Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Madziullllla

Czy ciuchy w panterkę to obciach????

Polecane posty

Gość Madziullllla

jw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej tak. Nie widziałem jeszcze kobiety ubranej w cokolwiek 'panterkowego' co by mi się podobało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to okropnie wyglada osoba ubrana w panterke - a przewaznienosza ja starsze kobiety z nadwaga co pokresla ich obfite ksztalty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Jeśli nosisz z umiarem i pomysłem to panterka moze być fajnym dodatkiem - np apaszka w panterke. Ale np leginsów w panterke, szczegolnie osobom ktore nie maja figury modelki, raczej nie polecam... wyglada to po prostu śmiesznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
legginsy w panterkę są okropne !!!!!! takie ciuszki np bluzeczkę czy apaszke trzeba ładnie dopasować do reszty , to wtedy będzie ładnie wygladac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia1990
Ja mam luźną bluzkę w panterkę, tylko w odcieniach czarnego a nie taką typowy brąz i noszę ją z dżinsami rurkami i botkami za kostkę! Fajny zestaw! :) ❤️ http://nadias.pamietajmy.com.pl/ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hytujy6u6
jako dodatek może wyglądać fajnie. ale już więcej niż jeden element to za duzo. ostatnio po galerii w moim mieście paradowała laska ubrana od stóp do głów w panterkę - buty, płaszczyk, torebka :-O oczywiście wszyscy się na nią gapili, a jej się pewnie wydawało że to dlatego ze świetnie wygląda :-D w sklepie z butami stało starsze małżeństwo i żona do męża mówi "no bierz te buty bo Ci je pantera zaraz porwie" :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poluję na legginsy w panterkę :P Mam długie, szczupłe nogi i generalnie jestem dość szczupła, więc chyba nie będzie aż tak źle :P I widziałam w h&m śliczny sweterek na guziczki w ten wzór - był boski :) Jeszcze apaszki są dość fajne bądź dodatki typu bransoletka. Ale już futerko czy sukienka w panterkę to przesada wg mnie. Chociaż dużo zależy od zgrabnego połączenie różnych rzeczy. Nadmiar panterki to obciach, ale jakiś 1 motyw w ubiorze jak najbardziej ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy KTO je nosi i JAK. Ale fakt faktem kilka sezonów temu panterka przestałą być obciachem, zarezerwowanym tylko dla wieśniar z borsukiem na głowie i solarka 5x w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ospiaczek
ja z panterkowych rzeczy mam pasek w tali i naszyjnik taka kokardka w panterke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borsuk na głowie :D szczerze mówiąc, wolę zebrę od panterki :classic_cool: , ale kilka panterkowych ciuchów się u mnie znajdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ubrania w panterkę to nie obciach. Doskonale sprawdzają się do maskowania w czasie ASG czy paintballa, a w zestawieniu z butami bates http://www.bates.pl/ wyglądają bardzo naturalnie i nikogo nie dziwią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziullllla
Mam sukieneczkę, dość kusą, króciutką, w panterkę właśnie. Ładnie się opina na ciele. No ale zajeżdżała mi trochę tandetą i chciałam się upewnić, jakie są Wasze zapatrywania ogólnie na panterkę. Niestety pasek czy apaszka to to nie jest. Chyba jednak ją wywalę, szkoda mi tylko tego ładnego, podkreślającego fasonu. Wiecie może, czy wzorzyste tkaniny poddają się farbowaniu na jednolity kolor? Gdyby istniała taka możliwość, może spróbowałabym wyczarować z tego małą czarną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellalina
ja tez mam sukienke w panterke, lezy w szafie dosc dlugo i jeszcze nie mialam okazji jej ubrac...w zasadzie kupilam ja ...hmm..nie wiem postanowilam zaryzykowac zmierzenie i...okazalo sie, ze swietnie wyglada...nie jest to jednak typowa kusa sukieneczka kojarzaca sie z wiadomymi paniami, a ladna prosta i elegancka sukienka bez ramiaczek i przed kolanko. material i kroj tez jest elegancki i wydaje mi sie, ze w takiej wersji panterka jest jak najbardziej ok, chociaz...niestety wciaz sie waham ...bo jednak wzor ten nie cieszy sie dobra opinia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem absolutnie nie jest obciachem noszenie ubrań w panterkę. Trzeba tylko umiejętnie je zestawić tak, by całość stroju nie wyglądała kiczowato. Odpowiednie dobranie dodatków, butów itp i możesz wyglądać szałowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem absolutnie nie jest obciachem noszenie ubrań w panterkę. Trzeba tylko umiejętnie je zestawić tak, by całość stroju nie wyglądała kiczowato. Odpowiednie dobranie dodatków, butów itp i możesz wyglądać szałowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem absolutnie nie jest obciachem noszenie ubrań w panterkę. Trzeba tylko umiejętnie je zestawić tak, by całość stroju nie wyglądała kiczowato. Odpowiednie dobranie dodatków, butów itp i możesz wyglądać szałowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem ubrania w panterke to nie obciach. sama kupiłam niedawno sukienko/ tunikę w panterke i jest ona bardzo fajna. Jest krótka, lecz nie opięta tylko luźna , zwiewna. do czarnych kryjących rajtek pasuje idealnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rmcf'ka
jak ci już każdy napisał : zależy jak noszone i przede wszystkim jakie. mam tunike w czarno biala panterke i nosza ja do czarnych legginsow i czarnego zakietu. zestaw zrobil furrore i pokazal, ze zwierzece motywy to nie tylko wiejski kicz. zreszta - nowa kolekcja h&m jest oparta właśnie na takich motywach ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alalina
może widziałyście nową kolekcję MOHITO?????????? jest tam taka panterkowa sukienka (149zl) która bardzo mi sie podoba. nie kojarzy mi sie też z kiczem,a Wam? i czy pasuje do brunetki?czy raczej blondynkom we wzorkach panterki i w cętkach bardziej do twarzy? chciałabym ją na wesele do koleżanki. co o niej myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alalina -> jak ją znaleźć na stronie producenta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LissaBB
Akurat ta z Mohito wygląda dla mnie właśnie kiczowato i strasznie.. http://MyClothes.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Absolutnie panterka jest super, ale....to musi byc cos klasycznegp, np spódnica ja kiedyś może miałam fajne kolory do kolana którą mozna założyć nawet do biura plus jednolita bezowa koszulka i porzadne skorzane brazowe pantofle np zVenezii? Efekt:super ale musi byc zachowany balans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×