Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iga22

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW

Polecane posty

Hej babulce kochane! :D trochę mnie nie było przez ten nasz remoncik ale już dziś zakończyłam sprzątania i meblowanie no i najważniejsze;) komputer wniesiony znowu i podłączony i już jestem:P Dość długo najpierw nadrabiałam te nasze forumowe zaległości ale już przeczytałam:) Surfitko dawaj prędko jak tylko dojdziesz do siebie znać jak tam po porodzie i jaka Twoja kruszunka:) Basiamm współczuję jeśli znowu Ci się to przytrafilo:O tak 3małam kciukasy za Twoje zaciążenie no ale jeszcze mam nadzieję,że to jednak normalna ciąża:) 👄 Ola K_P no i Ty też cholercia 3masz mnie w niepewności:P mam nadzieję i życzę Ci z całego ❤️ że to ciąża będzie:) A u nas wporządku,troszkę jesteśmy nawet bardziej jak troszkę:) zmęczeni tym remontem i sprzątaniem aż brzusio pobolewa nieraz ale już nareszcie koniec i odpoczynek przed nami :) Do juterka babuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Choineczka: w koncu masz dobry humor i do cale sytuacji podchodzisz z dystansem- super tak trzymaj:] 🌻 Ja jak wczesniej narzekalam na skape miesiaczki po duphastonie to teraz mam normalnie\" wylewy nilu\":Pa brzuch tak mnie bolal ze az sie skrecalam- dziewczyny czy po duphastonie ma sie normalny okres czy tez krwawienie z odstawienia jak po antykach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po duphastonie jak i po luteinie ma sie normalna @, a wydłużenie cyklu... no własnie np. branie od 16 dc przez 10 dni luteiny lub duphastonu, potem po kilku dniach nastepuje @... czyli z punktu masz cykl 26 minimum :) Dunia... siebie tez trzymam w niepewności, chociaz na za wiele nie licze... chociaz biust mam jakby pełniejszy i tkliwy... ale to za wczesnie raczej na takie objawy... temp 36,9.... pozdrawiam z poranka :)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie Kobietki. Bardzo dawno mnie tu nie było. Jak pamiętacie nagle dowiedziałąm sie że mam mięsniaka i czeka mnie operacja.A przecież jeszcze to nasze całe nieszczęsne PCOS :-( Ale mam dla WAS dobra nowinę. Jestem w ciąży!!!:-D Sama nie mogę w to jeszcze uwierzyć...ale bardzo się cieszę i mam nadzieje, że wszytko sie teraz poukłada. To 4 tydzień. Dostałam Duphaston bo mam ciut przy mało progesteronu. Oczwiście bardzo sie boję bo...wszytko może sie zdarzyć ale...mam nadzije, że utrzymam ciążę i urodze zdrowego malucha:-) Tak więc z przypadku beznadzijnego nagle stał sie juz pierwszy cud bo jest ciąża....Mam nadziję, że teraz bedzie drugi cud i ciąża utryma się i dobrze bedzie się rozwijać. Zatem nie poddawajcie sie bo jak widać cuda się zdarzają!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielkie gratulacje :) kolejnej się udało :) miesiąc cudów :) tez licze na taki :) buziaki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arleta w
oto moje wyniki. jak mozecie to powiedzcie cos czy to pco bo do lekarza dopiero na 25 ide z gory dziekuje LH 14,90 U/I FSH 6,60 U/I estradiol 272 pmol/I progesteron 2,8 pmol/I prolaktyna 274 mU/I testosteron 1,66 ng/mI czy to bardzo zle wyniki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arleta w
Normy LH 2,4 -12,6 FSH 3,5 - 12,5 estradiol 90-716 progesteron 0,6-4,7 prolaktyna 86-390 testosteron 0,06-0,82 z tego wynika ze musze obnizyc testosteron i ten LH czy cos jeszcze jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Astat! :D Ja Cię kręcę ale nowiny z rana gratuluję jakże się cieszę z kolejnej zaciążonej Pcotki jupi ale fajnie oby coraz więcej takich:D No ja nie mogę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duniu ja już na to nie liczę :( ale moze powinnam iść na usg zeby sprawdzić czy czasem to nie ciąża pozamaciczna bo wiem że wtedy też jest hcg dziwne pomysle nad tym bo mam już ioncówkę @ (3 dzień)a boli mnie brzuch tak jak na pierwszy czy drugi dzien astat cudownie gratuluje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Astat- super!!! WIELKIE GRATULACJE!:) tak sie ostatnio nawet zastanawialam co z tym twoim miesniakiem, wtedy zastanawialas sie czy moze nie bedziesz w ciazy i prosze- jak na zawolanie:D teraz juz na pewno wszystko bedzie dobrze!Sam ci sie ten miesniak wchlonie po ciazy!:) Hihihi cos ten topik szczescie przynosi i kazda po kolei oglasza radasna nowine:) mam nadzieje, ze ja tez bede mogla kiedys ja oglosic:) Teraz Ola K_P: twoja kolej na 2 kreseczki, prosze sie tu nam w najblizszym czasie pochwalic ladnie:) Ciekawe jak sie czuje Surfitka? Pewnie jest przejeta swoja nowa rola:) 🌻 dla wszystkich Kobitek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
moje gratulacje astat to naprawde zaczyna sie robic szczesliwy rok tfu tfu zeby nie zapeszac!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania31
Witajcie! Astat moje gratulacje, napewno wszystko bedzie ok bo bierzerz przecież dodatkowo dla ochrony progesteron. Słuchaj mam takie pytanie czy Ty byłaś stymulowana clo? Czy tylko duphaston brałaś i czy długo sie leczyłaś? Acha i pamiętam że Ty miałaś problem z androgenami. Przepraszam że Cię zamęczam tymi pytaniami w tak szczęśliwej chwili Twojego życia. Arleta z wyników to masz moim zdaniem PCOS ale jeszcze inne hormony by się przydały. Masz bardzo podobne wyniki do mnie tylko o 10 jednostek wyżej bo ja mam np. test.1,53, a Ty 1,66. Ja mam LH12,80, a ty 14 czyli bardzo podobnie. Masz stosunek LH:FSH ponad 2, podwyższony poziom androgenów, jeszcze jak usg pokazało wygląd jajników to chyba będzie PCOS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzcie znalazłam takie coś takie właśnie mam objawy(i dodatkowo jakieś problemy z oddychaniem): ciążę brzuszną - Rozwój jaja płodowego, które może zagnieździć sie na każdym narządzie w obrębie jamy otrzewnej. Głównym objawem ciąży pozamacicznej są bóle brzucha umiejscowione głównie w podbrzuszu. Objawy ze strony przewodu pokarmowego taki jak wymioty, nudności, zaparcia, biegunki często towarzyszą ciąży brzusznej i mogą utrzymywać się przez długi okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Astat kochana szczerze gratuluję :) kolejnej pcosce się udało - bardzo sie cieszę :) Surfitko a tobie gratuluję coreczki :) Widzę , ze na to forum zawitało \"dobre\" fatum i mam nadzieję ,ze zagosci tu na długooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia..... czarnowidztwo uprawiasz..... może to usg to jednak dobra myśl... idź i sprawdź....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olu możliwe ale jakoś tak dziwnie się czuje i szukam po objawach co to moze byuć jutro też ide do zwykłego lekarza bo w poniedziałek wiecozrem prawie straciłam przytomność i trochę się tego wszystkiego przestraszyłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniecznie.... przebadaj się... i głowa do góry.... i prosze nie doszukuj się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiamm to idź biegusiem i to już na to usg żeby sprawdzić wszystko dokładnie no na co Ty jeszcze czekasz??? A ja miałam niezły przebój na 1meczu Polski,poszliśmy z mężulem itd do nas na plac kinowy gdzie wyświetlają mecze na telebimie,mnóstwo zorganizowanych miejsc ze stolikami,nawet ogródek piwny i tak sobie kibicowaliśmy,nie to że ja tam z jakiś emocji czy coś po prostu nagle zrobiło mi się słabo niedobrze,coraz gorzej,mówię,że źle ze mną i zaraz chyba zemdleje,osunęłam się na ławkę na męża kolana,zaczęli mi wachlować dmuchać,wystraszyłam się ze wzgl.na ciążę tylko bo takie przygody dzieją mi się dokładnie raz na jakiś czas ale w ciąży jeszcze tego nie miałam tylko dużo przed,okropne uczucie,już się odlatuje i mam wrażenie,że już się umiera,okropność ale zawsze po niedługim czasie mi przechodzi zwł.kiedy mam pomoc,najlepiej mi pomaga zima woda i obkładanie lodem na klatkę,głowę i kark i wracam wtedy pomalutku do żywych że tak powiem,zawsze po tym kiedy ląduje w szpitalu albo zanim przyjedzie pogotowie jest mi lepiej na tyle,że nigdy nie udało się wybadać co to bo ekg i ciśnienie w normie wtedy ale po tym ostatnim teraz razie zapisałam się do dobrego kardiologa prywatnie bo choć raz na jakiś czas mi się to przytrafia to jest baaardzo męczące no i mocno stresujące nie tylko dla mnie ale dla bliskich,mąż sam mało zawału nie dostaje.Poza tym chciałam teraz zwł.ze względu na ciąże zrobić z tym porządek i dowiedzieć się dlaczego tak się mi dzieje?! no i kardiolog mnie zbadał,zrobił ekg i takie tam,wszystko dokładnie opowiedziałam co i jak ze szczegółami się wtedy dzieje ale badanie nie pokazało że mam cokolwiek z sercem a wg niego jest pewien prawie na 90% że mam jakiś zespól niestety nie zapamiętałam jaka jego nazwa dokładna,że ma go nawet sporo młodych osób,raczej się tego nie leczy a trzeba nauczyć się z tym żyć i zmienić tryb życia żeby tego unikać a dzieje śię to wtedy takie zasłabnięcie kiedy nagle bardzo mocno spada ciśnienie i zaradzić się temu nie da,powiedział jeszcze że takie zasłabniecie nie grozi śmiercią,nawet kiedy całkiem straci się przytomność to się ocknie potem jedynie co jeśli wiadomo,że robi się coś takiego zupełnie nagle można wtedy upadając zrobić sobie krzywdę. Ot i nie dość że zespół PCO to jeszcze o takim zespole się dowiedziałam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh.... najgorzej jak zaczynam się w siebie wsłuchiwac..... ale nawet bez wsłuchiwania temp. 37,0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba się czyms podtrułam.... mdli mnie dzisiaj koszmarniście..... nie zrywa za bardzo ale mdli.... fatalite.... pije miete... ale jakoś efektów nie widze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Astat serdeczne GRATULACJE !!!!! :) Dbaj o siebie i dzidzie a bedzie dobrze :) tak sie bałas Kochana :) Mysle ze czas zmienic tabelkę :) Dziewczynki uaktualnijcie tabelke :D Tabelka Staraczek PCOS-ek Nick...................Wiek........Rozpoczynam starania...Miejscowość Pierniczek_83.......24...........oby jak najszybciej.......Kraków Ejmi....................25..........w 2008 roku.................Ostrów Maz markotka.............23..........28.06.2008r............ ..... Konin A_psik ................23 .........grudzień 2005 .............Częstochowa basia.mm ............26 .........wrzesień 2006 .............Tychy foczi78 ..............29 .........grudzień 2006 ..............Warszawa mama Samiego ......28 ........styczeń 2007 ...............Częstochowa agasaw31............31.........lipiec 2007...................Warszawa Ola K-P................26........kwiecień 2008...............Warszawa fafforek..............24........wrzesień 2007...............Wieluń/Sko Astat..................35.......marzec 2008...................Kraków ankra50...............28.........listopad 2008..................R-sko choineczka..........22..........styczeń 2009.................Gliwice Tabelka Szczęśliwych Mamusiek PCOS-ek Nick .................Wiek......Starań .Dzidzia....Miejscowość.. Poród Surfitka .............28.........5 lat....C............Kraków/NY..14.06.08 mama Samiego .....28..........0.......M ...........Częstochowa17.02.05 agasaw31...........31..........0.......M............Szcz ecin18.11.03 dunia25............26.........8mies.............Kraśnik k.Lublina 11.08r. kitka76 .............31........1,5r..................Gdynia........ .24.10.08 Let.................28.........0,5r....chłopiec......Poz nań........08.07.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choineczko i Paulla - przyłączam się do jęku... Dziewczyny gratuluję ciąży 🌼 Mnie to jeszcze przez długi czas nie będzie dane. A Surfitka to chyba cesarkę miała, skoro tak długo jej nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he na sąsiednim topiku Surfitki wyczytałam :D i na Czerwiec2008 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he na sąsiednim topiku Surfitki wyczytałam :D i na Czerwiec2008 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×