Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iga22

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW

Polecane posty

Czesc Basia, pozdrow moje miasto :) No i powodzenia u nowej lekarki. Dobry lekarz to polowa sukcesu, wiem cos o tym. ;) Astat, to mieszkasz na calkowicie drugim krancu Krakowa niz ja :P Ciekawe po ktorej stronie Pierniczek :) Ja biedna, ufff..... martwilam sie ze cos zlego sie stalo. Dbaj o siebie i uwazaj na przyszlosc. I sadze ze skoro byly plamienia gin powinien zaaplikowac ci jakis progesteron. A na kregoslup Duniu jest cwiczenie, stoisz i opierasz sie o stol, w taki sposob sie pochylajac by brzuszek swobodnie opadal w dol..i husiasz sie na prawo i lewo pare minut. Odciazasz w ten sposob plecki od dzwigania ciezaru. Mi to bardzo pomaga, zwlaszcza ze caly dzien spedzam w pozycji siedzacej w pracy :o Wygrzewanie chyba nie jest dobrym pomyslem..nie wiem jak z termoforem, ale w goracej wodzie nie wolno sie kapac bo mozna wywolac skurcze. Pozdrawiam wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja_biedna dobrze,ze sie odezwalas... :*:*:* tak bardzo sie martwilysmy... a mnie bol lewego jajnika nie opuszcza... poza tym mam jakies mlecznobiale uplawy :( @ nadal nie nadeszla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
dunia - to juz spory klocuszek skoro 3 miesiac. fajnieee :) a masz czuja na jaka plec dziecka?? ja czuje dziewczynke... odwrotnie niz moj facet :) ...ehhh... tzn moj narzeczony:) - jeszcze sie nie przyzwyczailam ;p suritka - nie mozna sie kapac w goracej wodzie??????? a ja to robie notorycznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
choineczka :*** a robilas ten test ciazaowy ??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie... ale obiecuje,ze po weekendzie zrobie... z facetem sie rozstalam na dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
choineczka - jak facet nie był Ciebie wart to bardzo dobrze ze sie rozsatliscie. a dziewczyna a z takimi ustami i oczami jak Ty na pewno na nowego długo nie bedzie czekac... szkoda że ja nie jestem facetem - wiedziałabym do kogo podbijac ;) mam pytanie do wszystkich mamusiek, ale tez innych dziewczyn, ktore moze sie orientuja w temacie. moze to troche przyziemne, ale... czy dziala cos na rostepy?? czy sa sposoby, preparaty, ktore zapobiegaja ich powstawaniu?? bardzo nie chcialabym ich miec a mysle że im wczezniej zaczne cos stosowac to bedzie lepiej dla mojej skory...tylko czy kremy, zele - o ile takie SKUTECZNE sa nie zaszkodza dziecku?? nie przenikna jakies niepowołane substancje do jego krwiobiegu?? jezeli znacie jakies skuteczne preparaty, lub moze jakies specyfiki do lykania (???) do dajcie znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biedna....nie znam siena preparatach...ale zawsze podstawą są dobre kremy (balsamy) nawilżajace skóre :-) To gwarantuje sprężystość skórki:-) Kąpiele w goracej wodzie są teraz wykluczone!!!!!!!!!! Choineczka...może to i lepeij...znajdziesz jeszcze prawdziwą miłość:-) Surfitka....hm....musze to sprawdzić na mapie;-) :-P dunia...supcio że to już 3 miesiać:-D Dbaj o siebie:-) Ciepełko jest ok...byle nie za ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biedna na płeć nie mam przeczucia:Oa szkoda bo przez usg nie chcemy znać od ginekologa a niech będzie taka podwójna niespodzianka,za bardzo to teraz modne takie poznawanie płci za wczasu,każdy to robi chce znać a my na odwrót:D A co do kosmetyków ja też od poczatku używam oliwki na rozstępy takiej rosmanowskiej jak dla mnie fajna i najwiecej wale na cyce:D bo jak zobaczyłam ost. mojej siostry po porodzie to sie przeraziłam:Oi postanowiłam ze ja do takiego stanu nie dopuszczę :P a co do balsamów używam od wieków i nie przestane a sa to antycelulitisowe wyszczuplające, ostatnio kupuje trilaser z avonu albo galenica:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
no właśnie ja też sie nie chce "zapuścic" bo pozniej sie nie doprowadze do stanu "uzywalności"... (hehe, ale to brzmi :D )jak nie zadbam za wczasu... a co do znjomosci plci ja chyba tez nie bede chciala wiedziec... niespodziana bedzie przy porodzie :) a co myslicie o vichi - drogie kosmetyki ale czy cena warta jest zakupu?? nie uzywałam nigdy nic z tej firmy ale skoro rozprowadzana jest przez apteki to moze lepsza niz to co w drogeriach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biedna...ja używam VIchy...krem nawilżajacy:-) Thermal FIX 1(lub2) Jest super!!!!!Nie wiem jak inne produkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedzacaaaa
na rozstepy najlepsze sa zelki i galaretki :) do jedzenia. bo maja duzo kolagenu ktorego w normalnym pozywieniu nie ma. wiec jedz duzo zelek :) ja nie mam problemow z rozstepami mam tylko dwa na prawym biodrze, a odkad pamietam caly czas sie opychalam galaretkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat zelki są niewskazane w ciąży ze wzgl.na duża zawartość konserwantów i takich tam a wiem bo duzo kupuje poradników ciążowych i w każdym pisze o niewskazanej żywności i zawsze są żelki m.in więc....... a kosmetyki są potrzebne bo pomagają aby się nie zapuścić jak to nazwalaś ja biedna:) a galenic jest dost.tylko w aptece za ok 120zł więc też nie mało dokładna nazwa to galenic elancyl znana marka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
dzieki dziewczyny! z tymi galaraetkami też jest niezly pomysl... ciekawe!... :) a wie ktos cos na teamta vichi na rozstepy?? sa takie?? kurde! musze kupic duzo roznosci widze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
jeju!! kazda ma inne zdanie :P no ten Twoj produkt tez drogi Dunia - ale mysle ze warto w siebie zainwestowac... boje sie ze po ciazy siadzie mi psycha jak sie zrobie tlusta, z szerokimi biodrami, obwislymi cycami i jeszcze rozsepami... moja bratowa po dziecku miala taki rzadki biust ze jej przez palce przechodzial... bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
to moze zamiast tych zelkow zwykla, domowej roboty galarete wcinac - taka mesna -wiecie?? jeszcze jak sie ja robi bez wspomagaczy tzn - bez zelfixow -naturalnie to chyba takie cos powinno zadzialac :) to co ciezarowy moje?? opychamy sie galareta ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedzacaaaa
mozna zelki, mozna galaretki chodzi o zelatyne :) ja osobiscie nie ufam kremom. ani na cellulit, ani na rozstepy. rownie dobrze mozna wcierac nivea, tak samo bedzie dzialal jak te drogie specyfiki:) bo celullit jest spowodowany zlym metabolizemem i nadmiarem estrogenow a rozstepy chora tkanka laczna w skorze, wiec kremy raczej tu nie pomoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
wiedzaca a Ty byłaś już w ciazy ? (jestes? ) wiesz to z doswaidczenia własnego czy czytalas o tym?? i jak u Ciebie z rozstepami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedzacaaaa
w ciazy nie bylam i na razie nie zamierzam, ale rozstepy to nie problem tylko dziewczyn w ciazy. jak dorastalam to mi dwa sie zrobily na prawym udzie, a potem zaczelam czytac o tym jak zapobiegac i do tej pory mi sie udaje. kremy to sciema. o ile w ogole dzialaja to tymczasowo podczas uzywania. jak zaprzestaniesz uzywac to efekt sie nie utrzymuje.z zewnatrz to tylko zimne natryski pomagaja i masaze (obojetnie jakmim kremem oby poslizg byl ;) )bo wzmacniaja skore. najlepiej dieta i cwiczeniemi dbac o wyglad zewnetrzny skory :) i wcale nie trzeba byc szczuplym aby miec zadbana skore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
a masaze w ktora strone?? bo to chyba jest wazne - w strone serca czy od serca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wiem, ze jak ktos ma tendnencje do rozstepow to chocby nie wiadomo co robil nei zapobiegnie calkowicie pojawieniu sie blizn. Ja stosuje od czasu do czasu balsam palmersa na rozstepy, poki co zero rozstepow i mam nadzieje ze w tej kondycji dotrwam do konca. Ja biedna, no to nie wywoluj wilka z lasu tymi goracymi kapielami..ciepla tak, ale nie goraca. A najlepszy w ciazy to przysznic :) no i nie ma wyciagania rak do gory, ale mysle ze o tym wiesz. Nic nie wiem, ze nie wolno zelek w ciazy jesc. A co z zelatyna w galaretach miesnych itp.? Tez nie wolno? Bo dzialanie chyba takie samo. A co do znajomosci plci :) mam wrazenie, ze jeszcze nie udalyscie do skepow z odzieza i akcesoriami dziecinnymi, gdzie wszystko jest podzielone na chlopiece i dziewczece..a uniewersalnych jest 10 % rzeczy :) Wedlug mnie po to mamy usg, aby tez wiedziec kto sie tam chowa, wybrac imie i wozeczek, posciel i ubranka juz dla coreczki czy synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To samo co wiedzącaaa, mówiła mi pani w aptece...na rozstępy i celulit pomogą przede wszystkom ćwiczenia, dieta, masaże a wspomogą kremy ... Zapewniała mnie, że każdy \"zwykły\"krem na celulit jest OK a te wyjątkowo drogie są tylko trochę lepsze...ale i tak same ich stosowanie bez całej reszty za wiele nie pomoże...:( Jest też w aptece jakiś krem na rozstępy dla kobiet w ciąży... kiedyś stosowałam, ale nie pamiętam firmy :) (na pewno nie był super drogi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
rece do gory?? tez nie wiem?? rak nie mozna podnosic?? jeju! ale to dziwne?? :o !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedzacaaaa
masaze najlepiej to takie szczypanie od dolu do gory...i duzo galaretek. to dobre tez na zmarszczki ;) wiem ze jedne kobiety maja wieksza tendencje do rozstepow czy cellulitu, ale nie nalezy sie wtedy poddawac i mowic ze "juz tak mam". to troche lenistwo jest ;) ja sie ciesze ze nie musimy wygladac tak jak nas natura stworzyla i ze mamy jakis wplyw na to jak mozemy wygladac :) szczegolnie przy naszym schorzeniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
a co to znaczy dieta "na rozstępy" ?? czyli co sie powinno jsc a czego unikac?? pewnie z czekolada i sldyczami nie szalec tak?? i duzo owocow i warzyw?? czy jest dokladnie wyszczegolnione co nalezy a czego niw wolno jesc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
no w kazdym razie wezme to wszystko o czym piszecie pod uwage :) dzieki :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedzacaaaa
dieta z kolagenem;) i duzo wody. odwodnienie sprzyja rozstepom bo skora sie przesusza i slabnie. a slodycze to nie wiem....wiem ze sprzyjaja cellulitowi i zepsutym zebom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biedna, chodzilo mi o wyciaganie sie takie jak przy wieszaniu firanek czy prania wysoko na sznurku... z reszta same poczujecie :P ktos kiedys powiedzial mi ze ciaza zaczyna sie po 30-tym tygodniu..nie wiedzialam co to znaczy. Juz wiem :D Oczywiscie ze trzeba dbac o siebie i probowac roznych metod by walczyc z defektem. Aczkolwiek znam dziewczyny co kompletnie nic nie robia i maja super sylwetke, cere i zero cellitusu, a inne dbaja, cwicza, klepia, sa szczuple a mimo to skorka pomaranczowa jest. Nie ma reguly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
no ja sie zaliczam raczej do grupy dziewczyn z defektami :( ...ehhh!! zmykam. ide ponianczyc mojego chrzesnika. dobrej nocki zycze bo dzisiaj juz tu nie zajrze. i jeszcze raz dzieki za to, że sia martwilyscie o mnie i moje malenstwo:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biedna..no ja zdecydowanie tez :) Ale to jak dla mnie maly powod do zmartwienia. No i nie dzwigaj chrzesniaka..:P Ale cie ustawiam. ;) Ale mialas te plamienia i napedzials strachu nam tu wszystkim. Dlatego uwazaj. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja_biedna z tego co mi mama mowila to nie wazne jaki to bedzie krem, bylebys masowala cialko... wiele tez zalezy od genow... np moja mama po 2 dzieci nie ma ani 1 rozstepu,a biust ma piekny, nie obwisly... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×