Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iga22

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW

Polecane posty

Agula, owszem luteinę na wywołanie, ale 10 dni po dwie tabletki - ja dopochwowo, okres pojawił się trzeciego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak pisze Ola, ale @ ma prawo pojawic sie do 2 tygodni po odstawieniu. Ja bralam raz dziennie pod jezyk przez 10 dni. Ankra, oj cos mi sie wydaje ze ten przerosniety pecherzyk cie meczy. :( Ciekawe jakie beda jutro wyniki hormonkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie... pęcherzyk... Ankra - wyniki na pewno nie będą złe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie... pęcherzyk... Ankra - wyniki na pewno nie będą złe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie... pęcherzyk... Ankra - wyniki na pewno nie będą złe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niezła multiplikacja czasem na tym topiku wystepuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) zawsze jak tutaj coś napiszę zaraz pojawiają się przyjazne głosy :) DZIĘKUJĘ WAM :)) to chyba najbardziej podbudowuje w tym wszystkim... A ostatnio mam dołka - bo ileż może boleć to coś...i z przytulanka nici...mój narzeczony raczej nie jest szczęśliwy z tego powodu...podziwiam go za wyrozumiałość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mnie pociesza że jak napisze co mnie trapi to dostane i fachowa odpowiedź i słowa otuchy :) po to tu jesteśmy dla siebie nawzajem :) odliczam dni do testu..... ale staram się nie nakręcać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania31
Dobry Wieczór Dziewczynki. U mnie jak na razie ok, biorę GestoMikron10 na wywołanie @ brała któraś z Was ten lek? Ja do tej pory na wywołanie brałam Luteinę podjęzykowo.Dziś trochę kuje mnie jajnik prawy chyba lek zaczyna działać. Mam brać do czwartku bo to przez 5 dni się bierze. DHEAS i 17 OHP jeszcze nie robiłam Ogólnie to u mnie w mieście to te badania prywatnie to DHEAS kosztuje 38 zł i 17OHP 33zł. Trochę drogo no i trochę się czeka bo około 2 tygodnie bo analizy robią w innym mieście. Nie ze wszystkim hormonami tak się czeka ale z tymi akurat tak. Na wolny testosteron czekałam prawie 3 tygodnie, a testosteron całk miałam już tego samego dnia. Słuchajcie ja pewnie po tym gestomikronie dostane pod koniec tego tygodnia albo w przyszłym @ i się zastanawiam w jakim dniu cyklu mam zrobić 17OH i DHEAS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zgadzam sie z tym ze przepisanie lekow anty jest dla lekarza najprostszym rozwiazaniem. Wszystko zalezy od tego czego oczekujemy. Lekarz do ktorego chodze wiem ze jest specjalista w tej dziedzinie i wiem ze przepisanie przez niego tabletek anty nie bylo najprostszym rozwiazaniem. Faktycznie jezeli chodzi sie do pierwszego lepszego lekarza ktory swoja pacjentkę ma gleboko w d... i nie zna sie na tym co robi moze tak byc. Jednak nie dla kazdego tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zgadzam sie z tym ze przepisanie lekow anty jest dla lekarza najprostszym rozwiazaniem. Wszystko zalezy od tego czego oczekujemy. Lekarz do ktorego chodze wiem ze jest specjalista w tej dziedzinie i wiem ze przepisanie przez niego tabletek anty nie bylo najprostszym rozwiazaniem. Faktycznie jezeli chodzi sie do pierwszego lepszego lekarza ktory swoja pacjentkę ma gleboko w d... i nie zna sie na tym co robi moze tak byc. Jednak nie dla kazdego tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zgadzam sie z tym ze przepisanie lekow anty jest dla lekarza najprostszym rozwiazaniem. Wszystko zalezy od tego czego oczekujemy. Lekarz do ktorego chodze wiem ze jest specjalista w tej dziedzinie i wiem ze przepisanie przez niego tabletek anty nie bylo najprostszym rozwiazaniem. Faktycznie jezeli chodzi sie do pierwszego lepszego lekarza ktory swoja pacjentkę ma gleboko w d... i nie zna sie na tym co robi moze tak byc. Jednak nie dla kazdego tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki - dzięki za wsparcie. Pierniczku ten zabieg mam mieć robiony w szpitalu w Częstochowie na Mickiewicza. Termin dlugi czy krótki? Ale mówie, że uwierzę że się uda go zrobić - dopiero po tym jak się obudzę- bo do poniedziałku może się jeszcze wydarzyć dużo rzeczy. Jak może sobie przypominasz ja na laparo idę od stycznia i zawsze coś się wydarzyło - a jak już raz miałam skierowanie i termin to się przeziębiłam, a potem jelitówka. Ale masz rację faktycznie trochę się obawiam - nie wiem może tego że się nie obudzę (powiedziałam Michałowi, że ma znaleźć dobrą mamę dla Samuela :) ), albo że coś sknocą . No nic pożyjemy zobaczymy. Wolę zaryzykować niż żyć w takim ciągłym zawieszeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze mamo samiego nie uprawiać czarnowidztwa! wszystko bedzie dobrze, obudzisz się i nie ma innej możliwości prosze nawet tak nie mówić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) mam dzisiaj wizyte u lekarza okropnie sie boje co ciekawego mi powie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby tak ale......no wlasnie zawsze jest jakies ale:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma zadnego ale, juz ci pisalysmy że pco to nie wyrok, jest nas duzo i jakoś dajemy rade, nie ma co się nastawiać jakby to miało byc najgorsze co cię spotka sa gorsze choroby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Samiego nie bajaj się tu nam :) ale wiadomo,że się denerwujesz,jak miałam iść(już ze skierowaniem)na badanie drożności jajowodów też bałam się tego jak to lekarz powiedział,że odlecę na 15-20min i nic nie będę pamiętała:D że coś się stanie ale w porę okazało się że stymulowanie zakończyło się sukcesem i ciąża:) a ja wczoraj byłam wieczorem na izbie bo się mąż zdygał i mama a niepotrzebnie powiedziałam że mam gule za uchem i zrobila się druga a to powiększyły mi się tak węzły chlonne nie wiem czego,wymacała mnie:D lekarka i faktycznie ale trzeba by zrobić morfologie z wymazem i jeśli bolą przy dotyku znaczy że stan zapalny jakiś mogę mieć,wypytała czy mam styczność z psami,kotami itp i obserwować czy się powiększają jeszcze,sama jestem ciekawa z czego to.. :) Odstawiłam tę nospe forte za zgoda lekarza i znów zdarzają mi się bóle :O ale co dziwne tylko w nocy i rano po przebudzeniu potem samo przechodzi,dziwne prawda?wychodzi na to,że nie powinnam leżeć za dużo:D Basiamm,Mama Samiego,Surfitka,Pierniczek,Ola_K-P,Ankra,Astat,Kitka,Fafforek,A-Psik,Lilka,Oleńka,Sonia i nie wiem kogo pominęłam a zaginiona Lucynka:O 👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dunia tez przesylam buziaki i wogole wszystkim dziewczynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprostu mam pewne obawy ktore nie daja mi spokoju..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania31
Cześć dziewczynki. U mnie dziś piękna pogoda, tak jest od 4 dni. Tyle tylko że od paru dni boli mnie ząb, najgorsze że to górna jedynka, ponoć do leczenia kanałowego. Dziś idę do dentysty po południu, trochę się boję. Ale w końcu muszę iść bo te bóle są męczące, wypiję coś za gorącego albo za zimnego i już boli, w dodatku promieniuje mi to na bok na szczękę i dziąsła. No ale mam nadzieję że wszystko dobrze będzie. Ja dziś przedostatni dzień biorę GestoMikron, jajnik przestał mnie kuć jak na razie. Nie wiecie może w jakim dniu cyklu można zrobić DHEAS i 17OHP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po zrobieniu wszystkich badan na hormony,stwierdzeniu PCO i po tym jak lekarz skaskowal mnie za dwie wizyty - za badanie 130 zl. za interpretacje wynikow 100 zl przepisal mi DUPHASTON na wydluzenie cyklu II fazy bo tez mialam z tym problem. a na temat pco powiedzial : z tym mozna miec duzo dzieci, nie leczymy tego bo z genow nie da sie tego wypedzic ;o to po co te badania ? mam szukac innego lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dostałam @ w 19dc i kapa po 3 dniach brania luteiny dziś mam 2 d@ i pani doktor kazała mi odstawić luteinę i jutro tj . 3 dnia przyjechać na usg a że jutro będą juz najprawdopodobniej wyniki badań męża więc będę wiedziała czy będzie w tym cyklu clo no i nawet nie wiedziałam że tak szybko wszystko- niespodziewniawie przyszła@ ale co tam byle do jutra napisze co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola K-P HMM..ZAWSZE LEPIEJ BYC PRZEZORNYM NIZ PUZNIEJ ZAWIESC SIE I MIEC ZLUDNE NADZIEJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ogolnie boje sie ze nie bedzie wszystko ok ze to nie jest takie proste jak sie wydaje......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przezorność a niepotrzeba panika to różnica, poza tym przezornie to się człowiek kontroluje a nie niepotrzebnie nakreca w spirale strachu, takie myslenie ci w niczym nie pomoże a tylko niepotrzebnie się dołujesz, a jak się stresujesz to szanse na powodzenie leczenia sa mniejsze bo wzrasta to i owo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh hej Dziouszki!! ależ się tu wydarzyło!! a tylko jeden dzień mnie nie było!! Ale to dobrze :) Przynajmniej wiem, że zawsze jesteście :):) :P Ola K_P ciągle trzymam kciuki:) Ankra wyniki będą ok :) Mamo_Samiego!! nie myśl tak źle!! złe myśli zawsze przyciągają złe wydarzenia... dlatego myślimy pozytywnie!! :) Dunia :) dzięki :):) a co to Ci się dzieje z tymi węzłami?? Buziaki dla wszystkich Dziewczyn 😘 A teraz pytanie:) Bolał mnie jajnik 3 dni temu. Wczoraj zobaczyłam śluz jak kurze białko. Czy to oznacza owulację?? czy nie?? wogole się na tym nie znam :( a te domowe testy na owulację to na czym polegają?? tzn. robi się je codzień czy jak?? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×