Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aileens

18 tydzien ciazy

Polecane posty

Gość aileens

Witajcie. Jestem w 18 tygodniu ciazy i chcialabym sie dowiedziec ile wy przytylyscie do tego czasu. Ja waze 5kg wiecej, ale pozwolilam sobie na jedzenie duzej ilosci slodyczy.. i wiecie co? Slyszalam, ze bierze na slodkie jak ma byc dziewczynka. Wczoraj sie dowiedzialam, ze bede miala coreczke !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wiesz co będziesz miała? super, szybciutko! ja przytyłam troche ponad 3kg ale prawie nie jadam słodyczy, bo bardzo mnie do nich nie ciągnie, dlatego przeczuwam chłopczyka :) zapraszam na topik lutowych mam! ja tez jestem w 18 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radziłabym ci uważać z tymi słodyczami,bo nie dość że popsujesz sobie zęby to jeszcze dużo utyjesz a po co masz sie męczyć,nie tylko z brzuchem ale i z dodatkowymi kilogramami.Gratuluję ci córeczki,ja jestem obecnie w 15 tygodniu też chciałabym córkę bo w domu mam dwóch chłopców,do tej pory nic nie przytyłam,wcześniej schudłam 2 kg ,do teraz jeszcze nie doszłam do wagi z przed ciąży,został mi chyba kg.Nie mówię że wogóle nie jadam słodyczy bo też mam czasami ochotę szczególnie gdy w lodówce leży czekolada,ale staram sie ograniczać.A tak na marginesie to chyba byłaś na usg trójwymiarowym,że tak wcześnie znasz płeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do konca 5 miesiaca wazylam 4 kg na +, po tym czasie zaczelam dopiero tyc... :( lacznie 20 kg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfg
Cześć Gocha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja własnie skończyłam 20 tc i mam ponad 3 kg na plusie. Nie powiem, ze nie ciągnie mnie do słodkiego, ale staram się panować i zamiast cukierka wolę zjeść kanapkę z dżemem i zapić ją szklanką ciepłego mleczka. Aczkolwiek grzeszę czasami. NIemniej ja przeczuwam chłopczyka :) Bo cała reszta jakos układa mi się na męskiego potomka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silvana
Moja mama nie jadala w ogole slodyczy w ciazy, nie ciagnelo jej, zawsze ogolnie ciagnie ja do miesa i ostrego a ma 2 corki :P To zalezy co kto lubi i w ciazy chyba po prostu bardziej sie tego chce. Moj akolezanka objada sie slodyczami, w pierwszej ciazy tez sie objadala, duzo przytyla a ma chlopaka i drugi tez ma byc chlopak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiakocisia
Ja wszak jestem dopiero w 14 tyg ale narazie nic nie przytyłam chociaz juz widac po mnie ze jestem w ciazy, ale moze to dlatego ze na poczatku schudnęłam prawie 2 kg. Co do płci to chcialabym córcie bo syna juz mam, ale jakos watpie bym urodzila dziewczynke, i to raczej nie przeczucie a strach ze sie nastawie i troszke zawode. A co do smaków to raczej nie jadam tego co przed ciaza , sama sie zaskakuje bo jem czasami to czego normalnie bym nie tknela, natomiast nie rusze ani kiszonej kapusty, ani ogórkow kiszonych, a sam zapach kielbasy przyprawia mnie o mdlosci. Dodam ze przed ciaza poprostu ubostwialam kiszonki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aileens
tak,mialam 3wymiarowe usg. chodze do bardzo dobrego specjalistyi jest pewien ze bedzie dziewczynka ;) od dzis ograniczam slodycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×