Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iga22

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW

Polecane posty

Gość agnieszka0212-81
witam Wszystkie Laseczki ale maiłam zaległosci........:) Mamo Samiego wiesz co jak czytam Twoje posty to dokładnie widze siebie i swoje zachowania...... po tych przejsciach z tesciami tak sie zawzięłam ze tez chciałam a nie mogłam sie kochac w te dni..... kolezanka z pracy nawet nie mogła w to uwierzyc ze tak mozna a jednak mozna uwierz mi..... ja mam podobna sytuacje, identyczne zachowanie i po sobie widze ze tylko samemu mozna sie z tym w jakis sposób pogodzić i uporac bo inaczej nic z tego....., znam dziewczyna która 10 lat starała sie o dziecko ze 4 razy poroniła i wiesz co blokada tez u niej mocna była... w tej chwili ma 3 tygodniowa córke i jade do niej we wtorek w odwiedzinki to napisze wam jak sie walczy tyle lat i nie traci sie nadziei.....ufffffffffffffffffffff podziwiam..... Mamo samiego moja ostatnia wizyta u gina w poniedziałek była taka ze ta lekarka stwierdziła ze mam staraszna blokade, powiedziała mi ze juz dawno nie widziała nikogo w takim stanie jak ja. nie mogła sie nadziwić i uwierzyc że az tak można- a jednak....... wiem co czujesz ja tez mam to samo zero wartosci i wiary w siebie smutek, zal dlaczego ja.... ja to wszystko przerabiam na codzień i co dziennie sie ztym zmagam tak jak inne z nas równiez.Zachodzę w głowe jak sie tego pozbyc tych mysli ze seks to zadanie a nie przyjemnosc. pragnienia dziecka jest u mnie tak ogromne ze aż czasem sama sie nie poznaje o tym co myslę... nieraz co mówie....to jest straszne.Pani gin powiedziała mi ze jesli sobie z tym nie poradzę dalej to mam wizytę za miesiąc i da mi jakies uspokajacze bo nie widzi wyjscia, tylko ja juz tak duzo leków biore ze nie chce tego robic i ja sama stwierdziłam ze z tym poczekam na raie moze będzie lepiej... Do reszty fajnie ze piszecie o meskich JAJECZKACH a nie tylko smęty czasem trzeba sie tez rozweselić, i posmiac bo to odciąza psyche.... ja dzis robiłam test owulacyjny i wyszedł nic.... mam 13dc i wiecie co śluz zszedł ze mnie godzine temu i chyba cos jest ale test nic nie wykazał..... aj mam to gdzies zrobiłam go bo miałam 2 luźne z dawnych czasów więc postanowiłam wykorzystac i to były własie z serii bobo...... Wczoraj zrobiłam sobie małe staranko...i mam nadzieje ze moze cos sie uda, ale az sie boję o tym mysleć.....trzymajcie teraz za mnie kciuki powiem wam tylko na koniec ze mąż nic o tym nie wie chociaz jego chciałam odciazyc psychicznie ale o dziwo p[owiem Wam choc to moze głupio zabrzmi ze miałam duzy luz wczoraj......tylko dzis juz nerw jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie! dunia 25 -buziaczek mimo iz mamy kontakt na gg. surfitka-dziekuje Skarbie za komplement:) zagladam owszem tu czesto do Was ale rzadko cos pisze bo te tematy porodu,przecinania krocza,itp.juz przezyłam więc ...(ja bym jednak proponowała to wyjscie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dunia wygladasz rewelacyjnie serio:) surfitko nie tym razem-niestety umówiłam się dziaij z moją lekarką ale dopiero na 1.10 miała wolny termin, musze z nią pogadać co mam robić? nie wiem czy brać ten przedostatni raz clo od nowego cyklu czy odpuscić? jeszcze pomyśle zmykam buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
WOW Duniu wygladasz SUPER!!! ty nienormalna jestes chyba ze uwazasz ze grubo wygladasz!!!😠 wygladasz pieknie- naprawde!!! a ja nigdy wczesniej nie widzialam cie na zadnym zdjeciu wiec wiem co mowie:D ja bym powiedziala ze jestes szczupla mimo ciazy a to chyba normalne ze masz brzuszek!:) w ogole inaczej sobie ciebie wyobrazalam:P myslalam wlasnie ze jestes grubsza a tu taka ladna laska i mlodziutko wygladasz nono:D wybaczcie za ten poemat na czesc Duni ale jestem pod wrazeniem:D Surfitko zreszta ty tez inaczej wygladasz niz myslalam - nie wiem czemu myslalam ze ty blndynka jestes?:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dziękuję repetytorium i enilyn za zainteresowanie :) żyję :) byłam na wakacjach i od wtorku wróciłam do pracy - roboty tyle że nie wiem jak się nazywam, po powrocie do domu padam na mordkę i nadaje sie tylko do łóżka - spać..... na usg w 14 tc dzidzia była super-hiper wymiarowa, przezierność karkowa w porządku :), jak na razie jestem 6 kg do tyłu od początku ciąży... oby tak dalej :) czuję się znośnie chociaż boli mnie conieco i ciśnienie mi skacze, za jakiś czas znowu sobie na kilka dni pójde posiedzieć w domu :) starałam się przeczytać w miarę wszystko od czasu mojej nieobecności :) pozdrawiam wszystkie :):):):):)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Olu:) super ze dzidzius zdrowy- tak szybko robi sie to badanie na przeziernosc? myslalam ze jakos w 4, 5 miesiacu!:P juz wiesz czy chlopiec czy dziewczynka?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy chłopiec czy dziewczynka to jeszcze za wcześnie :):) a szkoda..... my bysmy bardzo chcieli zuzię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka0212-81
witam was na koniec bo do domku pora isc juz..... życze wszystkim miłego wekeendu a propos imonek u mnie najpierw miała byc Gabi.... potem tez Zuzka, a teraz mam nieco oryginalniejsze Kornela.... a dla chłopczyka nigdy niezmiennie i zawsze Mateo... tylko kiedy nie wiadomo..... wcąz czekam....na swij cud:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Olu a o czym swiadczy jak te badanie wyjdzie zle?!?! straznie szybko je sie robi 2.5 mieisaca i juz wiadomo czy dzidzius zdrowiutki:) super! moze bedzie i Zuzia, dobrzez ze nie praka bo pamietam ze nie chcialas:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Agnieszko dobrego weekendu i owocnych przytulanek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robiłam w 14 tygodniu a to juz miesiąc czwarty jakby nie patrzec :) a jak wyjdzie przekroczona norma możliwe są choroby serca a nawet zespół downa, ale jak wychodzi źle to robi się kolejne badania bo przecież wszystko też zależy od ułożenia dziecka i trzeba potwierdzać... pozwala to badanie szybko reagowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tez się ucieszyłam że jedno :) i co noc trzymam kciuki za Zuzie.... strasznie bym chciala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
:) aha ja to noga z matmy jestem wiec musisz mi wybaczyc potkniecie sie w obliczeniach:P to bardzio wazne badanie wiec super ze ci wszytsko ok wyszlo:) bede trzymac kciuki za dziewczynke skoro tak jej pragniecie;) a masz jakies przeczucia? wyladnialas czy troszke zbrzydlas- np. wysyp pryszczy- podobno sie sprawdza:P:D matko juz ci 4 mieisac stuknal a pamietam jak jeszcze bylas niepewnaco do wynikow bety, alez ten czas leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No leci, leci tez czas..Nina ma juz 12 tygodni. I koniec dzis uropu mojego...czas podwinac rekawy i do roboty 😭 Ola, super ze malenstwo zdrowe :) A moze to i mala Zuzia :D Kto wie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniasz_75
hej Dziewczynki!!!! już raz się pytałam, ale spróbuję jeszcze raz, ile czasu po duphastonie czekałyście na okres?????? zaskoczyć raczej nie mogłam, ale w poniedziałek mam zabieg i miałam być po okresie, a tu lipa.... :( Mama Samiego głowa do góry!!!! wiem, że łatwo tak powiedzieć, ale postaraj się, a może jeszcze Ci się przydarzy, może akurat teraz to nie pora na nowego człowieka w Twojej rodzinie, podobno wszystko jest zapisane gdzieś tam w górze i Twój czas jeszcze nadejdzie... ja tam w to wierzę i będę trzymać kciuki!!!! Dunia ale Ty ślicznie wyglądasz!!!!! zresztą wszystko co było do napisania już repetytorium napisała... Pierniczku walcz o swoje!!!! lepiej być szczęśliwym przez jakiś czas z człowiekiem, którego się kocha, niż nie zaznać szczęścia w ogóle. A że rozwodnik?? a co to nie człowiek?? każdy z nas popełnia błędy, a nie wszystkie mamy wypisane na czole.... Ja biedna podobno większość kobiet w pierwszej chwili patrzy na męskie ego, tylko niewiele się potrafi do tego przyznać, podobno pozostałość z dawnych czasów :) grunt że metoda się sprawdziła!!!:) Repetytorium Basiamm Lucynka Agnieszka Surfitka i wszystkie dziewczynki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Aniasz:) hmmmmm czekasz juz ponad 10 dni?! kurcze robilas sobie test? Zrob jutro koniecznie najlepiej z rana, moze i zaskoczylas siebie?:D ja czekam na moj \"super hiper obfity okres\" najpozniej do 2 dnia po odstawieniu, czesto dostaje jeszcze podczas brania tych tabl., nigdy nie czekalam dluzej niz 2 dni wiec nie wiem co ci poradzic?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Jak Ci jutro nie wyjdzie zrob jeszcze w niedziele z rana z porannego moczu, i koniecznie poinformuj lekarza ze nie dostalas okresu z odstawienia, jak bedzie podejrzenie ciazy to nie moga zrobic ci laparo! Mozna chyba czekac tak do 2 tyg. w skrajnych przypadkach ale sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Mam nadzieje ze jednak Zaskoczylas i zabieg nie bedzie potrzebny:) no bo jak to nie ciaza to i tak chyba termin ci przesuna bo trzeba byc po okresie?! Trzymam kciuki:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniasz_75
Repetytorium, test już mam, kupiłam dla koleżanki, ale okazało się że jej był nie potrzebny, tak więc jutro z rana zrobię. Ale by były jaja... a wiecie ile u mnie w firmie kosztuje test??? 5PLN. Byłam w szoku jak zobaczyłam ceny w aptekach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez nie poradze odnosnie duphastonu..zawsze dostawalm po ok. 3-4 dniach od odstawienia. Oprocz tego jednego razu gdy zaszlam :D Ale zdazylo mi sie nie dostac @ po proverze i to kilkakrotnie :( Aniasz, to trzymam kciuki bo a noz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka termin mam na 20 pazdziernika wedlug usg a na 24 wedlug om . Wydeje mi sie , ze do zadnego z tych terminow nie dociagne z tego wzgledu , ze moja coreczka glowka juz napiera na szyjke . Przez 2 tyg na szczescie szyjka sie nie skrocila ani nie ma rozwarcia ... ale roznie to bywa . Jestem troche zla na los ... nie dosyc ,ze czlowiek mial problem z zajsciem w ciaze to w czasie ciazy co chwile cos jest nie tak . Teraz musze wiecej odpoczywac i modlic sie , zeby bejbi urodzilo sie jak najpozniej . Do 38 tyg w sumie nie zostalo tak dlugo , bo jutro zaczynam 34 tydzien ... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kitka, ja od 36 tc mialam rozwarcie prawie na 1 cm i szyjka byla o 50% skrocona...i doszlo do terminu i tez tak byloo jak pojechalam na wywolanie..nie przez miesiac nie drgnelo..cos tam szyjka wiecej sie rozeszla. Jak bylo wczesniej i od kiedy tak chodzilam nie wiadomo bo mnie nie badali. Nie martw sie, juz niedlugo bedziesz mamuia :D A przypomnisz jak bedzie sie nazywac twoja coreczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bercia 28
Hej dziewczynki🌼 dunia ślicznie wyglądasz widać ,że ciąża Ci służy super kiecka no i brzusio... u mnie chyba się znowu nie udało jestem nerwowa jak przed okresem no i bolą mnie na dole plecy....ogólnie jestem padnięta od kilku dni nic tylko sprzątam po remoncie muszę się spieszyć bo w niedziele mój synek❤️ kończy 3 latka i będę miała gości ;-)jak ten czas leci to już taki duży chłopczyk no przydałoby mu się rodzeństwo a tu nic..:-( ale co zrobić może się jeszcze uda ,a może udało no nie znowu się nakręcam niepotrzebnie..cóż póki @ nie ma szanse są poczekam i zobaczę czy ktoś tam we mnie siedzi❤️ Pozdrawiam gorąco Was wszystkie razem i każdą z osobna 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniasz, ja też Ci nie podpowiem co z tym okresem. Ja po Duphastonie dostawałam 2-3 dni po odstawieniu. Może to rzeczywiście ciąża :) Może w ulotce coś będzie - przeczytaj uważnie. I dzięki za słowa otuchy...to dla mnie naprawdę istotne 🌼 Ja dziś też zrobiłam test ciążowy. Zdecydowanie NEGATYWNY. Wiem, że się z nim trochę pośpieszyłam, bo to dopiero 23 d.c. Ale od potencjalnego zapłodnienia minęłoby 2 tygodnie, więc jakby coś to zarodek by się już zagnieździł i test wyszedł na plus. Poza tym od 20,21 d.c. bolą mnie piersi, miałam dużo mlecznych upławów i ciągoty w dole brzucha. Ale to pewnie okres przyjdzie wcześniej. Bo miałam trochę zawirowań w braniu metforminy i może dlatego te zachwiania. Może to i dobrze. Chciałabym choć trochę jeszcze popracować, a w mojej pracy to nie będę mogła pracować w ciąży. Zastanawiałam się jak ja to wytrzymam...ja kocham swoją pracę, poza tym nie wyobrażam sobie nic nie robić przez 9 miesięcy! Wydaje mi się, że mogłabym popracować do 4 miesiąca, ale w sumie wtedy ciąża jest najbardziej zagrożona, bo jeszcze niedojrzała. Poza tym kontakt z różnymi drobnoustrojami... Myślę, ze decyję podejmę wspólnie z lekarzem, T. i szefem jeśli będzie taka potrzeba. Ja wam powiem, że mnie naprawdę wisi co będzie mi dane - chłopiec czy dziewcznyka. Naoglądałam się tyle cierpienia, że modlę się tylko o zdrowie mojego przyszłego dziecka. Płeć nie jest dla mnie istotna. I tak już je kocham :) Za to mój T. (chyba nieświadomie) cały czas mówi o dziecku w formie żeńskiej :P Musimy jeszcze jednak ustaliś kilka ważnych rzeczy zanim zaciążę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boszcheee dziewczynki dziękuję za te wszystkie komplementy:) aż miło mi się zrobiło bo taki hipek się wielki czuję i widzę:) w pon.mam badania i to picie glukozy i dobrze,że je robię bo dziś mam tak popuchnięte stopy że kostek nie widać,ciotki się wystraszyły że tak to nie powinno być a ja ostatnio jakoś puchnę i wogóle:O może to wg mnie i przypływ kg robi swoje a wcale nie musi sięcoś dziać złego... badania wykażą aby boję się glukozy tzn.nie picia a wyniku,że jaka cukrzyca mmnie wzięła,no nic zobaczymy..... Basiamm mój gg to 11452243 a znak to rak nie bliźnioki:P Repetytko Ty to strzeliłaś mi komplementa:P dziękuję hihi a tak wogóle to dlaczego my nie mamy Cię na Naszej Klasie????bo ja bynajmniej nie mam Ciebie:) i ja tyż noga totalna do tego z matmy więc możemy sobie podać rączki:P :D Aniasz_75 ja to samo co do duphastonu nic nie doradzę bo brałam go jako podtrzymywacz ciąży od początku do 6miesiaca... pewnie masz pietra przed zabiegiem?! 3maj się każdy by miał i dawaj prędko znać jak i co po tym:) Berciu najlepsze życzonka dla jubilata 3latka:) od forumowych ciotek:) apropos rodzeństwa...przyjdzie jak nie już to ciut się opóźni lot bociana z przesyłką w dziobie:P ale się doczeka:) Miłego weekendu dziołszki jednym w górach w przecieraniu szlaków,innym wszędzie tam gdzie go spędzają:) u mnie dożynki i zespoły m.in Krywań hej szalałą szalała:D buźki👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×