Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co uważacie o serialu " Rodzinka.pl" ?

Polecane posty

Gość gość

Czy uważacie, że to dobry przekaz dla dzieci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako serial może być..można się nieraz pośmiać z niektórych tekstów. Ale osobiście nie chciałabym mieć takich synów..ta Natalia to ich wieczna służąca..nic lenie patentowane zrobić nie potrafią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem dzieci w serialu nie powinny chodzić w butach po domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że serial jest super :) nie słodzi głupio tylko pokazuje jak jest naprawdę (tzn że na ogół rodzicielstwo to.trudna sprawa, ale że są fajne momenty). Kategoria wiekowa tego serialu to 12+ więc nie sądzę żeby miało to jakoś negatywnie wpłynąc na dzieci w tym wieku, bo one nie jedno już widziały mając dostęp do internetu. Jeżeli ktoś pozwala oglądać go młodszym dzieciom to na własną odpowiedzialność (mój syn ma 4 lata i uwielbia ten serial, a konkretniej Kacpra bo reszta bohaterów go nie interesuje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie te dzieciaki bardzo pyskują, a też jest przesadzony obraz warunków materialnych bo tylko nielicznych stać na taki standard życia jak w tym serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serial jest bardzo fajny, tylko szkoda, że tylko nieliczni żyją na takim poziomie jak ta rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Standard materialny pokazany w serialu to jedno, chociaż nie do końca się zgodzę ze mało kogo dzisiaj stać żeby tak żyć. To nieprawda. Przecież są ludzie bogaci i biedniejsi wiec nie dramatyzujcie już. Zawsze tak było, jest i będzie. Ale mi się nie podoba ogólny obraz jaki kreuje serial. Banda rozpieszczonych dzieciaków, które palcem nie kiwną a matka im usługuje. Jedynie co one potrafią to pyskować i prosić o kasę. Dzieci kompletnie nieporadne, nie potrafią nawet naczyń włożyć do zmywarki. A już szczytem był odcinek kiedy to jeden dzieciak po drugim robili sobie jajecznice i żaden mimo próśb matki nie posprzątał po sobie tylko ona po każdym wycierała ten syf. Ot taki idealny obraz rodziny, gdzie wszystko robi się samo, matka i ojciec niewidomo kiedy pracują bo non stop są w domu. Jak ktoś lubi takie obrazy to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny serial do ktorego trzeba podejsc z przymruzeniem oka byl kiedys taki fajny serial zagraniczny siodme niebo tam tez nie pokazywali jak dzieci myja naczynia itp.....ale Boska Natalia za duzo wrzeszczy jak na moj gust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale się czepiacie to jest film! a co maja pokazać jak dzieci sprzątają, usługują rodzicom i są super grzeczne....??? raczej nudne by to były odcinki serial jest super, zabawny, uwielbiam go oglądać i o to chodzi. a wg was w M jak Miłość, na Wspólnej czy Klanie wszystko jest realistyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie te dzieciaki bardzo pyskują, a też jest przesadzony obraz warunków materialnych bo tylko nielicznych stać na taki standard życia jak w tym serialu. x tu sie nie zgodzę znam sporo takich rodzin, duze domy, po dwa, trzy samochody nawet, co roku wakacje zagraniczne...to juz Boscy żyją w gorszym standardzie bo na wakacjach byli w PL :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoła podstawowa się kłania co to znaczy: Co uważacie o serialu? powinno być: co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, że tylko nielicznych stać na taki poziom życia. W tym serialu co chcą to kupują i nie muszą zapierdzielać zagranicą jak wasi mężowie. Tam rodzice nie mają problemów z opłatami i liczeniem każdego grosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, to prawda, że to tylko serial. Ale serial który kreuje pewne wzorce. I ten kreuje beznadziejne wzorce. Roszczeniowa postawa dzieci, które tylko daj i daj, nieporadne i wiecznie usługująca matka. W zasadzie zero problemów, idealny dom, ciuchy i samochód. Rodzinka jak z obrazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie te dzieciaki bardzo pyskują, a też jest przesadzony obraz warunków materialnych bo tylko nielicznych stać na taki standard życia jak w tym serialu. x tu sie nie zgodzę znam sporo takich rodzin, duze domy, po dwa, trzy samochody nawet, co roku wakacje zagraniczne...to juz Boscy żyją w gorszym standardzie bo na wakacjach byli w PL x Ty znasz ale nie wiesz skąd te pieniądze. Nie wiesz jakim kosztem na to zapracowali. W serialu nie ma scen gdzie rodzice martwią się o pieniądze- wszystko jest lekką ręką. Co z tego, że znasz kogoś kto ma dom i dwa auta, ja też nam takie osoby i one zapierdzielają zagranicą i mają nabrane kredytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem szczerze, jakby moi synowie byli tak beznadziejni i tak aroganccy jak ta trojka to bym sie chyba powiesila. Najgorszy jest ten sredni - bezczelny, klamca, cham, roszczeniowy. Nie wybrazam sobie domu, gdzie trzech synow balagani a matka lata w obcislych dzinsach i wydekoltowanych bluzkach, na szpilkach i odkurza :D Za mocno przejaskrawione i dlatego niesmaczne. Najlepsza potrawe mozna spieprzyc jak sie doda za wiele przypraw :P Serial w zamierzeniu fajny a wyszla chala jakich malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serial fajny ale nie ukazuje prawdziwej polskiej rodziny. Polska rodzina to zapierdzielanie na opłaty, jedzenie i ubrania. Ktoś tu napisał, że zna takie rodziny jak w serialu. Są takie ale to jednostki. Dom jak dom, ale kupują co chcą. Ubrania markowe, sprzęty, wakacje, auta z salonu. Tam nie istnieje problem pieniądza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym serialu ojciec po pracy zawsze wypoczęty, wyluzowany. Ciekawe czy Wasi mężowie po całym dniu tyrki też tacy zadowoleni chodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten serial to taka dłuższa reklama sklepu Alma :o nie wiem co wam się w nim podoba :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W serialu życie jest sielanką. Te dzieciaki mają wszystko co chcą - ubrania, gadżety, kasa. Spoko ale zachowanie tych dzieci jest skandaliczne :) Pyskówka w każdym odcinku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten serial to taka dłuższa reklama sklepu Alma pechowiec.gif nie wiem co wam się w nim podoba X Mi podoba się to, że tak powinna wyglądać polska rodzina - dobrze płatna praca, brak uganiania się za każdym groszem, ale zachowanie tych chłopaków to przeginka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojciec tych dzieci musiałby co najmniej 10 tys zarabiać aby utrzymać taki poziom życia jak w tym serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten serial jest żałosny. Ciągle te same sceny. Jedzenie, oglądanie telewizji, robienie zakupów w Almie :P Beznadzieja :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zd przesadzacie że oni żyją tam tak bogato...wg mnie średnia krajowa. Dwóch chłopców ma wspólny pokój, często było w odcinkach ze muszą zapłacić ratę za dom więc też polska norma. Tomek nie ma własnego samochodu, często prosi ojca o pożyczenie. A że dzieci chcą nowy model komórki czy tableta to też standard u nastolatków :) I były przypadki w serialu że dzieciaki pomimo próśb nie dostały kasy na coś tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojciec tych dzieci musiałby co najmniej 10 tys zarabiać aby utrzymać taki poziom życia jak w tym serialu. x tu to już pojechałaś równo myslisz że w PL nie da się takich pieniędzy zarobić? da się i to nawet dużo więcej i pracując w PL nie zagranicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem każdy odcinek jest o tym samym czyli o niczym. Oglądałam parę razy ten serial i miałam wrażenie że oglądam ten sam odcinek po raz kolejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten serial jest żałosny. Ciągle te same sceny. Jedzenie, oglądanie telewizji, robienie zakupów w Almie jezyk.gif Beznadzieja pechowiec.gif X W Polskich rodzinach jest to samo, tylko że Wy zamiast do Almy śmigacie do Biedronki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie oglądam tego serialu, kilka razy widziałam fragmenty i rzuciło mi się w oczy natrętne lokowanie produktu i wrzeszcząca Kożuchowska :P Ale moja sześciolatka to uwielbia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uwielbiam ten film! nie wiem dlaczego macie takie podejście do niego że w Polsce tak sie nie da, ze dzieci niegrzeczne... wrzucie na luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten serial jest żałosny. Ciągle te same sceny. Jedzenie, oglądanie telewizji, robienie zakupów w Almie jezyk.gif Beznadzieja pechowiec.gif X W Polskich rodzinach jest to samo, tylko że Wy zamiast do Almy śmigacie do Biedronki x :o ale kretynki tu piszą podniecają się zakupami w Almie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojciec tych dzieci musiałby co najmniej 10 tys zarabiać aby utrzymać taki poziom życia jak w tym serialu. x tu to już pojechałaś równo myslisz że w PL nie da się takich pieniędzy zarobić? da się i to nawet dużo więcej i pracując w PL nie zagranicą. XXX A gdzie ja napisałam, że nie ma możliwości tyle zarobić ? :) Ja napisałam ile musiałby zarabiać aby utrzymać taki standard jak w tym serialu. Jeżeli chodzi o zarobki, to owszem jest możliwość zarobić w pl takie sumy ale to jest bardzo rzadkie. Znam rynek pracy i takie zarobki są na bardzo wysokich stanowiskach w dużych korporacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×