Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iga22

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW

Polecane posty

no dotarłam wczoraj do lekarza na 22 z minutami... obejrzł na usg pecherzyk - 22 mm i zrobił mi zastryk pegnylu... mamy zacząc się starac dzisiaj wieczorek - wg niego, a w poniedziałek mam sie zgłosić wieczorkiem zeby sprawdzić czy owulacja była.... sama nie wiem co mysleć... a wy? a no i o dziwo po dwóch tygodniach tsh mi spadło z 8 na 0,2 - dziwne ale moze moja niedoczynność tarczycy jest taka skacząca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Astat przykro mi 👄 moze nastepnym razem się uda:) ale jezeli chodzi o objawy to chyba wiem o co ci chodzi bo ja jak brałam pregnyl to tak się nakręciłam ze podziałał ze mnie wszystko bolałao i kłuło jak to powinno być przy pęknięciu , a kiedy na usg lekarz mi powiedziała że nie pękł to zaraz mnie wszytko przestało boleć psychika to silne narzędzie trzymaj sie kochana i nie trać nadziei choineczke - głowa do góry młoda jesteś zdążysz:) dunia jak dzidzia ? a-psik, surfi 🌻 a gdzie jest Mrakotak i Ejmi?????????????????????? ja dzisiaj 13 dc bez stymulacji takze bez żadnych konkretnych stranek od 16 dc zaczynam lutinę na wywołanie a później jak dostanę @ to w 3 dc na usg na sprawdzenie endomertrium jeśli będzie ok to od 3 dnia clo więc co najmniej 2 tygodnie spokoju a potem się zacznie byle tylko z tym wszystkim się wyrobić do połowy czerwca bo nie chcę brać niczego (leków) na weselu i mieszać z alkoholem - a przecież nie mogę nie pić na weselu siostry jako świadkowa nie? hahaha:):):) miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olenka wreszcie obejrzałam całą galerie twoich zdjęć na nk nieźle :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A-psik to nazwisko podawała ankara - doktórka nazywa się Zofia Stokłosa Brzezin - ona przyjmuje na Rocha - u niej nigdy nie byłam - byłam natomiast u jej męża, który jest chirurgiem dziecięcym, ze stulejką Samiego. Gość bardzo kompetentny, choć żeby miał jakieś specjalne podejście do dzieci to raczej nie. Ciągle czekam na to żeby zrobić to laparo u mojego lekarza ale jak na złość wszysko przeszkadza - teraz @ się spóźnia. Już zaczełam myśleć, że a może - Astat i Choineczka - zmartwiłyście mnie tymi waszymi testami - eh. Trzymajcie się kochane, będzie dobrze. No nic ja czekam do niedzieli jak @ nie będzie robie test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny :) Trochę mnie nie było, nawet dużo trochę. Witam wszystkie nowe Koleżanki, pozdrawiam Stałe Forumowiczki no i gratuluję tym, którym sie udało \"zafasolkować\". Mamy pytanie: po 8 dniach duphastonu dostałam @. Od 4 dnia mam brać CLO. I mam problem z tym liczeniem: czy jak plamienie pojawiło się wieczorem, potem przez noc nic i dopiero następnego dnia w całej okazałości @ to który dzień jest pierwszym dniem cyklu?? I pytanie o CLO - w ulotce jest masa skutków uboczynch, między innymi piszą o zaburzeniach widzenia i przestrzegają żeby uważac z jazda samochodem...a ja muszę jechać samochodem ok 150 km. Myślicie że mogę? Czy te skutki uboczne występują? Wiem, że u każdego inaczej ale będę wdzięczna za informację od tych, które juz CLO brały. Pozdrawiam ze słonecznego Wrocławia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocieszam się - w sprzyżarce stoi winko własnej roboty - jak będzie negatyw to sobie spróbuje- przynajmniej tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po clo normalnie widzialam mimo że nosze okulary , jechałam z majówki 180 km i bez problemów, ogólnie zadnych skutków z tych co na ulotce u siebie nie zaobserwowalam, ale kazdy organizm reaguje inaczej pozdraiwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próbuje wrzucić nowe emotki ale nie wiem czy wskoczą : 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MonikaF ja przy braniu Clo też nie miałam żadnych objawów zupełnie i normalnie jeździłam samochodem;) jedynym miłym objawem po Clo było zafasolkowanie:D Astat mam nadzieję,że już dziś masz lepszy humorek :) i nie dołuj się choć wiem doskonale jak to jest kiedy ciągle nie wychodzi a okres przychodzi zamiast go zabrać:O wiem jakie to rozczarowanie,złość i bezsilnośc ale poczekaj cierpliwie i Ty bEdziesz wreszcie mamą i tylko patrzeć jak nam obwieścisz zafasolkowanie:D 👄 dla ciebie specjalnie 🌼 A ja wczoraj zbyt późno wróciłam żeby pisać bo wstąpiliśmy po drodze do rodzinki. U nas wszystko ok dzidzia rośnie prawidłowo i nic się nie dzieje złego,serduszko bije:) a 26maja mam mieć usg już jakieś dokładniejsze które ma wykazać jakieś nieprawidłowości u dzidzi jeżeli takowe są tfu wypluć,ma być zdrowe. Duphaston nadal mam brać,tak samo folik ale jak powiedziałam o nospie forte,że całej nie mogę łykać tylko pół rano i wieczorem kazał już ją odstawić skoro nie ma takich bóli jak na początku silnych tylko łykać wrazie nagłego bólu:) A co do płci to nie chcemy znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny!Wczoraj bylam u lekarza.Mam powyższona prolaktyna i na to dostalam mastodynon (czy ktoras z was go stosowala, czy pomogl) a na podwyższony testosteron i wyrownanie cykli dostalam diane 35.Mam ja stosowac przej jeden cykl i w nastepnym ide na monitoring miedzy 10 a 12 dc.ech ile drogi jeszcze przede mna:)Pozdrawiam!ola ty juz staranka a ja dopiero za jakies poltorej miesiaca:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :( Jakiego mam dziś megaaaaa doła :( od wczoraj płacze jak sie polozylam spac tak przepłakałam do 4 rano (!!!) i strach mnie ogarnia jak sobie pomysle co sobie wczoraj uswiadomiłam :( otóz chyba nie chce juz dziecka, za trudne to wszystko dla mnie :( mam takie starszne uczucie az sie nie poznaje :( a to uczucie - nie chce dzieckaaa!!! Boze co sie ze mną stało - przestraszyłam sie poczytałam wczoraj troche roznych topików i odechcialo mi sie - zostanę starą zgorzkniałą baba samotna :( i co dziwne nie jest to zwiazane z tym ze sie staram i mi nie wychodzi tylko ja po prostu nie chce !!! Chyba długo musiałam dojrzewać do tego zeby w koncu to wykrzyczec :( !!! dziewczyny gorąco was przepraszam za moje zawodzenia tutaj ... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia, Ola - dzięki za odpowiedź. Tez liczę na takie miłe skutki uboczne jak u Duni :) Pomóżcie mi jednak z tym liczeniem dni...czy wieczorna plamienie to juz 1 dc czy dopiero od następnego rana liczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powie mi ktoś jakie maja byc te objawy pekania pecherzyka? bo ogólnie kłuje mnie w tym jajniku w którym ten pęcherzyk mam ale coz... zero interpretacji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola K_P takie objawy dokładnie ma prawie każda,że kłuje lub boli jajnik po tej właśnie stronie po której pęcherzyk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_psik to dziś mozemy podac sobie rece też mam mega doła i wszystkiego konkretnie dość. Kuźwa nie wiem juz co robić i co mi jest. 2 miechy co 3 dni plamienie teraz od ponad tygodnia brak. Naiwna nadzieja tez mnie dobija. Zrobiłam teścik i chociaz wiem ze to za szybko to była tam tylko jedna kreseczka i znowu duł. Gdyby chociaż malutka słabiutka druga:( Tylko ja chciała bym mieć małego \"szkraba\":) gdy chodze do lekarza i widze te biedne \"jamniki\" to robie mi sie jeszcze gorzej. Chyba dziś musze sobie popłakac. Dziewczyny jak wam sie wyzaliłam. w kółko nadzija rozczarowanie i nadzieja... Juz mam dośc. A z drugiej strony wiem ze te fazy to przez rozchwianie chormonalne:( pi...one pco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Dziewzyny glowa do gory!!!:)nie ma sie co przejmowac, wczoraj tez mialam mega dola, wrocilam od lekarza, myslalam, ze mam owulacje bo to 14 dc,i mialam duza ilosc takiego kisielowatego sluzu juz 2 dni,a tu na USG wyszlo, ze NIC!jajniki nieco pwoiekszone pokryte obwodowo pecherzyakmi bez pecherzyka dominujacego:( no taki zal we mnie wezbral ze chyba z godz. palakalam na ramieniu faceta!a pozniej juz bylo mi lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_psik, 23latka - spokojnie dziewczyny - każda ma swój czas. Nastroje mają to do siebie że przypływają i odpływają. Macie czas, a kto powiedział że musicie teraz zajść albo teraz chcieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bedzie dobrze !!! Wszystkim sie ulozy, potrzebujemy tylko czasu i cierpliwosci. Ola, pekanie nie daje zadnych objawow. 80% kobiet ma owulacje niezuwazalnie, tak juz jestesmy skonstruowane. Moze sie zdarzyc, ze beda delikatne plamienia, ja jednakze nigdy takich nie mialam. Tylko takie tepe uczcuie w jajniku. Apsik, nie odsuwaj od siebie mysli o dziecku. Starasz sie bronic przed czyms co i tak jest mocniejsze od ciebie. Zawalcz o szczescie i napewno przyjdzie. Glowa do gory. Pozdrawiam was wszystkie serdecznie. Ciekawe gdzie jest Lucynka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez się właśnie zastanawiam gdzie Luccynka.. Dzieki Surfitka za \"interpretację\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka2001
cześć dziewczynki, przepraszam, że tak Wam głowę zawracam...byłam dzisiaj na usg i mam taki opis: endometrium 75 mm, jajnik prawy 54/31mm z POLEM PŁYNOWYM o śr 36mm, w obrębie widoczne WTRĘTY odpowiadające najpewniej ciałku żółtemu KRWOTOCZNEMU... co to oznacza krwotoczne i wtręty? lekarz powiedział, że była owulacja prawdopodobnie i mam zrobić jeszcze progesteron jutro... tylko owu miałam jak tak 23d.c. jak mi wyszło na teście... sama nie wiem co myśleć m w styczniu porobiłam, jestem po zabiegu... poprzednie lekarz stwierdzil pco i brałam clo i pregnyl zeby zajść bo uwazał ze inaczej nie bedzie owulki... teraz tez mi tak mowil i jednak byla?! (teraz usg robilam u innego lekarza) a ten moj i teraz chce mi dac clo na owulkę, tylko nie wiem czy jest taka potrzeba, nie wiem co myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też bardzo źle i smutno już nawet tu nie chce mi się zaglądać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEMU WSZYSTKIE WAS TAKI MARAZM DOPADŁ? wiosna na świecie, trzeba optymistycznie patrzeć w przyszłość - i mówię wam to ja - naczelna pesymistka.... głowy do góry dziewczynki, wszystko się ułoży.... też jestem zła na los, ale co mi to da? nic, dlatego nie należy się poddawać i działać dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Kobietki 🌻 Jeszcze raz wszystkim dziękuje za wsparcie... Nadal niestety mam dołek:-( Dodatkowo nadal nici z @...Niby boli...niby śluz taki jakiś leciuteńko poplamiony ale w sumie nic... Myśle sobie, że jak bardzo czegoś pragniemy i... nie wychodzi to.... łatwiej jest nam przeżyć i nie zwariować jak powimy sobie \"wcale mi nie zależy\"... wtedy nasza psyche jest okłamywana... łatwiej przyjąć do wiadomości, że to \"ja nie chcę czegoś\" i dlatego \"mam\" nad tym kontrolę! To własnie spotkało naszą koleżankę A_psik:-( W pewnym sensie ją rozumiem...:-( Ja mam wizyte u ginka dopiero pod koniec maja...Mam komplet wyników i...czuję sie potwornie zmęczona:-( Wybaczcie ,że dziś tak pesymistycznie i ...egoistycznie tylko o sobie...:--( Mam cudownego męża i...kilku wspaniałych przyjaciół...oni bardzo mnie wspierają:-) A to przecież podstawa!:-) \"Czasem\" jednak dobrze jest móc się wyżalić \"tak na zewnątrz\"...i dlatego jestem szczęśliwa, że mam WAS:-) DZIĘKUJĘ!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie ja naprawde sie zastanawiam nad tym , sama siebie nie poznaje - przestraszyłam sie czegos nie wiem, ja poprostu nie chce :(wole niech jest jak jest, na sama mysl o seksie robi mi sie niedobrzeee :( a jesli mowa o starankach to .... nie chceee :(byla dzis u mnie bratowa z małą Oliwia nawet nie chcialo mi sie z nia gadac :( czuje ze psych mi siadła - od dluzszego czasu sama nie wiem czego chce - nie mam celu , przeciez ja widze ze Wy wszystkie tutaj sie staracie bo starniem mozna nazwac seks 3 razy w tygodniu (tak mi powiedzial lekarz) a ja..... ja doszlam do wniosku ze ja sie chyba w ogole nie starałam :( bo albo do 15 dc nie bylo meza a przedewszytkim mnie sie nie chcialooooo, ja zawsze mialam ochote 4 dni przed @, a pozatym nie lecze sie w ogole, u lekarza bylam rok temu... mam to co chcialam :( skoro ja nie potrafie wziasc sie za siebie to znaczy ze ja nie nadaje sie na matke i to tyle !!! Przepraszam za zale , ale was nie opuszcze i tak w koncu mam pcos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paullla22
Ola_K-P MA RACJE -trzeba optymistycznie patrzec na zycie bedzie dobrze kobietki, jest forum , jestesmy my(a duzo nas):) i razem bedzizemy zwyciezac:). Mam do Was pytanie do tych ktore braly Verospiro czy tyłyscie po niem??? bo ja biore miesiac i przytyłm 4 kg i nie wiem co z tym dalej?a dodam ze mam apetyt duuuuuuuzy jakos teraz, a przeciez Verospiron powinien chyba dzialac inaczej skoro hamuje testosteron???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już nawet u psychologa byłam...powiedziałam, że mi bardzo źle, że już nawet jakieś dziwne myśli mam, zapytała dlaczego,a ja...ja się nie potrafiłam otworzyć,powiedzieć prawdy bo jest ona dla mnie bardzo krępująca...skłamałam, że nie wiem dlaczego...coś tam mówiła, mało docierało to do mnie, już więcej nie wróciłam do niej. Przez te wszystkie \"gratisy\" przy tej chorobie uwidocznione na zew. czuję się w ogóle niekobieco;( ucierpiał na tym mój związek...a miało być tak pięknie i już na zawsze. Ale jaki mógłby być z kimś takim jak ja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paullla22
sonia81 rozumiem Cie tradzik , oponka na brzuszku i nadmierne owlosienie:( jest nam CIĘZKO:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agilla23
Witam wszystkie pco-wiczki! Mam 23 wiosny i u mnie także stwierdzono pco, w sierpniu 2007, ale na pewno miałam te schorzenie dużo wcześniej, ponieważ zawsze miałam problemy z okresem. Pierwszy dostałam w wieku 16 lat, miałam w miarę regularny przez pół roku...Potem zaczęły się schody, nawet miałam 2 lata bez miesiączki. Dodam, że jestem szczupła, ale mam wystający brzuszek i bardzo małe piersi, na nadmiar owłosienia nie narzekam, trądziku też nie mam-jeżeli chodzi o skutki uboczne. Ostatnio od stycznia 2008 zapisałam się do kolejnego lekarza, leczyłam się estrofemem i duphastonem( ale okresu do dziś brak, choć moja ginekolog była pewna, że dostanę), a przed tym leczeniem u innej ginekolog brałam luteinę(sierpień 2007) i po tym dostałam krwawienie. Właśnie niedawno dostałam skierowanie do szpitala na badania, ponieważ po estrofemie nie wystąpiła miesiączka...już myślałam, że się uda. Jest mi smutno, idę pierwszy raz do szpitala, boję się co mi wykryją Tylko 1,5 dnia tam mam być, tzn. na oddziale endokrynologiczno-ginekologicznym. Właśnie biorę luteinę,żeby wywołać okres,a w 2-5 dniu cyklu mam się położyć. Czy któraś z Was też miała takie zalecenie od specjalisty? Co to za badania? dzięki i pozdrawiam! Dodam, że jestem z Bialegostoku i idę do PSK. Ale mam doła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×