Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iga22

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW

Polecane posty

Gość pocieszka
Co z tego ze masz pco. Masz duze szanse zajsc w ciaze!!!! Inne kobiety tez wczesniej nie wiedza czy nie beda mialy klopotow z zajsciem w ciaze. Ty jestes w tej lepszej sytuacji ze znasz wroga i wiesz e w momencie starania od razu podejmiesz walke. Twoj chlopak tez nie ma pewnosci czy jest płodny, roznie sie w zyciu uklada i nie trzeba od razu bac się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrozpaczona..poczytaj nas i zauwaz, ze wiele z nas ma juz dziecko lub wkrotce bedzie miala.. A jak narzeczony kocha to zrozumie, ze moze nie uda sie zajsc w pierwszym cyklu. Chociaz i to nie jest powiedziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaakasia
Witam! Jestem tu nowa, mam dopiero 17 lat i od roku wiem, że mam PCO. Strasznie się boję, jestem bardzo młoda ale wiem, że kiedyś będę chciała mieć dziecko. Lekarz kazał brać mi tabletki antykoncepcyjne i powiedział, że jak za jakieś 5 lat zapragnę mieć dzidziusia to będziemy się martwić co wtedy.. Nie wiem co mam myśleć, boję się i nie daje mi to spokoju. Pomóżcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaakasia
W zasadzie nie miałam żadnych objawów poza brakiem miesiączki. Jestem szczupła, nie mam zbytniego owłosienia, ani żadnych śladów na jajnikach. Jak dowiedziałam się o schorzeniu i zaczęłam brać tabletki przytyłam 4 kilo i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agagreg
Hey Dziewczyny!!! ostatnio malo sie odzywam bo chodze jak cien!!Nic mi sie niechce ciagle bym spala i w dodatku mecza mnie ranne mdlosci!!! Wczoraj bylam u lekarza pobrali mi krew,a we wtorek sie dowiem czy jestem w ciazy!!!Zobaczymy,ja juz sie nie napalam bo wiem jakie sa skutki porazki!!! sarah 28 Kochanienka super,teraz tylko do "boju" hehehe !!!! und alles wird gut!!! pozdrawiam cie serdecznie i wszystkie inne dziewczynki tez!!!!!!! buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agagreg
do jaakasia jesli niemasz zadnych objawow PCOS to wiec na jakiej podstawie twoj lekarz stwierdzil to schorzenie?? jesli nawet niemasz cyst na jajnikach?? a tabletki anty tez sa dobre bo reguluja chormony,no i wywoluja miesiaczke pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarah28
Hejka! Agagreg!!!! Trzymam kciuki!!!!! No kto wie, moze juz niebawem bedziesz mamuska:)) Napisz jak tylko sie czegos dowiesz, czekam niecierpliwie. Natomiast ja dzisiaj odzyskalam samoistna @ heheh. I dobrze. Za tydzien wracam do polski i zaczynamy dzialac z mezusiem:))) Buzka! I buzki dla wszystkich na foruuum!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agagreg
hejka sarah!!! no niewiem moze!!! ale wiesz co?? moj maz zachowuje sie jakbym juz byla w ciazy,ciagle uwaza na mnie nie pozwala nic podnosic,niemoge sie stresowac hahahaha normalnie chyba szaleje!!! ja sie tak nienakrecam bo co miesiac sie nakrecalam i nic z tego nie bylo :( ale wiesz jak to jest zawsze jest nadzieja!!! buzka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaakasia
do agagreg nie miałam miesiączki ok. 3 miesięcy, poszłam do lekarza, stwierdził, że to pewnie stres związany z nową szkoła i dał mu luteinę, dostałam miesiączkę, ale następnej już nie było, poszłam więc znowu i stwierdził, że to zapewne PCO, wytłumaczył na czym to polega, znowu dał luteinę, powiedział, żę mam zrobić badanie hormonów w 10 dniu cyklu, kazał brać tabletki i poczytać o tym w internecie, żeby wiedzieć jak się odżywiać itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
hej wszystkim!... widze ze znowu ostro bylo!... lojjj!!! :/ dunia rodzisz juz za miesiac? kurde! ale ten czas szybko leci!!! ja juz w siodmym - nie wiem kiedy ten czas zlecial...widze ze tez sie ostatnio nie udzielasz - jak ja... no ale coz - my tu chyba juz nie bardzo pasujemy... ale masz lobuziaka! specjalnie sie tak zaslanial! :) ...a moze to i lepeiej - bedziesz miala lepsza fajde na porodzie :D ja powoli zaczynam gromadzic garderobe dla mojego Miloszka... moze troche pozno ale jakos wczesniej sie balam zeby nie zapeszac,...zeby wszystko bylo wporzadku! teraz jestesmy zreszta w trakcie remontu wiec chce sprawy kupna tych wszystkich niezbednych rzeczy dla Niego kupic pozniej - po co sie maja kurzyc. najbardziej nie moge sie jednak doczekac kupna lozeczka i tego az je postawie w pokoiku...ach!!! ....zycze Wam wszystkim abyscie tez doczekaly takich fajnych przezyc - bo naprawde oczekiwanie na bobaska jest ...rewelacyjne!!!!!!!!!!!!!. pozdrawiam wszystkie dziewojki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
dlczego tu dzisiaj nie ma nikogo?? :( chcialam sie o cos zapytac odnosnie komputera. ja jestem w tej kwestii zielona a wy widze ze tu niezle smigacie... chodzi mi o to ze mi komputer "roztrzela" w niektorych linijkach wyrazy a w niektorych nie... jak to poprawic zeby to tak beznadziejenie nie wygladalo?? heeeelpppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
ja_biedna ja niestety nie pomoge:( ale super ze czujesz sie z Miloszkiem oki:) tak sobie doszlam do wnisoku ze moj suwaczek odlicza dni do towjego porodu:D:D:D bo odlicza dni do swiat a ty w wigilie rodzisz planowo wiec mozesz sobie patrzec i odliczac dni:D:D hihihiih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Kurcze naparwde ten czas zapierdala niesamowicie szybko:D:P paietam jak robilas test a tu juz Dzidzia zaraz sie urodzi! Olu K_P: co tam u Was? znasz juz wstepne plec malenstwa? jak ciaza, jak samopoczucie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
repetytorium ...to mowisz ze "dla mnie" zrobilas suwaczek?? ;) ale fajjjjjjnieeeee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
No pewnie mam juz go jakos ponad miesiac ale teraz z tego sobie zdalam sprawe:D:D:D to za 2 miesiace i 20 dni ida ida siwta i twoj Miloszek:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
nom... Miłoszek tez bedzie "szedl"... razem z bolami mamusi... lojjjj!!! ostatnio mi sie snil porod i ze mnie strasznie bolalooo...brrrr boje sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biedna wiem co czujesz itd. bo sama przez to teraz przechodze,no może jestem trochę do przodu:P bo łóżeczko już stoi w pokoju,fotelik kupiony i wszystko co potrzeba a ubranka właśnie 3dzień piorę(bo nie wiem czy wiesz ale te nawet nowe trzeba prać w proszku dla dzidziulków) schną mi na suszarkach a dziś prasuję wszystko i układam ładnie:) a pralek jeszcze 2przede mną i wszystko będzie poprane,musi poschnąć i znowu prasowanie:) także ja już wszystko mam pokupowane(głównie przez allegro) i gotowe na przyjscie na świat Kubusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
nom... Miłoszek tez bedzie "szedl"... razem z bolami mamusi... lojjjj!!! ostatnio mi sie snil porod i ze mnie strasznie bolalooo...brrrr boje sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Nie dziwie sie ze sie boisz, mysle ze to normalne i kazda kobieta sie boi- jest to zupelnie nowa sytuacja no i nie da sie ukryc raczej do najprzyjemniejszych nie bedzie nalezala ale jak zobaczysz Dzidzie to zapomnisz i zaden bol nie bedzie mial znaczenia:) mimo wszytsko zycze odwagi i bezbolesnego porodu:) Ojejku dziewczyny ale Wam fajnie tez bym chciala kupowac takie male sliczne ciuszki:)...och rozmarzylam sie:P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
dunia witaj! :D ...szczerze mowiac nie wiedzialam ze nowe ubranka tez trzeba prac... ale jaja!...wkoncu sa nowe, ze sklepu, zapakowane,... pislas ze kubus juz glowa w dol...a czulas jak sie przekrecal?? jakies inne doznania niz zwykle "krecenie sie" maluszka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Kurcze Duniu Tpbie tez oczywiscie tego samego zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
repetytorium, zawszę moge liczyć że się o mnie upomnisz :) dziękuję :) u nas wszystko w porządku . jest 19 t i 6 dni :) jak na razie czuję się rewelacyjnie, przestałam być śpiąca :) aż tak jak wcześniej :) jedno co mnie drażni to zapach mielonki :/ poza tym wszystko dobrze. na usg lekarz jeszcze nic nie powiedział, ale mój prywatny nie ma rewelacyjnego sprzętu... za to 16 października idziemy na 4d i mam nadzieję że wtedy już będzie wszystko wiadomo :) na razie to znalazłam właśnie wózek moich marzeń że tak powiem, teraz wiem że ten i żaden inny :) jedno co mnie troszeńkę niepokoi to to że maluch jeszcze taki nieodczuwalny... ale to pewnie dlatego że jestem raczej wielkości słonia niż sarenki.... co prawda nadal mam 9 kg mniej niż zanim zaszłam w ciąże... ale to nie zmienia mojej słoniowatości jakos radykalnie..... co widać na nk buziaki dla wszystkich a dla repetki szczególne :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Olu:) musze dbac o przyszle mamusie i regularnie sie pytac o stan zdrowia- poprawia mi to humorek:) fajnie ze dobrze sie czujecie! To najwazniejsze!a maluch moze ciut pozniej bedzie bardziej aktywny? Jak bedziesz cos wiedziala daj znac:D no i odewzij sie czasem bez wywolywania!!!! Dbaj o Was, dobrego dzionka Dziewczynki wszystkie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka0212-81
Mysle ze nie zamarła tylko czasem nie ma sie wolnej chwili zeby napisać ja tak miewam bo pisze tylko z pracku....:( rzeczywiscie po wekeendzie myslałam ze jak to zwykle bede miała tyle czytania ze ho ho a tu niecałe 2 stronki ale u mnie jest dzisiaj ładna pogoda w wawce moze u innych tez wiec łapią ostatnie promyki słońca zeby pozytywnie sie naladowac......:) Widze ze znów nas przybywa to dobrze zjednej strony choc z drugiej swiadczy ze jest wiecej chorych niestety....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie, dziewczyny mam pytanie lecze się zestawem luteina closcibegyt, od kilku dni boli mnie podbrzusze, w ogóle mam wrażenie że \"wysadził\" mi brzuszek, piersi też są większe i tkliwe w dotyku, czy któraś z was przy leczeniu tymi lekami miała podobne objawy?, moj lekarz jest w Szczecinie a ja pochodze z okolic Poznania, proszę podajcie mi namiary na dobrego lekarza w Po, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agus jesli chodzi o PCO ALina Warenik Szymankiewicz Przyjmuje prywtanie na Os. KOsmonautów 1 Poznaiu lecze sie u niej jest specjalistka w tej dziedzinie, mysle ze jest godna polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patiana, dziękuje za informację, ja mam lekarza w Szczecinie, jednak mieszkam niedaleko Poznania a w Szczecinie jestem już sporadycznie, a martwią mnie te bóle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diewczyny oj nie wiem co się ze mną dzieje, tak bardzo bola mnie piersi, podbrzusze również ale to norma, nie wiem czy to wynik brania hormonów czy ciąża clo brałam dopiero pierwszy raz i czy jest możliwe żebym zaraz zaszła w ciążę?wiecie jak mam robić kolejny test i zobaczyć jedną kreskę to aż się boje bo bardzi źle to znosze, także prosze napiszcie czy miałyście podobne objawy przy braniu hormonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
hej Agus! ...nie bralam nigdy hormonow ale jak zaszlam w ciazy to tez mnie tak strasznie bolalao podbrzusze i piersi i spuchly jak balony :) ... no ale moze to tez wina hormonow ktore przyjmujesz - wkoncu jakby nie bylo to regulator naszego organizmu - nawet przyjmowany z zewnatrz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×