Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
katarzyna-20

czy to ciąża

Polecane posty

od 7 dni nie mam okresu 6 dni temu robiłam test wyszedł ujemnie okres mam nieregularny ale mam bóle brzycha a zwłaszcza jajników (skurcze) mam boleści piersi sutków całe ciało mam wrażliwe czy nie zrobiłam testu za szybko i czy mogę być w ciąży odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13 tydzień
Skoro masz nieregularne cykle to poczekaj jeszcze troszke może te boleści są związane z nadchodząca miesiączką :) jezeli niewarzaliście to jest i parwdopodobieństwo ciązy ale niemartw sie :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13 tydzień
owszem mogą bo ja też takie miałam chociarz byłam bliska załamania bo myslałam ze to sie okres zbliża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz jestem uwówiona do lekarza na piątek czy mam zrobić jeszcze raz test bo usg nic jeszcze nie pokarze czy mam poczekać na opinie lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz jestem uwówiona do lekarza na piątek czy mam zrobić jeszcze raz test bo usg nic jeszcze nie pokarze czy mam poczekać na opinie lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13 tydzień
Według mnie poczekaj :) Najwyzej będziesz mieć niespodziankę a i pieniążki zaoszczedzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n
hej! ja cos słyszałam ze mozna być w ciązy i mieć okres, czy to prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 tydzień
Prawda :) Moja koleżanka dowiedziała sie że jest w ciązy w 5 miesiacu ale caly czas miała okres dlatego nie wiedziała o tym wczesniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n
a czym sie to wszystko różni??? pomocy, nie wiem jak mam to sparwdzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 tydzień
Moze sie niczym z zewnątrz nie róznic na poczatku, potem widac brzuszek, może nawet nie być wymiotów Najlepiej sprawdzic to u ginekologa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n
to dlaczego okres?????? nie rozumiem tego..... czy ktos moze mi to wytłumaczyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 tydzień
Tego że u niektórych kobiet podczas ciązy wystepuje okres może wytłumaczyc ci lekarz :) Dla mnie to jedna wielka niewiadoma tak jak np dlaczego niebo jest neibieskie a trawa zielona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..........................
pierwszy okres w czasie ciąży występuje dosyć często czym jest spowodowane??? niewiadomo prawdopodobnie zachwianiem hormonów ale żeby mieć do 5 miesiąca to nisłyszałam też fajnie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..............................
nieniebo jest niebieski a trawa zilona dlatego że takie promienie załamują się na danym przdmiocie jezeli trawa byłaby na księżycu ze 100% pewnością mozna stwierdzić ze na pewno nie byłaby zilona może fioletowa jednak jaki miałaby kolor nie wiadomo tylko domysły ale na pewno byłaby inna czyli nie zielona hihihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 tydzień
Hi Hi :) wolałabym żeby u nas była fioletowa trawa, to byłby dla ludzi szok tak jak dla mojej kolezanki jak sie dowiedziała o ciazy. Dzidzia ma juz ponad roczek i starsznie rozrabia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n
chciałabym miec taką dzidzie ale chyba jeszcze nie teraz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 tydzień
Dlaczego jeszcze nie teraz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n
bo mam 16/17 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..............................
ja też bym chciała ale to na razie musi poczkac bo brak partnera i 18 latek na karku troszkę za szybko zeby zostać mama oczywiście moim zdaniem no i z własnego wyboru bo jakbym wpadła to raczej bym już wyboru nie miała na razie mi to nie grozi brak partnera :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 tydzień
Ja mam w tym momencie 18 lat ale to wpadka nie była :) :) :) Moja mama tez miała coś koło tego jak była w ciązy ze mna :) u mnie to chyba kwestja genów No a;e 16/17 lat to napewno zawczesnie lepiej poczekac jescze z 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 tydzień
Usg dopochwowe wykarze ciąze śednio w 4 tygodniu, są rózne opinie na ten temat jedni mówia ze juz w drugim jedni ze w 7 :) Ja za tydzień dostane skierowanie zeby zobaczyc swoej malenstwo :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale masz fajnie a może mam zrobić test czy on stwierdzi jakość że mogę być w ciąży jak to jest a i czy te skurcze jajników bolesne i ból głowy mogą być powodem ciąży czy mam robić jeszcze raz test odp ,na wszystkie pytania proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 tydzień
Możesz zrobić test skoro ostatni robiłaś tydzien temu jezeli bys była w ciazy to abrdzo prawdopodobne ze tym razem powinien wyjsc dodatni :) a te bóle to nie sa skurcze :) to poprostu ból w okolicy jajników może powiekszająca sie macica kto wie. Podczas ciazy bardzo czesto zdarzaja sie bóle głowy ja ostatnio mialam 2 dni non stop bóle może to dlatego ze jest duszno :) Dobra ja zmykam na małe zakupki Pa pa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyy
uwaŻaliście ....... nie martw się ........ chociaŻ .......... nie widzą ....... wykaŻe ...... kwestIa .......... dziecko kochane !!!! najpierw trzeba było sie ortografii uczyć a nie dziecko robić !!! co mu powiesz jak przyjdzie z zapytaniem "Mamusiu a jak sie pisze UWAŻAĆ ???" potem się dziwić, że dzieci niedouczone Szkoda słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 tydzień
Wejdzie taka mądrala i poucza Ucz sowje dzieci to jest forum a nie lekcja języka polskiego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mujer
USG dopochwowe wykaże ciąże w 4-6 tyg. jej istnienia, a liczy się to od pierwszego dnia ostatniej miesiączki, nie od jajaeczkowania.. bo tego dokładnie nie mozna określić. Lekarz morze wcześniej określić czy jesteś w ciąży jeśli wskazuje na to wygląd piersi, sromu i wnętrza pochwy, bo te już w pierwszych dniach są zmienione..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×