Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Koński morda juz się czai na mnie

Polecane posty

Gość gość

Czeka aż się wychyle by mnie hejtwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama sie o to prosisz,zakladajac takie prowokacyjne tematy.Wyglada na to,ze sama na to czekasz i lubisz byc hejtowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i jak zwykle gdy zabraknie ci argumentow to milczysz ;) Zakladasz te glupie prowokacje i czekasz,az ktos ci odpowie a wtedy jestes nagle taka biedna i pokrzywdzona,bo ktos ciebie hejtuje :D Zastanow sie nad soba 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i temat zamkniety :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i po co mi dowalasz szpetna karlico ? ;) mam cię dość wiesniaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No i po co mi dowalasz szpetna karlico ? oczko.gif mam cię dość wiesniaro x No i widzisz ?Sama teraz tylko udowodnilas,ze to TY hejtujesz.Grzecznie ci odpisuje a ty zaraz sie rzucasz i wyzywasz :) A skoro masz mnie dosc,to po co zakladasz te tematy i czekasz az wejde ? Normalna jestes ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to może się pogodzimy Kasiu ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama widzisz nie chcesz się pogodzić bo jesteś patolka uzależniona od hejtu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pogodzic ?Chetnie :) A jak na razie to ty reprezentujesz poziom patologiczny,nie potrafisz napisac nawet jednego postu bez ublizania hejterko ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porownaj sobie moje posty do twoich.Twoje sa pelne wulgaryzmow i tak sie sklada,ze to ty jestes uzalezniona od hejtu i tylko szukasz zaczepki,bo lubisz ublizac innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się chciałam pogodzić ale ty odrzuciłas wyciągniętą dłoń na zgodę. Każdy twój post to plucie jadem i karmienie się hejtem. Ale tak postępują osoby chore psychicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olka patolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja się chciałam pogodzić ale ty odrzuciłas wyciągniętą dłoń na zgodę. Każdy twój post to plucie jadem i karmienie się hejtem. Ale tak postępują osoby chore psychicznie usmiech.gif x Przeciez napisalam,ze chetnie bym sie pogodzila.Nie umiesz czytac ?Gdzie widzisz plucie jadem z mojej strony ?Podaj mi chociaz jeden przyklad :) Widzisz,znowu mi ublizylas nazywajac mnie chora psychicznie,nawet jak ktos jest grzeczny wobec ciebie to ty i tak go obrazisz,bo inaczej nie potrafisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok to przepros mnie za te wszystkie hejty i za to ze chcialas mnie zniszczyc i możemy się pogodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba mylisz mnie z kims innym moja droga :) Nigdy nikogo nie chcialam zniszczyc,a hejty to ty zawsze zakladalas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mylę cie z nikim kiełbasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam ciebie za co przepraszac.Juz zapomnialas,jak zakladalas tematy typu"wygladasz jak wiedzma i ten obrzydliwy nos" albo "jestes wielkim babochlopem z udami jak czolg" itd. To ty powinnas mnie przeprosic 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×