Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

Mini klub dla miłośników zwierząt

Polecane posty

Zajrzałam... a tu pustki:( Pewnie przez tą pogodę... ja tak jak zwierzaki:) posypiam:D Freedom//!!!!! Gdzie Cię wcięło???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) A możesz coś więcej o niej powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żyjecie
hej hej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak by tu rzec... nie będę się powtarzać .... :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Emmi 😘 Bardzo chętnie zapiszę się do klubu miłośników zwierząt. Mam tylko kotka ale kocham wszystkie zwierzaczki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witajcie. Mam 3 letnigo kocurka. Nazywa sie Nikus,i jest slicznym persem i strasznym leniwcem. Dwa lata temu bezgranicznie zakochal siew moim mezu. Wyjechalam do przyjaciolki na wakacje i zostawilam ich na tydzien samych,kiedy wrocilam z przykroscia stwierdzilam ze on woli meza😭 Kiedy tylko maz wchodzi w drzwi on dostaje szalu,lazi kolo niego dopoty dopoki go nie poglaszcze, nie odstepuje go a krok. Gramoli mu sie na kolana i siedzi tam glosno pomrukujac. Mnie toleruje ,chociaz to ja o niego dbam, czesze go,karmie to on jednak woli meza. Troche jest mi przykro ,bo to ja tak bardzo chcialam kota. No i moj maz jest jedynym mezczyzna ,jakiefo toleruje moj maz,innych panow olewa. Chyba kupie sobie drugiego kotka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle walnelam babola.Mialo byc tak: Ze moj maz jest jedynym mezczyzna ,ktorego moj kocio toleruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie zapisuje i prawa reka i lewa...i stopami :D aktualnie mam juz drugiego psiaka w swoim zyciu....pierwszy byl ze mna 17 lat...ten to mieszaniec,niespelna 2-letni, pieknie umaszczony, wielkosci dobermana...przybłęda...z jego zachowania można wnioskować, że ludzie bardzo go skrzywdzili:( nie ufa nikomu obcemu, boi sie...na szczescie nasza rodzine szybko zaakceptowal, ale jak mogloby byc inaczej skoro wszyscy go kochaja i dbaja o niego :) Co do innych zwierzat to lubie i szanuje wszystkie stworzenia tej ziemi... oprocz czlowieka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Bardzo się cieszę, że zajrzałyście;) miło mi bardzo, z przyjemnością posłucham Waszych opowieści o zwierzaczkach:) Mam lekkiego doła i fajnie by było jak byście opowiedziały coś wesołego... bardzo byłabym wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwariowana kociara
Chetnie sie wpisze do Waszego klubu. Wiec moja rodzina to ja, maz, dwoch synow i dwa kociaki - maine coony. Te ostatnie wlasnie przekasily male co nie co na kolacje, smiesznie wybierajac lapkami z miseczki miesko. Ten widok niezmiennie mnie rozczula. Zawsze po posilku siadaja obok siebie i pracowicie wylizuja swoje lapki-lyzeczki. Jeszcze pare minut poszaleja, goniac sie nawzajem i pojda na swoje kocie drzewko spac. Spia do 5 rano i o tej godzinie wskakuja nam do lozka, domagajac sie glaskania i zabawy. Czasem konczy sie tym, ze maz jak lunatyk z zamknietymi oczami wyrzuca je z pokoju i zamyka za nimi drzwi, zeby jeszcze sobie pospac, co nie zawsze sie udaje, bo mamy drzwi przesuwne i doskonale opanowaly sposob ich przesuwania. Ale zawsze jak wlamia sie z powrotem do pokoju, zachowuja sie poprawnie, tzn. do lozka wchodza, ale cichutko klada sie obok mnie i zasypiaja. Jeszcze dzisiaj musze im poobcinac paznokcie, to w trosce o skorzane meble na ktorych harcuja, wiec na dzisiaj mowie dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwariowana kociaro:) ale nick:D dzięki:):) Oczami wyobraźni starałam się to wszystko zobaczyć:D:Dpozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freedom//:) Witaj skarbie:) Pisz o patyczakach jak najwięcej:) Może musiałaś któregoś szukać, albo ukrył sie na kwiatku:D:D Na pewno coś było wesołego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od tygodnia mam nierozlaczki a dzisiaj zauwazylam ze one sie gryza :( Nie wiecie co mam zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys znalazłam patyczaka jednego na kwiatku ( jak podlewalam) ale to bylo przypadkowo i sie bardzo zdziwilam co on tam robi i jak sie tam znalazl :):) Drugi przypadek to : kiedys klikam na kompie patrze na monitor a tam patyczak sobie siedzi, ciekawe czy próbowal jak monitor smakuje ??????????:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys znalazłam patyczaka jednego na kwiatku ( jak podlewalam) ale to bylo przypadkowo i sie bardzo zdziwilam co on tam robi i jak sie tam znalazl :):) Drugi przypadek to : kiedys klikam na kompie patrze na monitor a tam patyczak sobie siedzi, ciekawe czy próbowal jak monitor smakuje ??????????:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety:( Solidarność matek solidarnością:) ale małe chomki zaczynają mi dojrzewać i niestety ale musiały odejść od mamy. Zostały z nią dwie dziewczyny:) więc jakoś to przełknęła, szukała na początku ale była o wiele spokojniejsza:) Kawalerowie zadowoleni bo metraż im się powiekszył, dla poprawy samopoczucia dostali kółko. pozdrawiam:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele morele
Witam serdecznie . Emmi dziekuje za linka :D hehe spoko ale ja muszem leciec najwazniejsze ze wpadlam tu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trele morele//:):) Super!!!! Dotarłaś:):):) Bardzo się cieszę:):)👄 Freedom//:) 👄 mam nadzieję że szybko uporasz się z problemami z kompem, czy czymś tam i odezwiesz się:) pozdrawiam wszystkich zaglądających a szczególnie wpisujących się na topik i dzielących się opowieściami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odświeżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej EMMI hej TRELEMORELE !!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 👄 :classic_cool: piszcie zabawne historyjki o zwierzakach !!!!!!! nudno sie robi!!!!!!!!!mam nadzieje ze moge na was liczyc???? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hym... swoje historyjki to ja znam:) chciałam poczytać Wasze:) Tyle na forum osób ma zwierzaków, ale jakoś nie chcą się dzielić fajnymi przeżyciami... u mnie codziennie coś się dzieje. Najgorzej ma piratka. Należy do grupy juniorów, jest albinosem, a swoje imie zawdzięcza temu, że ma jedno oczko:) nie wiem czy taka się urodziła, czy jakoś tak w trakcie wyszło... ale jest przezabawna:) Dlaczego ma najgorzej? bo jest śpiochem i pare razy niechcący ją obudziłam z głębokiego snu bo myślałam, że coś jej się stało. Wtedy biedulek chodzi taki zaspany i nie bardzo wie co się dzieje:D:D Jej siostra - wygląda jak wiewiórka z tych co mają pręgi na grzbiecie jest o wiele żywsza:) Kontrast niesamowity. U braciszków to samo:) Jeden biało-czarny prześpi chyba całe życie, drugi bialo-kremowy, dla mnie taki różowawy biega w kółku, wspina się aż miło popatrzeć:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tizinka//:) Nie miałam dwóch papużek, zawsze była jedna... jeżeli to jeszcze aktualne, bo może się już zgrały:) Miałam parkę kanarków i też było nieciekawie, kupiłam drugą klateczkę i trzymalam oddzielnie. Może po prostu nie zaiskrzyło między nimi:P nie poczuły do siebie mięty;) Widaje mi się , że u ptaków to nie jest tak łatwo, jak n.p. u świnek:) u nich zero problemu:D:D Wracając do ptaszków, może nie lubią się? Kupowałaś je razem, czy dokupiłaś drugiego? Bo tak sobie myślę, że gdybym zdecydowała się na parkę papużek, to bym wybrała te, które siedziałyby razem, albo sprawiałyby wrażenie że się lubią:) A jak było u Ciebie? pozdrawiam:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×