Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iga22

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW

Polecane posty

Gość ja_biedna
surfitkA1 właśnie zerknełam na Twojego maluszka! ale super! na początku nie mogłam zajarzyć jak ja mam na niego patrzec zeby cos zobaczyc a pozniej zobaczyłam nosek i raczke!!! ale słodycz!!! a kiedy Ty rodisz?? boisz sie?? bo mnie juz boli na sama mysl... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja_biedna... hmmm, czy my nie chodziłyśmy do jednego liceum?? hmmm i do równoległej klasy?? mój profil- zajrzyj:) http://nasza-klasa.pl/profile/358384 Dziewczynki ja tu trochę jeszcze pobędę na tym forum i potem Was pozapraszam do znajomych, żeby nie było, że dopiero tu przyszłam i już zapraszam:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
wstyd sie przyznac ale nie zapytałam z tego wszystkiego... a on tez mi nie powiedział :( przejelam sie tymi badaniemi i tym ze moze byc cos nie tak... w ogole sie przejelam wszystkim - nawet tym ze jestem w ciazy bo wcale to do mnie nie dociera... tak jakbym nie pisala w ogole o sobie tylko o kims innym... normalnie jestem w amoku... swiat mi wiruje tak jakby dookola glowy... szok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
fafforek!!! no to mnie rozwaliłaś!!! ale jaja!!!! :) kojarze Cie:) to Ty tez masz problem z tym gównem?? i starasz sie o dzidka?? juz Cie zapraszam do znajomych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
no to pamietaj! obowiazuje nas pakt milczenia! :) i moze sie kiedys umowimy na piwko :) ... jako stare kumpele ! popodnosimy sie troche nawzajem na duchu:) ale numer!!!! ...ta na piwko - Ty na piwo, ja na soczek!!! i ze sie nie spotkałysmy nigdy w pksie wracajac z łodzi... albo w druga strone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh no też mam problem:/ i staram się... chyba już rok niedługo będzie mijał:( a tak przypadkowo na którejś stronie forum zauważyłam że napisałaś że ze skarżyska jesteś :) co za zbieg okolicznosci:D a leczysz się w skarżysku u jakiegoś gina?? ja teraz na stałe w Wieluniu jestem i tu się leczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
lecze - to za duze słowo bo nie zdazyłam podjac leczenie bo od razu zaszłam po tym jak sie dowiedziałam ze moge miec problem:) od razu przystapilismy do boju i sie udało. tobie tez sie uda! na pewno! musicie tylko dobrze... "pocelowac" :) teraz chodze do zalegi. on mi to zdiagnozował bo wczesniej chodziłam do innego w piotrkowie co mi tylko antykoncepty na wszytsko przepisywał... ale fajnie że mnie znalazłas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biedna, rodze nie pozniej niz 17 czerwca ;) termin mam na 14, czyli jeszcze 7 tygodni. I sie nie boje, wrecz nie moge sie doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w skarżysku do baki chodziłam. wcześniej gdy już mi się zaczęły problemy- cysty- chodziłam do okły. potem wyjechałam na studia do łodzi i mi zdiagnozowała pani doktor, która miała mi tylko zrobić usg. no i się wtedy zaczęło staranie... i tak do dziś... hehe też anty brałam na to ciągle :( teraz przechodzę na metformax... może się uda... no co ja mówię!! napewno się uda :) dobra, biorę się za pisanie pracy, bo zamiast pisać, na forum siedzę:) hehe:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
naturalnie czy cesarka?? no to podziwiam Cie - dzielna jesteś kobitka!!! ja to kurde nie wiem jak to bedzie... bedziesz rodzic jakos tak jak moja bratowa. jak jej malutka sie urodzi to odrazu sobie pomysle o Twojej dzidce -ale mam nadzieje ze sie pochwalisz na n-k cio??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ładnie zaszalałaś:) ja się leczyłam u Baki, ale mi zdiagnozowali dopiero jak wyjechałam na studia do Łodzi- pani ginekolog w Łodzi właśnie. Teraz leczę się w wieluniu. Metformax zaczynam... wcześniej był duphaston. staramy się gdzieś tak chyba od ponad pół roku... ale mam pozytywne podejście... wierzę że się uda :) dobra uciekam z forum, bo muszę pracę pisać:) buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
fafforek :) ja też właśnie jestem w trakcie pisania! to owocnych myśli przelanych na papier Ci zycze i powodzenia w staraniach tez oczywiscie :) no nie surfitka - czad z tym realem co?? kto by pomyslal ze mnie ktos tu znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi szwankuje internet, posta mi zjadło niby, a tu jednak jest:) dziękuję:) jutro się pojawię, po badaniach już będę krzywej cukrowej i insuliny... buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
ja też już zmykam. coś zmęczona jestem po tym dniu pełnym wrażeń ... do juterka dziewczyny moje koffffane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ankra jeżeli ja pominęłam Cię w tabelce to bardzo przepraszam, ale skopiowałam taką jaka była :o Surfitko :) ja_biedna, przepraszam, ale nie wiem co pisałaś wcześniej, ale czemu Twoja mam nie jest zadowolona z Twojej ciąży? Acha, serdecznie gratuluję :) Jak tam nasze ciążóweczki, jak samopoczucia? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biedna jakbym miala sie nie pochwalic mala :D:D:D I poki co szykuje sie porod naturalny i taki wlasnie chce. markotka, a jak samopoczucie przed wielkim dniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Oj, rzeczywiście duży ruch. Nie nadążam za wami, nie wspominając o pisaniu :) Ja_biedna uważam, że każda ciąża to cud. Mniej lub bardziej chciany. Myślę, że obie z mama musicie się do tego przyzwyczaić. Bo to jednak kolosalna zmiana w życiu kobiety i nie tylko. Powiedz mi (jeśli możesz) czy planowaliście ślub zanim zaszłaś w ciążę? Wiem, że to niedyskretne pytanie, więc jak nie chcesz to nie musisz odpowiadać. Fafforek, insuliną bada sie z krwi. Przy pobieraniu do krzywej od razu 2 razy biorą na insulinę. Pamiętaj, żeby to było 75g glukozy. Nie radzę pić bardzo szybko, bo jest spore ryzyko, że zwrócisz i nici z badania. Masz na wypicie 5 min. Przerabiałam to 2 razy więc wiem co robię. Metforminy nie zażywaj w wieczorem dnia przed badaniem i rano przed też nie. Najwyżej po. Antenka, ja myślę, że PCOS ma w ogóle coś wspólnego z przeróbką węglowodanów i ogólnie gospodarką z tym związaną. Może mają jakies wspólne geny. Trudno powiedzieć. tego jeszcze nie wiadomo. Na pewno NIE MOŻESZ już ograniczać weglowodanów. I wydaje mi się, że u Ciebie nie ma nic wspólnego z podawaną insuliną. Jeśli masz dobre cukry to nie powinnaś kombinować. Chyba, że lekarz każe. 23, to rzeczywiście może wskazywać na hiperandrogenizm pochodzenia nadnerczowego. Badania powinien zobaczyć lekarz. Jeśli chodzi o niedoczynność i w ogóle choroby tarczycy. \"Tarczyca\" jest generalnie dość częstym schorzeniem wśród kobiet i myślę, że stąd ta zbieżność z PCOS. Nie ma badań wskazujących, że między PCOS a chorobami tarczycy jest jakikolwiek związek. Skąd inąd wiadomo, że problemy z tarczycą nie wpływają dobrze na płodność. Widzę, że Astat odwala kawał dobrej roboty. Pewnie niedługo mnie zastąpi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek Kobietki:-) Wpadłam się przywitać przy porannej kawce... Pierniczku....dzięki za miłe słowa...jednak nie myślę aby kogokolwiek zastępować:-P w czymkolwiek...jak coś wiem i moge tym pomóc...to zwyczajnie piszę lub podaje linka... Na szczęście nie bije mi jeszcze woda sodowa do głowy...:-P...A i chetnie czytam co każdy pisze bo zawsze można się dowiedzieć czegoś nowego! :-) Cieszę się z wszystkich \"ciężarówek\" :-D i...tylko \"trochę\" WAM zazdroszczę.....Z drugiej strony wlewacie nadzieję w serce...że mimo PCOS...cuda są możliwe!!! Teraz z niecierpliwościa czekam na badania w środę....Oczywiście fajnie że jest długi weekendzik, ale z drugiej strony nie będę mogła iść z wynikami do ginka....:-( Al;e cóż co ma być to będzie :-) Pozdrawiam WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 też piszę DZIEŃDOBEREK!!! :) 🌼 U mnie pięknusia pogoda ale ja marna,wymęczył mnie wczoraj strasznie ból żołądka po wypiciu soku pomidorowego z lodówki,rety pół nocy jeszcze się zwijałam do tego przecież nic nie mogę łykać takiego na ból a dziś wyplutam jak diabli:O Zaraz wypiję na czczo zaparzony verdin może coś pomoże :) Fajnie,że tak się odnajdują tu i znajomi nawet ze szkoły ;) tylko ja z tych okolic taka osamotniona :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Wydaje mi się, że wszystkie dziewczyny \"uświadamiające\" nas są bardzo pomocne i jedna nie może zastąpić drugiej, jedynie mogą uzupełniać swoje wiadomości :) Przez to że mamy takie mądre PCOwiczki to forum spełnia swoje zadanie :)) Teraz do mnie zawitał dołek... Byłam u ginekolożki z miomi wynikami i tak naprawdę jeszcze nie powiedziała mi czy mam PCO, czy niedomogę fazy lutealnej, czy duuuży zrost na jajowodzie (po zapaleniu przydatków)Mój \"pęcherzyk\" jest umiejscowiony jajniku ale bardzo blisko jajowodu... Nic mi nie przepisała - stwierdziła, że najpierw porządna diagnoza a potem dobór leków i sposobu leczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć u mnie kapa dostałam @ w 28dc po luteinie boli mnie jak cholera i to już 2 dc i zobaczymy co na to pewno po @ gin zleci usg zeby sprawdzić czy macica sie wyczysciła jeśli to była wczesna ciaza czy został polip:(:(:( także nie wiem ide we wtorek do lekarza to może coś pomoże ale nie sądze bo pewno usg dopiero coś wykaże no to tyle u mnie ja_biedna ależ ja ci zadroszczę:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiamm nic się nie martw wszystko będzie dobrze a ja powtórzę słowa gina że natura a konkretnie nasz organizm wie najlepiej co robi i jeśli sam pozbył się ......... znaczy że widocznie tak trzeba było,dlatego głowa do góry bo jeszcze nic straconego a dopiero wszystko przed Tobą i napewno będziesz mamą:):):) Zobaczysz co powie Ci gin :) i dasz nam znać oczywiście 👄dla Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choineczka22lata
basiamm trzymaj sie! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Kobietki!! witam w ten słoneczny dzień!!:) Przyszłam pochwalić się wynikami krzywej cukrowej. To tak: na czczo 91 mg/dl po obciążeniu 75 g glukozy po 60 min 112 mg/dl po 120 min 66 mg/dl To chyba dobre, prawda?? czy nie za niskie po dwóch godzinach?? i nie wiem co z tym metformaxem:( brać go czy nie?? wczoraj przed badaniem przez cały dzień nie wzięłam go wogóle, więc chyba nie mógł mieć wpływu na wynik. pozdrawiam Was Dziewczyny. jadę nad rzekę poleniuchować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×