Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Konta bankowe naliczają masę opłat

Polecane posty

Gość gość

Ale mnie to wszystko denerwuje.... Założyłam sobie ok 2 lata temu konto bankowe- miało być darmowe... Ale jak się okazuje praktycznie z każdym miesiącem są nakładane nowe opłaty: to za kartę, to za ubezpieczenie, to za wypłatę w bankomatach. Ludzie przecież to są moje ciężko zarobione pieniądze!!! Czy wy też tak macie czy ja tylko mam jakąś histerię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ty myślałaś że banki będą pracować za darmo? Przecież wiadomo po co im są te nasze konta bankowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też to zauważyłam, u mnie te rzeczy które były jeszcze miesiąc temu za darmo...teraz jak patrzyłam na wyciągu zapłaciłam za nie 8zł. Paranoją jest to że wymagają ubezpieczenie za 12 zł ale jak go nie masz to płacisz 5 zł kary. To jest zwykłe robienie nas w konia http://zyciefinansowe.pl/ogolna-kategoria-o-finansach/masz-wrazenie-ze-bank-cie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może poczytać trochę zanim konto się założy w danym banku? Zwracając uwagę na to, co napisane drobnym maczkiem? Na spokojnie w domu, a potem zdecydować w jakim banku chcesz mieć darmowe konto i jakie warunki trzeba spełnić, żeby faktycznie darmowe było, zamiast narzekać tu na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda ale często banki zmieniają zasady i opłaty założysz konto z darmowymi przelewami, a za pół roku czeszą po 50 gr itp. dlatego już ze 4 razy zmieniłam bank na razie mam w CA i przy jakiejśtam wpłacie oraz płatności kartą mam wszystko darmowe póki co, oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Banki strasznie zmieniają zasady! Zakładasz dzisiaj konto, przedstawiciel przysięga się - paaaani, wszystko za darmo, tu nigdzie tak nima, toto najlepszy bank. A za miesiąc dostajesz wiadomość na e-mail "zmiana regulaminu" i dowiadujesz się, że wypłata środków z własnego subkonta na konto główne, kosztuje cię 5 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje w banku naiwniaczki...A co wy żeście myśleli że wszystko będzie za darmo! haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A no właśnie nie ma co się łudzić wszędzie chcą oszukać tego biednego człowieka....A co do wpisu podanego wyżej trafia w samo sedno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 16:24 na takich bankowych baranów jak ty jest tylko 1 kara - nie brać żadnych dodatkowych usług :) taką mam zasadę, a konta zakładam tylko przez internet, więc żaden bankowy baran nie dostanie ode mnie grosza prowizji. Jak dzwonia z darmową kartą kredytową czy czymkolwiek, to się rozłączą. Niebawem wszystko przeniesie się do internetu, więc nie widzę dla ciebie przyszłości bankierzyno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz chyba najtaniej trzymać kasę w domu :D Straci się co najwyżej na inflacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanfa123
Ciekawie wygląda konto dla biznesu w banku raiffeisen. Roi się w nim od zer. Wszystko za 0zł. No prawie bo z czegoś też muszą żyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teppic   No1
W ramach ING nie mam tego problemu, muszę tylko pamiętać, żeby z oszczędnościowego na operacyjne przerzucać kasę raz w miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli nie korzysta się z karty to można mieć darmowe naprawdę, ale karta się przydaje i tu jest tylko parę małych banków, które nie naliczają opłat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wasza kochana pisdzielska władza wprowadziła podatek bankowy to myśleliście ciemniaki, że jak sobie i na kim banki to odbiją ? Było wiadomo, że tak będzie zanim ten podatek wprowadzili, ale kto by tam ekspertów słuchał :O No to macie władzę co tak podobno dba o 'zwykłego człowieka', na zdrowie. I morda w kubeł teraz !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×