Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iga22

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW

Polecane posty

Dziewczyny!! Dziękuję Wam za gratulacje 😘 😘 😘 Czytam Was ciągle, ale pisać nie mam o czym... buziaaaaaaaaakiiiii 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Czesc dziewczyny:) Fajnie ze u was jest OK:) Ja to dzis mam za to jakiegos dola- ale nie zwiazanego z naszym PCO:P nie moge znalezc pracy, takiej zeby sobie dorobic bo na stala nie mam szans,bo jeszcze studiuje- niestety, a szczerze wam powiem mam dosc takich dorywczych robot- typu kasjerka i inne:(chcialabym pojsc do jakiejs stalej pracy:( przy okazji fafforku- gratuluje nowej posadki:P Ja dzis ide po recepte na duphaston- mam nadzieje, ze nie bede musiala placic za recpete?! od 8 dnia tego cyklu mam jakis dziwny sluz, bialy, mleczny ciagnacy sie, taki kisielowaty albo taki mleczny wodnisty z takimi \"klaczkami\" w srodku, boli mnie cale podbzusze i czuje sie jakbym miala @dostac a przeciez to dopiero 16 d.c.bez sensu, moja samoobserwacja polega na tym, ze nie wiem co obserwowac:P mysle ze od nastepneo cyklu pomierze sobie tempke! Tak sie zastanawiam gdzie sie podziala ja_biedna i balbinka? Duniu daj znac co tam po USG? Olu- zle sie czujesz? teraz takie upaly, ty w ciazy to moze dlatego? lucynko- wypoczywaj na pewno tego potrzebujesz! Pozdrowionka dla wszystkich!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
mamo_Samiego::) ja tez mam takie zmienne nastroje, wczoraj sie smialam jak szalona a dzis od rana mam dola i placze- jak nic @ nadchodzi:P kurcze nie wiem dlaczego mam takie jazdy dokladnie co 2 miesiace? w jednym miesiacu nie mam zadnych objawowo zbizajacej sie @ a w nastepnym wszystkie objawy PMS- placzliwosc, zmienne nastroje, klotliwosc, wrazliwe sutki, wzdecia, zatrzymanie wody w organizmie itd. a to wszytsko na tydzien przed okresem! tez tak macie co 2 miesiace takie jazdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc no ja dzisiaj to porażka na maxa pokłóciłam sie z sistrą bo wysyłaja mnie z mamą do psychologa- twierdzą ze sie atk zmieniłam i cały czas dołuje , ryczę itd po prostu nie jestem sobą:(:(:( najgorsze jest to ze chyba mają racje a ja na to nic nie mogę poradzic cały czas mi sie chce ryczeć jak tylko pomyśle o tych wszystkich dzidziusiach i mamach......... serio chyba ze mną źle moze deprim kupie? pomaga? zarażcie mnie optymizmem bardzo go potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
justyna: nie ma co zawczasu sie zamartwiac, ja tez myslalam, ze takie nieszczescie mnie spotkalo, ze bede miala problemy z zajsciem w ciaze a pozniej z donoszeniem zdrowego dzidziusia, ze chcialabym miec 3 dzieci- bo zawsze marzylam o licznej gromadce:) ale od jakiegos czasu juz pzrestalam biadolic- bedzie co ma byc, wierze, ze kiedy naprawde zaczne staranka wszystko dobrze sie skonczy i to nie raz a kilka razy:)po co myslec nad czyms na co nie mamy wplywu? trzeba myslec ze wszytsko na pewno bedzie dobrze!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Basiamm: glowka do gory! Moze to dlatego ze znowu zaczelas brac clo i masz wielkie oczekiwania? zwal swoje humory na hormony mi to zawsze poprawia nastroj, jak ktos mnie sie czepia to mowie: odwal biore hormony i mam prawo czasami nie byc soba:D! hihihi Nie nakrecaj sie tak, bo sama sie blokujesz! a rodzina sie nie martw- chca ci pomoc, bo cierpia razem z toba, ale takie uszczesliwianie na sile psycologiem to chyba przesada!?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
deprim: chyba pomaga ale po dluzszym stosowaniu, bo to lek ziolowy przeciez, kiedys bralam jakies leki na uspokojenie i nie wiem czy to autosugestia, nowy dzien czy lek ale czulam sie lepiej. Moze pij codziennie herbatke z melisy na ukojenie nerwow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
markotko: jak beta?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko, no faktycznie ja Ciebie też nie mam, moje dane to: Iwona Broniszewska (Markowska) repetytorium wynik to: 0,376

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Wróciłam cała i zdrowa :) Było superancko :) tylko szkoda ze tak krotko :) Markotka 🌼 mam gratulowac ???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna82
kurcze, dziewczyny, jesteście normalnie nie do opisania, tak bardzo chciałabym was spotkać w realu, nie stety ja mieszkam w Szkocji, ale może wyskrobie jakieś zaproszenie na grila do malowniczej krainy szkotów, może faceci w spódniczkach a do tego jeszcze bez majtek poprawią nam humor.Po za tym dziękuję za wspaniałe słowa otuchy , jesteście kochane pozdrawiam serdecznie i dousłyszenia.ps zaczyna mnie boleć dół brzucha, a okres planowała dopiero za tydzień buźka pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie mysle... ze pojde sie zapisac do poradni diabetologicznej... moze tam mi metformine przepisza... co o tym myslicie dziewczyny? dobry pomysl??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie:)dziś pierwszy raz weszłam na to forum ijestem pod wrazeniem ile sie można dowiedzieć:)ja też choruje na zespól policystycznych jajników!pochodze z małej miejscowości gdzie dobrego lekarza to ze świecą szukać:((zaczęłam leczenie jakieś 5 lat temu(teraz mam 25 lat)brałam BROMERGON po którym czułam sie fatalnie i musiałam wywoływać okres LUTEINą!W TYM CZASIE NIC SIE NIE ZMIENIłO!przestałam brać te leki a okres pojawia sie kiedy chce co kilka miesięcy pozatm mam inne charakterystczne objawy!boję sie bardzo że bede mieć duże problemyz zajściem w ciąże(narazie nie planuje ale za rok 2 to napewno)lekarz powiedział że dopiero jak sie zdecyduje na dziecko to sie bedziemy martwić ale ja boję sie że wtedy bedzie za pózno:(co robić???????zdecydować sie teraz???????????sama niewiem co robić i gdzie sie zwrócić o pomoc:(POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Mam nadzieję, że pamiętacie mnie jeszcze :) Podczytuję Was sprawie systematycznie ale nie piszę bo w sumie jestem nie w temacie... Teraz zajmuję się moja tarczycą-miałam 1 guzka a teraz mam 2 - takie u mnie zmiany...Co z moimi jajnikami?-nie mam pojęcia...Postanowiłam oddać się losowi-co ma być to będzie. Już za kilka miesięcy będę wiedziała, czy faktycznie mam problemy z zajściem, czy nie...Póki co, postanowiłam się tym nie stresować. Jak podeczę tarczycę, to może jajniki też się wyregulują? Już sama nie wiem... Wiem tylko że mi tyłek rośnie:( i od jutra z całych sił zaczynam walczyć żeby juz nie rósł :) Pozdrawiam wszystkie nowe i oczywiście stałe forumowiczki ! Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
czesc dziewczyny pamietacie mnie jeszcze ;-) czytam was cały czas i nawet nikt o mnie nie wspomniał ;-( hihihihihii umnie nareszcie mdlosci ustapily ale zgaga pozostala i od czasu do czasu jak cos niuchne to mnie cofa ;-) ciesze sie ze u was wszystko w porzadku bylam na usg w czwartek a nastepne dopiero 14 sierpnia a ja juz nie moge sie doczekac . teraz siedze i codzienie zerkam na to usg i patrze na bobaska ;-) zaczelam juz ogladac łozeczka i wozeczek i takie pierdulki ale narazie jeszcze nic nie kupuje na poczatku wrzesnia ide z kupela na zaupy bo rodzi pod koniec wrzesnia to sie rozejrze przy okazji dla siebie ;-) pozdrawiam was cieplutko i jak tam u was ciezarne PCOSKI hihihi przebiega to wszystko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pisałam już wczoraj bo wróciłam ledwo żywa,pogoda mnie dobiła a autko bez klimy i po powrócie od lekarza padłam jak przecinak:) Na usg wszystko super,dzidziula zdrowo rośnie,wszystko jest w porządeczku no i poprosiłam żeby mi lekarz na ucho powiedział co będzie bo mąż obok a nie chce wiedzieć bo niespodziankę chce mieć większą i tak dyskretnie mi lekarz powiedział z uśmiechem,że nawet mężo nie wiedział w którym momencie hihi :D i będę miała tak jak czułam SYNIA! :) Ależ się cieszę:) a do tego to co miałam po upadku w szpitalu wchłonęło się caałkowicie bo musiał być to krwiak a nie jak mnie wystraszyli mięśniak i nie ma śladu :) wniebowzięta jestem normalnie,następna wizytka 20sierpnia. Basiamm no z tym psychologiem to chyba lekkie przegięcie ale skoro tak widzi Cię teraz rodzina,musisz faktycznie wrzucić na luz i totalnie sobie odpuścić wszelkie myśli,problemy a tym bardziej płacz bo naprawdę z takim podejściem tylko sobie szkodzisz i nigdy się nie uda to czego pragniesz,znajdź sposób żeby przynieść sobie samej ulgę żeby się polepszyło bo sama robisz sobie tym krzywdę;) 3mam kciuki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja fasolka ma 18,1 mm zgieta jak krewetka :) serduszko bije szybciutko i wczoraj fasolka się ruszała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ankara -pewnie że Cię pamiętamy :) A u mnie @. Eh, szkoda no nic trzeba szukać dobrych stron takiego obrotu spraw. Po pierwsze dobrze, że tak szybko i samoistna, po drugie można sie opalać , jeździć na rowerze i wypić kieliszek wina (tegoroczne juz pyka w balonie;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki dzięki za dobre słowo👄 u mnie dzisiaj już troche lepiej, postanowiłam wykrzesać z siebie wiecej optymizmu - moze sie uda u mnie 9 dc i czuje sie normalnie- jajniczki troche kłuja wiec coś się dzije:) w poniedziałek zastrzyk ankra, balbinka witamy z powrotem dunia bardzo się ciesze że u ciebie i dzidziusia w porządku oby tak dalej postaram sie wrzucić na luz może sie w końcu uda a jak nie teraz to następnym razem, albo następnym........ ola suuuuuuuuuuuper sprawa, bardzo sie cieszę że wszystko ok mama samiego no musimy w takiej sytuacji szukać plusów żeby sie zupełnie nie załamać, trzymam kciuki za Twój optymizm surfitko, ejmi, apsik🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Systematycznie was podczytuję . Nie piszę , zeby nie draznić rekina ... :P Pozdrowionka dla wszystkich pcosek starych i nowych oraz dla ciezaroweczek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Czesc dziewczyny Balbinko: ja gdzies cie wspominalam, ciebie i ja_biedna:) hihihi:P fajnie, ze juz lepiej sie czujesz i wszystko przebiega ok:) Duniu: super:D moje gratulacje🌻 wspaniale sie wszystko ulozylo, synus i ty zdrowa aby tak dalej do konca:) przez ciebie runela moja teoria, ze kobietki z PCO zdecydowanie czesciej rodza dziewczynki niz chlopcow:P hihihih a dlaczego czulas, ze to bedzie chlopiec? Olu: tobie tez gratuluje 🌻 super sie czyta takie wpisy:) mamo_Samiego: no widzisz masz juz samoistnie @, wiec jakis postep jest, na pewno niedlugo bedzie kolejny:) A ja dziewczyny powiem wam mam dziwne bole dokladnie w srodku podbrzusza, boli mnie tak, ze nawet za dlugo siedziec nie moge:( meczy mnie to strasznie i niepokoi! @ dopiero za ok.13 dni, czy jak ma sie miesniaka to moze tak bolec? moze mam miesniaka jakiegos?:( jestem tym faktem zdenerwowana, mam nadzieje, ze mi przejdzie juz jutro bo boli od 2 dni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
kitko: a ty jak sie czujesz? wszytsko dobrze?:) Duniu: kurcze wspolzuje ci, ze nie mozesz powiedziec mezowi:P pewnie bedzie cie korcilo zeby kupywac jakies niebieskie ciuszki takie pod chlopca bardziej, a tu nie mozesz bo od razu sie wyda twoja niespodzianka:) ale w sumie fajna taka niespodzianka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
repetytorium u mnie jakos sie wszystko unormowalo . Dzidzia kopie jak prawdziwy pilkarz . Troche mi naciska na przepone i oddycha mi sie ciezej niz zwykle . Do tego ta okropna pogoda !!! Ale mimo wszystko ciesze sie , ze mam mojego upragnionego szkraba pod serduszkiem :) niestety nie bylo mi dane zaplanowac ciazy na okres nieco chlodniejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitko wiem co czujesz jeśli chodzi o pogodę i te duszności bo ja mam ciągle dlatego zdarzają mi się te omdlenia częściej ale jestem prawie ciągle w domku i pod wiatrakiem który mi dmucha non stop:) Repetytorium a co do tego skąd wiedziałam że to będzie synek to po prostu samo się czuje...ot kobieca intuicja musi:P :D no i w kwestii ciuszków typowo chłopięcych w kolorze blue to dam radę,zawsze coś skrzętnie schowam i ukryje lub dam mamie na przechowanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia.22
ech dziś sie dowiedziałam i troche podłamana jestem bo instynkt macierzyński odezwał sie już jakiś czas temu i bardzo chce mieć kiedyś dziecko!nie moge sobie na nie pozwolić już teraz najwcześniej za 2 lata a tu taka diagnoza przerazona jestem tym co tu czytam:/ może znacie tak na prawde dobrego gino w Łodzi??takiego który zna sie na rzeczy bo wiecie trafić do dobrego lekarza to jak z gra w totka błagam pomóżcie!! piszcie na mojego maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia.22
ech dziś sie dowiedziałam i troche podłamana jestem bo instynkt macierzyński odezwał sie już jakiś czas temu i bardzo chce mieć kiedyś dziecko!nie moge sobie na nie pozwolić już teraz najwcześniej za 2 lata a tu taka diagnoza przerazona jestem tym co tu czytam:/ może znacie tak na prawde dobrego gino w Łodzi??takiego który zna sie na rzeczy bo wiecie trafić do dobrego lekarza to jak z gra w totka błagam pomóżcie!! piszcie na mojego maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikadomi
A ja mam29 lat i dopiero po urodzeniu dziecka dowiedziałam się,że mam PCO. Miałam problem z zajściem w ciąże. Przez rok staraliśmy się o dziecko. Ale cały czas bralam luteinę. Od szesnastego dnia cyklu przez 10 dni. udalo się. Nadmienię,że nigdy nie miałam regularnych miesiączek, a pierwszą dostalam w wieku 9lat. Mam suchą skórę, spore owłosienie. niedawno pojawiło się też na piersiach, ale mało. Kilogramów też trochę za dużo. Na usg wyszlo,że mam wokól jajników liczne małe pęcherzyki. I dlatego nie moglam zajść w ciążę. Miałam robione badania hormonalne i co najlepsze wychodzą ok. Nawet teraz miałam rezonans magnetyczny na przysadkę mózgową,żeby wykluczyć jeszcze coś innego. Nadmienię jeszcze, że myślalam,że po ciąży wszystko się samo ureguluje, a teraz jest jeszcze gorzej. Mam czasami okres 3tygodnie , póżniej przerwa 4dniowa i znów plamienia. Masakra. Piersią też nie karmiłam, bo pokarmu nie miałam.Teraz staramy się o drugą dzidzię i jestem dobrej myśli, bo jak się tego dłużej czyta to można się lekko podłamać. Nasze starania trwają pól roku. Ps. Muszę się jeszcze pochwalić, że urodzila córcię naturalnie i ważyła 4860g a długa byla 61cm.Fakt, dwa tygodnie po terminie, ale za to poród był krótki i...jak na porod przyjemny hihi. Tęsknię już za tym, bo mała ma już ponad 2 lata. Więc dziewczyny, głowy do góry, z PCO też można rodzić dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana 28
czesc dziewczyny własnie wrocilam od ginekologa ktory po zrobieniu USG dopochwowego stwierdzil ze mam pewne oznaki ZESPÓŁU POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW os stycznia staram sie o dziecko i do tj pory twierdził gin ze wszytko OK a dzis taka diagnoza jestem załamana nie zdazylam przeczytac jeszce całego waszego topiku i temu prosze was powiedzcie mi czy to grozne i jak sie to leczy , jak długo trwa takie leczenie ,czy sa duze szanse na wyleczenie i zajscie w ciaze-bo wlasnie o to mi chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana 28
dodam jeszce ze brałam przez kilka lat z przerwami DIANE35 bo mialam problemy z cerą w grudniu odstawilam bo zdecydowalismy sie na dziecko do tego czasu nam sie nie udało i stad ta wizyta i USG no i ta diagnoza dzis :-( dziewczyny poradzcie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×