Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iga22

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW

Polecane posty

No to po kolei :) Dunia prześlę Ci dietki, ale myślę, że nie będą potrzebne, bo ja też się spotkałam z wieloma przypadkami chudnięcia po ciąży :) Lilka z tego co wiem, to bardzo dobrzy specjaliści są w Kielcach... może to źle zabrzmi, ale w Świętokrzyskim Centrum Onkologii... Dowiedz się o jakiegoś który tam pracuje i poszukaj go w jakiejś przychodni lub prywatnie. Choineczko!! zapomnij o nim!! wypatruj innego, bo już pewnie gdzieś tam czeka na Ciebie :) Ola_K-P, basiamm trzymam kciuki mocno :) Mama_Samiego :) napewno się uda :) Olenka666 co tam matura :P nie taki diabeł straszny, prawda?? Evelinka głowa do góry, nie myśl tak, bo to nieprawda!! Surfitka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :) Ja niedawno wrociłam z zakupów :P :P :P poszalałam dzis tzn juz wczoraj :P:P:P czuje se zbliza mi sie @ bo boooliii brzusio :( ale to nic niech przyjdzie :) ja mam na przemian doły i góry :P:P:P ojojoj chyba przesilenie wiosenne :) Markotka , Ejmi ???? gdzie sie podziewacie ???? 🌼 Ola trzymam kciuki a takie wątpienie Ci raczej nie pomoże :) Surfitka matko tylko 7 na plusie toż to podręcznikowo wszystko i oby tak dalej ❤️ Basiu 🌼 no uda sie uwierz mi , skoro działasz i chcesz to musi sie udac :D Pierniczku no kazda ma prawo do dołka :P na Ciebie tez musialo paść :( Ja sie powoli zbieram do powtorki badan, czuje cos ze z moja tarczyca bedzie nie tak :( dziwne przeczucie :( Soniu czy ja dobrze zrozumiałam ??? Ktos Cie opuscił ??? jesli tak to 👄 ❤️ bedzie dobrze Olenkaa no i po maturce :) super ze masz to za sobą juz teraz nic nie zmienisz wiec nie ma sie co stresowac :D powodzenia zycze Pozdrawiam wszystkie serdeczniutko :) i idziemy jak burza 301 stronka wow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane a wiecie moze jaki gin.z gorzowa wlkp jest dobry jesli chodzi o problemy z torbielami?slyszalam ze andrzej makowski.....ale nie wiem........mialam torbiele,zniknely po tabletkach ale ostatnio czuje znow bol i takie klucie......i wiem ze napewno one z powrotem wrocily.........i chce znalezc naprawde dobrego ginekologa bo wiem ze bede miec problemy ze zdrowiem.......mam tez macice dwurozna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za wsparcie - ale uwierzę jak się obudzę z narkozy :) - dzisiaj idę do szpitala zapytać o termin. Oleńka - gratuluję matury Ola P-K - to co napisałaś brzmi bardzo optymistycznie - choć wiadomo - nie każda owulacja także u zdrowej kobiety zaowocuje maleństwem (świat nie pomieścił by ludzi). Trzymaj się - i staraj się - wiem że to trudno - ale straj się nie myśleć czy owulka była czy nie - czy będzie co z tego czy nie - pomyśl o wczasach - weekendach itp. Mnie to pomaga nie nakręcać się zbyt mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek babuszki:D Fafforek dzięki wieeelkie za przesłanie dietki,ja Ci mówię,że mi się napewno przyda bo ja z wagą zawsze miałam trudności żeby nawet kg zgubić to ciężko a tyłam zawsze aby sobie troszkę pozwoliłam i to w ekspresowym tempie(żeby tak chudnąć prędko jak tyć to byłoby super) dlateo wiem że łatwo pociążowych kg nie zgubie a już karmienie napewno mi nie pomoże bo znam swój organizm:) A gdzie znikła na tyle LUCYNKA??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki no trzymajcie kciuki jutro zeby badania wyszły dobrze wyniki dopiero w czwartek:) miłego słonecznego dnia A-psik 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie że uważacie że to co powiedział lekarz brzmi optymistycznie :) chociaż mnie to jego stwierdzenie nie przekonało... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mam termin zabiegu - mam sie zgłosić do szpitala w poniedzialek - jeśli ordynator wyrazi zgodę to laparo i hsg mam mieć we wtrorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedziemy trzymac kciuki mamo_samiego :) potrzymajcie też za mnie troszeczkę.... przez kolejne 9 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! mam juz specjaliste i wizyte jutro teraz tylko czekam...:) zobaczymy co tam ciekawego sie u mnie dzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola masz to jak w banku albo jeszcze lepiej bo w banku moga cie okrasc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio bola mnie jajniki to chyba nie dobrze ale glowa do gory jak cos bede martwic sie jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje śliczne Kobietki:-) Oj troszke mnie tu nie było...i znowu tyle do poczytania;-) Jak zapewne pamietacie miałam podły nastrój bo niestety znowu się nie udało:-(. Plus tego wszystkiego, że chociaż @ w 31dc (zazwyczj w 29dc.). Postanowiłam jednak trochę wyluzować i...przestać się nakręcać bo...zupełnie mnie to wykańczło:-( Zrobiłam odstawkę od czytania, myślenia, szukania...:-P Znowu biore CLO... zobaczymy co sie tym razem wykluje ;-) W końcu prawdopodobieństwo zaciażenia nawet u zdrowych kobiet to tylko ok 40%!!! Większość ciąż to ciąże biochemiczne i z reguły kobiety nawet nie wiedzą, ze są w ciąży.Pożyjemy zobaczymy. Pozdrawiam WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki :) Surfitko moja droga ! jak ty to zrobilas , ze przybylo ci tylko 7 kilogramow ? ja wlasnie koncze 4 miesiac a ma ich juz 3 w nadmiarze :) cwiczysz moze ? bo dietka raczej odpada :) fafforek ciesze sie , ze dietka działa :) pozdrowionka dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
im wiecej kciukow tym lepiej ;) wiec i ja dodaje moje dwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola K-P tak jak pisalam wczesniej masz to" jak........." :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pyt (bo nie moge znalesc tego na forum) jak to jest z tymi owulkami u nas? raz je mamy a raz nie? i jak to rozpoznac?czy wogole my mozemy to rozpznac? czytalam ze rozpoznaje sie owulacje po uplawach....bede wdziwczna za wszystkie odp buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka...nawet całkiem zdrowa kobieta może mieć cykle bezowulacyjne. My mamy owulke na ok 14 dni przed nastepną @. Czsem objawem owulki sa tzw. plamienia okołoowulacyjne ( nie upławy!) oraz ból jajnika...oczywiście o skoku temp wiemy wszyscy. Jka robisz domowe testy na owulację to one wykrywają Ci skok LH czyli za ok 24-36 godz będzie owulka. Najlepiej sparwdzić to w ok 6-7 dni po owulce poziomem progesteronu. 10ng/ml lub więcej to norma na 1 pecherzyl :-) jak jest w 2 fazie mniej niz 3 to brak owulki. Oczywiście oglądamy tez śluz (płodny przypomina białko jajka kurzego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Astat dziekuje ci bardzo za odpowiedz:)i jeszcze jedno jesli choroba jest wczesniej wykryta czyli (sam jej poczatek) to latwiej jest zajsc w ciaze przy odpowiednich lekach...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze nie zadaje za duzo pyt(wiem ze wy juz macie ten etap wstepnego rozpoznania ZPJ):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka to zależy... wiem po sobie, ze po schudnięciu spadł mi testosteron. Brałam też Metforminę i CLo i to mi dośc szybko uregulowało @ i dało owulkę. Teraz mam już w kazdym cyklu owulke ale mimo to ginko po 6 miesiacznej przerwie w braniu leków znowu kazał brać aby zwiększyć przwdopodobieństwo ciąży. Niektóre z nas biora cos na prolaktyne...np.Bromergon. Ale zasada jest jedna szybka diagnoza to szybka pomoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)hmmmm.......mam nadzieje ze i ja niedlugo bede "ciezarowka" dziekuje jeszcze raz za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Astat, nowy cykl nowe szanse :) uda sie. A mi w klinice powiedzieli, ze zdrowa para w jednym cyklu ma zaledwie 25% szans na zdrowa ciaze, wiec glowa do gory :) Lilka, problem jest bo my z pco wlasciwie nie mamy samoistnej owulki, a jak jest to zdarza sie bardzo rzadko. Dopiero leczenie lub stymulacja sprawiaja ze mamy owulacje. A odnosnie \"uplawow\" mysle ze chodzi o plodny sluz, czyli sluz w postaci \"kurzego jaja\", ciagnacy polprzezroczysty. Taki sluz pozwala plemnikom sie przemieszczac, podtrzymuje ich przezywalnosc i jest oznaka zblizajacej sie owulacji. Kitka, jak ja to zrobilam? W 4 miesiacu tez mialam ze 3 kg na plusie :P A potem przestalam rosnac, mysle ze duzy wplyw ma dieta niskoweglowodanowa, bo nie cwicze ( juz nie dam rady za bardzo chodzic, bo boli mnie podbrzusze i mala prze na dol). Jak zaczelam ja stosowac to spadlam 2 kg, teraz juz nadrobilam ;), ale zostal jeszcze miesiac do terminu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×