma najukochanszych rodzicow na całym swiecie to zły pomysł( a z tesciowa to matko boska! )wiej jak najdalej! ja o mały włos przez tescowa i bym sie rozwiodła:( A jak bedziesz musiała z nia mieszkac to odrazu pokaz jej gdzie jej miejsce-powaznie! A po slubie ja juz jestem 9 lat i powiem Ci ,ze jest róznica..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUCCCYNKO:) Jakbym miała możliwość, mieszkałabym gdziekolwiek, byleby nie z rodzicami... ale chcemy budować domek, więc przez względy ekonomiczne przemęczymy się na początek z MOIMI rodzicami - nie wtrącają się ( teściowie zazwyczaj są super;) ale czasami \"WIEDZĄ LEPIEJ\"...a ja nie lubię jak ktoś mną rządzi...chyba że mój mężczyzna (od czasu do czasu:)) ) Jejku, przez to forum nie zrobiłam wszystkiego co sobie zaplanowałam przez czas zwolnienia lek. ;)) Ale to nic... Dzisiaj pracuję do bólu... :)) W KOŃCU ZAWITAŁA U MNIE @ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dunia to ta na zdjęciu głównym siedzę sobie w sukni ślubnej a fota czarno biała :P za Olą modelką jestem i ja :O ale wszystkie tu piękne laski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenka666
Tak czytam o czym piszecie.. To wszystko jest dla mnie tak odległe, że aż wydaje się niemożliwe.. Mąż, dzieci, dom.. Rodzina.. Czasami myślę, że to nie jest mi pisane. I boję się, że zostanę sama..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUCCYNA
Anka50 - rozumiem.Masz jednak szczescie ,ze nie musisz sie meczyc z tesciową:) mama Samiego- masz racje ta miłość jest inna....są juz inne problemy (nie takie jak w czasie narzeczenstwa) sa tez dzieci,itd. Ja mam wrazenie ,ze moj mąż juz tak nie zabiega o moje wzgledy o mnie jak przed slubem ...a moze się mylę.? To jzu pozostawie bez dalszej płety............ Olenka666- a Ty szalej kobieto ile masz sił !! i takimi problemami nie zaprzataj sobie swojej mlodziutkiej główki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUCCYNA
DZiewczyny !! NA POMOC!!! Boze KOCHANY!! Przeczytajcie temat :jak poronic?? z dnia 23.04.2008r.autorka Małaaaa w spisie na drugiej stronie znajdziecie tu na kafeteria.pl Ja jeszcze dochodze do siebie:[:[:[:[:[ Po co to czytałam.........? Jest tylko 4 strony! Mi serce pękkkkkkkkkaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×