Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iga22

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW

Polecane posty

dunia kochana napisz jak najszybciej i trzymam kciuki zeby wszystko było dobrze👄 surfitko ] prześlij mi linka do tych bobasków bo nie wiem jak tego szukać:) balbina trzymam kciuki zeby wszystko było ok repetytorium, bercia🌻 pierniczek moze to jest dobry pomysł???? udanych wakacji ola kp udanego wypoczynku i koniecznie napisz po powrocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
dzieki dziewczyny ja TEZ JESTEM ZDANIA ZE WSZYSTKO MUSI YC OK dunia za ciebie tez trzymam kciuki napewno jest ok moja psiapsiula jest teraz w 8 miesiacu i tez czuje malo i slabo ruchy a wczesniej ta wariowalo dziecko ze spac w nocy nie mogla. Pierniczku opisane mam na dzien dzisiejszy łozysko na scianie przedniej zachodzi na ujscie wewnetrzne wyjasnil ze to lozysko przodujace i powiedzial ze macica powina je wyciagnasc zeby sie nie martwic lezec i nic nie dzwigac a tu nocka nie przespana ;-) troche mnie wystraszyl chcialam jechac z mezem na dlugi wekend to powiedzial ze mi nie wolno sie ruszac zebym byla pod telefonem caly czas wrazie czego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
pierniczku zapomnialam moj maz od poczatku ciazy moi do brzuszka Kacperek a jak dziewczynka Zuza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiamm te bobasy to ma surfitka w swojej stopce na dole ;) odezwę się wieczorkiem 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bercia28
dunia25 Kurcze trzymaj się myślę, że wszystko będzie dobrze ,ale dla własnego spokoju i bezpieczeństwa dobrze robisz idąc do lekarza.Jeśli nawet powie ,żebyś na wszelki wypadek została w szpitalu to zostań zrobią wszystkie badania i wrócisz spokojna do domu:-)Zresztą Ty wiesz co robić dobra mamuśka z Ciebie martwisz sie i dbasz o dzidzie...BĘDZIE OKEY:-):-):-) Wszystkim dziewczyna , które wyjeżdżają życzę udanego wypoczynku wracajcie szybciutko do nas :-) bo niedługo nikogo na forum nie będzie . Pozdrawiam wszystkich gorąco :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki, z góry przepraszam ze nie czytałam całego topiku, ale strasznie dużo tego. Mam do was pytanie: czy jest mozliwe ze mam PCOS jesli: miesiączkuję regularnie ( co 26-27 dni), z zajsciem w ciąze nie mam zbyt duzych problemów ( pierwsza ciąza po 5 mcach staran, druga po 2 mcach), nie mam nadmiernego owłosienia (chyba). dr wczoraj zrobiła mi usg i na jego podstawie orzekła PCOS. miałam kilka jajeczek w jajniku malutkich, a jeden dominujący pęcherzyk. czy to jest PCOS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bercia28
minimonia Hej:-) myślę ,że to nie jest PCOS bo skoro okes masz regularny , szybko zachodzisz w ciążę przecież miałaś dominujący pęcherzyk chyba ,że był on za mały jak na dzień cyklu który masz.Może to początek PCOS już sama nie wiem ,ale Ty nie masz objawów tej choroby.Ja się tak dobrze nie znam poczekaj na to co napiszą inne dziewczyny :-) Pozdrawiam gorąco:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbina ja tez miałam łozysko ulozone za nisko... na szczescie jest juz na swoim miejscu . Dunia mam nadzieje , ze z twoim mlauszkiem jest i bedzie wszystko dobrze ...Dziewczyny uwazajcie na siebie pliiisss Ja wczoraj wrocilam ze szpitala ... w sobote zaczelam plamic . od razu pojechalismy do szpitala . Zatrzymali mnie na 3 dniowa obserwacje ze wzgledu na to , ze to ciaza wysokiego ryzyka i ze juz plamienia u mnie w 8 tyg wystapily... dodatkowo okazalo sie , ze mam nieco skrocona i miekka szyjke ... ech nie dosyc , ze człowiek przechodzil stresy z powodu pco i niemoznosci zajscia w ciaze , to jeszcze teraz wszystko jest nie tak jak powinno . Z moja coreczka na szczescie nic sie nie dzieje , łobuzuje jak zawsze ... wczoraj mnie zbadali i nic sie nie dzieje . oczywiscie po nieco bolesnym badaniu znowu mam male plamienie , ale to normalne . Musze teraz duzo odpoczywac , za duzo nie chodzic , zeby przedwczesnie nie urodzic ... ech ile ja sie strachu najadlam w tym szpitalu . do tego ubylo mi od piatku 1,5 kg ! juz sie nie moge doczekac pazdziernika pozdrawiam wszystkie forumowiczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasiorek61
ja tez mam pco ja przytylam okolo 0 kg w ciagu 3 miesiecy, mam problemy z cera, moli mnie brzuch i jajniki, usg wykrylo pco i zmiany na jajnikach w postaci licznych torbieli i moje jajniki sa powiekszone prawy o 4 cm, i tez mam problemy z miesiączkami mimo ze cukier i hormony tarczycy wyszly dobrze mam przepisany lek metforamxchociaz nie wiem po co. u mnie jest tylko taki problem bo ja nie moge hormonow bo mam jeszcze leukoplakie;/ pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potzrebuje rady
Powidzcie mi dziewczyny czy lekarz robiac usg moze "nie zauwazyc" tego schorzenia? Mam 26 lat, odkad pamietam nieregularne okresy, ktore wydawalo mi sie sa wynikiem problemow z tarczyca,( mam guzki, biore leki, ale nie mam ani niedoczynnosci ani nadczynnosci choc tsh jest na samiutkiej dolnej granicy) Rok temu poronilam, najprawdopodobniej przyczyna byla cytomegalia, mowie, najprawdopodobniej, bo nie wiem...od tej pory nei starmy sie o dziecko, ale... - ja wcaiz mam nieregularne okresy (wlasnie ejstes w 45 dniu cyklu- testy na caize sa negatywne - przytylam - od roku 10 kilo, mimo tego iz wydaje mi sie,ze nie zmienialm styluz ycia (jem jak jadlam zawsze, chodze na aerobik) Zaczelam zastanwiac sie czy nie mam zespolu policystycznych jajnikow... Do ginekologa chodz erefgularnie, ze wzgeldu na poroneinei mailm w ostanim zcasie robione z 10 razy usg, lekarz chyba bagatelizuja moje nieregularne okresy (cykl od 30 do 45 dni). Powiedzcie mi jakie badania nalezy wykonac aby przekonac sie o zespole polic. jajnikow? Jakie hormony? W ktorym dniu cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Założyłaś swój topik skopiowałaś to co tam uprzednio napisałaś tutaj i szukasz odpowiedzi.Najłatwiej zapytać bo poczytać Ci się nie chce a tutaj każda jak chce poczyta od początku i znajdzie odpowiedź i Ty zrób to samo,poświęć chwilę i poczytaj ten topik od 1strony a na pewno znajdziesz odpowiedź..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bercia28
Dziewczyny :-) Ja mam takie pytanko nie do końca w temacie kupujecie starając się o dziecko lub będąc w ciąży te wszystkie gazety o dzieciach ? Powiem wam ,że kupowałam przez 5 lat nawet jak już urodziłam.Stwierdziłam jednak ,że te gazetki drukują tylko teksty o pielęgnacji dzieci pięknych ciuszkach itd. , a o problemach dotyczących zajścia w ciążę i różnych powikłaniach prawie nic.O naszej chorobie nie znalazłam przez tyle lat nawet słowa same słodziutkie tekściki wiem ,że dużo przyjemniej czyta się artykuły z serii "żyli długo i szczęśliwie" , ale życie nie jest takie słodkie...to są gazety dla kobiet a gdyby nie net informację o naszej chorobie usłyszałybyśmy tylko od lekarzy i z poważnych książek z których nie wiem czy wszystko byśmy zrozumiały:-(Wy też macie takie spostrzeżenia? POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercia ja też kupuję te gazety od początku starań nawet ale ostatnio ograniczam się tylko do jednej która mi najbardziej podchodzi :M jak mama czytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bercia28
dunia25 Wow ,ale ty ostra jesteś hihihi lepiej z Tobą nie zadzierać:-) A tak poważnie to masz rację ja sama staram się czytać wcześniejsze posty a jest tego nie mało :-) czasem to już nie wiem która z Was jest już w ciąży, a która jeszcze nie ale ogólnie bardzo lubię sobie poczytać w wolnej chwili. No w końcu ktoś tu musi rządzić;-)http://f.kafeteria.pl/emotikony/kwiatek.gif http://f.kafeteria.pl/emotikony/kwiatek.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
dzieki kitka tez mam nadzieje wlasnie byla u mnie szwagierka i powiedziala tylko tyle ze ona poronila przez lozysko lasnie i dala mi do zrozumienia ze ja pewnie tez ;-( troche mnie pobolewa brzuch tzn mam takie klucia raz z lewj strony raz z prawej tak jakby janiki ja nie moge stracic tego dziecka zadlugo czekalismy z mezem ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bercia28
:-(:-(:-( a miał być na końcu kwiatek dunia 25 dla Ciebie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potzrebuje rady
dunia: rzeczywiscie zalozylam oddzielny topik, w ktorym napisalam, ze przezcytalam temat"zespol policystycznych jajnikow" ale nie znalazalam odpwoedzi na nurtujace mnie pytanie. Sorry,ze smialam zalozyc swoj wlasny temat i do tego zapyatc Was o zdanie na tym forum... Zycze milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercia no co Ty jaka ostra:D po prostu długo tu siedzimy i większość tak robi tzn.pisze tylko za potrzebą i prędko spada po tym jak uzyska odpowiedź a jeśli chodzi o to czytanie wcześniejszych postów to tak pisze każdemu Ola K-P żeby najpierw poczytał a my nie jesteśmy lekarzami,jedyna tutaj jak lekarz jest nasz Pierniczek skarbnica wiedzy i wszystko wie;) Ballbina spokojnie ! nie panikuj a swoją drogą jakaś pusta idiotka z tej Twojej szwagierki żeby dawać Ci do zrozumienia że i Ty poronisz no to już szczyt z jej strony! wcale nie musisz poronić bo większość dziewczyn z takim łóżyskim rodzi szczęśliwie a Ty nikogo nie słuchaj tylko dbaj o siebie,dużo leż i wypoczywaj i nie stracisz tej ciąży!!!! Głowa do góry! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potrzebująca rady tu każdy na forum może zakładać topik jaki tylko się mu podoba i na pewno nikt nie ma o to do Ciebie pretensji to po pierwsze a po drugie gdybyś faktycznie przeczytała ten topik(nie jest to możliwe w dzień czy dwa owszem) ale dowiedziałabyś się tego co chcesz bo wiem,ze to tutaj jest a i przy okazji jeszcze wiele ciekawych rzeczy byś się dowiedziała,wystarczy trochę chęci i czasu poświęcić a nie tylko pytać .... ot cała mi wielka mecyja. Nikt też Cię stąd nie wygonił a jeśli masz na tyle cierpliwości (po Twej reakcji sądzę że jednak nie) to poczekasz aż któraś z nas tutaj znająca dokładną odp.na Twoje pyutanie jeśli się pojawi i napisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuje rady
dunia: nie do wczoraj podejrzewam te schorzenie u siebie, wiec topik przeczytalam - oczywiscie nie slowo po slowie, bo jest tego sporo, ale staralam sie. Skoro mowisz,ze sa tu odpowiedzi na moje pytania to widocznie nie przylozylam sie do czytania za bardzo :) W sumie niewazne, diagnoze i tak stawia lekarz(ale wiadomo jak to z naszymi lekarzami jest...) :) :) :) -------- wramach rekompensaty za zburzenie harmonii w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
od samego poczatku jest wielka zazdrosc na poczatku siostra mojego meza o wesele ze my juz a ona jeszcze nie pozniej ze mamy z mezem swoje mieszkanie ze tyle co poremencio jestesmy i troche je odwalilismy ze sprzet kupilismy a teraz o ciaze sa zazdrosni ze strony mojego meza zamiast sie cieszyc ze syn i brat i szwagier dobrze trafil i mu sie uklada to zazdroszcza ah czasai tak bywa w rodzinie ich jest 5 rodzenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
musze sie troszke pozalic ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ballbinka Twoja historia podobna do tej z przed 2stron;) prawda? ale wredne to z ich strony przyznam szczerze i na drugi raz nie rozmawiaj w ogóle z nią na temat swojej ciąży,nie lubię takich zazdrośników okropnych,zwykle tacy z tej zawistnej zazdrości źle przez to drugiemu życzą.... potrzebująca rady;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja duniu tak uwazam, skoro ja mogłam przeczytac jak zaczynałam \"forumowanie\" 264 strony żeby wiedzieć cos wiecej to inni tez mogą :) trzeba tylko checi, a nie czekania na gotowe, bo to tez bez sensu zebysmy co 2 strony pisały dokładnie to samo :) balbinka głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
dunia ja to olewam tylko smutno mi ze mezowi smutno ze oni tak czasami cos jebna bez zastanowienia ;-( bo pomnie to splywa po jakiejs chwili jak nerw przejdzie a po nim chyba nie do konca wogole jest taki troche odtracony . tesciowa ma jdna corke i to ona jest oczkiem i wszystko dla niej a moj maz jako jedyny ma tesciow bo dwoch 2 najstarszych prawie kontaktow nie utrzymuje z rodzina bo tak jak napisalam zawsze corka najlepsza i wszystko dla niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ballbinka no to faktycznie nie ciekawie w tej rodzinie a teściowa nie powinna faworyzować aby jednego dziecka a reszta to co wysrana czy jak? ech aż się nóż otwiera w kieszeni na niektórych... też się możecie przecież odseparować,może by w końcu coś dało do myślenia teściowej?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
ja to wiem Duniu i moi rodzice tez dlatego pewnie moja mama z tego powodu faworyzuje bardziej mojego meza i daje mu duzo zainteresowania i milosci niz mnie jestem czasami zazdrosna hihihhhi ale ciesze sie bo jej szkoda ze jest tak a nie inaczej a dobry czlowiek z meza nie pije pracuje zajmuje sie domem mna i ogolnie ok dlatego pewnie moj maz woli chodzic czesciej do moich rodzicow i znimi wychodzic na spacery lub na piwko pod parasole i spedzac swieta u moich niz u swoich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka0212-81
balbinia widze że nie tylko ja mam problemy z rodzinka mojego męza WSPÓŁCZUJE.... to jest straszne ja czasami czuje sie tak jak bym musiała walczyc o wszystko a momentami nawat o niego samego.... My jestesmy chore ale ich zachowanie tez jest chore tylko najgorsze jest to ze sa zdrowi na umysle ale co tam sxpekulowac Moja rada jest taka Kocha na olej ich nie spotykaj sie z nimi jesli mozesz bo moze sie to dla ciebie źle skonczyn tylko nie pomysl ze cie strasze ale taka jest prawda ja w pore tego nie zrobiłam i przypłaciłam za to załamaniem nerwowym bardzo ciezkim czytałas moje posty kilka stron wczesniej...... Teraz postanowiłam sie odciac i nie odzywac sie do nich oni uwazaja ze nic sie nie stało oczywiscie bo do męza dzwonia i maja pretensje jeszcze do mnie ze sie pogniewałam i nie chcę z nimi rozmawiac to jest skandal i beszczelne pieprzenie buuuuuuuuu jestem wsciekła a dzis moja ex bratówka weszła na mój profil na nasza klase podgladac chyba ze zgryzoty co sie dzieje.... śmieszy mnie to bo nawet nie stac jeje zeby zastrzec swój profil a ja wiem ze ogladała moje foty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka0212-81
PS to pomaga tzn.odcięcie sie od tego, nie myslisz o tym, a co najwazniejsze nie denerwujesz sie co w twoim stanie jest bardzo wazne..... życze Ci z całego srducha żeby Ci sie udało i Żebys mogła powiedziec -ja wam jeszcze pokażę!!!!!!! Pamietaj jednak o mezu walcz o wasza miłosc niech to was ne podzieli i nie każ mu wybierac miedzy soba a nimi ja juz to przerobiłam i lipa była.... teraz jest juz dobrze:) jutro jede na Jasna Góre modlic sie za nas i za ciebie tez sie pomodle żeby wszystko sie powiodło o Forumowiczkach tez nie zapomne Pozdrawiam was wszystkie cieplutko aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×