Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iga22

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW

Polecane posty

Rety babulce nie nadążam dziś za wami tyle stron mam do czytania od południa :D a z waszymi profilami już się pogubiłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choineczka22lata
:( jak mam sie usmiechac, skoro wszystko mi sie wali... Wy jestescie pelne radosci, piekne, usmiechniete... a ja brzydka i baaardzo samotna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostalam wszystkie zaproszenia, dziekuje serdecznie:) nie wiedzialam ze nowe kolezanki tak podniosa mnie na duchu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
hej Dunia! dawaj swoje namiary! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
choineczka22 - nie smuć się! masz dołka i tyle! ty tez pewnie jestes piekna tylko dzisiaj masz gorszy dzień. dlaczego czujesz sie ssamotna sokro wkoło nas tu tyle! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choineczka pokaz sie i tyle..i glowa do gory. Dunia, juz widze przyjelas moje zaproszenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUCCYNA
Choineczka22 daj link bo jeszcze Ciebie nie mam... I przestan sie dołowac bo zaraz ....tez sie tak czułam od południa ale jak zaczeła sie zabawa na naszej-klasie to humor mi sie poprawił :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenka666
Zniknęłam na jakąś godiznkę i o, proszę :) tyyyle do czytania mam :P jakie z nasz szczęściary, że mamy siebie :) Choineczko, będzie dobrze! Nie smuć się! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki nie nadążam z przyjmowaniem zaproszonek hihi :P ;) dzięki wszystkim laskom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
no własnie choineczka dawaj namiary! my sie wszystkie ujawniłysmy! zaraz Cie ocenimy jaka z Ciebie "brzydula" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUCCYNA
SURFITKA- zauwazyłas ,ze jestesmy tu najstarsze .... tak to same "małolatki" tylko sie nie denerwujcie na mnie to tak z sympatii te "małolatki":):):)hahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenka666
A ja najmłodsza :) :) ale dobrze mi z tym, bo ostatnio wszędzie uchodzę za starszą i w ogóle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
oj zaraz małolatki! mamy takie same problemy jak Wy, te same zmartwienia, czyli jesteśm tak samo doświadczone "przez życie" a to znaczy ze jestesmy w jednym wieku ;p ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapytam odrazu bo widzę,że co niektóre z was mają coś takiego:) przy imieniu na naszej klasie robią niektórzy ozdobniki serduszka itp a ja nie mam pojęcia jak to się robi:P może mnie któraś oświecić?????? pliissss :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenka666
Duniu25 wystarczy, że skopiujesz to, co jest np u mnie i wkleisz do siebie :) i po bólu :D zaznaczasz -> ctrl C -> klikasz tam, gdzie chcesz to wstawić -> ctrl V i już jest :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUCCYNA
Patiana co to za Kitka? nie znam jej? A CHOINECZKA 22 TO ZACZYNA MIEC U NAS PRZE.....RANE....:(:( CHOINECZKA22 GDZIES TY????????????????? ach! WIEDZIAŁAM ,ze sie oburza za "MAŁOLATY" ale jestescie rozkoszne..haahaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenka666
Luccyno, ja jestem dumna z "małolat" :D ..a tak a propos - gdyby powiedział mi to jakiś facet, to bym mu powiedziała, że jak mu 'mało lata' niech sobie rozhuśta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenka666
Luccyno, ja jestem dumna z "małolat" :D ..a tak a propos - gdyby powiedział mi to jakiś facet, to bym mu powiedziała, że jak mu 'mało lata' niech sobie rozhuśta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dunia ale
ty jestes sliczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choineczka22lata
hmmm... no wlasnie jest problem, bo ja ostatnio usunelam swoj profil... ale mam inny... jak chcecie to sie wpisujcie, a ja postaram sie go troszke zmienic pozniej :P http://nasza-klasa.pl/profile/12775975

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
hahahaha! nie słyszałam tego tekstu! ale fajny! musze go zapamietac! :) ilez tu można sie ciekawych rzeczy doweidziec, ...nuaczyc ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietka z pco która sie wcześniej wypowiadała i przesyłała nam dietke;) oj kobiety kobiety skoro choineczka nie chce sie ujawniać to może ma powody... więc poczekamy zobaczymy może już wkrótce da nam linka do siebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUCCYNA
No juz dobrze OLENKA 666 przeciez ja to tak z miłości do WAs a nie ze złości:):):):):):):):) ja chciałabym miec te 20-25 lat bo wowczas nie wiedzialam i nie mialam tego cholernego pco!!!!!!!!!!!!!!! No juz sie nie dassajcie na mnie:_D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
choineczka- ale masz\ profil! buaaaahhhhhaaaa!!!! :) :) :) no widzisz - masz poczucie humoru a to znaczy że jesteś fajniusia... odnawiaj SWÓJ to bedziemy miec nowa fajna kolezanke a nie jakas piggi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ja spadam do wyra kobiety bo jutro czeka mnie kolejny wspaniały dzień w pracy:) lucynka wcale nie wyglądasz na swoje lata ja bym ci dala te 25:) buziaki dla wszystkich i do usłyszenia już widzę ile jutro będzie do poczytania;) ps. jeszcze takiego szału wypowiedzi na tym topiku nie pamiętam :) a w sumie też za długo sie nie udzielam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×