Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

Mini klub dla miłośników zwierząt

Polecane posty

Witam! Dołączę do Waszego klubu, mam amstaffa- roczną suczkę. Jest bardzo posłuszna i przyjazna, jedynie kotów nie cierpi. I odkurzacza. Zgadzam się z Wendy1972, te psy to żywioł, jak biegną to po \"trupach do celu\"(czyt. po wlaścicielu i wszystkich innych obiektach o dużej masie- super bieg z przeszkodami), jak się bawią to choćbys miał już dawno dość one nie odpuszczą, a jak spią to jak zabite. Przynajmniej mnie się trafił taki okaz. Wszystko co robi, robi na maxa, nie ma fuszery na pół gwizdka. Najgorsze jak zaczyna jeść........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulfonik
a z kolei jestem fanatyczna milosniczka kotow!!!;-) mam 14- letniego kocura i kocham go na zycie, mimo ze terroryzuje dom i juz chyba zaczyna byc przyslepawy......no i chyba ruszaja mu sie zeby..;-) ale jest taki slooodki i grubiutki!!!! poza tym jest w swietnej kondycji ii nawet jeszcze czasami kaze sie poganiac po mieszkaniu..:-) najchetniej wzielabym wszystkie biedne i bezdomne koty do siebie do mieszkania, niestety jest to niemozliwe fizycznie......a szkoda...:-) pozadrawaia wszystkie milosniczki zwierzat:-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj pies tez sie panicznie boji odkurzacza, na kilometr sie do niego nie zbliza, nawet jak zobaczy sama jakaś częsc odkurzacza to ucieka. Ma świra na tym punkcie............:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja właśnie odwrotnie, wystarczy, że podchodzę do pudła z odkurzaczem a ona zaczyna swoją jazdę. Jak nie wrzasnę na nia to nie odpuści. Czasem jak tak strasznie się domaga pozwalam jej zobaczyć na czym polega odkurzacz (daję najmniejszą moc i pozwalam jej złapać za koniec rury) , chociaż wcale jej to nie zniecheca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) drugie podejście do was robię... mam dzisiaj dobry dzień jeśli chodzi o samopoczucie, ale czuję że zaraz go zabraknie :) Moja psina też boi się odkurzacza:( Jeszcze z pudła nie wyjme a już ucieka... próbowałam tłumaczyć:) ale co tam... moje dowody, że jest za gruba i nie wciągnie jej ten potwór:P nie pomogły:):) Boi się w ogóle rury... podejrzewam ,ze mąż musiał ją uderzyć i dlatego... no ale pewności nie mam bo nie przyznaje się... Witam nowe osoby, cieszę sie bardzo że jsteście i mam nadzieję, że podzielicie się opowieściami o swoich pupilkach:) maddalenazet//Witaj:) powinnaś pisać książki:D:D do ostatniej styrony trzymały by w napięciu:) ....jak je?...:) kulfonik//:) Witaj:) Gratuluję doczekania się takiego pięknego wieku u kotka:) !4 lat! Kawał czasu:) Liczę, że przez te lata uzbierało sie troszkę fajnych historyjek i podzielisz się nimi z nami ? trele morele//:) Gdzie przepadłaś????? wendy1972//:) czekam na Wasze opowieści:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na raty ale w pracy nie da się inaczej... choć tak naprawdę to wolałabym zająć się jakąś porządną pracą:( no... ale ,,kij ma dwa końce,, i mogę tu pozaglądać:) Postanowiłam troszkę po nawoływać:) może doda to odwagi milczącym, albo zastanawiającym się, czy nadal o nich pamiętamy... heeeeeeeeeej!!! hejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj!!! Sieja Agrypina zielony groszek Optymistka No.... rozczarowałaś mnie:( liczyłam że z Twoimi chęciami zwierzeć o psinkach zasypiemy topik wspomnieniami... a tu... ech... blixa amigo del alma delicja Marika gatta Zwariowana kociara tizinka evergreen Cleopatra evii perlunia 👄:) jak samopoczucie? Pszczoła Zof panna tulipanna Emilka Mój bokser Tak na raty ale w pracy nie da się inaczej... choć tak naprawdę to wolałabym zająć się jakąś porządną pracą:( no... ale ,,kij ma dwa końce,, i mogę tu pozaglądać:) Postanowiłam troszkę po nawoływać:) może doda to odwagi milczącym, albo zastanawiającym się, czy nadal o nich pamiętamy... heeeeeeeeeej!!! hejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj!!! Sieja Agrypina zielony groszek Optymistka No.... rozczarowałaś mnie:( liczyłam że z Twoimi chęciami zwierzeć o psinkach zasypiemy topik wspomnieniami... a tu... ech... blixa amigo del alma delicja Marika gatta Zwariowana kociara tizinka evergreen Cleopatra evii perlunia 👄:) jak samopoczucie? Pszczoła Zof panna tulipanna Emilka Mój bokser Tak na raty ale w pracy nie da się inaczej... choć tak naprawdę to wolałabym zająć się jakąś porządną pracą:( no... ale ,,kij ma dwa końce,, i mogę tu pozaglądać:) Postanowiłam troszkę po nawoływać:) może doda to odwagi milczącym, albo zastanawiającym się, czy nadal o nich pamiętamy... heeeeeeeeeej!!! hejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj!!! Sieja Agrypina zielony groszek Optymistka No.... rozczarowałaś mnie:( liczyłam że z Twoimi chęciami zwierzeć o psinkach zasypiemy topik wspomnieniami... a tu... ech... blixa amigo del alma delicja Marika gatta Zwariowana kociara tizinka evergreen Cleopatra evii perlunia 👄:) jak samopoczucie? Pszczoła Zof panna tulipanna Emilka Mój bokser Tak na raty ale w pracy nie da się inaczej... choć tak naprawdę to wolałabym zająć się jakąś porządną pracą:( no... ale ,,kij ma dwa końce,, i mogę tu pozaglądać:) Postanowiłam troszkę po nawoływać:) może doda to odwagi milczącym, albo zastanawiającym się, czy nadal o nich pamiętamy... heeeeeeeeeej!!! hejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj!!! Sieja Agrypina zielony groszek Optymistka No.... rozczarowałaś mnie:( liczyłam że z Twoimi chęciami zwierzeć o psinkach zasypiemy topik wspomnieniami... a tu... ech... blixa amigo del alma delicja Marika gatta Zwariowana kociara tizinka evergreen Cleopatra evii perlunia 👄:) jak samopoczucie? Pszczoła Zof panna tulipanna Emilka Mój bokser Dior a to niespodzianka:):) witaj:) jakoś mi umknęłaś... pozdrawaim:) i zapraszam do opowiadań:) :) ciekawe co z tego wyjdzie, czy będzie jakiś odzew:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak pisałam po raz drugi i dlatego... Freedom//:) Napisałam cały wywód roztaczając mój zachwyt nad Twoimi patyczakami... ale wcieło:( wciąż myslę o nich, nawet mężowi dzisiaj opowiadałam:) Okazało sie ,że kiedyś mial je w domu, taka praca domowa z przyrody... nieodpowiedzialna baba, bo .... pominę:( ale wspomnienia ma miłe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś nie tak:( z moim postem... nie wiem co się stało??? szkoda że nie można poprawić... przykro mi i przepraszam za bałagan z tym związany:) 👄 dla wszystkich:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi/ mam nadzieje ze na przyszlosc bedziesz mnie kojarzyc nie tylko z patyczakami. Kiedys jak do szkoly przynosilam znajomym to pozniej mowili na mnie PATYCZAK :P:P:P:P:P hehehhe a ostatnio sie zdziwilam bo moja kolezanka ze studjów tez ma patyczaki :):) ale nie rozmawialam jeszcze z nia na ten temat. spoko ze twoj maz cos wie o nich, teraz mozesz go molestowac na ten temat i wyciagac od niego info o patyczakach ....... 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Freedom//:) Po prostu niezwykle, egzotyczne pupilki:) Osobiście jestem miłośniczką futerkowców:D:D i długo nie mogłam zaakceptować żółwiczki, a raczej tego, że jest mało komunikatywna i nie rozpłaszcza się przy głaskaniu:D:D Węży, jaszczurek, żabek itp nie spotkasz w moim domu... chociaż nigdy nie mów nigdy, bo na działce obok koników polnych:) mieszkają małe jaszczurki... Co by nie było, każde stworzonko jest kochane:) nawet mucha:P :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi jesli chcesz to posle ci na maila zdjecie mojego piesia???????tylko musisz podac adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Freedom//:) Ale fajny pomysł:) Mam tam gdzie Ty... czyli pod nickiem, też Ci przyślę mojej suni, chomisiów nie mam... a żółwiczka... jak żółwiczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odkryłam cos suerowego: gdy wracam z pracy z sasiedniego miasta to o tej godzinie o ktorej mam autobus tam moj pies wskakuje na kanape kolo okna i czeka na mnie :):). tak mi powiedziala rodzinka ze to zauwazyl. najciekawsze jest to ze nie wracam o stałej porze tylko roznie. Ale to madre stworzonko . Niczym telepatia :P:P:P super sprawa!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) hej:) No właśnie! Rozumiem, ze mają lepszy słuch od nas i słyszą... ale takie rzeczy jak u mnie albo u Ciebie? Bardzo jestem ciekawa jak to działa? Telepatia, intuicja? W kazdym razie jest to niesamowite:D:D pozdrawiam i miłego dnia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Freedom//:) wysłałam:) A dzisiejsze fotki od Ciebie są bombowe:D:D dzięki:) 👄 ogromniasty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Freedom//:) wysłałam:) A dzisiejsze fotki od Ciebie są bombowe:D:D dzięki:) 👄 ogromniasty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staralam sie wyslac ci o temetyce zwierzat, za chwile zobacze to twoje pupilki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Freedom//:) Wysłałam tylko suni, już mam spakowaną w torbie kamerkę, zainstaluję - jak się uda:O :) i prześlę Ci świeżutkie zdjęcia chomisiów. 👄;) A gdzie reszta osób?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi / ale ta twoja sunia ma super oczka, w ogole ten pyszczek taki kochany, troche podobna do mojego Luckiego jest pod wzgledem rasy ale chyba jest troszeczke wieksza. Ja wkrotce porobie zdjecia krolika i patyczakow i rybek moze tez ale musi przyjsc do mnie znajoma z aparatem cyfrowym :) bede podsylac ci jakies maile ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Freedom//:) pewnie, że tak!!! Uwielbiam oglądać zdjęcia zwierzaczków:) Jak chcesz to podeślę Ci fotkę madame żółwiczki:) Te pysie piesków są słodkie, jak zobaczyłam tak pomyślałam, że to jakby miniaturka mojej:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
witajcie:) Emmi...... owszem Synalek codziennie drze sie na coreczkę!!!!! moj mąż tylko pisze mi smsy lub na gg zadaje pytanie: Zgadnij co teraaz robi \"Twój syn\"....? a ja odpowiadam: Drze się na dziewczińkę?????? a On ...ze tak:) Maja bardzo duze miejsce...śpią razem- przykryte kołuderką:):):):) i jak jemu cos walnie do łba to stanie nad nią i ryczy jej do ucha ....chał chał chał......... tzn mowi do niej spadaj !!!!!! a ona bidulka idzie pod stół/ buda/ i na obszarze kilku cm lezy wtulona w kawałek kocyka...niczym kłębuszek:) A jak synalek zrobi jakis bałagan....... np. wczoraj ...nie wiem jakim cudem wyciągnął vegetę, słonecznik i porozsypywal wsystko po kuchni....:( totalny sajgon......często na podlodze leżą noże!!!!!!! wskakuje na zlewozmywak i wybiera sobie co mu sie spodoba i obgryza rączki!!!!!!! ...wtedy coreczka ucieka do budy.....i skrada mu jakiś przedmiot..... On krol na całej kuchni rządzi...ona bidulka pod stołem...:( cdn......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
zapomnialam dodać iż synalek \"nauczył \" się nowej \"sztuczki\" Wskakuje na wysokośc kuchenki gazowej i wylizuje wszystko co jest w zasięgu jego jęzora........ tzn z patelni ,z garnkow ...a jak coś jest do jedzenia to zwyczajnie bierze za rączkę patelnię i ściaga sobie na kocyk i .....wyżera!!!!!!!!!!! Przez 11 lat swojego zycia nigdy tego nie robił...... teraz ...szok!!!!! musze wszystko chować!!!!!! a przy snoadaniu jak chce go wywalic z kuchni i wyprowadzam go to jemu nagle przypomina sie ze chce sie napic wody...... pije pije pije ..........i tymi cwaniackimi czarnymi oczętami z boku spogląda czy go oleje i nie wyprowadzę czy.... jednak wyprowadzę.... a ja znam ten jego numerek ....i mowie mu ....dobra obra potem sie napijesz:):):):) i nie zebym mu zabraniała pic wodę......on jest po prostu wielkim cwaniakiem!!!!!! .....a ja go tak strasznie kocham:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
zapomnialam dodać iż synalek \"nauczył \" się nowej \"sztuczki\" Wskakuje na wysokośc kuchenki gazowej i wylizuje wszystko co jest w zasięgu jego jęzora........ tzn z patelni ,z garnkow ...a jak coś jest do jedzenia to zwyczajnie bierze za rączkę patelnię i ściaga sobie na kocyk i .....wyżera!!!!!!!!!!! Przez 11 lat swojego zycia nigdy tego nie robił...... teraz ...szok!!!!! musze wszystko chować!!!!!! a przy snoadaniu jak chce go wywalic z kuchni i wyprowadzam go to jemu nagle przypomina sie ze chce sie napic wody...... pije pije pije ..........i tymi cwaniackimi czarnymi oczętami z boku spogląda czy go oleje i nie wyprowadzę czy.... jednak wyprowadzę.... a ja znam ten jego numerek ....i mowie mu ....dobra obra potem sie napijesz:):):):) i nie zebym mu zabraniała pic wodę......on jest po prostu wielkim cwaniakiem!!!!!! .....a ja go tak strasznie kocham:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi/ posyyłaj mi co tylko zechcesz :):) wendy1972/ witaj, milo ze jestes dawno tu nikogo poza mna i Emmi nie bylo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Freedom//:) Wczoraj byłam już padnieta i nie zabralam sie za podłączenie kamerki:) mam nadzieję, że dzisiaj sie uda. Ale! korzystając, że mój synuś idzie na drugą lekcję, pokazałam mu fotki od Ciebie o zwierzaczkach - zrobiły furrore:D:D dzień dobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Chętnie obejrzę zdjęcia Waszych żyjątek i jeśli macie ochotę prześlę Wam fotkę mojej krowiśki. Emmi pytałaś mnie jak je? Otóż ona nie je, ona pochłania mega ilości żarcia. A do tego ja -jej pańcia tak ją rozwydrzyłam, że gwiazda nie zje byle czego. Codziennie muszę jej gotować w wielkim garze tony miesa (wiem, wiem, przesadzam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi/ ja moge poczekac, nie musisz sie przeciez spieszyc z tymi zdjeciami :):) wysle ci jeszcze cos bo wczoraj nie mialam czasu bo zadzwonili z pracy i musialam szybko sie zbierac:( magdalenazet/ jasne ze mozesz podeslac cos :) chetnie obejrze :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×