Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iga22

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW

Polecane posty

czytam wasze wypowiedzi i coraz bardziej dochodze do wniosku że trafiłam na złego gin. przepisuje mi ciągle cyprest, nic innego . to są anty, i co najgorsze zaczynam po nich tyć!!! mówiłam jej o tym to mi powiedziała żebym mniej jadła, po prostu bezczelna. jem mało a mimo to waga wzrasta i jestem pewna na 99% że to po tych tabsach. owłosienie się nie zmniejszyło a ona nadal mi to przepisuje i nie słucha co do niej mówię. w sierpniu mam ślub i boje się że w tym tempie to w sukienkę się nie zmieszczę:( na szczęscie zapisałam się do innego gin na 8 kwietnia mam nadzieję że ta zacznie w końcu mnie słuchać i leczyć. a mam pytanie nie wiecie za co są odpowiedzialne trójglicerydy, bo ta moja gin powiedziała że mam bardzo wysokie i że już na początku jestem zdyskwalifikowana w pewnych lekach bo na nie po prostu nie pójde, ja na medycynie się mało znam ale jeśli któraś z was coś wie na ten temat to prosze o odpowiedź. z góry dzięki, pozdrawiam was wszystkie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Samiego
cześć sonia81- nie okolice Katowic mieszkam pod Częstochową - niestety, pracuję w Częstochowie. Lubie swoją wioskę, las, ładnie jest zwłaszcza jak wiosna, albo jak dzisiaj gdy spadł śnieg, ale mówię niestety, bo w Częstochowie nie ma specjalistów w dziedzinie niepłodności. ja_ biedna oczywiście że będziesz mamą, nie wiadomo tylko kiedy :). Takie skopme okresy też miałam wiele razy, zwłaszcza gdy dluższy czas nie byłam na lekach, ale co się dzieje to ci nie powiem, bo nie wiem basiamm - no to przykro, ale jak przyjedzie to też nie myśl pęk czy nie pękł. Ja ostatnio troche wrzuciłam na luz - pomyślałam sobie: dobra Sami nie będzie miał rodzeństwa szybko, trudno. Ale nie musze się spieszyć. Pośpiech i tak nic nie da. Po świętach zaczyna mi się okres 2 miesięcy gdy nie będę miała czasu na myślenie o swojej niepłodności - może i dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
dunia25 no to mnie załamałaś! ja też miałam wycinany wyrostek!!! :( i to na dodatek przez pomyłke bo lekarz psotawił zlą diagnozę! tak naprawde to miałam atak kamicy nerkowej... no wszystko! po prostu wszystko wskauje na to że nie bede miala dzieci... nie chce mi sie zyć... to taki niesprawiedliwe! jakies małpy wyrzucaja wlasne dzieci na smietnik, bzykaja sie z kim popadnie zachodza w niechciane ciaze po czym te biedne malenstwa zyja w rodzinach patologicznych albo trafiaja do domu dziecka a dziewczyny ktore naprawde tego chca, marza o dziecku, prowadza normalne zycie, maja kochajacych partnerow ktorzy mogliby byc wspanailymi ojcami... nie moga zajść w ciaze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
dunia25 napisz prosze na czym polega ta inseminacja! brzmi strasznie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biedna wyluzuj bo z takim podejściem to nie zajdziesz daleko.Po pierwsze to po wyrostku nie stajesz się bezpłodna tylko podczas takiej operacji najczęściej po tej stronie czyli prawy jajowód może być nie drożny ale nie musi,a z jednym też możesz być matką,zrób tak jak ja badanie drożności jajowodów tylko aby prywatnie bo tak to się ocierpisz gdyż jest to bolesne a prywatnie masz znieczulenie i nic nieczujesz tylko odlatujesz na 10min;) ja z mężulem próbujemy już 8mies i też nieudaje się....w sobote się okaże czy gina przypuszczenia się sprawdzą że możliwe iż jestem w ciąży czy nie. Głowa do góry zacznij się leczyć albo poszukaj dobrego specjalisty ginekologa najlepiej w jakiejś klinice leczenia niepłodności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inseminacja to taki rodzaj zapłodnienia nie mylić z in vitro koszt 5oozł Lekarz po odebraniu od męża nasienia jakoś tam laboratoryjnie nie wytłumaczę fachowo:D wybiera te najlepsze plemniki jakoś tam je ulepszają chyba i w odpow.momencie że tak się wyrażę najprościej wstrzykuje zasadza itp to nasienie tam gdzie potrzeba:D wszystko chwilowe i bezbolesne i tak zachodzisz w ciążę lekko wspomagająco :D Oczywiście nie ma 100% pewności że odrazu się uda ale zwykle to najpewniejszy sposób ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
mama samiego, dzięki za słowa otuchy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
dunia25 dziekuje za szybka odpowiedz bo sie tak zestresowalam wlsanie ze juz mojego chlopa chcialam zameczyc telefonicznie wylewajac mu lzy do sluchawki:p a powiedz mi jeszcze taka rzecz czy w razie niedroznosci jajowodu mozna go jakos "udroznic' ? czy tylko te metody inseminacji i in vitro zostaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostają tylko te metody inseminacja przy niedrożnym jednym przy obu juz tylko pozostaje in vitro:( Tego wczoraj się dowiedziałam w klinice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paullla22
dawno mnie tu nie bylo odebralam wyniki mam wszystkio w normie tylko ciut za niska glukoze ale ZA WYSOKI TESTOSTERON, to chyba dlatego ten tradzik co? mam tak: testosteron 90.0 a powinno byc ng/dl 10.0-75.0 i co teraz ? co o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
nie wiedziałam ze przy obu niedroznych jajowodach cos sie jeszcze da robic... mysalam ze juz wtedy jest "po ptokach" ;) fajnie to slyszec - choc sama osobiscie jeszcze nie wiem jak jest ze mna ale lepiej wiedziec wszystko wczesniej. a nie orientujesz sie ile kosztuje in vitro? a! i zyce Ci z calego serca OWOCNEJ inseminacji:D :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
paullla22 ja Ci nie pomoge bo sie na tym nie znam. specem tutaj jest pierniczek. Ona tu rzadzi i wymiata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny byłam dziś u lekarza, który ostatecznie pozbawił mnie złudzeń. PCOS w całej rozciągłości, z książkowymi objawami. Zabrzmiało jak wyrok. Wiem, że tak nie jest, że da się z tym żyć przy odrobinie szczęścia mieć dzieci. Liczę że i mnie się uda, że moje 33 wiosny na karku nie będą zbytnią przeszkodą..... Póki co zapisał mi DUPHASTON który mam łykać 2 razy dziennie. Jak pojawi się @ (której nie miałam od 5 grudnia) to zaczynam liczyć dni cyklu i między 10 a 12 mam się zgłosić na USG, żeby zobaczyć, czy mojej jajniki jakoś zareagują, czy będzie trzeba zaaplikować coś jeszcze. Jednym słowem, chyba normalka przy PCO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorim
Czesc dziewczyny Jak na razie mialam dzis pobierana krew na hormony, zaczelam brac luteine na wywolanie okresu, ktorego nie mam od stycznia:( jesli chodzi o niedroznosc jajowodu, to mozna go udroznic- poprzez laparoskopie:)lub badaniem na droznosc jajowodow, nie zawsze sie to udaje jednak warto sprobowac i z gory nie przekreslac draznosci swojego jajowodu!mam pytanie czy jesli ma sie niedrozny jajowod ma sie tego jakies objaw, czy to dopireo wlasnie wychodzi poprzez badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anik28
Cześć czy ktoś mógłby polecić mi dobrego ginekologa-endokrynologa w woj. śląskim. Też mam PCO i niedoczynność tarczycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paullla22
co ja mam zrobic ? mam wyniki ale tak czekac? kurcze moze by cos zrobic dla siebie ? dieta??? akle jaka? co moge jeszcze zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko mnie też zastanawia ta druga faza cyklu, czemu jest taka krótka :o Patianko leczyłam się i nadal leczę u pani profesor Warenik. A jaką miałaś operację? Leczenie farmakologiczne nie przynosiło efektów? ankra50 dziewczyny na pewno polecą Ci dobrego specjalistę, powodzenia :) zaciecha ja myślę, że nie ma co czekać i już teraz powinnaś odstawić tabletki anty. vivaitalia wychodzi na to, że trafiłaś na mądrego lekarza, a to już połowa sukcesu! Słuchaj się lekarza i nie bierz tabletek anty! Let, chłopiec, super :) A jak Twoje samopoczucie? Co do Pani Prof. Warenik, to ona faktycznie często mówi o operacjach, ale np u mnie leczenie farmakologiczne spowodowało powrócenie naturalnych cykli i owulacji. paula teraz koniecznie powinnaś brać lek, który obniży testosteron, ja przyjmuję Verospiron (spironol) U mnie wiele się dzieje, ciągły brak czasu, ale wczoraj odebraliśmy klucze od własnego M-3 :) Po świętach zaczynamy remont :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik81 myślę,ze Ligota będzie najodpowiedniejsza jeśli chcesz iść państwowo,najprawdopodobniej szybko się wezmą za Ciebie dając skierowanie na oddział w celu porobienia wszystkich badań:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Samiego
Cześć korzystając z okazji już teraz wszystkim wam chciałam złożyć życzenia świąteczne: Radości, zdrowia, optymizmu, smacznych potraw i miłych spotkań z rodziną i znajomymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, życzę Wam wesołych i spokojnych Świąt. Radości, zdrowia, miłości i nadziei ... Życzę Wam, żeby ta nadzieja i miłosć, którą tutaj rozdajecie wszystkim załamanym i podupadłym na duchu wróciła do Was ze zdwojoną siłą. Aby spełniły się Wasze marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!życzę Wam wszystkim zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości, radosnego, wiosennego nastroju (mimo opadów śniegu :)) ) , serdecznych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół oraz ... mokrego Dyngusa ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy Wielka Noc nastanie Życzę Wam na Zmartwychwstanie Dużo szczęścia i radości, Które niechaj zawsze gości W dobrym sercu, w jasnej duszy I niechaj wszystkie żale zagłuszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również życzę wszystkim Zdrowych Wesołych Świąt Wielkiej Nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych życzę Wam wiosny, wiosny, wiosny!!!... pękających pąków krokusów i przebiśniegów, topniejących śniegów, ziemi, która zaczyna pachnieć, słońca, które nie tylko świeci ale i grzeje. Wiosny w przyrodzie i wiosny w życiu rodzinnym, w miłości i na koncie bankowym... :D ...no i spełnienia najskrytszych marzeń - wiadomo jakich :) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markotko klinowa resekcja jajników w grudniu 2007 nadal brak owulacji ps. dostałam coś co powinno przypominać okres ale nawet plamieniem trudno to nazwać na tyle pomogły mi leki, czy to można nazwać okresem? dziewczyny!!!! z okazji świąt życzę wam aby spełniły sie wasze wszystkie marzenia!!!! i przede wszystkim zdrowia zdrowia zdrowia i dzidziusia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markotko tak leczenie nie przyniosło efektów więc poszłam na całość;) nadal się u niej leczę ... chyba do końca życia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Markotko, dzięki za radę.Nie jesteś pierwsza, która pisze mi,że mam od razu odstawić tabletki. Cały czas nad tym myślę.Myślę jednak,że poczekam do sierpnia, spokojnie wyjdę za mąż, bo już teraz jest dużo załatwiania i nerwów. Może jak będę wiedziała, że wszystko związane ze ślubem jest pod kontrolą wezmę się za siebie. Mam mętlik w głowie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, jeszcze jedna sprawa.Biore tabletki anty już ładnych kilka lat.Teraz Yasmin. I mam mały problem. Bardzo rzadko mam ochotę na sex!! Nie tylko na tych tabletkach.Wcześniej brałam Minulet i Mercilon i też lipa. Jak miałam miesiąc przerwy w łykaniu pigułek, to mój narzeczony był bardzo pozytywnie zaskoczony :) Głupio mi o tym pisać,ale po prostu naprawdę chciałam się kochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego Alleluja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaciecha pociesze sie ja tez mam taki problem z tą ochotą na....:) nie jesteś sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×