Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iga22

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW

Polecane posty

Apropos odchudzania:Psama się go nie mogę doczekać pomimo,że nawet jeszcze nie urodziłam a to za 2miesiące i ciutku dni ale już myślę ile mnie czeka wysiłku w związku z tym bo widzę jak zmieniło się moje ciało i ile będzie roboty aby wróciło do formy i jako takiego wyglądu a sama już się okropnie z sobą czuję i tymi wszystkimi kg jak niedołężny hipopotam:P muszę uzbroić się w cierpliwość:) wczoraj przyszło mi łóżeczko które zamówiłam na allegro i ....nawet już rozłożone:P :D jest przefajne i nie mogę się napatrzyć na niego;) faktycznie brak wiele dziewczynek ale cóż...może w końcu się pojawią mikiO aleś mnie rozbawiła tekstem swojej teściowej i jej reakcją:D Surfitko a co Ty chcesz zrzucać skoro nie dość że zeszły Ci kiloski odrazu przy porodzie to jeszcze i jesteś na minusie ?? ja biedna to dawaj znać czy to jajeczka czy pipeczka:D ja mam 17tego wizytę i zapewne usg będzie a i w pon.już mam sporo badań glukoza choć się dziwię bo to pije się ponoć w 27tyg.ciąży a nam minął już chyba 30 to trochę późno a co do Twoich wyników to z krwi zapewne masz niską hemoglobinę bo dzidzia mamie zabiera i pewno będziesz miała żelazo.. chyba najważniejsze żeby nie spadło poniżej 11tu ja utrzymuję 11,4 No i miłego douczania szkolnych latorośli z anglika:P Mamo Samiego macie jeszcze czas do grudnia ze starankami skoro tak postanowiliście ale ja bym dała spokój jeszcze z tą adopcją i wogóle o niej nie myślała ale to wasza sprawa... wg mnie za szybko :) Basiamm mogłabyś i Ty wreszcie zaskoczyć;) oby jak najszybciej:) Lucynka nic nie pisze ale po fotkach z NK widzę,że ciesszy siężyciem i wygląda zjawiskowo i kwitnąco a laska że łoj:P reszta dziołszek biegusiem tu się meldować i pisać w końcu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia, ja mimo ze po porodzie juz nie na minusie, bo mi przybylo te 2 kg przez te cholerne tabsy ..i jestem na zero. Ale tego jest nadal za duuuzo !!! Pewnie teraz w ciazy nie wazysz tyle ile bez niej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniasz_75
hej Dziewczynki!!! melduję się na rozkaz :) czytam Was regularnie, ale jakoś pisać nie mam o czym.... Chociaż, dzisiaj sie dowiedziałam że w poniedziałek idę do szpitala, trochę spękana jestem:) mam pytanko, ile dni po skończeniu duphastonu dostawałyście okres??? mi już 10 dni minęło i nic.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia ja tak troche odbiegne od tematu . Chcialabym spytac jakie lozeczko kupilas ? ja juz powinnam miec rozlozone , bo niewiem kiedy mnie \"zlapie\" a nadal mam dylemat :) niewiem czy kupic normalne czy moze takie lozeczko - kojec . Te kojce sa bardzo fajne , kolorowe i wypasione :) a zdania sa podzielone . Surfitka podejrzalam fotki - sliczna jest twoja coreczka :) juz sie mojej nie moge doczekac :) pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam to niebieskie z piłkarzem i jestem zadowolona bo wygląda jeszcze lepiej jak na zdjęciu i pozostaje do niego dokupić aby materacyk gryka pianka kokos bo ponoć takie są najlepsze a kosztują 55-75zł no i pościel oczywiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajowe :) chyba tez sie zdecyduje na kojec. na allegro wlasnie je ogladalam i jedno wpadlo mi w oko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ktore sobie wypatrzylam jest juz z materacem . tylko nie napisali jaki to materac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kitka w każdym jest materac ale nie taki jak trzeba dlatego musowo dokupić taki prawdziwy i zdrowy:) a to łóżeczko oglądałam tylko kolor mi nie pasował jak dla chłopca;) ale dobrze wylukałaś pod względem wyposażenia bo ma wszystko co i ja szukałam żeby było od razu w 1łóżeczku czyli przewijak,te schowki po boku,zabawki nad łóżeczkiem,bujak itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka0212-81
Jka zaczynałam dietke ważyłam przynajmniej 90kg ale nie więcej niz 95 nie wiem tak dokładnie bo sie nie zwazyłam a pierwszy raz wazyłam sie po miesiącu odchudzania a na początku najwięcej leci po nawet 5kg i wtedy warzyłam 88kg a TERAZZZZZZZZZZ 70kg he he Surfitko wiem o tym bo juz przeczytała tu i ówdzie sobie na temet resekcji że jest berdziej niebezpieczne i skomplikowana niz leczenie hormonalne w połaczeniu z jakimis tam gonadotropinami czy cos.I jedno mnie zastanawia dlaczego lekarze wogule funduja nam cos takiego. Moj gin prowadzacy jest młody i krytykuje starszych lekarzy a lekarki jego juz sama nie wiem.Ale po przeczytaniu tych info na necie nie zdecyduję sie na to onie bo jest to zbyt ryzykowne... Do kitki i duni witam was chciałabym wam podpowiedziec nieco na temat łożeczek i materacyków ponieważ prac owałam prze 4 lata w firmie zajmującej sie produkcja i sprzedaza tych rzeczy. Po pierwsze łozeczka turystyczne tzw kojce jak sama nazwa mówi niezbyt nadaja sie do uzywania na codzien gdyz maja niestabilne dnoi częsc na której kładzie sie materacyk jets połamana na trzy czesci co nie słuzy dobrze dla kręgosłupa dziecka.... a propos materacyków te z gryka nie są takie najlepsze leprzy jest podwójny kokos z pianka w środku tzw materac Lux, gryka jest strasznie zanieczyszczona tam w srodku taki materacyk mozna uzywac tylko przez rok, bo potem traci swoje własciwosci zdrowotne.na poczatku do mniej wiecej 3-4 miesiaca zycia dziecko powinno lezec na kokosie a nie na gryce bo za słaby jest kregosłup.Pozatym pokrowiec z materaca gryczanego nie da sie uprac bo ziarno jest weń wszyte i po pierwsze tylko zabrudzi bardziej po zmoczeniu pokrowiec a po drugie straci swoje włąsciwosci. jezeli juz musiecei i chcecie kupowac gryke kupujcie z firmy Dampol nie faworyzuje broń boze mojej dawnej firmy tylko akurat była to nasza najwieksza konkurencje ze szvzytna ale gryke robia najlepsza w polsce wiec szikajcie tej firmy.... cena porównywalna z reszta jakosc o niebo lepsza i wszystkie wymagane atesty i z tego co mi wiedomo nikt tylu nie ma co oni:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszko w tym materacu jest kokos,pianka i gryka te 3składniki i ponoć te chwalą a tak z materacy na allegro innych są albo same piankowe lub sprężynowe a te z samego tylko kokosu są i owszem ale za blisko 300zł i w zwyż za co kupi do łoża dla dorosłych.Ten kojec ma twardy materac juz sam w sobie,stabilne podłoże a dodając taki jak się dowiadywałam i dałam np.linka jest gruby i wtedy jest idealnie po położeniu go na tym który jest w komplecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka0212-81
a no moze bo ja sprzedawaakie łozeczka kojce w których dno było połamane na trzy czesci i jak to łozeczko sie sładało to tym materacem sie je owijało żeby sie nie rozpadałi i tam były rzepy zeby je zapiąc, natomiast duzo ludzi którzy je kupowali brali pod wymiar tez do nich materacyki typu kokos pianka grayka lub te luxy zeby było stabilniej.łożeczka te które ja miałam były tez z bujakami zabawkami kieszonkami i przewijakiem miały wymiar 120 na 60 lub 120 na 80, te drudie były jesczcze z odsuwanym bokiem ze dziecko potem mogło samo wychodzic.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
kurde! ale Wy dziewczyny w temcie jestesci. materacyki, kojce, lozeczka - ja o tym pojecia nie mam. narazie ogladalam tylko wozki i w sumie tez nie wiem jaki wybrac... na pewno nie chce wydac fortuny o jakies nieprzydatne duperele... dunia! co do mojej hemoglobiny to masz racje. za mało! mam 11,3. hematokryt tez za niski 34,0... no ale chyba mocz najgorszy. odczyn kwasny, nablonki plaskie 2-4, okragle 2-4, leukocyty 6-8, skladniki mineralne: liczne krysztaly, no i jeszcze szczawiany do tego. strzelisz mi diagnoze dokladniejsza? :) no mialam dzisiaj pierwszego ucznia na korkach. lo! sie dzialo!... jak zwykle przezywam wszystko jak mrowka okres :D ...dzieciaczek z podstawowki ale wymeczylam go okropnie...chyba nawet za duzo mu chcialam wiedzy przekazac :) ... musze troche odpuscic! ktos pytal kto szuka mieszkania w slupsku? olenka666 szuka! widze opisy na naszej-klasie ale ona sie cos tu nie pojawia teraz. co poza tym? ...nie moge sie zabrac za nauke tych wszelkich znakow, przepisow, ehhh!! :( lenistwo! lenistwo! pozdrawiam wszystkie dziolszki : basiamm, kitka, dunia, repetytorium, lucynka, fafforek, ola k-p, ankra, agnieszka, choineczka, niesia, niko, pierniczek,... i cala zgraje! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wszystkim kobietkom.:) Podczytuje sobie was... nie raz nie dwa... ale pewnie i tak dużo wątków mi uciekło , u mnie kiszka mineło juz ponad 40 dni bez okresu .jeden test zrobiłam ale nie rano tylko po po południu i wyszlo wielkie zero mam drugi ale sie zastanawiam czy to jest sens bo nic w tym moim organizmie sie nie dzieje . nic mnie nie boli, zadncyh odruchów wymiotnych nic wiem pwnie znowu te zajebiste jajniki daja czadu wrrrrr chyba je wytne;) ps dziewczynki robilyście kiedyś bobo test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biedna przez te hormony tak katujesz te dzieci ;) ja ze złości zrobię dzieciom w szkole kartówke z plastyki;) będę wredna jędza heheheeh nie no nie bede taka świnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
patina ja robilam bobo-test a co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biedna no bo lezy u mnie w szafie i tak sie zastanawiam czy go jutro rano zrobic jedne juz robilam ale nic nie wyszlo a spozniajace sie okresy to u mnie norma w dpdodatku bez owulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biedna tak wogole to ci straszanie zazdroszczę ze będziesz mamusia ale to jest całkowicie zdrowa zazdrość;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
patiana no nie wiem. w sumie jeden juz zrobiilas test.. z tym ze wieczorem. co Cie podkusilo? nie moglas zaczekac do rana? ;) no wlasnie ten test wykryl mojego Miłoszka :) ...fajnie ze zazdroscisz :) tzn. miło mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
ale w sumie to robilam dwa rozne testy... zostawilam sobie 1 na pamiatke. a drugi ma tatuś dziecka :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
kto wie co powinnam jesc/ jakie produkty zeby zniwelowac te moje niedobory zelaza????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekłaś sprytnie przed tymi wszystkimi badaniami i sobie zrobilas dzidziusia pokazując środkowy palec policystycznym jajnikom heheh brawo oby tak kazda z nas mogla . co mnie podkusilo na te resekcje jajników gowno mi dala tylko niepotrzebny straszny bol. a test zrobilam spontanicznicznie. jeszcze troche a zostane kolekcjonerstwem tego cholerstwa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patiana i ja też robiłam bobo test:) ale skoro robiłaś dopiero co to może odczekaj jeszcze ciut,w późniejszej ciąży i wieczorem pokaże wyraźną kreche:) ja biedna ja tylko obczajam tę hemoglobinę:P bo od początku mam taką niską ale nie spada i nie podnosi się to taki też plus:) a z prawkiem dasz radę,znaki to prościzna aby musisz troszkę się zagłebić i poświęcić im chwilkę:) zmykam oglądać Barwy.......:D wrzesień mi zawsze oddaje przynajmniej moje seriale:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×