Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iga22

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW

Polecane posty

Olu no nic tylko gratulować :D 🌼 Pierniczku a kochasz ??? :) Jesli tak to działajcie :D A u mnie w sumie @ nie ma myslalam ze sie rozkreci a tu pozostalo plamienie brązowe i brzusio nic nie boli - ciekawe co to oznacza ??? Nigdy nie miałam plamień (szok) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulację jak będę miała wyniki bety :) nie zapeszajmy :) no właśnie... Pierniczek... kochasz? A-psik, a @ samoistna czy po wspomaganiu luteina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochasz Pierniczku?????? :D Ola będzie mamą Ola będzie mama nanaanananana:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu samoistna w 28 dc zaczeło sie plamienie i jest prawie czarne ! Do tego nic nie boli :D zero objawów @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może za mało płynów sobie dostarczasz? fajnie że samoistna :) i to taki klasyk :) 28dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha w poniedzialek ma egzamin ze wspolczesnej aparatury w pomiarach fizykochemicznych i nic jeszcze nie umiem tralalalalala... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna magia :) ja zdawałam prawo, ale już koniec :) jeju... do jutra do 11 jeszcze tyle czasu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z prawem tez mialam do czynienia... gospodarczym i pracy:P Ola bedzie dobrze:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki odebrałam wyniki mocz morfologia ob cukier wszystko wzorcowo przynajmniej to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiona20
mam pytanie czy przed wykonaniem zwykłego USG trzeba wypełnić pęcherz wodą żeby odsłonić macice i jajniki?byłam dziś na takim badaniu i ten lekarz nie chciał mi go zrobić bo powiedział że jestem nieprzygotowana do tego...zdziwiło mnie to,wcześniej miałam już robione USG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jwjwjwjw
co oznacza sluz wymieszany z krwia w 17 dniu cyklu ? okresu sie nie spodziewam bo raczej mam dlugie cylke i pco . czy to objaw nadzerki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiamm.... najwazniejsze jest pozytywne nastawienie, cudnie że wyniki ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola czekam na wyniki bety i z gratulacjami -mam nadzije daj znać od razu jak będziesz wiedziała🌻 Surfitko jak tam się czujecie z Ninka jest tak jak sobie wyobrażałaś-mieć swoje ukochane dziecko-na pewno jest tak jak sobie wymarzyłaś buźka Dunia jak tam leżysz , wypoczywasz???? A-psik👄 Mamo Samiego jak tam zaczynacie staranki ? dobrze sie czujesz?wszystko ok po zabiegu ?teraz będziesz miała jakąś dodatkową stymulacje czy sam zabieg wystarczył zeby była owulacja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam odebrac wyniki po 11 - mam nadzieje że będą..... napisze co i jak, jak wrócę do pracy z wynikami.... dzisiaj nadal na sikaczu były dwie... sikacz o czułości 25hcg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiona20
ponawiam pytanie czy przed wykonaniem zwykłego USG trzeba wypełnić pęcherz wodą żeby odsłonić macice i jajniki?byłam dziś na takim badaniu i ten lekarz nie chciał mi go zrobić bo powiedział że jestem nieprzygotowana do tego...zdziwiło mnie to,wcześniej miałam już robione USG i o niczym takim nie slyszalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj lekarz za to chce odwrotnie, zeby pęcherz był pusty, pełny trzeba było mieć przy starej aparaturze... mi tak tłumaczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiona20
dzieki za odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziołki Ola czekamy na oficjalne potwierdzenie z niecierpliwością :) Choineczko - studiujesz nauki ścisłe - super - a co konkretnie ? Eh troche ci zazdroszczę i tęsknię za tamtymi czasami. A_psiuk - z tego co pamiętam jak mówiły dziewczyny to taka @ może świadczyć o niedomodze lutealnej jwjwjw - gdzieś czytałam, że zdarza się niekiedy lekkie krwawienie po owulacji. A co do usg to przy usg dopochwowym nie potrzeba pić, a przy usg robionym przez powłoki brzuszne trzeba wypełnić pęcherz. Basiu mnie właśne kończy się @. Wystąpiła samoistnie 30 dni po zabiegu. I z tego co mierzyłam temperaturki i objawy to owulacja była. Mieliśmy się wstrzymać ze staraniami wlaśnei do tej @. Teraz mamy zielone światło i będziemy się przytulać, ale bez wspomagaczy typu clo. Nie chcę się też nastawiać, że muszę szybko zajść, że trzeba się spieszyć z poczęciem, Ze w tym a tym dniu koniecznie musimy się przytulać a wcześniej wcale nie. To źle na mnie wpływa i myślę że nie pomoże jak sie będe stresować. Powiedzialam sobie - mamy lato, jest fajnie, mamy czas aby począć dziecko. :) Zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Mamo Samiego dzieki za odpowiedz a czy ta niedomoga lutealna moze byc zwiazana z bardzo niskim lh - poza norme ???? Dzis juz jest troche wiecej tej krwi ale czarna jest jak smoła :D Trzymam kciukaski za Ciebie zeby sie szybciutko udało zaciążyc bo duzo sie musiałas nacierpiec :) Olu ja własnie teraz przy tej diecie duzo pije zeby sie nie odwodnic , wiec nie wiem dlaczego tak mało i taka ciemna ??? Basiu superowo ze wyniki oki :) ja tez robiłam morfologie ostatnio i tez mam ok chociaz to :) a ta bete robiłas zeby sprawdzic w innych dniach cyklu jak to z nia jest u Ciebie ??? :) Ola normalnie mówie Ci mamuska będziesz :) Zdziwiona u mnie tez lekarz zawsze kazał byc opróżnionym -:) A u mnie dietka trwa :) jestem juz na minusie 6 kg w ciagu 1,5 tyg :) ta dieta niskoweglowodanowa działa cuda a sama nie jest dietą cud :D Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola czekamy na te wyniki ale długo jeszcze zanim wrócisz z pracy:O A_Psik ależ Ci zazdroszczę że tak lecisz przy tej dietce,na mnie żadne już nie działały poza głodówką i zelixą tak nauczyłam organizm,mam nadzieję,że po ciąży jakoś na swój sposób się ureguluje teraz przez tyle czasu a potem uda mi się zrzucać pociążowe kg:P Basiumm dobrze,że chociaż takie wyniki masz dobre a z dzidzią i tak ci się prędko uda;) Choineczko Ty masz łepek Ci powiem,czarna magia z tymi egzaminami:D Mamo Samiego i Tobie mam nadzieję prędko się uda zapylić i to naturalnie;) A ja leżę sporo w ciągu dnia,leki biorę ale brzuch boli nadal i twardy jak głaz się robi ale miejmy nadzieję,że do niedzieli wszystko ustąpi po lekach samo bo inaczej szpital w poniedziałek:O a ja tak baaaardzo nie chcę i to prawie 60km od domu Lublin:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja napisałam ze dam znać jak wróce DO pracy z wynikami czyli jakies poł godzinki po tym jak je dostanę o ile bedą (a mają być po 11)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
studiuje technologie chemiczna na politechnice :P no dobra zmykam sie uczyc... piszcie, piszcie... zobacze wieczorem co tam znowu wymyslilyscie :) Olu trzymam kciuki... :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ceść dziewczyny, jestem 4 dzień po skończeniu brania duphastonu, od ostatnich siedmiu dni miałam cały czas temp. 36,6, a dzisiaj nagle mi się zwiększyła do 37 trochę to dziwne (tak mi sie wydaje) jak okresu nie ma tak nie ma. wiem że to dopiero 4 dzień p0o duphastonie ale...... co o tym myślicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc ;) Ola K_P czekam na optymistyczne wieści :) Dunia - trzymaj się, do niedzieli na pewno brzuszek zmięknie ;) Zdziwiona - ja USG mam robione na pusty pęcherz... A_psik zazdroszcze Ci wytrwałości na diecie :) Może tez ją zaczne stosowac...? ;)) Mamo Samiego dobrze mówisz... na spokojnie sobie działajcie i oby się udało Pozdrowionka dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
No witam dziewczynki dzisiaj troche przyspałam dopiero sie obudzilam hiiihihii no ale widze ze wsamom poroe na wieszci od Oli tylko wracaj szybko ;-) ile mam zmywania to szok ;-) bo wczoraj nie mialam wody do wieczora bo wymieniaja mi rurki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×