Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iga22

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW

Polecane posty

Patiana - wysłałam Ci zaproszenie , Surfitko i Marta - Wam wysłałam moje dane na skrzynki mailowe:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooooooo teraz to rozumiem buziaki dla was kobietki teraz możemy gadać o naszych wspaniałych dolegliwościach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra surfitke ankre i marte juz mam . czekamy na kolejną dziewczynkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no niech dzidzia teraz szaleje a po porodzie będzie aniołkiem grzecznym hihi żeby mamusia się nie męczyła :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patiana dziekuje Ci bardzo :D Wiesz słyszałam o tym rozjaśniaczu, nawet już dzisiaj wcześniej o nim czytałam ;p Zastanawiam sie czy go kupić, tylko ze niewiem czy moze sama woda utleniona nie wystarczy.... bo jednak różnica w cenach pewna jest ;p jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko piekny brzusio 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Pozdrowionka p.s Ja tez sie obzarlam w Swieta :P:P:P:P jutro zaczynam spalac :) Podeslijcie swoje dane wysle zaproszenia :D papapap 🖐️ 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę spać, więc stwierdziłam że trochę poczytam co u was. Marta fajnie że dzielisz się swoim szczęściem :-) jak czytam twoje posty to wraca mi nadzieja.🌼 Właśnie mam 15dc i jestem po dawce pregnylu miałam pęcherzyk 29mm i mam nadzieję że pękł. Teraz spokojnie czekam czy będzie @. mama Samiego ja też jestem z okolic Częstochowy i od 7 m-cy chodzę do dr Betchera. Czy wiecie, w jakim czasie po podaniu pregnylu pęcherzyk powinien pęknąć, bo lekarz powiedział żebym starania o dzidzie rozpoczęła od następnego dnia po podaniu pregnylu. A jeszcze jedno pytanie. Jak długo można brać clostilbegit bo ja biorę już 7 miesiąc po 2x1 tab. co 12 godz. przez 5dni. Cieszę się ;-) że był pęcherzyk bo pewnie w następnym cyklu jeśli nie uda się z dzidzią pewnie ze stymulacji nici bo zauważyłam że dominujący pęcherzyk pojawia się co drugi miesiąc. :-p Trzymam za wszystkie kciuki.Dobra to tyle idę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę spać, więc stwierdziłam że trochę poczytam co u was. Marta fajnie że dzielisz się swoim szczęściem :-) jak czytam twoje posty to wraca mi nadzieja.🌼 Właśnie mam 15dc i jestem po dawce pregnylu miałam pęcherzyk 29mm i mam nadzieję że pękł. Teraz spokojnie czekam czy będzie @. mama Samiego ja też jestem z okolic Częstochowy i od 7 m-cy chodzę do dr Betchera. Czy wiecie, w jakim czasie po podaniu pregnylu pęcherzyk powinien pęknąć, bo lekarz powiedział żebym starania o dzidzie rozpoczęła od następnego dnia po podaniu pregnylu. A jeszcze jedno pytanie. Jak długo można brać clostilbegit bo ja biorę już 7 miesiąc po 2x1 tab. co 12 godz. przez 5dni. Cieszę się ;-) że był pęcherzyk bo pewnie w następnym cyklu jeśli nie uda się z dzidzią pewnie ze stymulacji nici bo zauważyłam że dominujący pęcherzyk pojawia się co drugi miesiąc. :-p Trzymam za wszystkie kciuki.Dobra to tyle idę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczki długo nic nie pisałam, bo nic sie u mnie nie zmieniło, nie zmobilizowałam się w końcu iść na te badania chormonalne bo nie wiem gdzi uderzyć :( Nie mogłam znaleźć żadnego gin - endo, a nie wiem czy do samego endokrynologa iść czy nie..... Ale cały czas czytam wasze posty :P A propo wąsika , to tak sobie myśle, że usuwanie laserowe też byłoby chyba dobre i na długo byłby wiodczny efekt. Ja też mam konto na naszej klasie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babulce!:D Pisałam ostatnio o swojej wizycie dokładnie i ............. gin miał rację JESTEM W CIĄŻY!!!!:D dziś robiłam dla pewności trzeci test(każdy po 2dniowej przerwie) i na kazdym 2kreski:D z tym że za każdym razem nie była ona tak intensywna jak ta która ukazuje się jako pierwsza ale ,,ważne że JEST ich dwie !!!! 31ego jade do gina jak kazał w razie pozytywnego wyniku.Jeszcze w pełni to do mnie nie dochodzi!:) A dzięki komu to???? Marthusi która poradziła mi tą klinikę i tego profesora! I to za pierwszym razem po Clo... Cieszę się także,bo już nie czeka mnie to badanie drożności jajowodów z wiadomych powodów;) Marthusia duuuża w tym Twoja zasługa bo gdybym tam nie trafiła nie wiem czy byłabym wogóle i za ile lat mamą:) DZIĘKUJĘ CI!!!! I odezwij się wreszcie do nas!:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do 31 już niedługo ale trochę się też martwie.bo mam ciągle silne bóle brzucha:( nie wiem czy to jakiś czasem nie jest zły znak:O a jakieś 4dni temu miałam tak silny ból że słabłam i gdyby nie lodowata woda na głowę i klatke piersiową pewnie bym już zemdlała no i 3nospy naraz pomogły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia 25 baaaaaaaardzo Ci gratuluję!!!!!! Cieszę się razem z Tobą:) Kolejna PCOwiczka będzie mamą! Taka wiadomosc z samego rana pozytywnie nastawia na cały dzień!!!! A w jakiej klinice się leczyłaś? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pypcia
Tak zgadzam się taka wiadomość z samego rana na pewno daję nadzieję, że będzie lepiej i innym też się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DUNIA bardzo bardzo się cieszę🌻 🌻 🌻 suuuuuuuuuuuuper!!!! ja dzisiaj do lekarza napiszę wieczorem aha widzę ze akcja \"nasza klasa\" działa ja też jestem :) czekam na zaproszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi dziękuję wszystkim;) A klinika to ABOVO w Lublinie.Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj i ja też jestem w Naszej Klasie to info na maila poplosam:P Tyle ze teraz niedostępna N Klasa :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Samiego
Cześć dziewczyny, Dunia - gratulacje !!!!!!!!!!!!!. Cieszę się ogromnie.:) :) :) pati777 - ile płacisz za wizytę, jak często do niego chodzisz? - czy za usg płacisz dodatkowo? Miałaś robioną drożność? Gdzie on przyjmuje? Jeśli zabieg nie pomoże to może bym się wybrała. Wiec jakieś namiary by się przydały. Ja mam mieć teraz laparo, ale póki co nie mam miesiączki. Byłam wczoraj na wizycie - robił mi usg i wykrył torbiel - śr 5 cm. wiec spora. Dał mi luteinę na wywolanie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pypcia
Ja też biorę teraz Luteinę i czekam na miesiączkę a później na laparoskopię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny...Nie wiem na ile jesteście wierzące, ale znalazłam na str. www.mamo-tato.pl modlitwę do św Gerarda-patrona dzieci (w szczególności nienarodzonych); porodu; matek (w szczególności w ciąży) macierzyństwa. Może którejś z Was pomoże... (Moja koleżanka z endometriozą modliła się do ojca Pio -psychicznie jejto pomogło i dzidziusia też urodziła - lekarze dawali jej niewielkie szanse na dziecko i donoszenie ciąży) Może coś w tych modlitwach jest...(????) Co o tym sądzicie? Modlitwa o macierzyństwo z portalu mamo-tato: Dobry św. Gerardzie, potężny orędowniku przed Tronem Bożym, ty który dokonujesz wspaniałych rzeczy za naszych dni, wołam do Ciebie i proszę o pomoc. Ty, kiedy żyłeś na ziemi, zawsze wypełniałeś plany Boże. Pomóż mi, abym ja także zawsze wypełniała świętą wolę naszego Pana. Proś Pana Życia, od którego pochodzi wielkie życie, aby mnie pobłogosławił łaską macierzyństwa i abym mogła wychowywać dzieci Boże w tym życiu i dziedziców Królestwa Jego chwały w życiu przyszłym. Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pypcia
Moim zdaniem trzeba wierzyć że będzie lepiej, przeżywamy w życiu różne skomplikowane sytuacje ale jak mówią "wiara czyni cuda",więc nie można się poddawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) Postanowilam tu do was na chwilke zajrzec . Widze same dobre wiesci . Dunia z calego serca ci gratuluje !!! Mam nadzieje, ze wszystko bedzie u ciebie w porzadku . Uwazaj na siebie teraz bardzo ! JA niestety troche sobie pofolgowałam i teraz muszę lezec w wyrku :( Na szczescie z moim malenstwem jest wszystko w porzadku . Pozdrowionka dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dunia - gratulacje :lol: mama Samiego nie byłam u wielu lekarzy, ale ten wydaje się dość konkretny. Nie miałam jeszcze robionej drożności, ale dr coś wspominał o niej jeśli kolejna próba się nie powiedzie. Jak przebiega sprawdzanie tej drożności, czy przeprowadzane musi być w szpitalu i jak to wygląda? Przyjmuje na Racławiciej i w Kłobucku. Chodzę do niego średnio dwa razy w miesiącu. Za USG nie płaci się dodatkowo i robi je przy każdej mojej wizycie (wizyta 70zł - niedrogo). A i jeszcze telefon 602225918 - wizyta po telefonicznej rejestracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki posyłam wam dane na meila na\" naszą klasę\" oczywiście do tych co mam meila wpisze link ewentualnie swoje dane do wpisania w wyszukiwarce aha linka mnie boi chwilowo nie działa nk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga 21
Haj! Mam pytanie, czy któraś z was brała może metformax? Ja biorę od środy i bardzo się źle po tym czuje. Ogólnie dopadła mnie jakaś handra, mam nudności, boli mnie brzuch i głowa. Czy to normalne? Wy też tak miałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga 21
mam jeszcze jedno pytanie! jest może któraś z was z kielc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×