Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iga22

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW

Polecane posty

Gość Olenka666
Wiecie co Wam powiem - chyba jestem najmłodsza na tym forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenka666
A_psik, a Ty dasz popatrzeć na siebie? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
hej dziewczynki. wysłałam już zaproszenia tym, które się już ujawniły. mam już 4 koleżanki z forum - fajnie! bardzo sie cieszę. miło Was zobaczyć. wszystkie jesteście bardzo ładne-naprawdę. widać ze pco Wam nie straszne;) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest zgadzam sie z e surfitką :) ale naprawde jestem pod wrazeniem takie laski i wszytkim tak ładnie z oczu patrzy :))) super poprawił mi sie humor chodziarz ta wredna @ znowu przybyła;\ no ale prosze zapomnialam o tym siedząc i paplając z wami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenka666
I jeszcze jedno.. :) stwierdzam, że kobiety z PCOS są ładniejsze :D hehe... Ale się rozpisałam-normalnie wena jakaś czy coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenka666
Patianko, a mi się @ skończyła :) tzn.. plamienie, które trwało 5dni po 7dniowej @.. Razem dało 12 dni :( :( no, ale już koniec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
oleńka dowaliła! "kobiety z pco są ładniejsze!" tak! no pewnie! i tak właśnie mamy myśleć -pozdrawiam moje nowe psiapiółki z forum:*** Martę, Patianę, Oleńkę i Luccynę. ale fajne jesteście! ale się cieszę że Was widze:) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenka666
A_psik jestem w 100% pewna, że przesadzasz ukrywając się, ale nie nalegam. Każdy ma prawo do swojej prywatności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23latkapco
Surfitka tak ci zazdrosze twojego maleństwa. Ale zajebiscie sie ciesze ze juz za kilka tygodni " bedziesz je tulić" Gratuluje juz poraz trzeci:) Choineczko my jestemy tu po to by sie wpierac i wymieniac doswiadczeniami i o to w tym chodzi. By być razem. A tak na marginiesie kazda z nas ma sobie cos do zarzucenia:( I kazda z nas ma wsobie cos pieknego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto mnie wlasnie zaprosil? z Wroclawia? :) 23 latko i na ciebie przyjdzie ten dzien :) A dziewczyny super jestescie, naprawde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
ja też mam takie plamieńa Oleńko. tygodniowe tylko przed okresem... a tym razem po plamieniach nie dostałam@!!! ...pierwszy raz od ZAWSZE... nawet kropelki @ !!! ...choroba mi się pogłebia czy ciąza?? zawsze moj okres byl regularny co do dnia!! nigdy se nie spozniał...nie wiem o co come on...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olenka ale ja juz jestem po klinowej resekcji jajników i staram sie o bobo zero zabezpieczeń po slubie ostra walka jelsi do czego czasu nic;( w grudniu bylam operowana i jakos mi cykle nie wrocily jestem na clo obecnie i tylko na tym ale tez wiele tabów juz 'Pochłonęłam" typu estrofem czy duphaston z tego wszystkiego mialam dosyc brania leków i poddalam sie resecji ( mialam nadzieje ze wszystko wroci do normy/...) a tu znowu stymulacja lekami bleeeee.no i jak narazie zero efektów..... ps wczesniej bralam luteiny i anty to mi dawal glupi konował plus glupia diana (rok czasu brania) i efekty uboczne typu zmutowana macica;\ i jeszcze musialam ja doprowadzic do stanu uzywalnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenka666
Powiedzcie mi czy orientujecie się cóż to jest tyłopochylność macicy albo pochwy - najgorsze to, że nie pamiętam czego mam tą tyłopochylność.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23latkapco
Surfitka ja jestem z wroc i to ja cie zaprosiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenka666
Ja biorę od dwóch tygodni Diane.. Nie wiem no.. Zobaczymy. O dziecko jeszcze się nie staram.., bo matura dopiero przede mną.., no ale wiadomo, że za pare lat będę chciała mieć takie słodkie maleństwo :) a w jaki sposób objawiło się to zmutowanie macicy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olenka to byl skutek uboczny tego leku plus 6 kilo wiecej:) ktore trzeba bylo gubic po drodze. ja bym tego nie brala i wiem ze dziewczyny sa tu przeciwne temu!!!! porozmawiaj z lekarzem i ciesz sei ze tak szybko miałaś zdiagnozowane pco to działa na plus u ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenka666
Dziękuję Ci Astat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choineczka22lata
do Olenka666 chodzi Ci o tylozgiecie macicy:) to nic zlego... tez to mam... to tylko taka wada "kosmetyczna"... nie grozna, pewnie odziedziczylas ja po mamusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenka666
Patiano, rozmawiałam z moją gine.. Kurcze no.. Biorę Diane o 19, żeby nie jeść po tym. Bo lek ten ma do siebie to, że wzmaga łaknienie. Jak do tej pory nie zauważyłam żadnych innych objawów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUCCYNA
Olenka666- nie łykaj tego swinstwa!!!!!!Tyle juz czytałam ,ze w zyciu bym tego nie połknela!!! A WIECIE CO Z TEJ RADOSCI ,ZE WAS WIDZE WZIEŁAM PIERWSZ A TABLETKE METFORMAX5OO !!! JESTESCIE WSZYSTKIE TAKIE ŁADNE ,ZE AZ CHOLERA MNIE BIERZE ,ZE TO PASKUDZTWO SIE NAS CZEPIŁO BRR! REPETYTORIUM- ZAWSZE MILE WIDZANE SA NOWE SUPER LASECZKI!!! KIEDYS MUSIMY SIE WSZYSTKIE GDZIES ZJECHAC I SPOTKAC BO OD TEGO MONITORU TO JUZ MI OCZY WYSIADAJA...ALE JESTESCIE DLA MNIE JAK NARKOTYK TYLKO WSTANE I BIEGNE ZOBACZYC CO NOWEGO TU U NAS:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choineczka22lata
ja tez mam Diane zapisana... ale @ nie przychodzi.... gdzie ona jest?!? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
czy ciązy MUSZĄ toważyszyć mdłości???? czy jakaś doświadczona mama mnie oświeci;) ?? mówię Wam laseczki, że zaczynam sie denerwować ;0 ...tego że pogarszają mi się objawy (zanikł mi okres! - to moje głowne zmartwienie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23latkapco
dziewczyny ja tez mam brac diane ale jeszcze mnie ginek do endokrynologa wysyła by wszystko potwierdzić. Kurcze fajny ten mój gin i chyba nie mam wyjścia jesli kaze brac zaufam mu:) Jak bedzie coś nie tak przestane brac i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23latkapco
dziewczyny ja tez mam brac diane ale jeszcze mnie ginek do endokrynologa wysyła by wszystko potwierdzić. Kurcze fajny ten mój gin i chyba nie mam wyjścia jesli kaze brac zaufam mu:) Jak bedzie coś nie tak przestane brac i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
23latkapco zaprosiłam Cie ale Ty mnie nie chcesz;) Oleńka też ma to tyłozgięcie wiecie co - ja to pco mam chyba po mamusi. ona mnie urodziła po 13 latach starań o mnie... zreszta wszystkie choroby po rodzinie pozbieralam ja!!! :) ...normalnie czuje sie dumna... :p co myślicie o tym zaniku mojego okresu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23latkapco
dziewczyny ja tez mam brac diane ale jeszcze mnie ginek do endokrynologa wysyła by wszystko potwierdzić. Kurcze fajny ten mój gin i chyba nie mam wyjścia jesli kaze brac zaufam mu:) Jak bedzie coś nie tak przestane brac i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biedna zrob sobie testscior olenka owszem diana zlikwidowala zewnetrzne problemy ( wylazly mi takie 3 wstretne pryszcze na twarzy i pol roku sie trzymaly) ale tez przybralam na wadze i wcale wtedy duzo nie jadlam tez jadlam na noc ten lek a jesli chodzi o hisutyzm czy masz z tym duzy problem /?? pisalam kilka stron wczesniej ze ejst super krem na to !!! firmy sally hansen jakos tak . jesli masz tylko ciemniejszy meszek nad warga to bedzie dla ciebie rewelacja !!!! ja go stosuje od pol wieku:) i jest super jedno opakowanie starzca na bardzooo dlugooo an jesli macie z hirsutymzem wiekszy klopot to trzeba poprostu uzywac tego kremu czesciej i robic poprawaki zaznaczam ze jest krem do wybielania wlosow na twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×