Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iga22

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW

Polecane posty

Pozwolilam sobie obejrzec wasze zdjatka na naszej klasie. Fajne jestescie dziewuszki:) pozdrawiam was wszystkie. Ja mam dzisiaj dolka:( caly dzien spedzialam z moich najdrozszym a teraz jestem sama w domku:( jakos mi tak przykro:( czuje sie okropnie taka brzydka itd, mam nadzieje ze do jutra przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 latko ja wywalilam dianae sama bez konsulatacji z lekarzem po 10 miesiacach brania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
no to narazie "cierpliwie" JESZCZE poczekam na ten okre ale już go raczej nie dostane... w sumei to oprocz tego zaniku to nie mam innych objawow. moj chlopak mowi ze mam inne ciało w dotyku... no i napady na jedzenie. normalnie wszystko bym jadła a z natury jestem niejadek na maxa... za jakis czas Was poinformuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUCCYNA
SUPER NOWOSCIA JEST SYNDI-35 tak dzisiaj sie dowiedzialm bedac u lekarki ale jeszcze nic nie wylukałam na necie o tych tabletkach a ponoc to sa na te cholerne objawy (tradzik,hirsutyzm,nadwaga) Wiec robcie jak chcecie....zeby nie bylo ,ze wiedzialam a nie mowilam....Aha! SURFIKA I ASTAT -nie moge zakumac ktora to ktora!? Ale mam jazde na naszej-klasie z WAmi:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
patiana! a ile kosztuje ten krem-cudo? drogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kogos z Piotrkowa wlasnie zaprosilam :) ja iedna, zrob test po prostu. jak najbardziej to moze byc ciaza, ktora u kazdej kobiety jest inna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok 34 zlote najlepiej isc do dobrej drogerii albo zamówić w necie ja kupuje w drogerii sephora ale i w aptekach można go spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
cześć 23latkapco! wkońcu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choineczka22lata
zalamka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
no hej surfitka! zaraz przyjmuje Cie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUCCYNA
EVELINKA_86!!!! Czyz bys oszalała!!! co to za tekst;brzydka! Normalnie zaraz sie znow zdenerwuje...dawaj link na naszej -klasie i nie gadaj bzdur!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
pierniczek właśnie Cie zaprosiłam:) zastanawiłam się właśnie jak wygląda dziewczyna, która tu tak wymiata na forum;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogladam wasze zdjecia..Olenka, ale 77 nie mam szans teraz ;) A co wloskow na udach no to golenie lub depilacja.. wiecie co wydaje mi sie ze mi teraz w ciazy ciensze sie zrobily. Tak patrze na rece, bo na nogach gole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
surfitka a w którym jestes miesiacu? długo sie starałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
surfitka a w którym jestes miesiacu? długo sie starałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 tc juz trwa, czyli osmy miesiac i staralam sie w sumie 5 lat. Ale z reguly na szczescie wszystkim sie szybciej udaje, ale ja sie ociagalam ze stymulcja, robilam sobie przerwy w dazeniu do macierzynstwo i dlatego tak wyszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
no to gratuluje surfitko!!! normalnie super!!! a wiesz już jakiej płci jest maleństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenka666
Ajj.. Powiesz szczerze - miałam więcej, ale kiedyś usiadłam i pokasowałam. A ostatnio znów coś niecoś wgrałam i tak jest ich troszkę.. :) Yhh.. Depiluję, depiluję.. Ale to jest uciążliwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUCCYNA
Czy Astat gdzies jest? bo juz chyba wszystkie Was mam u siebie u znajomych... a jak nie to zapraszam www.nasza-klasa.pl/profile/11070857 SURFITKA GRATULACJE!!! MOJA CÓRKA TO JUZ BY SIE DO POMOCY PRZY BAWIENI NADAŁA...:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
no to super że dziewczynka! super. to daj znać po usg co i jak! :) dobra ja na dzisiaj spadam. dobrej nocki życze wszystkim.papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pisalam ci ze super z niej dziewczynka :) I przydalaby sie taka pomoc ;) Moze moja przy drugim bedzie pomagac? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choineczka22lata
nikt mnie nie slyszy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choineczka, @ przyjdzie pewnie wkrotce i nie zalamuj sie. Z usmiechem napwno ci do twarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
no jednak nie ide spac. nie moge sie od was oderwac:p evelinka wysłałam zaproszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×